Opinie o NeoBANK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NeoBANK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NeoBANK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NeoBANK w Poznań

hanka

szkolenia na doradce swego czasu tyle trwaly, praca nie rozwija, do tego jak wyzej problematyczna jest kwestia pakowania sie w weksle po to zeby zarabiac licha kase

Artur
@hanka

Haniu, praktyka zabezpieczenia się firm (a w szczególności finansowych) przez weksle jest powszechna. Robią tak nie tylko banki. Sam kiedyś podpisywałam weksel podejmując pracę w szkole językowej. Pamiętaj, że weksel to jest broń obusieczna i niebezpieczna również dla firmy. Nieuzasadnione jej wykorzystanie może być dla tej firmy bolesne finansowo.

@Artur

czy na pewno? zwłaszcza że takie praktyki są chhyba zakazane w przypadku umowy o prace zgodnie z wyrokiem sadu najwyzszego z 2011 r.: "Odnosząc się do orzeczenia Sądu Najwyższego (pełny tekst poniżej) wyrażonego w Wyroku II PK 159/10 pracodawcy nie powinni stosować weksli i deklaracji wekslowych jako zabezpieczenie wykonania umowy o pracę. Nowy kierunek orzeczniczy zaproponowany przez Sąd Najwyższy odbiera jedną z ostatnich możliwości pociągnięcia do odpowiedzialności nieuczciwego kierowcę. W świetle poniższego wyroku weksle dotychczas stosowane w sporze z pracownikiem będą traktowane jako nieważne z mocy prawa."

monia

warto przeczytać przed pracą i zapytac pracodawcę jak wyląda kwestia weksla in blanco, zanim straci się parę miesięcy na szkolenie w Poznaniu,(usunięte przez administratora)

znam

Znam pracownikow z warszawy co pol roku spedzily w piznaniu na szkoleniu. Lepiej pracowac w odziezowym i tyle samo zarobisz .

takitam

hej mam pytanie dotyczące 1,5 miesiecznego szkolenia w poznaniu z tego co czytam jest w trakcie zatrudnienia czyli placa za to a jak to jest z zakwaterowaniem na wlasna reke czy oplacaja na czas szkolenia? mam tez pytanie dotyczace zarobkow w warszawie w tym banku

@takitam

zakwaterowanie opłaca pracodawca dodatkowo dieta za każdy dzień ok.30 zł + zwrot kosztów dojazdu do Poznaniaee

?

w Oddzialach neoBanku w Szczecinie, Plocku, Toruniu daja okolo 1400 lub 1500 zl netto, w Poznaniu i Warszawie sa sklonni dac 1800 lub 2000 zl.

antek

Ja dostałem pracę na stanowisku analityka i wiem ze tego samego dnia ma zostać zatrudniona jeszcze jedna osoba. Czy to oznacza, ze nasz okres probny to bedzie cos na kształt konkursu? Zaproponowano nam trzy miesiące okresu probnego.

?

Ja byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa była lajtowa, tzn. nie było sztywno, jak na innych rozmowach, które mnie spotkały w przeciągu ostatnich miesięcy. Dzisiaj idę na drugi i ostatni etap rekrutacji. Trzymajcie kciuki :*

Kati0703

ja ostatnio byłam na rozmowie-w tym tygodniu idę na kolejny etap (z doradcą personalnym)

Ktoś

Nie dostałem tej pracy. Osoba przeprowadzająca rozmowę powiedziała mi , że poinformują mnie czy dostałem tą pracę niezależnie od wyniku. Niestety już się nie odezwali. I o to mam do nich żal. Napisałem "chyba" bo to było naprawdę dawno i już nie pamiętam.

Ktoś

W moim przypadku była to rekrutacja na konkretne stanowisko. I miała chyba 1 etap.

Ktoś

Gdy dzwonili i zapraszali mnie na rozmowę to powiedzieli, że są w stanie zaoferować maksymalnie (usunięte przez administratora)brutto. Zgodziłem się. Osoba przeprowadzająca rozmowę nie spytała mnie o konkretną funkcję, tylko sam miałem sobie jakąś wybrać i omówić. Pytała też (chyba) z jakich funkcji korzystałem na poprzednim (poprzednich stanowiskach). Jakie poza tym były pytania to niestety nie pamiętam bo to było dawno temu.

Monia

zatrudniona - 2013-05-20 12:44:56 szkolenie odbywa sie w czasie umowy o prace na okres probny. Wiec tak, jest płatne. Czy jest tu ktos, kto w najblizszym czasie wybiera sie do Poznania?"Zatrudniona, powiedz proszę o co Cię pytali na 2 etapie rekrutacji w Poznaniu i jakie warunki Ci zaproponowali? Ja właśnie zostałam zaproszona na ten 2 etap do Poznania i próbuję się przygotować do tej rozmowy ale nie wiem czego mogłabym się spodziewać... Z góry bardzo dziękuję :)

prawda

Otóż siedzisz, pracujesz. Za chwilę podchodzi ktoś i prosi Ciebie do szefa. Wracasz już w towarzystwie osoby trzeciej. Już nie pracujesz. Bierzesz swój kubek i jazda. Tak jak w korporacjach. Tyle tylko, że to mała spółdzielnia.

anonim to możesz napisać jak zwalniają? Bo powiem szczerze że dość mocno zaciekawiło mnie to określenie że podle

zatrudniona

jola

a za szkolenie płacą

zatrudniona

ciekawa- mialam rozmowe dzien pozniej od ciebie. Zostalam zaproszona na kolejny etap,czyli rozmowe z pania dyrektor, w Poznaniu Pojechalam, udalo sie. Zatrudnili mnie. Jedyne co mnie dziwi i niepokoi to to, że warunkiem jest 2-miesieczne szkolenie w Poznaniu.. Wiec bede musiala sie przeniesc. (170km od domu) zaproponowali ciekawe warunki finansowe, mnie zadawalaja, prowizje oddsprzedazowe. czy ktos rowniez bedzie na szkoleniu w poznaniu, w najblizszych dniach ? Jak oceniacie atmosfere w tym banku ?

nik

a co wy myslicie że winnych bankach jest lepiej pracowalem dla kilku bankow i 2 skok-o nie gdzie dla leni nie ma miejsca. wszedzie trzeba pracowac i na siebie zarobić. takie czasy nikt nic nie daje za darmo. popracujcie w PKO BP LUB PEKAO SA BOS BANK tam jest dopiero zapierdziel zamordyzm i jedno wielkie poniżanie wiec prosze nie marudzić jak komuś to nie odpowiada praca pod presja czasu to niech nie szuka pracy w sprzedząy obsludze klienta itp a szczegolnie w bankach

ania

Może ktoś wie jak wygląda rekrutacja w tym banku? Przez telefon dowiedziałam się, że są trzy etapy. Czy scenki sprzedażowe również?

mm

a co wiecie na temat stanowisko inspektora wsparcia operacyjnego? Jakie zarobki, jaka praca, czego można spodziewać się na rozmowie?

Zostaw merytoryczną opinię o NeoBANK - Poznań

• Jak się pracuje w NeoBANK?

Zobacz opinie na temat firmy NeoBANK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NeoBANK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NeoBANK?

Kandydaci do pracy w NeoBANK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NeoBANK