Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

ADR

A tu nie ma wcale :-D:-D :-D:-D widać jesteś zle poinformowany.

klient

w biedronce ochrona ma całą listę towaru do liczenia rano i na zakonczenie pracy.

xxx

To tak samo mogę. Mówić o sieci biedronka. Tam to nie chodzą z rękami w koeszni tylko wykładają mrożonki . Wiec zostaw swoje wylewy. Dla siebie. Człowieku.

klient

Wchodze sobie do sklepu Lidl Żywiec widze grubasa w czerni obie rączki w kieszeni kroczy dumnie po sklepie obok KS ze strony kierownika żadnej reakcji,widac zimno biedakowi, tez zmęczony pewnie z nadmiaru pracy taki to wizerunek pracownika ochrony gwarant poznan.

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
ADR

Klient mylisz się.

klient

jako klient widze w lidlu jak działa ochrona (usunięte przez administratora) wynoszą towar w reklamowkach , siatkach , wózkach dziecinnych torbach wychodzą drzwiami wejsciowymi , obok kasy przechodzą a ochrony zero.Jakie obowiązki ma ochr. w lidlu żadnych dostawy towaru zero, liczenie towaru zero , prowadzenie dokumentacji zero, wydawanie alkocholu i nikotyny zero, ujęc zero dlatego lidljest siecią najdrozszych sklepów dlatego ,że tak łatwo wyniesc towar.

umowę o prace dostaniecie jak macie zaswiadczenie o niepełnosprawnosci firma przekształca sie w zaklad pracy chronionej sami pragną ochrony panstwa.

@pracownik

Proponuję, żebyś zastanowił się po co pisać takie bzdury które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ?. Firma GWARANT POZNAŃ jest jedna z nielicznych firm której głównym priorytetem jest dobry wizerunek i jakość świadczonych a nie jakiekolwiek korzyści finansowe ze zniżek odnośnie zaświadczeń o niepełnosprawności.

@pracownik

Proponuję, żebyś zastanowił się po co pisać takie bzdury które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością ?. Firma GWARANT POZNAŃ jest jedna z nielicznych firm której głównym priorytetem jest dobry wizerunek i jakość świadczonych usług a nie jakiekolwiek korzyści finansowe ze zniżek odnośnie zaświadczeń o niepełnosprawności.

do adam kubela KRO kto ci palancie dał licencję 2 stopnia nawet ortografi nie znasz piszesz bez skrupółów a powinno byc skrupułów . Wyszkoliłes kolege kro na terenie Żywca tak, ze jest głupszy od ciebie, powiada ujęcia bez znaczenia inwentaryzacja mało istotna co dla was jest priorytetem niewiedza????????????

posen

Podobno Lidl wprowadził swoje ubiory dla ochrony - jak Biedronka.

PO

ŻAŁOŚNI JESTEŚCIE WSZYSCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TA STRONA SŁUŻY DO OBIEKTYWNYCH OPINII O FIRMIE, TO JEŻELI JESTEŚ NIEZADOWOLONY NAPISZ ŻE TWOIM ZDANIEM TA FIRMA JEST SŁABA I TYLE!!!!! A NIE RÓBCIE JAKIEJŚ DZIECINADY!!! ŻAL!!!!!

Adam Kubela K.R.O

Ja (usunięte przez administratora) nie bede sie z wami bawil w kotka i myszke. Bede was zwalnil jak tylko szef podsunie mi papier na pracownika. Bede to robil bez zadnych skrupolow i nie wazne czy slusznie czy tez nie. Nie interesuje mnie ze nie bedziecie mieli na chleb i co do gara wlozyc. Najwazniejsza jest moja posada i moja osoba. Wazne ze ja bede mial prace a was pies jechał drodzy P.O z pozdrowieniami dla Szoltyska i Morzyka dobrze ze ich juz nie ma w firmie. Pozbylem sie szkodnikow raz na zawsze !!

Adam Kubela K.R.O

Witam. Czytam te wypowiedzi z pewnością byłych i obecnych pracowników i z wielkim żalem stwierdzam ze jest mi bardzo przykro ale chlopaki maja zupelna racje w 100 % we wszystkim co piszą na moj temat. Kiedys nie tolerowalem tego jak traktowali zwyklych P.O i nawet zwolnilem sie z poprzedniej firmy. Teraz jednak musze pracowac za wszelka cene chociaz bym mial zwolnic jeszcze setki dobrych i mniej dobrych pracownikow. Musze pracowac bo nie chce isc na kuroniowke i zyc za 700 zl. Tutaj mam dobra posadke i za nic w swiecie nie dam sie zwolnic. Musze zwalniac kazdego kogo wskaze mi moj przelozony i Bóg w jednej osobie. Nie poddam sie i bede dalej odstrzeliwał łby. Pozdrawiam i dziekuje za uwage. Adam Kubela

mala67
@Adam Kubela K.R.O

Gratuluję tupetu.Módl się człowieczku,abyś to ty nie został tym"łbem".

głuszek11

A co powiecie o grupach kontrolnych na śląsku - trzeba na nich uważać ?

@głuszek11

Proponuję, zamiast interesować się sprawami które nie maja związku z wykonywanym obowiązkami P. O. oraz życiem prywatnym KRO.. Wsiąść się do pracy, forum służy do zamieszczenia obiektywnych opinii o firmie a nie, w żadnym wypadku subiektywnej opinii, która ukierunkowana jest prywatnymi uprzędzeniami. Podszywanie się, Nickiem po inne osoby.. Jest co najmniej żałosne i świadczy tylko o znikomej elokwencji

oni tu są
@Obiektywny

ta. twoja elokwencja faktycznie dużo o tobie mówi. Najpierw trzeba się znać na swoich obowiązkach a dopiero wtedy można kogoś pouczać. Komórka i samochód nie uczyni z ciebie profesjonalnego KRO czy Dyra

@oni tu są

Czytając Twoje wypowiedzi.. można być pewnym, że nie masz predyspozycji do określania obiektywnych opinii a kierujesz się tylko subiektywną oceną. Można z tego wnioskować, że ewentualnie stanowisko P.O. jest dla Ciebie co najwyżej odpowiednio dostosowane.

głuszek

(usunięte przez administratora) w wyborach samorządowych do Rady Dzielnicy uzyskała 3 głosy w okręgu Szopienice miasto Katowice. Wynik ten to totalna miernota adekwatna do jej męża Adaśka. On ma wcale nie większe poparcie w gwarancie niz jego smieszna zonka. Kubela to zwykly lamer nie wiadomo skad sie wzial, przy okazji zwykly oszust ktory manipulowal stawkami tzn jednemu pracownikowi dawal wiecej w ukryciu przed drugim i prosil zeby ten z podwyzka nie mowil zmiennikowi na wyzszej stawce. Uwazajcie na tego oszusta. Kubela to klamca i najgorszy kierownik na slasku. Pozdrowienia.

Ktokolwiek
@głuszek

Mam wrażenie, że na Śląsku jest rzeczywiście skażone powietrze. Dobrze, że nie zutylizowali tych toksycznych odpadów z Salwadoru, bo niektórym już doszczętnie wypaliłoby szare komórki z mózgów. Dalej podszywaj się pod ludzi mądrzejszych od siebie wypisując różne brednie i myśl sobie kretynie, że jesteś wiarygodny.

Maniek starowinek

Kubela ?? Ten żołędź bo chyba o ucholu mowa to nic nie warta tocząca się beczka mięsa co zgrywa wielkiego maczo a w realu to nic nie warta ciota z której śmieją się nawet nic nie znaczący na wielu sklepach ZKSi. Przecież to zwykły cep od płuca oderwany. A jak już założy żółtą lub różową koszulę to wszyscy na lidlach zrywają boki aż huczy od śmiechu. Pozdrowienia dla gwarantowców

miazga

Jak to ładnie nazwał moj przedmówca pan adaś to zwykły łachmyta z ulicy którego gwarant sciagnal z ulicy. Poprzednik pana adasia to był gość. Mowa o Bechcińskim. Kawał chujka z niego może i jest ale na robocie swojej sie zna i pan adaś może się od niego wiele nauczyć. z pełnym szacunkiem ale tłusty adaś do ochrony sie kompletnie nie nadaje a na kierownika to sie nadaje ale w cyrku a nie w ochronie.

Arek Z.

Witam. No ładnie po panu adasiu jadą. Ale nie dziwie sie. Tez go bardzo nie lubie Mam wrazenie jakby znalazl sie tu z przypadku wogole niekompetentny w temacie ochrony. Pracuje u niego na rejonie ale mam go juz dosc na prawde. Chce pracowac dalej w gwwrancie ale modle sie seby zjienili nam rejona bo z nim po prostu nie da sie juz wspolpracowac !!. Pozdrawiam. Arek Z.

waluś

Odkad KRO jest tłusty wieprz z bluetooth'em w uchu to jest coraz gorzej. Byle palanta zatrudnili i stad jest burdel na rejonie. Wieprzek obudz sie nie nadajesz sie do ochrony nawet a co dopiero mowiac o kier rejonu ochrony. Co tam moniczka nie startowala w tegorocznych wyborach, bales sie ze nie zdobedzie 3 glosow nawet buehehehehe (ostatnio zdobyla 2 hehehe i to te od was). Jestes tak daremny tlusciochu jak ta twoja beznadziejna kandydatka huehehe. Pozdrawiam

wdz

Swetry były kilka lat temu. Ja mam i chodzę. Ew pod koszule sobie polara ubierz .w czym problem

Zirytowany pracownik

To co tu piszecie to są bzdury,nie jest to prawdą co wypisujecie, choć nie ukrywam firma nie jest idealna bo raczej takiej nie ma!!! Ja mam tylko jeden zarzut nie można się doprosić o żaden sweter lub polar prezes firmy chyba dalej myśli że jest lato, od kro tylko słyszę że jak by miał to by dał :) KPINA!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ