Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Marszal.

Pracuję w tej firmie od 22 lat(20 lat na Postępu),a od 2lat na wsi 130 km.od W-wy.Jestem zadowolony i dumny z tego,że w Solidzie (na Postępu)poznałem wielu wspaniałych ludzi.

Jacek
@Marszal.

Witam, pracuję u Pana na tej wsi na obiekcie handlowym i jak do tej pory dostałem z kolegą od pańskiego inspektora 1 litr płynu do dezynfekcji w zeszłym tygodniu. To wszystko w co Nas pracowników ochrony sklepu wielkopowierzchniowego wyposażyliście w środki ochrony przed koronowirusem. Od dnia wczorajszego będąc w pracy powinniśmy zostać wyposażeni w rękawiczki ochronne, bo każda osoba będąca na terenie obiektu handlowego musi je posiadać, w przeciwnym wypadku nie może zostać wpuszczona na teren obiektu. Pytam się jak mam podjąć pracę skoro solid nie wyposażył mnie w rękawiczki ochronne? Za kilka dni wejdzie przepis o obowiązku noszenia maseczek ochronnych, gdzie one są i kiedy je dostaniemy? Tak dba się o swoich pracowników? Chyba nie, bo pracownicy sklepów za pracę w warunkach uciążliwych w związku z pandemią wirusa Covid 19 dodatkowo do pensji dostają 1000 złotych. Pytam się co z nami? Odpowie mi Pan na to pytanie, czy nie? Może zapyta się Pan tych wspaniałych ludzi, których poznał na Postępu z W-wy. Może oni udzielą mi odpowiedzi co zrobili, aby zabezpieczyć mnie i innych swoich pracowników, aby ochronić przed zarażeniem się wirusem Covid 19? Życzę Panu dużo zdrowia i pańskim przyjaciołom z Postępu, żeby nie dopadł Was wirus i niech się Panu godziny pracy zgadzają. Pozdrawiam Jacek z Carrefour.

Nigdy_Więcej
@Marszal.

Tam nie pracują wspaniali ludzie tylko sprzedawczyki i donosiciele. Kogoś tu fantazja poniosła. Na marsze tych bandytów Narodowców 11 listopada chodzą i donoszą, Koszulki z patriotycznymi napisami noszą i sprzedać potrafią..

e2

20 lat na rozstępu i co już nie potrzebują

nie rosmieszai ludzi

Wiesław K.
@Marszal.

Uu na postępu to dopiero był kocioł. Dobrze ze chociaż tych Ruskich nie było. Pozdrawiam.

Karol Wojtyła

Ha ha no na pewno

@Marszal.

Nie można być zadowolonym z najniższych zarobków....... No chyba że ktoś lubi w połowie miesiąca nie mieć już za co żyć.

Obecny pracownik.
@Marszal.

Marszal. Chyba Cię jestże Solid nie przewalił na kasę przy wypłacie . Chyba że pracujesz jako biurokrata albo koordynator ochrony to ty walisz ludzi po wypłacie .

Dawid Burczyk.
@Marszal.

Najgorsza z możliwych firma.Pracuję w Kędzierzynie Koźlu.Okradanie ludzi w białych rękawiczkach. Wszystkiego brak,z umundurowaniem włącznie. Solid security to (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora).????

Anna Nowak

Czy w firmie we Wrocławiu pracują takie osoby jak Pan Dominik Lipiński ipan Jermakowicz Mirosław oraz kadrowa pani Łucja

Sado Maso

Mi tam się dobrze robi w tej agencji...

mała pysia z lekkiej 3 :,)

Czy to prawda że w SolidSecurity nie warto pracować?

Były
@mała pysia z lekkiej 3 :,)

To prawda. 1. Nie masz jednej oskładkowanej umowy, tylko dwie: uop na najniższą krajowa i zlecenie do dopełnienia. Wiec jeśli masz np 2700 na rękę, to masz 2300 z hakiem na uop i resztę na zleceniu -> kiedy zachorujesz, nie otrzymasz 80% od całości, tylko od tej minimalnej. 2. Mobbing jest tam na porzadku dziennym. Jeśli nie masz szacunku do siebie to możesz spróbować. 3. Wynagrodzenie nie jest adekwatne do ilości obowiązków. Firma oszczędza na pracownikach, wiec jedna osoba pracuje tak naprawdę za dwie, trzy osoby. Tyle jest pracy. 4. Nie ma przerw w umowie, wiec teoretycznie możesz sobie je robić kiedy uważasz za stosowne, ale obowiązków jest tyle ze po prostu nie masz czasu na to, a kiedy przełożony zobaczy ze przez ostatnia minute śmiałeś jeść kanapkę zamiast pracować to usłyszysz wszystkie prawdy świata. Generalnie bardzo nie polecam, firma krzak. Trzymaj się raczej z dala. Każdy z kim rozmawial*m był na etapie szukania czegoś innego.

skubi
@Były

Zgadza się,jak przychodzą nowi ludzie to co niektórzy dowódcy wydzierają się na nich na radiu a są to ludzie często nieprzeszkoleni ,sam miałem taką sytuację ale się postawiłem się i już wiedział że sobie nie dam w kaszę dmuchać.Wlasnie jestem w trakcie wypowiedzenia umowy .

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
zwolnionaiszczesliwa

Solid Security to najgorsze miejsce, w którym przyszło mi pracować. Zero benefitów i dwie umowy (oczywiście jedna na najniższa krajowa, druga zlecenie)? Okej, zniosę to. Nie wybrzydzałam, bo chciałam pracowac. Braki w artykułach biurowych? Okej, zdarza się. Jak chcesz pić w pracy kawę to musisz ją kupić? Okej, albo kupię, albo będę robiła w domu do termosu (dobrze, że chociaż w toaletach była woda i papier toaletowy-LUKSUS). Ale żeby zatrudnić kogoś w dziale kadrowym z nadzieją, że ta osoba nie będzie znała praw pracownika i zasad wynagrodzenia? Żałosne. Proponowanie kwoty netto w takiej samej wysokości osobie uczącej się przed 26 r.ż. i osobie nieuczącej się po 26 r.ż jest niezgodne z prawem. Wyrównanie zaproponowanej kwoty netto z tytuły bycia studentką do 26 r.ż. nie jest łaską pracodawcy, tylko jego OBOWIĄZKIEM. Niestety, tu najwidoczniej szukają naiwnych, bo przypomnienie o swoich prawach wiąże się z wyżywaniem kierowniczki, która nawet nie miała odwagi zadzwonić i sama poinformować o wypowiedzeniu. Nie zapominajmy również o tym, że kierowniczka przypadkiem tylko mi zwróciła uwagę, że nie wyglądam zgodnie z kodeksem ubioru, choć gdyby być szczegółowym połowa osób w biurze powinna dostać reprymendę, a sama ubrana była we wzorzystą bluzkę jakby dopiero co wyszła z jarmarku. Panie z działu przeprowadzające ze mną rozmowę rekrutacyjną oczywiście trzymają stronę kierowniczki w sprawie, która była nieprawdą. Bały się, że poniosłyby konsekwencje? Kłamstwo tylko po to, żeby utrzymać ciepłą posadkę w miejscu wyzyskującym ludzi? Najwyraźniej. Na szczęście wypowiedzenie w moim przypadku okazało się wybawieniem, bo praca w takim miejscu to męczarnia. Wszystkim tym, którzy mają rozum odradzam pracę w solidzie. Chyba, że są masochistami.

Łucja

czy firma zatrudnia ludzi bez orzeczenia, tak normalnie na umowę ?

Z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku życzę wyrozumiałości dla pracowników, trzeźwości w ich ocenie i trochę dystansu. Niech Szef wreszcie zwolni - byle nie nas - ale siebie ! Wszystkiego dobrego!

Henrysio
@Adam

Bo taka jest prawda firma (usunięte przez administratora) pracowników. Szkoda zdrowia i nerwów pracując w Solud Security

Nn1990

Może trzeba zgłosić to do Pipu , ktoś za ? W kupie siła ;)

Koko
@Nn1990

Jeśli robie 200 godz i odprowadzają marne kilka zł. Robię za stawke 14 zł oni stają się śmieszni. Śpię już prawie cały czas bo za taka stawkę tylko to można robić tylko ile można spać

@Koko

My na sklepie mamy bazę... Więc nie ma jak spać

@Nn1990

Zgłoszenie się już pisze ;)

Andrew
@Koko

14zl tylko placa te dziady ?

@Andrew

Ja teraz mam 13.60 więc wiesz

Nonkonformista.
@Ashar

Chodzi o sytuację z Wrocławia? Pracownik bez umowy od dwóch miesięcy?

Grzegorz

Firma nie godna polecenia,prac ludzie nie ogarnięci i nie słowni

Darek
@Grzegorz

Koordynatnorzy pilnie do wymiany!!!!! Niekompetentni.

Robocob

tłumaczenia były różne w zależności z kim połączyło, a to polski ład, a to zus, a to że zamykał się jakiś tam okres i dlatego wszyscy mają mniej (ciekawe czy wierchuszka też? ), a to jeszcze coś tam innego

@Robocob

Czyli w skrócie, niech was to nie obchodzi murzyny, róbcie dalej za (usunięte przez administratora), norma ;)

@Robocob

Zresztą jakie wszyscy ? Inni ode mnie z obiektu normalnie dostali ...

Solidny91
@Robocob

Mozna prosić numer telefonu do działu płac?

@Solidny91

223-842-222 i wewnętrzny 1265

Andrew
@Robocob

Tylko powinienes dostac potem wyrownanie jak zlozysz pit za ten rok ciekawe jak to bedzie

Ashar

Jak macie umowę zlecenie, w lipcu na pewno dostaliście mniejsze wypłaty, chciałbym wam uświadomić że teraz tak już będzie.... Niby podatek z 17 na 12 zmniejszali ale jak zawsze zleceniowka będzie cierpieć, BRAWO POLSKO PRAWO (usunięte przez administratora) !!!!

@Ashar

To powinienes dostac wyrownanie skladajac pit za ten rom

Dawid Burczyk

Pracuję w Solid Security w Kędzierzynie-Koźlu. Najgorsza i najbardziej dziadowska firma w jakiej pracowałem.Zarobki mizerne a w dodatku nie szanują ludzi. Nie polecam nikomu, już lepiej zbierać złom niż tyrać dla takich i na takich złodzieji.

Pracownik w jednym z oddziałów

Taka pensja za tę ilość wymagań jest po prostu śmieszna w przypadku operatora. Ogromna odpowiedzialność, skomplikowany system, duża odpowiedzialność i oczywiście za błędy jesteście rozliczani. Liczcie się z tym, że będą chętnie przesłuchiwać wasze rozmowy i patrzeć na kamerach co robicie, czyli nie możecie używać telefonu pomimo tego, że żaden telefon nie przychodzi, a w biurze panuje spora swoboda. Gdyby jeszcze byłoby to zakomunikowane inaczej. Nowy pracownik w trakcie szkolenia jest po prostu pozostawiony sam sobie. Ilość informacji do przyswojenia jest niespotykana, a wszystko odbywa się na szybko i za minimalną oczywiście. Na początku szkolenia można usłyszeć prześmiewcze zdanie, że powinno się to wiedzieć, chodzi o wewnętrzne procedury. Nawet jeśli lubi się nawał pracy, uczenie się i ogarnianie nowych systemów sprawia radość, to tutaj jest to zwyczajnie niemożliwe. W firmie panuje wielki wielki chaos, każdy kieruje klienta do innego działu a tam odsyłają ich z powrotem. Oczywiście klient potem wyżywa się na pracownikach. Pensja powinna rekompensować ilość informacji, stres, obciążenie fizyczne przy pracy po 12h również w nocy i także ogromne umiejętności interpersonalne. Spotkałam się niestety z takim stosunkiem w kadrze kierowniczej, że mimo innych zamiarów z miejsca zdecydowałam się na odejście. Komunikacja za pomocą pasywnej agresji, upokarzanie i wywyższanie się, pomimo prób komunikacji. Po prostu nie, szkoda zdrowia

skubi
@Pracownik w jednym z oddziałów

Masz rację Inspektor bez konsultacji ze mną właśnie mi dorzucił godzin napisałem mu SMSa że się z tym nie zgadzam i mnie nie będzie na razie cisza ,a robię po 24 g więc chyba będę musiał pojechać sam do biura i w cztery oczy z nim porozmawiać bo wydaje mi się że to jest jawna ignorancja!

Jarek

Na kiedy macie w umowie termin wypłaty? bo mi zaproponowano na 19 następnego miesiąca. Dlaczego tak ? Czy wypłaty są na czas? bo z tego co czytam to nie za bardzo. Warto podjąć prace w Solid Security Warszawa

@Jarek

Do 20 każdego miesiąca

@Ashar

A wypłaty są na czas? Jaki oddział cie rozlicza ?

@Jarek

Katowice, zawsze kilka dni wcześniej jest

@Ashar

To w kazdym oddziale jest inaczej odnośnie terminów wpłat?

Właśnie pomniejszają wynagrodzenie o Polski Ład .Zmniejszają w ten sposób koszt utrzymania pracownika .Gdzie jest Państwo !!!! Mam nadzieję że takie Firmy będą znikać z rynku pracy .Jeśli nie musisz to omijaj łukiem ta Firme !!!!!!

Były naiwniak
@Marek

Rejon Walczak z Jagiellońskiej 88 w Warszawie. Cieszę się, ze mnie tam nie ma.

Jacek
@Marek

Właśnie się zastanawiam

Slązak

Ja chcę żebyscie wiedzieli że przez pracę w sysemie 24h uszkodziłe,m sobie wzrok a w dodatku wasza firma nie płaci na zus i fundusz pracy straciłem 5 lat u was

@Slązak

5 dni temu to pisałeś, wiemy to już i przykre to, dlatego ja co miesiąc sprawdzam ZUS itp

Zanęta

Centrala to kiepski żart jak cały ten kraj z resztą.

@Zanęta

I tu masz rację ;//

Nn1990

Czyli wychodzi na to że są równi i równiejsi, bo ja nie rozumie, jeśli na tym samym obiekcie ja mam w przeliczeniu 13.50 netto ( lepiej nie pytać. ) A kto inny ma 14.90 to coś w chusteczkę nie tak w solidzie jest, może czas najwyższy przekazać to do pipu i niech się bawią

Ono9
@Nn1990

Jestem na stanowisku wyższym od kolegi. Ja mam 14.2 zl a on przy mniejszej stawce 15.6 zł. Od początku roku dziwnie to wygląda.

Robocob

Dzwoniliśmy od razu jeden po drugim, specjalnie, każdy otrzymał inne wytłumaczenie, a moje jest takie, że prezesi musieli mieć na urlop!!!

@Robocob

To na pewno, a tak normalnie to co ci powiedzieli ?

Koko

Czyli co powiedzieli?

@Koko

Może się dowiemy w końcu o co chodzi, niby na tym podatku z 17 na 12 tracimy, ale wtedy pytanie się rodzi takie, czemu kolega z zmiany dostał normalnie a ja nie...

Nn1990

Jak ktoś coś będzie wiedział co z tą kasa co się nie zgadza dajcie info, ja się tam dodzwonić niuja nie moge

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 231, z czego 18 to opinie pozytywne, 145 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security