Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Darek

Witam Pęcice i przypominam!!!!!! czy ten kierowca Andrzej-brat pana dyrektora już wszystkich kierowców podp...ił? czy zostali odpaleni?Takich kolegów w pracy NIE POLECAM ,praca w normie płaca może być tylko ludzie jak szofer Andrzejek niszczą relacje i wizerunek zespołu ale na chwilę obecną póki brat jest dyrem ta bakteria będzie ZARAŻAĆ.Smutne ale fakt

Hetman

@Tom

A ty maniek pracujesz w tym dnie i wiesz przecież najlepiej jak jest

Garoń

Pyłka walczy. Nawet na forum.

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ffo kcuf

Każdy z Fokusa? Czy każdy kto został zwolniony z Ren?

Maniek

Do Ffo kcuf jesteś chorym człowiekiem nie wiesz co mówisz ren to dno i tyle każdy to wie

Skoczek

@Hetman a w ktorym miejscu wypowiedzi Romusia jest napisane że jest dobrze, czy cudownie?

hetman

Romus chyba nie wiesz o czym piszesz!!!!! Nie chce hejtowac ale cudownie to w tym rencie nie jest. I jeszcze jedno nepotyzm na całego!!!!

Ffo kcuf

Nie. To nie firma dziad. To "starzy" pracownicy Ren nie nadają się do pracy. Nie potrafią. Raczej wszyscy "znikną" w najbliższym czasie. Nawet ci co przeszli do konkurencji nie mają sukcesów. Czego "Jaś" się nie nauczył. ... A nowy Ren to w 100% juz inna firma. Zupełnie normalna taka jak wiele innych. Wiesz kim jesteś, co robisz, za co odpowiadasz i za ile kasy.

dzik

REN to już nie ren cięcia firma dziad

Yeti

To rzeczywiście dziwne. Kierownicy wymagają? Trzeba pracować? To chore!!! Kiedyś za Andrzeja P. to była laba. Nikt nic nie musiał, za nic nie odpowiadał. Oj to były czasy.

Pracwnik REN

Witam z tego co wiem nie zmieniło się nic a jest jeszcze gorzej kierownicy się panoszą ludzie odchodzą bo nie wytrzymują psychicznie kto liże du** kierownikom zostaje lub awansuje. Miejsca kierownicze są obsadzone ludźmi bez wykształcenia chodzi mi szczególnie o Stalową Wole, Rzeszów i Lublin. Nie polecam jednym słowem. Pozdrawiam

Darek

Witam Pęcice czy ten kierowca Andrzej-brat pana dyrektora już wszystkich kierowców podp...ił? czy zostali odpaleni?Takich kolegów w pracy NIE POLECAM ,praca w normie płaca może być tylko ludzie jak szofer Andrzejek niszczą relacje i wizerunek zespołu ale na chwilę obecną póki brat jest dyrem ta bakteria będzie ZARAŻAĆ.Smutne ale fakt

Garoń

Andrzej daj spokój. Jeszcze ci nie przeszło? Było minęło i już się nie wróci. Firma sprzedana.

sbj

Hej jestem kierowcą nadal pracuję. Po przejęciu przez Hortex jestem zdziwiony a nawet w szoku . Na jakiej podstawie płacą na raty a mamy wypłatę do 10 -ego każdego miesiąca, umowa z jeszcze pełniącym funkcję dyr o okresie letnim i zimowym , zmienione podstawy wcześniej przed przejęciem firmy większości to raczej zagrywka kogo Sami możecie sobie odpowiedzieć List do pracowników DYREKTORA Hortex DO NAS PRACOWNIKÓW JAKOBY JEST ZDZIWIONY ZMIANAMI JAKIE DYR REN DOKONAŁ i i nic .Jest hortex zero rozmów ,nikt nic nie wie zarobki pod tym znakiem ???? raczej za dużo ? czyli zer Piszcie Hej

ciekawski

Ty analfabeto ( gże so ) poziom RENu no niedziwne że prace teraz chwalą gdzie z tą wymową

Grab

W gże so lewele

takie tam

Poziom to możesz mieć w grze. A tu jest życie fra.....e ss...j od... byt.

Nikt

Oto szanowni klienci poraź kolejny widzimy poziom ludzi pracujących w konkurencyjnych niby firmach.

iglo

Trzymać to ty się możesz za gruche!!!! Cieciu. Buuu haaa Buuu haaah

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN