Opinie o Drobex w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drobex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drobex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobex w Bydgoszcz

kktos

Mozna wyciagnac 1800 na byle jakim stanowisku wlasnie z nadgodzinami.Czasami uda sie nawet powyzej 2tys, ale to juz trzeba robic caly miesiac. Srednio na reke dla nowego pracownika to jednak jakies 1500 zl, ale na reke, powtarzam. Oczywiscie jak juz mowilem wyzej jak jestes dobrym pracownikiem,a nie tylko takim co marudzi to wyciagniesz wiecej, u gory to zauwaza. Niektorzy narzekaja, ale tam nie jest tak zle, musisz po prostu miec cos w glowie. Co do premii, jak sie pracuje normalnie, to zadnych problemow nie ma.

?

teraz to nie wiem jak pensja cos mi sie obilo o uszy ze jakies 1800 z nadgodzinami ale nie wiem na 100 pr a premie mozna zabrac za wszystko ja jak pracowalem tam kiedys jak byly stare zaklady to mielismy 200 zl premi ale potem zwiazki podpisaly jakies porozumienie z firma bo niby kasa byla potrzebna na nowy zaklad i mielismy 50 zl ale to bylo w 2005 roki teraz naprawde nie wiem ale i tak bym tam nie wracał ma prace za granica i nienazekam

?

Ktos Jak chcesz naprwade zarobic dobrą kase zapraszam do mnie do firmy nie mowie ze jest leko i daleko do rodziny ale co dwa tygodnie do polski spoko mozna jechac a zarobki od 1250 do 1650 er na miesiac zalezy na jakim stanowisku stojisz jak na szacowaniu to jakies 1250 to jest to samo co klasowanie w polsce a jak na kosciach to do 1650 da rade najwiencej jakies 10 max ale zatko dzenie jakies od 20 do 25 tys wiepszowinki na dwie zmiany robieramy zapraszam tu sie przekonasz jaki to zawod ciezki chyba ze byles juz za granica to wiez jak to jest ja ju jestem prawie 5 lat

ktos

Ktoś tu ladnie przesadza. Kolego wyzej, nie wiem kiedy dostales 950 zl, a moze po ucieciu premii czy cos, ale umowa jest na pelen etat. Rozbior jest dosyc duzy, takze tez mozliwe bylo, ze stolowka byla zatloczona, aczkolwiek kazdy dzial jada o innej godzinie i nie ma teraz tego problemu.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drobex? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku pracownik produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
?

- 2013-09-24 22:29:19 Co było śmiesznego w tej stołówce i szatni? Stołówka wydawała obiady? No i możesz teraz zdradzić ile zarabiałes? Pozdrawiam.stolowka mala jak rorbior szedl to miejsca nie bylo zeby usiasc a o zarobki to normalnie wstyd dla zakladu po tylu latach pracy miale jakies 950 zl

?

- 2013-09-24 14:54:10 Wow, 16 lat, to długo wytrzymałeś, to dopiero cierpliwość. Co spowodowało, że podjąłes tą decyzje dokładnie, nie żałowałeś potem?nie zalowalem a decyzja kasa drodzy kasa teraz pracuje za granica i nie nazekam znam zaklad od potrzewki i stary zaklad i nowy nawet ta smieszna stolowke i szatnie

?

to mas z cierpliwosc do tego akladu ja jak tam pracowalem na rozbiorze 16 lat kierownikiem na koniec był Muszynki brygadz gajor i gocha zwolnilem sie w 2006

Witam kolegę. Ja pracuję już tam sporo czasu i wynagrodzenie jak to wynagrodzenie, minimalne z możliwością podwyżki jeśli naprawdę jesteś dobrym pracownikiem i w miarę na poziomie to swoje coś tam zawsze parę groszy wywalczysz. Działy są od rozbioru do peklowni, produkcji wędlin (farszownia i dział surowca), wiadomo wedzarnie i pakownia. Jednak trzeba uwazac tam po prostu na ludzi, wiadomo jak to w pracy, niby wporzadku kolega, a za plecami wbija Ci szpile za szpila latajac do gory do Pani prezes. Duzo ludzi z starych zakladow wlasnie tak ma, myslac ze sa niewiadomo kim, chociaz i znajda sie wporzadku wyjatki, wiadomo. Pani [usunięte przez administratora] jak i Pan [usunięte przez administratora] lubia bardzo dwulicowe akcje i radzilbym na nich uwazac, co zreszta kazdy na tym zakladzie Ci powie. Pozdrawiam

?

Franko - 2013-09-22 10:52:06 kolego wyżej, to jakie działy mają z BDM? Rozbiór? Czy sama produkcja, pakowalnia? Gdzie według Ciebie najlepiej?tam nigdze nie jest oki ja by, osobiscie sie tam nie wybierał do pracy znajc sobie cos inegopolecam cat osowa gora olowiana 10 tam sie spytaj o prace ale tam sa same nocki zarobki i praca dosc dobra

?

Franko - 2013-09-21 21:22:12 Nie pracowałem w BZM, pracowałem kiedyś w Cezan, W ogóle macie działającą ubojnię? Nie wiesz może jak tam warunki? tam nie ma uboju nie zrobili i daltego upadly wczesniej

?

Franko - 2013-09-20 15:32:01 To 1500 netto było? Czyli naprawdę zatrudniają za minimalną krajową :/. W Internecie pojawiają sie artykułu typu (usunięte przez administratora) walcza o pozycje lidera, z takim podejściem do pracownika, chyba bez szans. Macie związki zawodowe?Tak neto a ja teraz pracuje za granica i mam spokoj nie martfie sie o kase i nie mam zamiaru wracacdo zakladow w bydgoszcy

?

w 2006 ja proponowałem im ze 1500 zl nie zgodzili sie i tak sie zakonczyła moja karjera w bydgoszczy a pracowałem na rozbiorze na kosciach

?

Franko - 2013-09-19 14:54:09 To dlaczego zakończyłes dokładnie prace? Prosze napisz, bo może jednak przez te 7 lat sie pozmieniało w bydgoskich zakładach mięsnych.przeczytaj cale opinie i zobaczysz cczy sie znienilo ja nie jestem paropkiem co za pare zloty robi mam rodzine

?

anonim - 2013-09-18 14:11:49 Żartujesz, tylko 950? Kiedy to było? Teraz tez dają tyle, czy minimalną krajową, wie ktoś? Czy tez dają minimalna i jakieś 4/5 etatu i wychodzi mniej?ja tam prace zakonczylem w 2006 roku inie mam zamiaru tam wracac i nie polecam nikomu tego zakladu napewno nie tam

?

anonim - 2013-09-17 12:22:34 Mozesz napisac co spowodowało, że jednak podziękowałeś Bydgoskim zakładom Mięsnym? No i ile trwa okres wypowiedzenia?Dziwne pytanie nikt wtedy normalny za 950 zl nie bendze pracował i mialem natychmiastowe za porozomieniem stron a tak chyba 14 dni

?

anonim - 2013-09-13 15:19:14 To możesz napisac ile zarabiałes w Bydgoskich Zakładach Mięsnych i na jakim stanowisku? Nie ma tam czegoś takiego jak okres wypowiedzenia?JA pracowałem na rozbiorze wieprzowym i dałem za porozomieniem stron

?

Tam zawsze nie placili jak sie należy ja sie odezwałem do brygadzistki o nadgodziny to mi powiedzała jak sie nie podoba to mam sie zwolnic to za dwa dni zlozyłem wypowiedzenie i koniec teraz pracuje juz jakies 4 lat w niemczech i zarabiam 1600 er za 185 godzi

Janko

Czy nadal w bydgoskich zakładach mięsnych nie wypłacają nadgodzin? Czy juz się nauczyli? Poprawiło się cokolwiek?

temat firmy i kierownika

Kierownik [usunięte przez administratora]i nie miły dla ludzi .Straszy że ich zwolni z pracy jak nie będą pracować po 10 godz i ludzi traktuje jak niewolników jakiegoś młodego brygadzistę zrobił że niema pojęcia ,a może się znają w stajni od krów .ale to najgorsze że śmierdzące mięso przerabiają ostatnio bo ludzie nie dają rady .za zmuszanie ludzi i straszenie grozi kara kierowniku [usunięte przez administratora].pamiętaj jak się przychodzi w soboty to następny dzień jest wolny od pracy

Rzeźnik

Przeraża mnie to co czytam uwierzcie mi przeraża!!!Ja pracuje w rzeźni ale w Irlandii Północnej i tu mimo to że jest 150 Polaków i 150 Irysów to jest szacunek, ja pracuje na rozbiorze ciepłym trybuje lewe żebra ale potrafię zrobić w tym zakładzie prawie wszystko a jestem tu rok i 3miechy i mam Brygadzistę Polaka i po prostu jest ZAJ......isty nauczył mnie bardzo dużo i to dzięki niemu zawdzięczam umiejętności władania nożem, ale mniejsza o to. Tu działa wszystko sprawnie jest [usunięte przez administratora]ale nikt ciebie nie wykorzystuje, nie wyzywa, każdy ma do siebie szacunek(może dlatego że pracujemy na obczyźnie i trzeba się jednoczyć w pracy... płace mam na polskie realia dobre ja jako boner na ciepłym dostaję do wypłaty bonus produkcyjny i bonus dodatkowy że jestem bonerem na tydzień wyciągam 350 funtów (około 1855) tyle ile wy na miesiąc i to mnie przeraża bo ja jako rzeźnik mogę wam współczuć bo wiem że to nie lekka praca a oni was traktują jak psy i dzięki wam wybiłem sobie z głowy że w przyszłości pójdę tam pracować a z tym [usunięte przez administratora] chętnie bym się zmierzył na nożu bym go chętnie ośmieszył przy was wszystkich ;P może jak wpadnę na urlop do BDG to złoże tam papiery i pójdę na jeden dzień do pracy żeby SPECJALNIE CIE OŚMIESZYĆ [usunięte przez administratora]!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Drobex - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drobex?

Zobacz opinie na temat firmy Drobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drobex?

Drobex