Opinie o Drobex w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Drobex. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Drobex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drobex w Bydgoszcz

Jakie wartości są cenione w Drobex?

Jaka panuje atmosfera między ludzmi

Róźnie to bywa. Raz lepiej, raz gorzej, ale generalnie jak ktoś jest pracowity to ludzie sobie pomagają.

Pracowitość, elastyczność, gotowość do podejmowania wyzwań i dużo doza cierpliwości dla administracji. :):):)

Duża pracowitość i godzenie się na niskie wynagrodzenie oraz dyspozycyjność na pracę w nadgodzinach!

PRacownik

Polecam zakład jak najbardziej na plus super atmosfera niesamowicie amazing awesome

@PRacownik

Chyba pracujesz na wyższym stanowisku...cha cha cha. Atmosfera proszę przestań! Po co ludzi okłamujesz!

Jaka atmosfera między ludźmi na produkcji to motywuje do podjęcia pracy piszcie

Wszystko zalezy od działu. Ludzie raczej się lubią, większość pracuje już tu wiele lat i chociażby z przyzwyczajenia. Chociaż plotki jak to plotki. Wszędzie są. Na pewno ludzie są pomocni, jeśli jest się pracowitym. Co motywuje do podjęcia pracy? To już ktoś powinien sam sobie odpowiedziec na to pytanie.

Beti

Czy może ktoś mi napisać jak wygląda praca kobiet na produkcji? Czy nosi się czepki? Z góry dzięki

@Beti

Praca na produkcji dla kobiet to typowe prace manualne, wymagające zręczności w której oczywiście kobiety są lepsze. Niektóre obsługują maszyny, inne wykonują prostsze prace produkcyjne. Nosi się czepki. :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drobex? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku pracownik produkcji wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czym Drobex zachęcają? Jakie mają dodatki?

Raczej nie ma specjalnej zachęty. Niestety. Pakiet medyczny, który się nie przydaje. Pensja bez szaleństw. Talon po dwóch latach.

Szanuje ... ale ty lubisz (usunięte przez administratora) online w dawnych czasach dlatego wale imne a ty PS :)

Socjal i multisport

Czy w zakładzie istnieje socjal? W postaci np. multisportu, talonów jak i inne formy motywacji i integracji pracowników oraz poprawy atmosfery? I czy trzeba spełnić ku temu jakieś wymagania?

@Socjal i multisport

jest pakiet medyczny oraz talony po przepracowaniu 2 lat

Jaka atmosfera jest między działami w Bydgoskie Zakłady Mięsne?

Każdy dział ma swoje zadania i wszystkie jednocześnie są ze sobą połączone w pewien sposób. Czasami powstaja na tym polu nieporozumienia, gdy czas nagli, a trzeba się wyrobić. Wiadomo jak w każdej korporacji. Jednak ogólnie jest raczej neutralnie.

Praktykant

Co do atmosfery jest napietą, wszyscy robią żeby jak najwięcej zrobić. Z nikim nie można gadać oprócz przerw na śniadanie, smutne dość miejsce ;(

Czy Bydgoskie Zakłady Mięsne oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę. Jesli chodzi o wypłaty i takie kwestie czysto pracownicze, to wszelkie zasady są przestrzegane. Wypłaty na czas jak i opłata składek, umowy itp itd.

Pod tym względem ten zakład nie ma sobie nic do zarzucenia. Potwierdzam opinię pozytywną. (Dla administratora, przez przypadek odpowiedź dodana jako rekomendacja wyżej, proszę o usunięcie)

Ciekawy

Jak to jest mozliwe ze szefowa zakładu czy jak to tam mozna nazwac mowi drugiej osobie ze jesli pojdzie na chorobowe to nie bedzie mialo za nie zaplacone ?? Od kiedy w swietle prawa kazdy moze zachorowac a zaklad ma obowiazek wyplacenia swiadczenia w wysokosci 80% po czym po miesiacu chorobowe wyplaca zus

@Ciekawy

Jeśli zakład ma taki obowiązek, to warto to gdzieś zgłosić? O ile oczywiście jest to prawdą.

Wojtek

@ciekawe a ty miałeś taki przypadek?

Henryk

Podpowiedzcie jaka jest szansa na pracę w firmie? Warto w ogóle składać cv?

Lolek
@Henryk

Nie polecam jak kierownictwo i brygaćiści wezmą się za donośićieli chyba że to im odpowiada pszykład nagonka na osobę fajna osoba jednej pani niepodobało się słowo więc doniósła. A weźćie się za KM niewymienie nazwiska wredna dziewczyna to ona robi zamęt kłutne ubliźa,używa wulgarnych słuw otwóźcie oczy ludzie.,,,,,,,,,, A tamtą osobę zostaw ćie w spokoju

Kort
@Lolek

Co taka cisza piszćie, boićie się tej osoby napewno wiecie o kogo chodzi, ja tam nie pracuję ale wiem o kogo chodzi to co piszą to prawda, bo dzieje się to samo nic się nie zmieniło młoda donośićielka źądzi

@Kort

Piszćie boićie się plotki były i będą bo ludzie tym żyją

@Tol

A piszeź o młodej wiem o kogo chodzi z jednej zmiany pszeszła na drugą znów czuje się pewna kiedy wkońcu pszejźą na oczy kłama jak zawsze znów utwoźy chistoryjke nakłamie a ludzie uwieźą brygadziśći czas się zanią wżiąść

@Tol

Zakład jak zakład nic się niezmieniło

boo
@Henryk

Nie warto... Chyba że jesteś Ukraińcem

była

kierowniczką jest Małg;;;;;; szcz... nie polecam donosi na wszystkich .Nawet rozmowy koleżeńskie są referowane na górze.

xyz
@była

Do tego jest bardzo fałszywą osobą, kopie dołki, jak kogoś nie lubi to zwalnia bez ostrzeżenia mimo że wykonywał swoją pracę

boo
@była

Jeszcze tam pracuje? Niezwykle niekompetentna osoba, Lubiła tylko sprawiac wrażenie że nad wszystkim panuje, mobbinguje pracowników i boi sie młodszej konkurencji!

xxx

Co prawda byłam tylko na rozmowie kwalifikacyjnej, ale już mogę stwierdzić, że nie polecam :-) osoba, z którą byłam umówiona spóźniła się ok. 20 minut (nie usłyszałam żadnego "przepraszam"). Rozmowa została przeprowadzona od łebka. Usłyszałam, że się odezwą w następnym tygodniu, ale mam mieć to na uwadze, że osoba przeprowadzająca ze mną rozmowę może zapomnieć o niektórych osobach... Dzwoniąc dzisiaj tam zostałam poinformowana, że wybrano innego kandydata i rekruter nawet już nie pamięta mojej osoby. Brawo za takie podejście do drugiego człowieka. Pracownikowi też należy się szacunek.

Rafaix
@xxx

Na jakie stanowisko aplikowałaś?

DROBEX TO DNO

DROBEX to (usunięte przez administratora), dlatego ze dzis jest swieto wolne od pracy,zatwierdzone przez rzad polski (rocznica nieodległości polskiej),a ludzie musza przyjsc do pracy.Panie włascicielu praca nie jest w systemie 3zmianowym 4 brygadowym wiec dlaczego???!

Stefan

Zamiast pracować to robi się różne bzdury a jak nie ma wyników i mniejsza jest kasa to czyja wina? Oczywiście firma jest zła.

Honorata

@Nie polecający Twoja opinia zawiera się wyłącznie w jednym słowie i nie jest uargumentowana. Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Dlaczego nie polecasz firmy Bydgoskie Zakłady Mięsne? Czy nadal tam pracujesz? Jak wygląda obecna sytuacja firmy?

Nie polecający

Nie

Honorata

@Pracownik Czy atmosfera i warunki pracy są głównym powodem Twojej negatywnej opinii o firmie Bydgoskie Zakłady Mięsne? Może warto porozmawiać z zespołem i zwrócić się z tymi sprawami do przełożonego? Każdemu pracodawcy zależy na poprawie warunków pracy jego pracowników. Czy z nowym rokiem zauważyłeś jakieś pozytywne zmiany w firmie?

Anita

Ludzie piszcie coś o firmie i pracy a nie plotki na tym forum lecą.

@Anita

Przecież właśnie te plotki to jest sedno tego zakładu. Odechciewa się pracować w tej firmie. Jesli chodzi o samą pracę, to smród i wilgoć wszechobecna. I to nie wina tego, że zakład zaniedbany, bo pod tym względem jest dobrze. Tylko, że taka jest specyfika tej branży. Osobiście nie poleciłbym tej pracy najgorszemu wrogowi. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Drobex - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Drobex?

Zobacz opinie na temat firmy Drobex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drobex?

Drobex