Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

TATW

czy w innych sklepach na pełnym etacie dostaliście 940 zł czy jest to ewenement Torunia? Chyba ktoś zaczął nas oszukiwać bo i pieniądze wypłacają po czasie my osobiście nosimy się z zamiarem skierowania tematu do inspekcji pracy bo to zakrawa na zmianę umowy bez naszej wiedzy czyli oszustwo podatkowe i złamanie umowy o pracę.

Centrala Twój Market
@TATW

Droga "TATW" proszę o kontakt z centrala naszej firmy w celu wyjaśnienia tej niezgodności, w Naszej firmie nie powinny mieć miejsca takie sytuacje, dlatego jeśli faktycznie wystąpił błąd w obliczeniu wypłaty, to zależy nam na jak najszybszym jej wyjaśnieniu i uregulowaniu ewentualnych niezgodności. mail: biuro@twojmarket.pl, pozdrawiam

tcbfcnjjjnn

W wagrowcu twoj market to prawdziwa parodia marketow. Na kolejce w miesnym stoi sie bardzo dlugo poniewaz ekspedientki sa bardzo powolne i zajete rozmowa ze soba na wzajem a jak podejdziesz do kasy to rece opadaja, kasjerki robia wrazenie jakby kasowaly z laski a do tego sa malo sympatyczne a swoja arogancja odstraszaja klientow a jak trafi sie w kasie mloda blondynka to horror jest beszczelna i sprawia wrazenie podczas rozmowy jakby byla nie normalna i ma gdzies kierownika sklepu bo jest ponad nim. Jak tak dalej pojdzie to obsada tegob marketu odstraszy klientow ktorzy jeszcze zostali.

MAJA

JA OSOBIŚCIE BARDZO LUBIĘ SKLEP W BYDGOSZCZY W FORDONIE,JESTEM TAM PRAWIE CODZIENNIE MYŚLĘ ŻE ZA MAŁO TAM LUDZI PRACUJE BO PRZEZ MOJE CZĘSTE ODWIEDZINY WIDZĘ JAK CZSAMI TE PANIE SPIESZĄ SIĘ.OGÓLNIE JESTEM NA TAK:-D

Bydgoszcz

Jak wygląda praca w Bydgoszczy w Twoim Markecie, czytałem, że szukają magazynierów - orientujecie się czy na Kapy czy Fordon ? Czy praca jest ciężka, czy są "przymusowe" nadgodziny, weekend wolny , jak z zarobkami ? Pozdrawiam.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
młody_gniewny

Podobno zatrudniają więcej kierowników regionalnym do pilnowania sklepów to pewnie będzie lepiej, bo wezmą się w końcu za kierowników, choć na sklepie na którym obecnie jestem nie jest źle.

Janusz

ale fajna kierowniczka i to sie liczy :D

rafał

sklep twój market w trzemesznie na ul. 22 stycznia obsługa klienta beznadziejna panie mało zorientowane 4 kasy w sklepie jedna czynna w tych czasach to wstyd !!! ocena niedostateczna .

klientka

Szanowni Państwo jestem klientką Twojego Marketu w Bydgoszczy Fordonie. Trzeba przyznać,że obsługa bardzo miła.Dziewczyny sympatyczne zawsze uśmiechnięte. Jest jednak jedna rzecz, która odstrasza klientów OCHRONA. W żadnym sklepie nie spotkałam się z takim traktowaniem klientów przez ochronę.Chociaż patrząc na pseudo ochraniarzy nie wiem czy można traktować tych panów poważnie.Gwizdanie za klientami ,którzy wchodzą na sklep czy wymuszenie na klientce,która ma dużą torebkę,aby zostawiła ją w szafce zakrawa na kpinę. Nie wiem tylko kto z kogo sobie kpi.Firma ochraniarska z właściciela wysyłając do pracy kompletnych idiotów, czy właściciel lekcewżący klientów akcptując metody pracy tych panów. Uważam, że ktoś nadzorujący pracę ochrony powinien bardziej przyjrzeć się osobom,które powinny być skuteczne w ochronie a nie w odstraszaniu klientów.

Łukasz

Co sądzicie o Twoim Markecie we Wrześni?

madzia

nie no u nas spoko wiadomo wymagają [usunięte przez moderatora]

kotka

nie wiem jak u was ale w Toruniu kieras sobie nie radzi dostał ostatnio po zadzie za duże zamówienia i podejrzewam że w tym miesiącu to samo cierpią przez to zwykli pracownicy niższe pensje a gość nie umie gadać z przedstawicielami wciskają mu wszystko co chcą chociaż po tym jak dostał strzał po kasie to (usunięte przez administratora) i trochę zaczyna myśleć wczoraj przyszłam do pracy i okazało się ze (usunięte przez administratora) nie radząc sobie z personelem zaczyna stosować mobbing na pracownikach zwłaszcza na tych co mówią prawdę lub coś przekazują (usunięte przez administratora) ale cóż teraz nikt sie nie liczy z pracownikami

TATW

Zakładam nowy watek o moim byłym pracodawcy żeby inni mieli jakiś pogląd na ten sklep, więc proszę o rzetelne wypowiedzi pracowników byłych i będących

YAMAMOTO

anonim - 2011-11-04 09:25:37 Tak ale jezeli ta zaloga zgadza sie pracowac w obozie pracy to ja współczuje już bym wolała dojezdzaćchyba na głowę upadłaś nikt mi w tym sklepie nie zapłacił nawet grosza za inwenturę

PRACOWNIK

TAK MASZ RACJE W INNYCH MARKETACH TEZ ZARABIAJA PODOBNIE ALE MAJA 2 RAZY W TYGODNIU WOLNE I ZADNYCH NADGODZIN!!!

lola

BYŁAM PRACOWNIKIEM TWOJEGO MARKETU SKLEP FAJNY MOŻNA GO POKOCHAĆ, PRACOWAĆ TRZEBA BO TERAZ PRACUJE SIĘ WSZĘDZIE ,DBAĆ RÓWNIEŻ TRZEBA O TO CO POWIERZYŁ NAM PRACODAWCA BO TO JEGO DOROBEK ŻYCIA JEŚLI SIĘ KTOŚ NIE BOI PRACY TO POPRACUJE SOBIE DŁUGO A ,ZE KIEROWNIK WYMAGA OD TEGO JEST- NIKT BY NIE CHCIAŁ BYĆ W JEJ SKÓRZE GDY SZEF DAJE BURE ZA BŁĘDY ZAŁOGI JA ODESZŁAM Z INNEGO POWODU I MOŻE TROCHĘ ŻAL ALE ZA NIEKTÓRE DZIEWCZYNY TRZYMAM KCIUKI POWODZENIA ....:):)

na zakupy jadę z samych winiar towar pierwsza klasa promocje tak samo a co najważniejsze świeże mięso i śmiało mogę powiedzieć że bardzo niskie ceny personel przesympatyczny wstyd takie obelgi wypisywać dziewczyny pracowite a kierowniczka na równi z nimi brawo zostałam waszym stałym klientem powodzenia miłe panie

ktosiek

sklep bardzo fajny i potrzebny w tej okolicy panie miłe i zawsze pomocne do tego uśmiechnięte wielki pozytyw

Lena

Ja robiłam zakupy w kilku sklepach Twojego Marketu i uważam, że Twój Market w Gnieźnie to jedna z najlepszych placówek, zarówno pod względem jakości obsługi, jak i aranżacji samego sklepu!

adamek

Niestety nie znam szczegółów odnośnie pracy w tej firmie - ale wieść gminna niesie, że warunki są całkiem przyzwoite, zresztą placówka też sprawia dobre wrażenie, tak więc jako miejsce pracy może być całkiem atrakcyjne.

Ciekawy

Niedawno powstała placówka Twojego Marketu w Kutnie - widziałem, że poszukiwali pracowników... Czy ktoś tam pracuje i mógłby się wypowiedzieć? Sam sklep sprawia sympatyczne wrażenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market