Opinie o NeoBANK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NeoBANK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NeoBANK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NeoBANK w Poznań

pracownik neobank w trybie incognito :)

hej, pracuję w neoBANKu. W jakim departamencie poszukują osoby na to stanowisko, bo jakoś trudno mi podpiąc to stanowisko pod konkretne miejsce w strukturze organizacyjnej firmy. Napisz o jaki Departament chodzi, to może coś więcej będzie mozna powiedziec o wynagrodzeniu. Wynika to z tego, że w niektórych działach mogą mocno żyłowac koszty.

piri

Witam, mam pytanie. Biore udzial w rekrutacji na stanowisko mlodszego inspektora ds reklamacji i administracji, ile zawolac na rozmowie rekrutacyjnej? Dodam ze jak wczesniej pracowalem w banku to zarabialem ok 3 tys brutto jako doradca klientam - Poznan

@piri

Dostaniesz co najwyzej 1,7 brutto i do tego ewentualna premia uznaniowa, która nie istnieje...także lepiej nic nie wołaj ;)

lol

No cóż... nie polecam.

Sylwia (once again in neobank)

To jest naturalne, że jest górny pułap przewidzianego wynagrodzenia. NeoBANK jak każda większa firma ma zapewne określone kwoty i tego się trzyma. Nikt nie rezerwuje czasu na filozofowanie. Z góry wiadomo co będzie robić rekrutowany, więc można wycenić wartość jego pracy. Nawet jeśli będzie super dobry w tym co robi, to neoBANK oszacuje ile maksymalnie jest warta jego praca.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sylwia z Poznania

Adam ma rację. To jest aksjomat rekrutacyjny. w 95% brane są pod uwagę "widełki" możliwego wynagrodzenia. NEOBANK robi na pewno tak samo. Musisz więc rozmawiać z pracodawcą. To powinny być merytoryczne rozmowy. Twoje umiejętności można na rynku wycenić, bo stanowią one określoną wartość na rynku pracy. ...a na jakie stanowisko w NEOBANKU starujesz?

adam

Ustalając wysokość zarobków firma zawsze ma założony pewien przedział w obrębie którego prowadzi negocjacje. Im wyższe stanowisko, tym szersze pole do negocjacji. Przydatnemu pracownikowi firma będzie skłonna zapłacić więcej, ale jeśli on się nie upomni o swoje, to z pewnością firma zaproponuje mniej. Tak robi większość firm. Nie sądzę, żeby w neobank było inaczej. To jest standardowe działanie.

zwykły ktoś prosto z poligonu

Też pracuję w neoBANKu. Uważam, że pracować tu trzeba, tak jak wszędzie. Zarobki to jest indywidualna sprawa. Atmosfera w pracy i stabilizacja zależy przede wszystkim od departamentu. Znam departamenty, w których pracuje się bardzo sympatycznie i są świetni ludzie. Jest tak, jak w każdej firmie: w jednym dziale lepiej, a w innym ciężko.

nowa

Coz moge powiedziec pracuje od pewnego Czasu W tym banku i jest wzglednie choc placa srednia Wynagrodzenie to podstawa plus premie motywacyjne plus dodatki odpowiednie dla danego dzialu System sredni pracowalo sie na lepszym Pracownicy czesto zmieniani wzasadzie marna szansa na umowe na czas nieokreslony choc toindywidualna kwestia dla kazdej osoby

wlasna_firma

Owszem. Tylko, że ja np. prowadzę własną firmę i nie chciałbym zatrudnić pracownika, z takim podejściem do działania. No i nie mogę sobie pozwolić na "kombinowanie, żeby nic nie robić", bo byłoby już po mnie.

robinhood

...każdy ma prawo do włąsnego zdania. więc i "niepolecam" może się też wypowiedzieć, jak mu się podoba...

masakra

Nie polecam, traktują ludzi jak bydło!

stary_człowiek
@masakra

Jeśli ktoś nie chce być kontrolowany w pracy, to może niech pomyśli o założeniu własnej firmy. Tylko - jak wyżej napisano - "kombinując jak robić, żeby nic nie robić", to ani we własnej, ani w cudzej firmie wiele się nie osiągnie.

niepolecam

Totalnie nie polecam, ogromna pomyłka. Wymęczają ludzi psychicznie. Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Brak mozliwości zbudowania fajnego teamu z ludzi. Trzeba się nieźle nakombinować, żeby nie robić a zarobić. Ci którzy mają w tym wprawę, zachodzą bardzo daleko... Reasumujac (usunięte przez administratora) niedoeceniają pracowników. Tylko pożegnać się umieją - szybko, sprawnie, bez żadnych ceregieli. Jak opinie wyżej, zabierasz kubek i wychodzisz. Bez względu na to ile kosztowała Cię ta praca w spółdzielni.

ikar4

czy ktoś pracował w Neo na stanowisku Spec. ds. nieruchomości jeśli tak to jakie są tam zarobki i obwiąki

kotekpsotek

Z mojego doświadczenia z tym bankiem uważam że można dużo osiągnąć. Chociaż nie ma szans na umowy na czas nieokreślony to umowy czasowe przedłużają wielokrotnie...

analityk
@kotekpsotek

to by się ogólnie zgadzało, bo pierwszą umowę dostałem na okres próbny, drugą na czas określony (12 miesięcy), ale trzecia była już na czas nieokreślony. ...pewnie więc, chociażby czasami podpisują umowy na czas nieokreślony...

hal

serio, chcecie isc z tym neobankiem do mediow czy ksiazke piszecie? :) ja rozwazam oferte od nich i czytam co piszecie. dzieki.

Fant II

dołączam się, powstanie praca zbiorowa, myślę, że chętnych nie zabraknie

joka

Też mi się wydaje, że neobank jest dobrym bankiem, mają już wyrobioną opinię, wielu klientów jest zadowolonych.

szarak

nie ma szans na umowę na czas nieokreślony

PrAn

To była umowa o pracę. O premiach nic nie mówili.

PrAn

Byłem na rozmowie na stanowisko umysłowe i zaproponowali mi maksymalnie 2000 brutto. To jakieś kpiny. Już w 2008 roku pracując w innym banku zarabiałem więcej. Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o NeoBANK - Poznań

• Jak się pracuje w NeoBANK?

Zobacz opinie na temat firmy NeoBANK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NeoBANK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NeoBANK?

Kandydaci do pracy w NeoBANK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NeoBANK