Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Pewno kubela szkolił łysego, pracownik ochrony dyskretnie robi ujęcie za linia kasy i zaprasza delikwenta na socjal, na sali sklepu pracownikowi nie wolno napietnowac klienta w lidlu mozna zakupy robic nawet do skarpetki pod warunkiem ,ze wyciagnie przy kasie i zapłaci.

Inka

widziałam w Lidlu w Rudzie Śl na Wirku akcję ujęcia dokonanego przez ochroniarza. Łysy facet wyskoczył jak tur z pakamery i nie dał zdziwionemu kolesiowi żadnych szans, a ten jeszcze na sklepie wyciągnął ze spodni jakiegoś Whiskacza :D Pozdrawiam "I"

posen

Odkąd w Poznaniu Biedronki od Gwaranta przejął Solid, przeszli tam ich pracownicy. Mało tego - jeden z kierowników miał wsparcie ze strony znajomego koordynatora ochrony z ramienia JMP i jest teraz w Solidzie. Ręka rękę myje...

klent

jako klient lidla o ochronie w Żywcu mozna powiedziec tragedia kro to jakis pajac razem z tym nieudacznikiem (usunięte przez administratora) szaleją po sklepie wynoszą co popadnie ostatnio pracownicy lidla zamknęli złodzieja między dwoma drzwiami w wiatrołapie do przyjazdu policji ubaw po pachy . Gwaranciku idzie wam robota pobierajcie nauki od pracowników lidl

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
lidl

W lidlu pracujesz tyle samo co każdy pracownik w Polsce. NP. luty 160 h. Firma Gwarant to bardzo porządna firma. Nie słuchaj uwag nieudaczników.

Cichy

Pracuje w Szczecinie już 7 lat, praca jest zmianowa ( jeden dzień praca, jeden wolny). Polecam pracę w GWARANT - POZNAŃ I radzę się sugerować tymi wszystkimi negatywnymi opiniami o firmie które wypisują życiowi Nieudacznicy i Nieroby

szukający pracy

Czy są tu pracownicy firmy Gwarant ochraniający Lidl-a? Interesuje mnie w jakim wymiarze czasu pracuje się na ochronie obiektu. Czy jest to praca zmianowa?

powiadasz ,że kwalifikowany pracownik zarabia 7 zł czyli na umowę zlecenie , bo 8zł to na umowę o pracę w grupie interwencyjnej a ty jako niekwalifikowany od razu 8 pierdząc w krzesło i miotając sie po zapleczu (usunięte przez administratora) o ci się w głowie zielonego pojęcia brak.

Ja pracuję w Siemianowicach Śląskich od 6 miesięcy i jestem zadowolony mam umowę o pracę i stawkę 8zł i praca nie jest najgorsza jak wszędzie będziesz spał na monitoringu to cię zwolnią ale to chyba normalne także ludzie nie narzekajcie,bo w ochronie na obiekcie handlowym jest ciężko znaleźć firmę co daje umowę o pracę!!!

klient

W Żywcu lidl pracownicy sklepu robią ujęcia , a pajac z ochrony trzepie gaciami na socjalnym.

posen

Cytuję stronę firmy: "wymagamy gotowości wykonywania pracy w umundurowaniu". O co chodzi?

@posen

Chodzi o to że w pracy jesteś ubrany w umundurowanie firmowe a nie chodzisz jako detektyw w swoich ubraniach.

zgl
@pracownik

Dokładnie . Niektóre grupy interwencyjne czy konsorcje ochrony kopalń maja 7zyla wiec o co zapięcie malkontenci !!!!!! . Nie pasuje to do bruku. Na budowę za 8,5

zks

kasujcie palanty opinie o waszej sławetnej firmie wybitnych KRO z bielska, Zywca,kęt,wadowic, klienci widzą poczynania waszych przeręblowych niewykwalifikowanych nierobów.

klient

To prawda ta ochrona to farsa.

bone

Pozdro

zks

ja jestem kobietą gratulacje ochroniarzu słownictwa i wizerunku.

zks

niewykwalifikowany pracowniku ochrony BONE powiadasz ,że zks to szmaciarz ? dla ciebie okreslenie debil będzie własciwe czy poprawic??

BONE

I tu sie mylisz...

klient

Bielsko biała ul. Cieszynska LIDL (usunięte przez administratora) wyjechał z pełnym wózkiem alkoholu drzwiami wejsciowymi reakcji ochrony zadnej nikt się nie połapał w Żywcu podobnie.

zks

w lidlu ochrona nie ma żadnych obowiązków miotają się jak odchody w przeręblu.

Bone
@zks

Odezwał się. Wielce pracownik h u J wie jakiej firmy haha .zamknij ryj szmaciarzu.

ADR

co porównujesz to jest inna praca inne zadanie inny zakres obowiazkowow.

zks

Do tesko jak przyjeli byłego pracownika ochrony z lidla to nawet nie wiedział co to faktura,przyjecie towaru,liczenie, prowadzenie ksiazki przy wydawaniu alkoholu,nikotyny od razu zrezygnował.

Polak
@zks

Dobrze że zrezygnował to nie jest zakres obowiązków pracowniak ochrony - tylko magazyniera

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ