Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Witam. A co jeśli nie odda się munduru ? Pracownik ochrony fizycznej ile się płaci ?

Co możecie powiedzieć o pracy w oddziale Katowice -Tucznawa Strefie Ekonomicznej? Pozdrawiam

Stefan

Jeśli chcecie pracować za darmo lub mieć obcinane co miesiąc godziny to polecam.

Uvxy
@Stefan

Właśnie z tym się spotkałam że kantują na godzinach pracy i nie płacą za faktycznie przepracowane.jednym słowem okradają.

Jhh
@Stefan

Zgadza się mojemu znajomemu urwali 10 godzin , i stawkę zaniżyli i nie może odzyskać umowy zlecenia, którą podpisał,a którą mieli mu dostarczyć po podpisaniu przez jakiegoś ważnego.Teraz nie może udowodnić że stawka była wyższa.Ciekawe kto ochroni zatrudnionego ochroniarza w Security przed złodziejami z Security ? Czy ta firma powstała aby byle (usunięte przez administratora) miało zatrudnienie?

Teraz to lecicie sobie w wafla kolportera... Wasza podwyżkę o 30% rok do roku możecie sobie wiecie co zrobić. Wystawie wam 1000 opinii o jakości waszych uslug, które są tragiczne i chętnie się nimi podzielę. Klient to nie jest (usunięte przez administratora) którego można kiwać ile wlezie. Wiecznie coś nie działa. Ta firma nastwiona tylko na zysk. Nie wiedzą jak to zrobić to maksymalnie podnoszą koszty serwisu oraz próbują to samo w abonamencie. Bujajcie się z waszymi systemie - zwijam żagle do konkurencji. Przestrzegam każdego przez tą firemka i jej praktykami....

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
kandydatka

Nie polecam angażowania się w rekrutację do biura Solid Security Warszawa (Mokotów). Brak profesjonalnego podejścia do rozmowy, rozmowa trwa max. 5 minut, brak odpowiedzi zwrotnej do dnia dzisiejszego. Cały czas wystawiane są nowe ogłoszenia...

Kopo

Za niedługo mam mieć rozmowę na specjalistę ds. obsługi klienta. Czy faktycznie wszystkie negatywne opinie mają pokrycie z rzeczywistością?

Krystiana
@Kopo

Firma jak najbardziej mi się wydaje normalna ma plusy i minus jak każda i trzeba pamiętać, że tworzy ją bardzo duża ilość pracowników. Na pewno jest dużo pracy. Nie znam tego działu ale warto myślę spotkać i zobaczyć czy legenda pokrywa się forum

Syrena
@Krystiana

Zgadzam się, firma zatrudnia ponad 10000 pracowników w różnych działach : ochrony fizycznej , handlowej, obsługi klienta, audytu, analizy, księgowości , kadr, prawnym, administracyjnym i w związku z tym przy takiej ilości ludzi różnie jest raz dobrze raz źle..ale tym co jest dobrze tutaj rzadko zaglądają

Pudel66
@Kopo

Nie nie mają. Wszyscy krytykują tylko czy uczciwie. Każdy wymaga od pracodawcy a czy daje od siebie to za co ma płacone? Więc podam przykład: w dniu dzisiejszym tj. 2.05.2023 żona jedzie do pracy w DPD na godz.4:00 na ul. Jędrzejowską. Jest pod bramą o godz.3:50 trąbi daje sygnały światłami i nic ochrona śpi. Po pewnym czasie wychodzi zaspany pań J.B i każe żonie aby otworzyła sobie bramę , po czym wchodzi do budki dalej spać. Żona musiała otworzyć bramę,podjechała pod budynek ale nikt z ochroniarzy nie przyszedł otworzyć drzwi. Po zaparkowaniu auta żona musiała się udać do jaśnie panów aby otworzyli drzwi. Po namyśle wylazł z budki pan R. ziewając poszedł otworzyć drzwi. Jak to można określić,, (usunięte przez administratora) ale rozmawiając z tymi pseudo ochroniarzami czują się nie docenieni przez kierownictwo Solid. Sam osobiście pracowałem w ochronie przez 10 lat ale nie wyobrażam sobie by takie sytuacje miały miejsce. Gdybym miał taką możliwość to takich wywalił bym na zbity łeb bo psują dobrą opinię innym osobą pracującym na tych stanowiskach. Pozdrawiam

Pati

Pracownicy tej firmy nie potrafią jeździć i blokują autostradę

Klient

Podwyzka abonamentu? Za co? Za drozszy i wyimaginowany i wywidnowany cenowo serwis? Za to że olewacie robotę? Nie przyjeżdżacie na czas? Za to że nie odbieracie telefonów? Za to że wiecznie coś nie działa? Ok, do widzenia z mojej strony. Dodatkowo ostrzegam każdego przed podpisaniem umowy z wami I ODRADZE jakiekolwiek kontakty.

Hazgorg

Nie wierzyłem że jest tak źle jak piszą w komentarzach, na pewno przesadzają, postanowiłem sprawdzić sam. Otóż jest o wiele gorzej, pierwsza wypłata po 2 miesiącach, z której masz potrącane na buty, na ubezpieczenie itd, wychodzi jakieś 10 PLN. Warunki tragiczne, nieprawdopodobne że takie firmy istnieją w XXI wieku. Nie zgadzam się że balansują na granicy prawa, oni to prawo naginają i wielokrotnie łamią. Nie ma mowy nic na początku o podpisywaniu umów z 3 różnymi firmami, problemami z wypłatą itp. Jest to zwykłe okłamywanie i zatajanie prawdy. Na rozmowie jest super, w praktyce... No cóż. Stanowczo odradzam, szkoda po prostu Waszego czasu, bo obudzicie się po 2 miesiącach z ręką w nocniku. Co to jest wgle za pomysł z tymi wypłatami, czy kodeks pracy (wypłata do 10tego) ich nie obowiązuje.

Agnesss
@Hazgorg

Dlaczego umowa z trzema firmami ? O co chodzi, bo właśnie zamierzam isc tam do pracy

Klient

Czy ktoś wie jaki teraz alarm do domu jest najlepszy ? Firma, jakieś nowinki techniczne teraz?

Henryk

Czemu nie ma pracy dla starszych pracowników ochrony na biurowcach. Miałem rozmowę kwalifikacyjną z administratorem jednego z biurowców i mi powiedział, że teraz nie ma miejsc. W końcu inspektor mnie dał na sklep, a wolę tam.

Lol
@Henryk

Bo nikt nie chce dziadów na takich stanowiskach?

Student

Dla mnie na czas studiów robota na ochronie była ok, ale na pełen etat to nie wiem czy bym dał radę przy 240 godzinach

Sandra

Kiedy są wypłaty na umowę zlecenie w solid?

Jotek
@Sandra

Dla pracowników ochrony 20

Handlowy

Od 2 lat pracuje jako handlowiec Czytając poniższe opinie widzę falę hejtów na firme i przedstawienie jej w najgorszym świetle. Powiem tak - wybierając pracę w sprzedaży, trzeba być świadomym, że naszym zadaniem jest sprzedać a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) i narzekać. Zgadzam sie oczywiście z tym, że jest bardzo wysoka presja ze stony kierownictwa jak i wyższych szczebli. Duża rywalizacja i wyścig szczurów. Ale mi to odpowiada, ponieważ jestem świadomy swojej pracy. To nie chodzi o to, że Solid jest złą firmą - każda praca w sprzedaży tak wygląda. Mam paru znajomych pracujących jajo handlowcy w innych branżach i mówią "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". I całkowicie się z tym zgadzam. Taka natura Polaka - zawsze będzie źle. Mamy takie czasy, że bardziej narzekamy.

Nn1990

Każda większą firma, daje swoim pracownikom bony na święta, karty podarunkowe, bony... Szkoda że solid tak nie potrafi.

Nana
@Nn1990

Ha, a to dobre. Pracuje w Impelu i od kad tam pracuje ani razu nie widziałam bonów na święta.

Arek
@Nn1990

w ochronie bony? nie spotkałem nigdzie dla ochroniarzy

Patryk

Czy są dofinansowania dla ludzi z orzeczeniem przy zatrudnianiu ?

Kaja22
@Patryk

musi sie pan zapytac bezposrednio u pracodawcy mozna dzwonic, tu raczej nikt panu nie odpowie, moze są jakieś wnioski

Jak u was na sklepach praca ?

Młody

Słuchajcie czy Solid wyrąbią kurs na kwalifikowanego pracownik ochrony i za niego płacą? Bo chciałbym zrobić, a wiem że to kosztuje….

@Młody

Tak, pracujesz i podpisujesz lojalkę.

Stary ochroniarz

Płaczecie jaki Solid zły więc może pora na pare słów prawdy. A) ochrona to nie jest łatwa branża B) jak ktoś liczy na spanie i ściemnianie to wszędzie mu będzie źle C) jak ktoś zachowuje się niegrzecznie to niech się nie dziwi że go zdejmują z obiektu Tyle wstępu Sam Solid to wbrew płaczkom płaci na czas (co jest norma w większości firm) - rozlicza się uczciwie na konto (nie ma kopert z kasą jak to firmach krzak innych cudów, to że ktoś płacze że mu za mało dali niech nauczy sie mnożenia stawki razy godziny a nie beczy) - firma daje dość przyzwoite stawki - tylko trzeba pracować i nie narzekać że mróz czy deszcz

@Stary ochroniarz

Podobny komentarz jak wyżej (od: Waldemar). Nawet zachowana taka sama forma wypowiedzi. Płacą Wam za to, wynajmują osoby do pisania komentarzy?

Waldemar

Czytam czasem opinie ludzi tutaj i trzeba podejść tak jeśli mi jest gdzieś źle to zmieniam prace. W solid są plus i minusy, ale nie narzekam więc tutaj jestem nadal. Co robią w wszyscy ci męczennicy? Narzekają to są inne firmy nie ma co marudzić. Litości, szanujcie się. Tak, jestem pracownikiem jest ciężko ale kasa się zgadza się. Ja nie muszę prosić o kasę, zawsze wiem kiedy dostanę, a doświadczenia mam różne u poprzednich pracodawców. Jest ciężko, a kasa z miesiąca na miesiąc u mnie większa, bo biorę dużo godzin. Inspektor wymagająca ale nigdy nie zostałem obrażony, zmuszany do czegoś itp. Męczennicy- idźcie już gdzieś, dla Waszego dobra i kolegów

@Waldemar

Ale Pan/Pani musial/la się wysilic by napisać ten komentarz. Każdy inteligentny zdaje sobie sprawę, że autorem pracownik Solidu

@Waldemar

Płacą wam za to ? Wątpię, jaki więc jest powód. Pracowników mniej + mniej obiektow ?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 18 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security