Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Marysia

Dziś ciężka zmiana na sklepie śnieg i zimno

Dziwny jest ten świat

Wszyscy którzy myślą jakie to wspaniałe forum i jak non profit działa dla innych są w dużym błędzie. Ten serwis nastawiony jest na gigantyczny zysk, który przychodzi z tego że pracodawca może sobie u nich wykupić usługę dzięki której może moderować forum, kasować opinie i tak dalej - tak więc to niezła maszynka do wyciągania kasy od firm

Zaciekawiony

Osoby, które wierzą w to że te poztwyyne oceny nie są ustawione.. Zauważcie, dlaczego byli pracownicy zawsze dają negatywne opinie? Wiecie jaki tam jest ogromny przemiał? Mam nadzieję że wkoncu ktoś klawy zajmie się tym co się tam dzieje.

Agnieszka
@Zaciekawiony

A jakie masz kwalifikacje?

Pracownik X

Totalny brak organizacji pracy. "Góra" kompletnie nie ma pojęcia jak wygląda praca, a wciąż dodają więcej obowiązków.. system informatyczny działa powolnie i wymaga generalnego ulepszenia i uproszczenia wykonywania pracy

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Klijet

Solid jest Ok tylko czasami niektórzy czujo się modzesci że ciebie zrobić (usunięte przez administratora) cię usunąć życie prywatne też bardzo interesujące co niektórych pracowników ochrony .

Cześć. Orientujecie się jak będzie w 2023 z wypłatami? Zwiększa się płaca minimalna prawie o 400 zł, a u nas są dwie umowy - UOP i zlecenie. Jak to będzie wyglądało w Solidzie? Zwiększą nam stawkę na UOP i zmniejszą zlecenie i finalnie wyjdziemy na 0?

Fifi93

Nie mogą zmniejszyć stawkę za zlecenie , min to jest 22,80 brutto .

@Fifi93

@Fifi93 To według Ciebie dostaniemy więcej w lutym?

Pracownik solid

Dostaniesz tyle co zawsze

Norbi

Ogólnie Solid i inne fikcyjne spółki to (usunięte przez administratora) gospodarczo wojskowa do wyłudzania składek ZUS, podatków, z PFRON itp. Odradzam robienia z nimi interesów.

Murawa

Nie jestem pracownikiem solidu ale jestem magazynierem w firmie którą"ochrania" solid w Warszawie na ul.krakowiakow Przecież to jakaś kpina!!!!!! Ochroniarz 75 lat który robi pod siebie!!!! Dosłownie pan chodzi w pieluchach a raczej siedzi całymi dniami i śpi w dzień w stróżówce Rozmawiałem z nim to ma całkiem niezła emeryturę i mogłyby nie pracować ale dziadowi ciągle mało Ludzie z firmy się śmieją że taki człowiek ich ochrania inni sà zaniepokojeni że ten pan sam zostaje na 24 godziny i na noc Były taksówkarz a to wiele wyjaśnia hahahaha Tylko dziwię się firmie solid że psuje sobie wizerunek zatrudniając tetrykow ledwo chodzących i robiących pod siebie Porażka

Drogo, drogo

No faktycznie zaczyna byc drogo. Na moim obiekcie roboty nie ma - max. 1-2 włączenia alarmów rocznie. Zatem skąd te PODWYZKI ABONAMENTU????? Przestaje sie to opłacać!

Martin

Nie jest zle polecam, firma jest swietna i te bzdury co tutaj czytam to sa po prostu kocopoly ...

Zły
@Martin

Mam bardzo przykre doświadczenia, ciągle problemy z wysokością wynagrodzenia.

@Zły

a coś więcej napiszesz? z jakiego powodu u Ciebie było coś z kasą nie tak? zastanawia mnie od czego to zależy skoro tutaj polecał

@Urszula

Pewnie co miesiąc dostaje mniej lub więcej, ale nie dziw się po z zlecenia podatek ściągają co 2 miesiąc...

@Nn1990

standardowo tak się robi? pytam, bo na zleceniu nigdy nie byłam to nie wiem. to ludzie nie dostają takiej informacji już na starcie? nie wyjaśnia się warunków?

STOP podwyzkom SOlida

Jakosc usług jest fatalna! Co wiecej podwyzki o prawie 30-40% abonamentu. Mam u was kilka firm i kilka systemów. I zamierzam sie przeniesc do konkurencji! Oni sa zdecydowanie lepsi i tańsi.

Klient Urzędu Pracy.

Dzień dobry, Zgodnie z ustaleniami telefonicznymi, zapraszamy na spotkanie informacyjne oraz szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku: Operator stacji monitoringu wizyjnego. Spotkanie i szkolenie odbędą się w poniedziałek, dnia 18.11.2022 godz. 08.30. Całe szkolenie potrwa około 5 dni roboczych po 6h dziennie. Adres: Solid Security, wejście II ul. Postępu 17, Warszawa-Mokotów. Prosimy poczekać przy recepcji. Osoba prowadząca szkolenie zejdzie do Państwa. Mam pytanie czy warto się poświęcić czasowo? Szkolenie płatne czy pracownik płaci? Kiedyś pisali, że praca zmianowa 12 h a teraz 8 h i 3000 zł/netto na umowę o pracę? Czy atmosfera jest miła czy traktują człowieka z góry a praca niewolnicza i ile przerw na te 8 godzin przypada? Od której godziny zaczyna się pracę? Proszę o odpowiedź jak ktoś coś wie?

@Klient Urzędu Pracy.

3000 netto na umowę o pracę ? Chyba śnisz, dostaniesz najniższą krajową za etat, a później musisz napierdzielac jak najwięcej na zlecenie, 3000 netto dostaniesz przy ok 190-200h

Darlos
@Nn1990

Powiem tak pracuje od września średnio jestem zadowolony ktoś powiedział że to tak dobrze a tu nie jest tak w poprzedniej firmie miałem lepiej ktoś powiedział że w solidnie za wszystko płacą dobrze okazuję się że nie obiekt fatalny no mikrofalówki lodówki nic jestem zawiedziony

Firma, która (usunięte przez administratora) klientów.. niczym sekta nie można się uwolnić … jakaś tragedia … od 2 mc próbuje zerwać umowę. Przedstawiciel z Wrocławia na (usunięte przez administratora)

Friday

Biuro Waszawa! Należy trzymać się z daleka. Już pomijam fakt, że będą chcieli was (usunięte przez administratora) na starcie. 1. 2 umowy, o prace o najniższej krajowej + zlecenie. 2. Płacą z dwóch różnych kont wiec co miesiąc macie przelewy od różnych podmiotów wiec możecie zapomnieć o ewentualnych kredytach bo jesteście nierzetelni . 3. Kawa, herbata, woda itp musicie kupić sobie sami bo tego wam nie zapewnią. Po 13.00 radzę do kibla chodzić z własnym papierem…. Bo będziecie się podmywac w umywalce…. 4. Gotowanie w czajniku w kuchni parówek tez jest standardem wiec polecam robić herbe w domu, przyda się termos, który sobie kupicie. 5. Szkolenia, wsparcie - „co? Gdzie?” Nie ma czegoś takiego, rzuca was w czeslusci samozniszczenia. 6. L4 - oczywiście od najniższej krajowej z UoP 7. ZFSS możecie pomarzyć 8. Działu wsparcia sprzedaży unikać jak Diabeł wody święconej - niekompetentna Pani M. Zbeszta was za co tylko może jak podpadniecie, jak ktoś pali, to na starcie -, przerwa 15-20 min i dalej tyraj. A spróbuj odebrać prywatny telefon :P. Pytania? Daruj sobie- uniwersalna odpowiedz- „sprawdź gdzie jest błąd i popraw”. Nie uzyskacie żadnego wsparcia, pomocy, kompleksowego szkolenia. Jedyne czego możecie się spodziewać to rozczarowania…

Rafal33

Pracuje w firmie SOLID 5 lat,wszystko zależy jaki jest kierownik zmiany,czasami zdarza się człowiek kierownik na obiekcie nie jest obiektywny i wymyśla problemy tam gdzie,gdzie ich nie ma lub z blachy h spraw robi problem,jeden był taki że kiedy zrobiłem coś po nie jego myśli to chciał mnie zwalniać,następnie jak ktoś popracował chociaż pol roku należało by mieć więcej empatii od kierownictwa,trochę firma jest wrogo nastawiona do pracownikow,tak jak by tylko wytknąć blendy,rozumiem na początku rozmowa później ostrzeżenie i dalej konsekwencje,Anię od razu dym.Reasumujac wszystko zależy od poziomu dowódcy na obiekcie,jakość obiektu,intensywność pracy,grafik i ilość godzin dziennie,powyżej 12 godzin nie polecam mordowniA.moja ocena to 3 z małym pluskiem.

Nn1990

Ktoś coś wie na temat zmiany firmy na carrefourach ? Od lutego wchodzi saris jakiś tak

Ars

Konsalnet to teraz Seris

Praocownik
@Nn1990

Od lutego wchodzi serio czyli konsalnet.

@Ars

Też taki (usunięte przez administratora) za najniższą ? Wiesz coś

Bocian

Seris Konsalnet

zainteresowany

Cześć! czy ktoś może się wypowiedzieć na temat warunków pracy na Alejach Jerozolimskich? Szukają referenta do spraw wprowadzania danych. Praca wydaje się lekka i przyjemna ale te wszystkie komentarze mnie przeraziły i nie wiem czy aplikować…..

Ashar

Czy istnieją realna szansa na jakąś premie miesięczna ? Czy podstawa i koniec tematu

Krzysztof

Wszystkiego dobrego w nowym roku

Dziwię się

Mnie to tylko w tych wszystkich opiniach dziwi jedna rzecz ...mianowicie - gdzie wy ludzie mieliście głowę jak podpisywaliscie umowę ? Albo język na rozmowie kwalifikacyjnej? 99.9 opinii jest o zarobkach....kurde. To na ślepo i głucho się zatrudnialiscie? Nie wiedzielsicie,że dwie umowy,że to i tamto ,że nie będzie karty Multisport . Śmieszne to po prostu jak ktoś się na coś GODZI a późnej wielce zdziwiony i niezadowolony....

@Dziwię się

Może na początku ludziom pasowały takie zarobki? Teraz inflacja szaleje to wiadomo, że ta pensja szybciej topnieje. Może ktoś się wypowie na ten temat?

@Dziwię się

Pracuje na jednym obiekcie od 14 lat. W przetargu dostalem rok temu na swieta Solid wiec jaki mialem wybor??

@Dziwię się

Mi np obiecywali co innego, nie zostałem poinformowany że będę miał 2 umowy, więc skończ gościu (usunięte przez administratora)

Dziwię się

A to nie zapytałeś jaką będziesz mieć umowę ...brawo :D

@Dziwię się

No właśnie pytałem kolego, to uzyskałem odpowiedź że umowę o pracę, po czym jakiś czas później musiałem podpisać zlecenie żeby nadgodziny mi wypłacali

@Nn1990

czyli były jednak dwie umowy a zlecenie co do nadgodzin tylko? A jak to w składkach jest ujęte później, ze zlecenia nic już nie przejdzie? Tak w ogóle można?

@Urszula

Tak 2 umowy, zlecenie tylko do nadgodzin, plus warte uwagi jest to, że składki z zlecenia co 2 miesiące ci odtrącają...

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 18 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security