Opinie o Amnesty International w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amnesty International. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amnesty International o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amnesty International w Warszawa

To ile tak mniej więcej z tego dostawaliście? Jesteś w stanie ujawnić, czy wolisz zachować to dla siebie w tajemnicy?

Studentka Nowy wpis

Nie wiem dokładnie jak to wygląda w Warszawie ale jeśli tak jak we Wrocławiu to jest to zwykłe (usunięte przez administratora) Jako studentka jeszcze kilka lat temu szukałam swojej pierwszej pracy we Wro i trafiłam na ogłoszenie "praca biurowa", gdzie na miejscu okazało się, że będę chodzić jako przedstawiciel Amnesty i pukać do drzwi jak Jehowy. Taka praca była zwykle poprzedona 1h spotkaniem w biurze i jakimiś pseudo motywacyjnymi gadkami np historia Schwarzeneggera i motto typu " nie poddwaj się", dawaj teraz (usunięte przez administratora)i nawijaj (jak najlepiej żeby naciągnąć staruszki na kasę), puszczali jakieś techno i typy nawet (usunięte przez administratora)pompki żeby się nakręcić co było dla mnie absurdalne, brakowało tylko kreski białej mewy dla każdego na pobudzenie ;) Zażenowana tym co mnie otacza stwierdziłam, że się nie poddam i że pójdę w teren, jakieś blokowiska zobaczyć jak to wygląda, typ który był moim koordynatorem cały czas mówił jak to on się lubi w klatkach (usunięte przez administratora)** i tego typu gadki.... wytrzymałam pół dnia i poszłam do domu i już tam nie wróciłam. Z tego co wiem to z takiej podpisanej umowy jest dobry hajsik dla tych ludzi, samo pomaganie ludziom mają w (usunięte przez administratora) liczą tylko ile wpadnie im na kontro z umowy podpisanej z jakąś staruszką albo nawinym człowiekiem, na Amnesty to może ze złotóweczka za każdego kontraktu poleciała. Może nie każdy oddział tak robi, polecam zrobić szerszy research ale niestety moje wspomniania są prawdziwe i sama teraz mam dylemat po czymś takim zanim wrzucę do puchy. :)

patryjota

moja sasiadka wzruciła sie o pomoc do tej organizacji na teranie polski rzecz jasna Odpowiedzieli jej ze ma sie zwrocic do odpowiednich władz bo sami nic niepotrafia zrobic. Pieniądze ktora zbiera ta fundacja ida na drogie zagraniczne wycieczki oficjeli kieownikow tak naprawde na pomoc idzie zaledwie 1\4 wydatkow . amnnesty nie jest zadna organizacja charytatywna to po porostu zwykły busisnees. wyslij paczke zywosciowa do caritasu a ona juz trafi w odpowiednie ręce. niedawaj tym ludziom zadnych pięniedzy .bo tak naprawde niwiesz na co bedą wydane

Człowiek
@patryjota

"Patryjota", "caritas" ....coś mi tu śmierdzi .... pisssseeemmm , kłamstwem i propagandą :PPPP

Maja Nowy wpis
@patryjota

Słyszałam już podobnie opinie o Amnesty International Polska. Potwierdzają się.

Amnesty International zajmuje się sądownictwem niezależne od polityki i oferuje sędziów wolnych od nacisków władzy. Bada, dokumentuje i publikuje raporty o przypadkach naruszeń praw człowieka na całym świecie. Podejmuje praktyczne i skuteczne działania w celu powstrzymania naruszeń oraz pomocy ofiarom. Nie znalazłem aktualnych ofert rekrutacyjnych. Czy osoby zatrudnione w tym stowarzyszeniu mogą napisać o wolnych wakatach i na jakie stanowiska są poszukiwani pracownicy?

arek
@Paweł

to skorumpowane towarzystwo kupione orze Sorosa.Mafijne struktury.

Joanna
@arek

Skąd pewność, że są kupieni? :/

Maja
@Paweł

Słuszne spostrzeżenie.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Menadżer_ka działu komunikacji w firmie Amnesty International? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.

Czy w Amnesty International jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Patrycja

Tak, bardzo fajna praca i pozwala przyzwoicie zarobić o ile jesteś skutevzną findriserką

Ula

@anonimowy Możesz rozwinąć swoją myśl bo trudno zrozumieć o co chodzi.

anonimowy

bardzo zle

patryjota

amnesty international to zwykłe naciaganie ludzi

uczeń

Cześć, czy wie ktoś może czy Amnesty International zatrudnia niepełnoletnich (16 lat) do pracy fundraisera?

@uczeń

Cześć! Nie ma problemu, jeśli masz skończone 16 lat możesz rozpocząć pracę jako fundraiser w Amnesty, tylko do podpisania umowy niezbędna będzie dodatkowo zgoda Twojego rodzica/opiekuna.

Iwona

Proszę Was o wznowienie dyskusji na temat Amnesty International jako pracodawcy. Aktualne informacje na temat sytuacji wewnątrz struktury tej firmy, organizacji pracy, atmosfery i obecnych warunków zatrudnienia będą ważne dla osób, które mają w planach aplikowanie w najbliższym czasie do Amnesty International.

Studentka

Pracowałam w Amnesty przez trzy miesiące. Street fundraising jest na pewno wymagający, ale nie wiem jaka inna praca daje tyle możliwości. Jest to w dużej mierze praca nad samym sobą - motywacją i umiejętnościami. Pozwala rozwinąć umiejętności interpersonalne - od prostego przełamania się, żeby zagadać, do zaawansowanych technik perswazji. Jeśli fundraiser daje z siebie wszystko, to obietnice z ogłoszenia rzeczywiście się sprawdzają. Kontakt z Amnesty wspominam bardzo pozytywnie - świetni ludzie, życzliwe podejście, docenienie ze strony przełożonych, motywujący system płac, elastyczny grafik, ludzkie podejście.

Alex

Bardzo polecam pracę w Amnesty każdemu, kto lubi pracować z ludźmi we wspaniałej atmosferze. Godziny pracy są elastyczne, można szybko awansować, a warunki finansowe są korzystne i przejrzyste. Dziękuję bardzo za współpracę teamowi z Krakowa oraz naszej Koordynatorce :) Pozdrawiam Was, Amnesty!

cebulak

> praca dobra dla ludzi, którzy chcą pieniędzy i nie chce im się pracować Brzmi dobrze, aplikuję.

Iwona

@Fundraiserka to ważne, że można liczyć na pomoc koordynatorki, gdy ma się słabszy okres w pracy. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat szkoleń, które oferuje Amnesty International fundraiserom? Czego one dotyczą?

Fundraiserka

Przyjemna praca w fajnym zespole. Duży plus to elastyczność grafiku, szczególnie dla kogoś, kto równocześnie studiuje dziennie. Koordynatorka z Warszawy potrafi zmotywować skutecznie do działania i osiągania lepszych wyników, co jest bardzo ważne, bo niestety czasami udziela się stres i brak motywacji przy niskich wynikach. Zarobki atrakcyjne, szczególnie, jeśli pozyskuje się dużą liczbę darczyńców. Jedyny minus to praca w każdych warunkach atmosferycznych - kiedy pada mokną wszystkie materiały, na których pracujemy, a potencjalni darczyńcy nie chcą się zatrzymywać.

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy w Amnesty International? Znajdziecie je na stronie: https://amnesty.org.pl/aktualnosci/?type%5B%5D=praca Ktoś z Was chciałby zostać fundraiserem/fundraiserką?

Cześć

To jest jeden wielki żart, pracowałam tam 3 tygodnie i dostałam 100 zł bo nie przepracowanych miesiąca chodząc po chatach i żebrając na kobiety które są bite? Każdy szefciu który prowadzi filie jest materialistą a praca nic nie warta. Wielkie halo a tak na dobrą sprawę to jest oszustwo.

boss

To skoro stawki tutaj mogą dochodzić nawet do 40zł @kasia987, to się nie dziwię, że zarobki u nich są adekwatne do powierzanych obowiązków, a wypłata i tak jest w pelni terminowa. Z tego wynika, że zależy im na pracownikach, skoro można się spodziewać takich zarobków.

ramona777

Witam, Na czym polega elastyczny czas pracy w Fundacji na stanowisko street fundraiser? Rozumiem,że podstawą jest dyspozycyjność 5 razy w tygodniu (od pn. do pt.) i wypracowanie minimum 5 godzin dziennie? I mniej więcej od której zaczyna się pracę jeśli mówi o porannych godzinach? około 9.30 ? czy jednak ustalony jest ściśle grafik z podziałem na zmiany czasowe? Czy można dogadać się w tej kwestii indywidualnie czy jednak trzeba dostosować się do konkretnych ram czasowych? Chciałabym również zasięgnąć informacji odnośnie stawek, ponieważ na stronie podane jest,że fundraiser zarabia od 20 do 40 zł netto ( w zależności od efektywności),a zaraz potem w ogłoszeniach czy też na stronie podane jest,że od 10 do 40 zł netto za godzinę pracy... To jak w końcu jest? czy ta stawka 10 zł jest przejściowa i później normuje się na poziom między 20 a 40 zł, czy od początku jest szansa na 20 zł jeśli pracownik ma zadowalające wyniki pracy. Z góry dziękuję pięknie za odp.:)

xyz

Ciekawa praca, daje możliwość poznania wielu pozytywnych osób. Jednak ciężko pracować tam na dłuższą metę, ponieważ koordynator w Krakowie jest fatalny. Dzwoni w środku nocy albo o 5 rano, nawet w niedzielę i święta potrafi napisać smsa albo zadzwonić. Nie potrafi zmotywować, a wręcz wprowadza nerwową atmosferę. Gdyby nie on praca w Amnesty byłaby o wiele przyjemniejsza, to właśnie przez niego rezygnuje wiele osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Amnesty International - Warszawa

• Jak się pracuje w Amnesty International?

Zobacz opinie na temat firmy Amnesty International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Amnesty International