Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Bartek

Widzę, że wszystkie wpisy są od wielce skrzywdzonych pracowników którzy pewnie zostali zwolnieni bo się na (usunięte przez administratora) nadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy co piszecie na byłych czy obecnych kierowników proponuję żebyście powiedzieli im to w oczy :) ale standardowo kozak w necie........

Co ten Gwarant to ja nawet nie

To ilu jest w końcu tych KRO na Śląsku?

młody
@Co ten Gwarant to ja nawet nie

3 albo 4

tomas

Jsb to tak na serio to grubasek ze wsi szopienice co zowie sie wielkim KRO a zna sie na ochronie jak żyd na psim gownie.

@tomas

pracuję w gwarancie i moim kierownikiem jest właśnie ten gościu proponuję zadzwon do niego i mu to powiec i życzę powodzenia hahahaha

marek

Gadzinski jak zreszta po nazwisku widac to gad. Kawal (usunięte przez administratora) z niego i nic wiecej ale on sie kiedys natnie .jsb a co do ciebie to mam pytanie czy ty jestes jego partnerem w zyciu prywatnym a jesli tak to czy jestes w tym zwiazku facetem czy kobieta. A na serio i stad wlasnie pytanie bo slyszakem wielojrotnie ze Gadzinski ps"gad" to prywatnie gejuch a na lidlach jest przeciez calkowity zakaz pedałowania wiec jakim cudem on jest rejonem w ochronie co ?

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

Tak bardzo anonimowy

O Pownuka?

sg b

NiE.

arek

BylyPracownik witam. Zapytam wprost czy chodzi o kro kubele tego grubaska ze sluchawą w uchu ??

sarkazm

Witamy ponownie po bardzo długiej przerwie. Polecamy kolejny odcinek z cyklu "przypuszczamy atak na gwaranta". Do zobaczenie niebawem. PDW i pozdro dla "jogiego"

wdz

Ja pracuje 8 lat.

BylyPrcownik1791

Być może zabrzmi to jak żal bo mnie zwolnił kierownik ale i tak chciałem odejść z tej firmy bo pracodawca był nie odpowiedzialny tzn jest,nie liczy się z życiem prywatnym i jest milutki tylko wtedy gdy potrzebuje kogoś awaryjnie wciągnąć gdy zwolni osobę lub ktoś się rozchoruje.Przykład taki że gdy się rozchorowałem na grypę jelitową to mi sugerował żebym zabrał woreczki do pracy i w nie wymiotował.Nie wiem jacy są kierownicy w innych rejonach to tylko opowiadam co działo się na śląsku.Na rzeczy jest fakt że ten człowiek nie ogarnia swojej pracy pewnie uważa że jego praca polega objechaniu sklepów przy rozliczeniu miesiąca ale tak to jest jak się pchasz na kierownika ochrony a nie masz zielonego pojęcia o tej pracy.Gdyby przepracował kilka dni w tej pracy to by doskonale wiedział że to nie jest takie proste jak jemu się wydaje.Jeśli ktoś wybiera się na śląsku do tej firmy to odradzam no chyba że jesteś samotny i nie masz życia prywatnego to wtedy możesz w innym wypadku Twoja praca potrwa tam zaledwie dwa może trzy miesiące.

Obiektywny

Przejmuje Solid, bo firma GWARANT POZNAŃ wypowiedziała umowę dla JMD. Tak, że tylko pogratulować kondycji finansowej firmy.. Skoro jest wstanie zrezygnować z kontrahenta który próbuje wymusić zasady poza umowne

posen

W Poznaniu Biedronki od Gwaranta przejmuje Solid.

bimbaes

pracowałem w Gw sami kon.....ci kierownicy to w większości ludzie co zmieniają się jak skarpetki - brak jakiejkolwiek współpracy a dyrektorzy to ludzie oderwani od rzeczywistości którzy wszystko traktują planowo nie biorąc pod uwagę danej lokalizacji chronionego obiektu - brak danej instrukcji ochrony tylko ogólnikowa jak wyżej - kompletny brak szacunku do ludzi, jeśli zamykasz grafik ok , jutro cie niema - bo tak ( pokaż człowieka a ja znajdę na niego paragraf ) powoli pracodawcy się na nich poznają co jest zauważalne przez to w jakim stopniu tracą sklepy l...a może się końcu os..y obudzą z zaczną budować porządną markę a nie zakład pracy tymczasowej

LIMONIDA

PRACA DOBRA ALE Z JEDNYM MUSISZ SIĘ LICZYĆ DZIŚ PRACUJESZ JUTRO NIE TAKA ROBOTA NIE SZANUJĄ LUDZI KAŻDY JEST DO ZASTĄPIENIA NIE LICZĄ SIĘ EFEKTY

iwka

Ja mam licencje i nikt nie zaproponowal mi8zl,szybko zrezygnowalam dostalam smierdzacy,brudny i za duzy mundur o cztery rozmary to byl meski rozmiar rozmowa z koordynatorem daje wiele do myslenia zastraszanie notatkami karami,i glupi tekst ze on wywiazal sie z obowiazku to gratuluje tak wykonanej pracy na byle jak zadaja zeby pracownik byl wizytowka danego obiektu i ich agencji a ubiora cie jak pajaca i szmaciarza i wywala tekst nie wazne ze jest xa duzy byle by byl mundur w zyciu z takim czyms sie nie spotkalam odbior munduru na ulicy brsk szacunku do pracownika!!!!

posen

Gwarant ma nową stronę internetową!

Kajfaszdo

Do RRRR . Jak skumasz robote to nie bedzie musiał biegac po parkingach ,ale sie zdarza to żadko ale zdarza . Ewnetlualnie sobie napadówke pociąg zawsze GI przyjedzie pomoc .Nie ma sie co bać .Wiekszosc są mocni w gębie .

Kajfasz

Bardzo dobra firma , Rzetelna wypłaty na czas kazdego 9go dnia miesiaca po 14 jest na koncie kasa . Stawki w rejonie małopolski śląska bardzo dobre . Wystarczy troche chęci ,którym wiekszosci brak i malkontenci...

FADER

Ja pracuje w Gwarancie od maja jak narazie nie mam powodow do narzekania placa na czas zgodnie z umowa jest ok oby tak dalej

RRRR

Jestem pracownikiem ochrony w sklepie LIDL .Proszę mi powiedzieć jakie obowiązki ma ochroniarz poza sklepem/na parkingu/1.Wyganianie żebrujących 2.Pijących alkoholu za sklepem 3.Bieganie za złodziejami poza sklepem .Czy te i podobne przypadki wchodzą w obowiązki pracownika ochrony.

FADER
@RRRR

Jezeli zapoznales sie ze swoimi obowiazkami to powinienes wiedziec ze obowiazkiem twoim jest zapewnic bezpieczenstwo personelu jak i klijentom chronioneg przez Ciebie sklepu czy to LIDLa czy Biedronki a z menelami to stanowczo raz dwa pogonisz i masz spokoj na zlodzieji musisz sobie wypracowac sposob albo pilnowac co by nie mgli zwinac ajak zwnina to jest monitoring jest mzliwosc odszukac prawie wszystko zycze powodzenia

ochroniarz
@RRRR

Niestety musisz przeganiac żuli taka jest prawda ,uważaj na grupy kontrolne one są gorsze niż menele pijące przy sklepie.

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ