Opinie o Open-E Poland Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Open-E Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Open-E Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open-E Poland Sp. z o.o. w Bytom

Igor

Czy macie jakiś powód, że nie piszecie? Szkoda!!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Open-E Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

HR

Wynagrodzenie w naszej firmie uzależnione jest od poziomu stanowiska pracy oraz oceny kompetencji. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy: www.open-e.com/about-us/career/poland Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy zarówno ze specjalistami, jak i z juniorami, dopiero zdobywającymi doświadczenie zawodowe :)

Wiki

Niestety niektórzy potrafi jedynie narzekać, trudno z taki osobami pracować!!!

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Open-E Poland Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

HR

Chyba najlepiej sprawdzić samemu podczas bezpośredniego spotkania, że atmosfera jest u nas bardzo przyjazna :) Zapraszamy! www.open-e.com/about-us/career/poland

ni
@HR

przyjazna atmosfera? ale jakto? to już nie ma kablowania do kierownika na innych pracowników? przykładowo - ktoś otworzył okno bo już nie dało się wysiedzieć w "przyjaznej atmosferze" zaduchu, temp 30 stopni i zapachu potu jednego z pracowników i od razu pracownik, który roztaczał tę wspaniałą atmosferę biegnie do kierownika żeby wyrazić swoją niedolę, bo jemu było tak dobrze we własnym zapachu i jak inni ośmielają się zakłócać tę atmosferę i otwierać okno? przecież ten własny smrodek był taki przyjemny, on się czuł dobrze, szkoda tylko że inni nie mogli z nim wytrzymać na każdym spotkaniu daily scrum meeting kiedy wchodziło się do tego pokoju z nim, pierwsze co uderzało to właśnie ten zapach, bez otwarcia okien nie dało się po prostu tego znieść tak więc jak widać szeroko rozumiana atmosfera w tej firmie była/jest przednia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Open-E Poland Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w Open-E Poland Sp. z o.o. rozwiązujecie razem z pracodawcą?

HR

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek pytania związane z pracą w Open-E, czy to na etapie rekrutacji, czy to w czasie regularnej pracy, dział HR służy wszelką pomocą w tym zakresie :) Zapraszamy! www.open-e.com/about-us/career/poland

Patrycja

Firma poszukuję pracownika na stanowisko Administrator Systemów i Sieci (Linux). Czy ktoś pracuje na takim? Jakie są możliwości awansu? Informacje są ważne dla osób składających cv.

345t

@marta no pewnie tez..nie rozumiem wlasnie po co niektorzy pisza w CV nieprawdziwe rzeczy rpzeciez to potem wszystko na prawde łatwo jest sprawdzic/ zweryfikowac i potem moze wyjsc jakas dziwna niezreczna sytuacja przez cos takiego wlasnie niestety..

hugo

a zdarzały się już nie raz sytuacje , że ludzie przychodzili tutaj na rozmowy i nie wiedzieli o wielu sprawach które zawarte mieli w CV. Oczywiście nie mówię w tej chwili o wszystkich bo jednak większości osób naprawdę na pracy tutaj zależy i również potrafią się rzetelnie przygotować do czekającej ich rozmowy

Guest

Z tego co wiem, firma zatrudnia pracowników na cały etat, a w dziale wsparcia wymagany jest dobry angielski. Język + umiejętności techniczne często nie idą w parze, stąd rekrutacja może długo trwać.

iu

rekrutacja systemem ciągłym na stanowiska wsparcia. Zastanawiam się czy rzeczywiście szukają kogoś do pracy czy to taka forma marketingu firmy wśród administratorów

Guest

Stawki są zależne od czynników takich jak posiadane doświadczenie, umiejętności oraz oczekiwania samego kandydata - tak więc ciężko podawać je bez pełnych informacji w tym zakresie. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem HR - human.resources.pl@open-e.com - z chęcią odpowiemy szczegółowo na wszelkie nurtujące pytania :)

Guest

Bash, powtórzę to co pisali inni tutaj - firma przyjazna, dobra atmosfera, ogromne możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów. Duża elastyczność. Aktualnie szukamy Linuxowców/Pytonistów - odezwij się do nas:)

Guest

Ale ile firm (ich klientów) chciało im już wytoczyć proces za utratę danych (z powodu bugów w DSS-ie) to już się nie chwalą :) Dodajmy, że produkt jakim jest DSS, jest co najwyżej w 10% efektem pracy tej firmy - reszta to cudze oprogramowanie ściągnięte z netu :)

db

Pracuje w tej firmie od 6 miesięcy. Jak ktoś powyżej napisał firma znajduję się w budynku w którym niegdyś był hotel, jednak powiedzenie tutaj o niedogodnej lokalizacji jest niepoważne. Budynek znajduję się blisko węzła z autostradą i nawet dojazdy z Katowic nie stwarzają problemu. Dla mnie największy problem to godziny pracy (od 9 do 17), ale poza tym negatywne komentarze nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistosci. Zarobki i atmosfera są jak najbardziej na plus. Nie zauważyłem też zachowań w stylu wyścigu szczurów... nikt też nie urwał mi lusterka i zawsze znalazłem wolne miejsce na parkingu. Nie wiem czy firma zmieniła się aż tak bardzo od 2010, ale czuję tu jakiś ból d*py, a z doświadczenia wiem że najwięcej chcą zarabiać Ci co najmniej potrafią :D

guest

Miałem wątpliwą przyjemność być w siedzibie tej firmy. To miejsce, gdzie diabeł mówi dobranoc, okolica jakiś ogródków działkowych - sam budynek to jakiś 'odrestaurowany' hotel, zresztą w środku od razu to widać. Sama rozmowa kwalifikacyjna to rozwiązywanie testu z programowania na kartce na czas, z tego co pamiętam było na to 30min. Nie polecam, strasznie dziwna atmosfera.

guest

Ta firma to nie miejsce dla ambitnych programistow. Ta firma w zasadzie zajmuje sie tylko integracja CUDZEGO oprogramowania, dostepnego w sieci dla kazdego, a reszta to po prostu oskryptowanie + gui. Gui co prawda ladne i user-friendly ale to tylko gui - nic zaawansowanego. Jakichkolwiek perspektyw rozwoju dla ambitnych programistow w tej firmie nie ma. Firma moze dobra na poczatek jesli nie ma sie zadnego doswiadczenia ale nie dla profesjonalistow. Ale z kolei firma za poczatkujacymi sie raczej nie rozglada, wiec w sumie to taka przechowalnia, dla tych ktorzy sie tam jakos dostali z naciskiem na "jakos" (firma nie ukrywa ze przez pewien czas zatrudniala ludzi z tzw. "polecenia"). To mowi samo za siebie. Niektore projekty w kolko wracaja od klientow do poprawy. Rekordzista non-stop przez dwa lata ladowal z powrotem na tablicy skrumowej, a to o czyms swiadczy. W kolko te same bledy.

e0e0

parking firmowy: byl specjalnie wydzielona czescia dla open-e a nie parkingiem publicznym - swiadczyla o tym specjalna tablica z grozba odholowania samochodu, inni tam NIE mieli wstepu (oficjalnie) a zarysowanych zostalo kilka samochodow a nie tylko jeden i to nie jeden raz a kilka razy - nadal twierdzisz ze to nie zrobil nikt z firmy i ma nic wspolnego z relacjami miedzy ludzmi w firmie? a to ze nie zauwazyles donosicielstwa, to moze swiadczyc o kilku powodach, ale nie bede ich wymieniac, bylo mi dane byc swiadkiem donosicielstwa i podkladania swin (nie jeden raz), a ty twierdzisz ze nic takiego nie mialo miejsca? chyba wychodzisz z zalozenia ze jak sam czegos nie zobaczysz to to nie ma prawa istniec "bo ja nie widzialem tzn. ze to niemozliwe" pogratulowac myslenia osobo, ktora wyzywasz innych od balwanow co do zastepcow kierownika to juz o tym napisano wczesniej - ze sa osoby, ktore tymczasowo pelnia taka funkcje, a nie na stale jesli nie potrafisz zrozumiec tak prostego zdania to kim tym jestes - skoro innych nazywasz balwanami?

ffff

Ale płycizna. Toś zabłysnął intelektem. Ktoś pisze o faktach a ty jakieś bzdury o reklamie usług lakierniczych.

ip 127.0.0.1

Ciekawa prowokacja :) choć na poziomie gimbazy - nie obrażając nikogo Małe sprostowanie. Firma nie posiada własnego parkingu więc nie można mówić o "firmowym parkingu" - chociaż może to być uznane za niedogodność to trzeba wiedzieć, że budynek w którym firma Open-E ma siedzibę posiada spory parking na którym zawsze znajdzie się miejsce, a jeśli nie to możemy pobawić się wspólnie w tetrisa na parkingu zastawiając się wzajemnie. W temacie kamer - budynek w którym firma Open-E ma siedzibę - posiada własny system monitoringu, który może być wykorzystany do schwytania szaleńca mającego jeden cel w życiu: rysować rysować ! Zatem jeśli prowokacja ma na celu reklamę systemu monitoringu i/lub usług blacharsko lakierniczych to dziękujemy :)

ip 127.0.0.1
@ip 127.0.0.1

Jeśli jest to prowokacja mająca na celu "zachęcić" nas do wykupienia płatnego profilu na tym portalu - również dziękujemy ale nie jesteśmy zainteresowani :)

{5}

Pracuje tu od jakichs 3 lat i ani kablowania, ani zastepcow kierownikow nie stwierdzilem. Zwolnienia, jak juz ktos napisal, podyktowane byly checia polepszenia plynnosci finansowej. Przykra koniecznosc, nic ponadto. Kazda firma przez to przechodzi. eno: Trzeba miec nierowno pod sufitem, zeby porownywac atmosfere w firmie do tego, co dzieje sie na publicznym parkingu przyleglym do budynku. Zwlaszcza, ze dostep do niego ma tuzin firm i restauracja. Gratuluje przemyslen. Raduje mnie mysl, ze taki balwan od nas odszedl;) Zapraszam wszystkich ogarnietych, ktorzy potrafia korzystac ze swojej glowy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Open-E Poland Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w Open-E Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Open-E Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Open-E Poland Sp. z o.o.?

Open-E Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 191 ocen.

Open-E Poland Sp. z o.o.