Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o TG SECURITY SP. Z O.O.

Pracowałeś w firmie TG SECURITY SP. Z O.O. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nie daj sie - 2012-06-29 04:03:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
tak wlasnie mozna ocenic firme nie daj sie albo firma inko co zarobi to na winko bo przy zarobkach to tylko na winko Cie bedzie stac pod warunkiem ze wyklucisz wynagrodzenie z przelozonym bo jesli tego nie zrobisz bedziesz pracowal charytatywnie
jasnie pan [usuniete przez moderatora] ma gdzies dobro pracownikow np na jednym z obiektow administracja placi 15zl za godz pracy 1 pracownika tg a Wiela da Ci 4.5 za godz haha i raz po raz dostaniesz kare ze krzywo stoisz 100zl
wniosek taniej jest siedziec w domu niz pracowac w tg
zdjecie uzytkownika
Były pracownik - 2012-07-30 12:52:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma nie powinna istnieć a szefostwo na długie lata wylądować w [usunięte przez moderatora].Sory-dodałem b.skromną opinię.
zdjecie uzytkownika
atrax - 2012-08-27 15:33:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Byłem pracownikiem tej tzw. firmy. Na wstępie 4zł/h zero ubezpieczeń. Opóźniane wypłaty nawet o 2 tygodnie. Kary są większe niż zarobek miesięczny jeśli weźmie się pod uwagę 300h miesięcznie przepracowanych (1500zł na miecha/umowa zlecenie ). Jedyne na co trafiłem dobrego to ludzie z którymi pracowałem. Odradzam podjęcie pracy tg.
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2012-09-26 06:43:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przestrzegam wszystkich przed tą firmą.Jeden kant i obłuda a przy tym są bardzo c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owaci.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-06-05 22:15:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej jakie sa warunki pracy w firmie tg security? Prawda jest to że 300h miesięcznie a godzina płatna jest 4 zł? To prawda czy lekka kpina? Kurcze zyjemy w XXI wieku co się dzieje z rynkiem pracy? A może cos sie zmienilo. Czekam na odpowiedź
zdjecie uzytkownika
maly - 2013-09-30 13:12:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma oszustow [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] yours self to dla firmy tg...i czyli tania grupa inwalidow brak oceny [usunięte przez moderatora]
zdjecie uzytkownika
- 2013-09-30 16:32:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
maly, czym Ci tak tg security zalazło za skórę, że takie komentarze piszesz? Coś nie tak było z wynagrodzeniem?
zdjecie uzytkownika
po - 2013-11-24 23:11:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
No i jak teraz pracuje się w tg security? Poprawiło się cos? Jakie teraz stawki dla nowych z licencją 2 stopnia?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-04-12 15:49:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tylko z daleka od tych dziadów tg przed wypłatami jeźdźą i za byle co odciągają szef kupił wielką furę
to musi mieć na paliwo
a ty masz ochłapy
zdjecie uzytkownika
młot - 2014-05-28 16:22:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam licencje 1-go stopnia,umowa zlecenie,dostałem 5,wypłata z opóżnieniem,zobaczymy jak dalej
zdjecie uzytkownika
Eryk - 2014-05-29 20:31:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@młot, a co takiego robisz, na jakich obiektach pracujesz, bo tg security poszukuje tez osób do instalacji systemów alarmowych.
zdjecie uzytkownika
BYŁY PRACOWNIK - 2014-06-24 21:20:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
PANOWIE JAK CHCECIE IŚĆ DO TEJ FIRMY TO SIĘ 2 RAZY ZASTANÓWCIE BO TA FIRMA(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
Eryk - 2014-06-30 23:54:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ktos ma takie same zdanie jak były pracownik? bo ja czytając opinie w Internecie nie odniosłem najgorszego wrażenia.
zdjecie uzytkownika
majk - 2014-07-15 18:25:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to ładna lipa z tg sekurity
zdjecie uzytkownika
Eryk - 2014-07-15 21:59:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
majk, Ty tez szukasz pracy u nich? Bo jednak aktualnych opinii jest nie za wiele, a ja wiem z doświadczenia, że czasem pisza je niezadowoleni pracownicy. Robia to, zeby dopiec firmie. ci zadowoleni zwykle nie wchodza na fora...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TG SECURITY SP. Z O.O.

Twoj email:
Wiadomość: