Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

starszy

solidna firma teraz bede czekal lata na odprawe emerytalna

Cc

A może ten Dyrektor z krakowa sobie dobrze umila czas z tą sekretarką na.początku wkładanie języja donust przeciwnika póżniej cycki a na koniec konahija z tyłu z przodu i do ryja

Janusz z daleka

Na tym forum, każdy piszący się nudzi w pracy i wylewa swoje żale. Do pracy nikt nie zmusza jak przychodzę do pracy dla pieniędzy, a nie dla żalu i marudzenia . Zawsze może być lepiej, alem mam jak mam

xyzzyx
@Janusz z daleka

O widzę że firma zaczęła zamawiać pozytywne komentarze, aby zatuszować prawdę :D Ale nic wam to nie pomoże, macie ogromne braki w ludziach i coraz większe problemy z rekrutacją :D Wszyscy od Was uciekają, tak samo pracownicy, jak i klienci- tracicie obiekt za obiektem :D Płacicie trollom za pochlebne opinie, czy zmuszacie pracowników z biura do ich pisania? ;) Zbyt wiele osób wyrobiło sobie o was złą opinię, a wieści szybko się rozchodzą, tak więc nikogo nie nabierzecie :)

M.O.
@xyzzyx

Bo to wszystko prawda

Tomik

Witam. Jak można aplikować?

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Grażyna

Parę lat temu firma szukała Konsultanta ds. Sprzedaży Telefonicznej. Interesuje mnie jaka jest pensja. Wiecie ile płacą na początek ludziom bez doświadczenia w call center? I do tego dochodzą jakieś benefity?

Szykuje skargę do PIP w Kielca

Witam, poszukuje ludzi którzy odeszli z firmy Solid Security. Celem jest złożenie (usunięte przez administratora)grupowego i walka o prawa pracownicze na przyszłość, jak i teraz. Poszukiwani ludzie, którzy nie zostali zwolnieni za alkohol, spanie, narkotyki, bądź dyscyplinarnie. Celem jest zebranie wiarygodnych (usunięte przez administratora)do (usunięte przez administratora), żeby żaden (usunięte przez administratora)nie podważył wiarygodności. Nie dostałeś środków higieny osobistej np. Papieru do WC, miejsce, w którym się przebierasz, nie jest (usunięte przez administratora) (brak sanitarnego kącika na przyrządzanie kawy herbaty) brak apteczki, gaśnicy, w której budce pracujesz. Jestem na bieżąco, z BHP PIP. W odpowiednim momencie się uwiarygodnię. Może odszkodowanie nawet wejdzie w grę. Jestem Pracownikiem tej firmy na ochronie bez tych wymienionych elementów.

Były Pracownik
@Szykuje skargę do PIP w Kielca

A po co ta skarga ? Wszystko pewnie dobrze wiedzą. Papier toaletowy to chyba nie jest wielki problem. Ta firma praktycznie powstała od zera. W jaki sposób dziś już tego się nie rozklimi. Prezes ma taka sama chałupę jak sąsiad z lewej i prawej strony. Basenu w piwnicy nie ma. Nie pracowałem w budce jak ktoś się zgodził to znaczy że nic innego nie umie albo emeryt i dorabia do emerytury. Ale chętnie pomogę jak to będzie skarga nie w sprawie papieru toaletowego czy mydła.

Anna Nowak
@Szykuje skargę do PIP w Kielca

Tak

A
@Były Pracownik

...od jakiego zera powstała? Naiwny. Nie wiesz jak powstała i kto ją sponsorował? Dziwne. To większość ludzi wie.

viper
@Były Pracownik

Ato w Solidzie nie ma papieru toaletowego i mydła?

Johny

Solid (usunięte przez administratora) krętacze z daka od tej firmy.

Kiereca

Witam.Co za pracowników zatrudniacie w FAURECIA R&D w Grójcu???Nie dość że dzisiaj tzn.29.11 jeden z nocnej zmiany zwyzywał mnie od DEBILI,to drugi przejmujący zmianę skierował mnie (przypuszczalnie)złośliwie w inne miejsce rozładunku choć w cmr wyraźnie pisało FAURECIA R&D.Po objechaniu trzech magazynów wróciłem na to samo miejsce na rozładunek,straciłem 25 minut,a towar był pilny z Francji!!!!Po przyjeździe "ochroarz"wyparł się wszystkiego,NIE CHCIAŁ OKAZAĆ SWOJEGO IDENTYFIKATORA, ZAKRYWAJĄC RĘKĄ,i wpuścił mnie na rozładunek (WCZEŚNIEJ MÓWIĄC ŻE ZŁY ADRES)))Jak takich "geniuszy "i cwaniaków zatrudniacie to tylko siąść i płakać!!!!!! Chyba że tak słabo płacicie i się wyżywaja na kierowcach!!

Pani dyrektor kadr Kubicz nie daje żadnych podwyżek ludzi ma w dupie….płace w kadrach 3tys zapierdziel ludzie nie dostają kasy na czas. Pani właściciel A.Szymanowska powinna chyba reagować czemu pracownicy się zwalniają… inflacja idzie do góry a tu zero podwyżki. Na święta nigdy nie dostawaliśmy paczek świątecznych( pieniężnych) w innych firmach to podstawa.

Czytający nie doszły pracownik

"Dzień dobry, Zgodnie z ustaleniami telefonicznymi, zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku: Operator stacji monitoringu wizyjnego. Spotkanie i szkolenie odbędą się w poniedziałek, dnia 14.11.2022 godz. 08.30. Całe szkolenie potrwa około 5 dni roboczych po 6h dziennie." Przeczytałem przez prawie 7 godzin całe poematy i wypociny byłych pracowników i doszedłem do wniosków: 1. Pracownicy kamikadze odchodząc uratowali swoje zdrowie psychiczne od wyszkolonych MANAGERÓW INSPEKTORÓW w poniżaniu i niewolniczej pracy o zarobkach na nawet nie najniższej krajowej! 2. SOLIDNA FIRMA to Titanik statek firma dobrze prosperujaca dzięki metodzie...kija i marchewki wiedząc, że jest na kursie kolizyjnym widząc to na radarze i tak przywali w górę lodową i za tonie razem z pracownikami! Którzy zostaną a ja rezygnuję tu z pracy po mimo wysyłania CV i zaproszenie jak wyżej. Cześć

Zainteresowana

Hej powie ktoś jak na tą chwilę pracuje sie w firmie Solid? Bo myślę by złożył aplikacje na pracownika biurowego do obsługi klienta....pytanie czy warto? Nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę...za odpowiedzi dzięki :)

Xxx
@Zainteresowana

Jeśli chcesz pracować na dwie umowy umowa o pracę na najniższą krajową i dopełnienie na zleceniu, ale l4 i urlop płatny tylko z umowy o pracę a zlecenie jest wypłacane tylko wtedy kiedy jesteś w pracy (oczywiście po 3 miesiącach na zleceniu) to możesz próbować. Oczywiście pieniądze nie są adekwatne do wykonywanej pracy i nie masz co liczyć na chociażby 3 tysiące. Żadnych benefitow. Brak szkoleń nawet tych podstawowych. Jest się rzuconym na głęboką wodę. Jeśli szukasz pracy w godnych warunkach i na dłużej to radzę szukać czegoś innego.

Zaz
@Zainteresowana

Nie warto. Poza tym co napisał przedmówca dochodzi jeszcze okropna atmosfera której normalny człowiek nie wytrzyma. I niezadowoleni klienci - często słusznie - którzy też rzucają mięsem kiedy dzwonią.

Witam chciałam dopytać dyrekcji jak to jest że w firmie macie Państwo potwierdzone przypadki koronowirusa i nie działacie Państwo z tym tylko narażacie innych pracowników na zarażenie, chociaż chcą i piszą do Państwa o pracę zdalna na czas pozbycia się koronowirusa z waszej firmy ? Ja wiem że najlepiej mieć oddzielny pokój ale trzeba też myśleć o pracownikach :)

Ciemiężykloc
@Karolina

To wyobraź sobie Karolinko co się dzieje na sortowniach pieniędzy. Nie dość że zjeżdżają pieniądze z całego miasta , to jeszcze wszyscy w tym (usunięte przez administratora) pomagają cyrkulacji powietrza. Rękawiczek i masek nie ma bo przecież zaopatrzenie miesięczne kosztowało by tyle ile zdrowy pracownik zarabia na etat. Firma zatrudnia niepełnosprawnych żeby ciąć koszty ,a nawet jak się zarazi to co tam , ważne że kierownictwo całe xD. Że ta firma jeszcze żyje xD... (Nie licząc rozklejania tego na kilka firm co miesiąc)

Janusz
@Ciemiężykloc

Podobnie było w księgarni w której pracowałem. Wiele firm w których zagrożenie zakażenia Covidem-19 były zamykane, a w księganiach gdzie ludzie przegladali książki, kaszleli i kichali na nie obowiązywały tylko maseczki. Książek odkazić się nie da. Podobnie ciuchlandy ale tu ostatecznie towar można uprać, tylko z przyczyn ekonomicznych tego nie robi. Nie ma co się dziwić do ciuchlandów ani księgarni nikt z naszych posłów i posłanek nie chodzi więc nie są świadomi zagrożenia.

Anna Nowak

Ja zwoniłam się sama w2016 roku zpowodu zastraszania przez kierownika oraz niesumiennej wypłaty miesięcznej oraz gdy miałam rękę w gipsie nie wolno mi było iść na zwolnienie na co mam zdięcie. Ponownie gdy pracowałam w innej firmie pech chciał że sold wygrał przetarg ja ponauczce w2016 odeszłam zfirmy bez2 zdań.

Natalia

Widzę, że najbardziej firmę hejtują ci, którzy po prostu nie zostali do pracy przyjęci... byłam niedawno na takiej rekrutacji na specjalistę i trochę się stresowałam po tych wpisach. Na rozmowie przywitała mnie miła Pani z uśmiechem i mój obraz trochę się zmienił .Na przebiegu rekrutacji otrzymałam trudne pytania tzw "psychologiczne" , ale poczułam że jest w nich jakiś sens, przynajmniej w części z nich ja go widziałam. Później miałam rozmowę z panem nie narzekam. Było ciekawie i merytorycznie, przynajmniej nie nudna, standardowa rozmowa. ja bawiłam się tam dobrze. tak, bawiłam. i myślę, że właśnie o to chodzi. na początku przedstawiono mi firmę, powiedziano o ścieżce kariery i godzinach pracy. jestem zadowolona. czekam na odpowiedź czy mnie tam zechcą i mam nadzieję, że tak ;)

Heniek
@Natalia

A w co się Pani bawiła z tym panem z rekrutacji, że taaaaaka zadowolona ??????

@Natalia

A jak nie dostałabyś należnej pensji za parę służb, to dalej chwaliłabyś ich??

PREDATOR

Dzień dobry, Zgodnie z ustaleniami telefonicznymi, zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku: Operator stacji monitoringu wizyjnego. Całe szkolenie potrwa około 5 dni roboczych po 8h dziennie. Adres: Solid Security, wejście II ul. Postępu 17, Warszawa-Mokotów. P.s. 1. Moje pytanie czy warto tam iść do pracy? 2. Czy szkolenie jest płatne przez firmę czy płaci pracownik? Stawka jakąś proponują 13 zł bez grupy inwalidzkiej. Płacą na konto z dwóch firm i czy jest duże parcie przełożonych na wykonywanie usługi płatnej z umowy zlecenie chyba razem z ZUS? 3. Czy dają tam umundurowanie czy w swoich trzeba chodzić? 4. Ile jest przerw śniadaniowych na 12 h pracy? Prosił bym o opinię szczere i bez docinek bo 365 dni byłem klientem Urzędu Pracy lecz skończył się zasiłek i czas wracać do pracy. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź jak ktoś wie coś nie coś? Czy szkolenie jest płatne

@PREDATOR

Nie nie warto proszę szukać gdzie indziej. Brak benefitow, marne podwyżki raz na rok. Ludzie się cieszą jak stąd odchodzą

Lola
@PREDATOR

Umundurowanie na stacji monitorowania? A po co? Szkolenie bezpłatne, firma płaci za czas spędzony na szkoleniu ale chyba pod warunkiem, że tam się potem przepracuje jakąś krótką chwilę. Przerw masz tyle na ile umówisz się ze współpracownikami, 3 najmarniej, można więcej. Wypłata żenująca (że też prezesom nie jest wstyd przed ludźmi, to jest niepojęte), ale za to jest śmiesznie, więc jak nie ma chwilowo nic lepszego do roboty w życiu, to czemu nie, próbujcie.

Delfi
@PREDATOR

Za czas szkolenia płacą, ale dopiero gdy przepracujesz trzy miesiące. Nie umundurowsnia. Cztery przerwy po 15 minut. Pracujesz niby dla dwóch firm i inaczej się nie da. Jeśli kto lubi być traktowany jak śmieć, to praca idealna.

Jan
@PREDATOR

Co prawda nie w Warszawie, ale w Rzeszowie są dobre warunki, szkolenie płatne po miesiącu pracy (wiele osób robi 2 dni szkolenia i odchodzą) praca lekka i bezstresowa.

Oddział Wrocław , obiekt Huta Miedzi Legnica. Solid ochrania obiekt od lipca tego roku . Takiego bałaganu nie było na obiekcie nigdy . Dopiero od tego miesiąca jest sporządzony grafik służb . Wcześniej pracownicy czekali na telefon, kiedy mają przyjść do pracy . Niektórzy nie mają wypracowanych godzin w etacie . Powód , to pracownicy przyjezdni z całego kraju , nawet z Przemyśla. Nie wiem kto odpowiada , za ściąganie tych pracowników . Przyjeżdża ich za dużo . Stali pracownicy nie mają z tego powodu godzin . Przyjezdni mają dużo wyższe stawki , delegacje , noclegi , obiady.Grafik na miesiąc listopad też nie jest przestrzegany . Powód , to za dużo pracowników przyjezdnych , spóźniają się do pracy. Tłumaczą , że kierowca przyjeżdża po nich za późno .Czy tak trudno policzyć ilu pracowników jest potrzebnych do pracy. Stawka pracownika - 21.85 zł brutto , stawka pracownika przyjezdnego - 23 zł netto , pracownika przyjezdnego z bronią - 25 zł netto. Komendant ochrony planujący służby nie słucha pracowników . Plany służb są z błędami , często ten sam pracownik jest planowany dwa razy w ciągu służby . Kilka razy pracownicy przychodząc do pracy dowiadują się, że muszą iść do domu , bo zmieniono plan służby , nie informując pracowników. Pracownicy przyjezdni często pracują po 24 godziny. Jeden z nich pracował 36 godzin , pracownicy stali nie byli brani pod uwagę . Może ktoś z kierownictwa firmy zainteresuje się opisaną sytuacją .

Krzysztof

WITAM. mama takie pytanie, ile na starcie płaca w konsalnecie w konwojach, moze ktos wie

Kolo
@Krzysztof

Nie wiem

Cześć. Dostałem ofertę pracy jako przedstawiciel handlowy. Mam pytanie jak to u was wygląda. Nie dostaje auta to już wiem. Jaka podstawa jaki ryczałt za paliwo ile tej premiera idzie wyrobić na początek. Źle to widzę . Proszę o odp. Pozdro.

Ochroniarz

Co się dzieje z wypłatami we wrześniu? Przepracowałem 276h w sierpniu, a dostałem wypłatę 4084,08zł, jak to jest to możliwe, że tak mało? Dział płac nie może informować ilość przepracowanych godzin, ponieważ jest rodo, ale jak dzwonisz do kadry to musisz się przedstawić, to już nie jest rodo?

~()
@Ochroniarz

A to się dzieje że Andrzej Szymanowski nie może wypaść poza listę 100 najbogatszych w kraju

Nn1990
@Ochroniarz

Dostałem wynagrodzenie według najniższej krajowej, o ile masz zlecenie

Bizon
@Ochroniarz

Podziękuj morawieckiemu kaczorkowi i geniuszom od nowego ładu. Większa zaliczka na podatek dochodowy.

Kasia 1234t
@Ochroniarz

Ja w sierpniu przepracowałam tyle samo godzin 276 i dostałam 4056 zł ,ale w innej firmie

Nn1990

Prawda o tej firmie taka, dużo robisz a nie zarobisz, pracuje w solidzie ok 2 lata, widziałem już chyba wszystko. Masz 2 umowy o pracę na najniższej i zlecenie, za 200h może z 3000 będziesz miał, więc żenada. Kierownik ma cię w (usunięte przez administratora) widzisz go może raz na miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 18 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security