Opinie o NORATEL SP Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NORATEL SP Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NORATEL SP Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORATEL SP Z O.O. w Toruń

Maciek

Znam w firmie przełożonych co dają polecenia, które sprzeczne są z podstawowymi zasadami fizyki i elektrotechniki a nawet rozsądku. Wiele razy śmiałem się z tego ale lepiej robić zlecone głupoty i znosić cicho idiotyzmy bo można coś nowego się nauczyć niż siedzieć i patrzeć w sufit. I tutaj jeszcze ruszamy inną kwestię: problem co z zarządzaniem zasobami ludzkimi;)

mazur

Dostałem propozycję pracy w Dobrej jako konstruktor trafo. Teraz robię to samo w Żychlinie/łódzkie. Obiecują złote góry. Ale po waszych wpisach widzę, że różowo nie jest. Jechać na rozmowę, czy szkoda czasu?

malinowy

buhahaha awansu chyba bliżej bramy

Fideo, czy ty tak na poważnie ?? Pracuję w tej firmie kupę czasu i się z tobą nie zgadzam. Pewnie o tym rozwijaniu się i awansach przeczytałeś na stronach noratela..... Albo po prostu walisz jakąś niesprawdzoną plotkę.

sad

nie ma noratela w toruniu tylko w dobrej... Przez pomylke tutaj widnieje torun

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NORATEL SP Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

gacek

chodzi o takiego kolesia co tam pracował kiedys na magazynie,chyba rok temu tam jeszcze pracował,wiek koło 50 lat ale sie zwolnił....

gacek

a jest ktos tutaj kto jeszcze tam pracuje????? chciałbym podpytac o jedną osobe która tam pracowała na magazynie....

Jurek

W zasadzie bez zmian jaki syf był to jest choc ci z S5 staraja sie jak tylko moga aby utrudnic prace swoimi pomyslami lecz ma to swoje plusy mamy ubaw po pachy jak cos postawia a pozniej przestawiaja po 5 razy najwazniejsza jest wyglad i tabelki a nie praktycznosc i funkcionalnosc i jak mowia my nie doroslismy do tego jak dla mnie to mam wrazenie ze tu zarzadzi banda pijanych szympansow.A bym zapomnial biuro sie rozrasta jak Windows z niecierpliwoscia i ciekawoscia czekam kiedy nowy wlasciciel dopatrzy sie tego zwiazku wzajemnej adoracji i lanserstwa i wywali na pysk

Tak, jest szansa na podwyżkę......... w Zachodnich Indiach, haha. Pracuję kupę czasu w tym syfie, podwyżką są tak skromne (jak nie zapomną), że szkoda o nich wspominać. W każdym bądź razie jestem na etapie opuszczenia tej firmy. Pozdrawiam.

2200 brutto, ale z premią. Jak ci ją zabiorą, bo teraz z tej nędznej firmie już się odpowiada grupowo za bublarzy, wyjdzie mniej. Pracowałem w paru firmach i nigdy, powtarzam, nigdy nie spotkałem się, żebym finansowo odpowiadał za kogoś, kto zrobił bubla z innego stanowiska, czy też z innej hali produkcyjnej. Od dwóch lat w tej firmie zrobił się taki (usunięte przez administratora) e szkoda gadać. A jak jeszcze pozatrudniali baby do rządzenia, to już w ogóle przechodzi ludzkie pojęcie. Zamiast zajmować się tym, za co tym babom płacą, one grzebią w śmieciach, naklejają kolorowe paski na podłodze i chodzą z rękoma w kieszeniach. Jestem ciekaw ich zarobków......

Laser

No to może ja Ci odpowiem, Tata Pana szacownego dyrektora robi pierdoły dla firmy ale faktury wystawia niebotyczne, niestety jak wcześniej wspomniano nie idzie to w parze z jakością a w szczególności z dokładnością. Żeby zostać dostawcą pół produktów niestety ale trzeba odpalić dolę pewnym osobą z działów logistyki i zamówień a wtedy jest szansa na jakiś interes,

WItam, szukalam informacji na temat tej firmy poniewaz juz od jakiegos dluzszego czasu probujemy nawiazac z nimi wspolprace odnosnie produkcji elementow stalowych dla nich typu katowniki,ceowniki i inne elementy ciete laserowo i giete. W Twojej wypowiedzi szczegolnie zainteresowal mnie temat prywaty i czlowiek tata ktory robi buble :) Moglbys rozwinac ten temat bo strasznie ciezko byc ich dostawca, czy mialbys jakies rady jak nawiazac z nimi wspolprace.

Maniek

Praca tymczasowa!!!! nic innego(patrząc na trudny rynek pracy w tym ZachodnioPomorskim)....zgadzam się z moimi przedmówcami praktycznie we wszystkim!!!A i nie zapominajmy o smrodzie z Impregnacji gdzie powinni płacić szkodliwe a nie płacą!!!Dla tych co szukają pracy stanowczo odradzam prace w Noratelu na dłuższą metę :)

niezadowolona/y

Ogólnie nie polecam, zwłaszcza dla uczciwych i prawdomównych ludzi. W kadrze zarządzającej nie brakuje krętaczy i lanserów, którzy poprzez zajmowane stanowiska rekompensują własne kompleksy.

5 S

2200 zł brutto po dwóch latach pracy, później co 1,5 roku 50 zł więcej. To jest "awans" w firmie Noratel.

mały

S5 - 2013-02-20 23:48:18 Lekka przesada z tymi negatywnymi opiniami. Wszyscy by chcieli przyjść do pracy: posiedzieć, poleżeć, piwko wypić i panienkę zaliczyć. Chcę się zabawy do do pubu zapraszam albo do hipermarketu na kasę wtedy zobaczymy ilu zarozumiałych będzie jesze fochy oddwalać.Ciekawe co za pracuś to napisał? Dajcie ludziom popracować, dajcie zarobić, oprócz raportów za złą robotę wprowadźcie jakiś system nagród dla tych co starają się i pracują dobrze. Na pewno lepiej na tym wyjdziecie, niż na tym co próbujecie zrobić teraz. A te 5 minut zabrane ze śniadania nie przyniesie wam transformatora więcej,bo wszyscy i tak pracują jak pracowali po prostu mamy krótsze śniadanie i łykamy je prawie w biegu

Sylwek

Wcale nie przesada z tymi opiniami. W firmie brak możliwości jakiegokolwiek awansu, pracownikom w ramach grupowej odpowiedzialności zabiera się premię za to że dopiero w Indiach stwierdzono wadę a nie można było ustalić który pracownik to montował bo odkleił się jakiś [usunięte przez administratora] papierowy numerek. Jak to w ogóle mogło wyjść z firmy, jak to przeszło testy w [usunięte przez administratora], niestety winny zawsze montażysta, cała góra nie ma sobie nic do zarzucenia i u nich jest wszystko the Best. To "S5" powinniście zacząć od siebie a nie od skracania pracownikom przerwy śniadaniowej do 15 minut itd.

miszcz
@Sylwek

To, ze znaleziono problem po wysyłce to właśnie efekt słabej organizacji produkcji w firmie.... kierownicy przez lata nie widzieli bałaganu wokół siebie a szukają problemu gdzie indziej.

S5

obserwator

Firma p o r a ż k a!.Nie polecam pracowitym, uczciwym, ambitnym i mającym doświadczenie.Uwaga praca dla : (usunięte przez administratora) czy, lizusów i lewusów choć oczywiście są wyjątki i tych szkoda.Firma kompletnie niezarządzana, puszczona na żywioł. Z zewnątrz wygląda super - firma zachodnia z tradycjami ale to wszystko szlag trafił. Dawny Noratel już nie istnieje. Za dużo prywaty za mało merytoryki i konkretnej roboty. Człowieka mają za nic.Trak9tują jak szmatę.Bez pomysłu, bez koncepcji na przyszłość.Firma na chwilę choć po co komu takie doświadczenia.Szkoda czasu.

bob

z doswiadczeniem to szukaj pracy gdzie indziej. tutaj bedziesz mial pozory ze dostaniesz jakeis pieniadze bo zaraz pozniej zabiora tzw premie bo ktos tam zrobil zle. to jest zarzadzanie pozorami. co miesiac zabierane pieniadze z niby premii bo ktos zawalil jakas robote. ludzie sie pultaja o grosze a nie ma czasu i ochoty juz walczyc o podwyzki. szefostwo pewnie mysli ze osiagnelo szczyt piramidy maslowa a jak dla mnie to ta firma \"lepsza\" piramida jak amber gold. ja sie przekonalem po kilku miesiacach pracy ze doswiadczenie nic nie daje. wystarczy ze ktos zwali swoje bledy na drugiego to jemu zabiorą pieniadze. pojdziesz do szefa o wyjasnienie to ucieknie przed toba. gadane dopiero ma jak sie znajdzie publika.a takiemu bublarzowi to albo w morde albo zabrac dokumentacje zeby nauczyl sie najpierw pracowac i myslec a nie ropbil buble. tylko takiemu jak nie dasz dokumentacji to przez nastepne 10 lat nie skuma. taki to liczy na szczescie jak na wedkowaqniu a nie na wiedzy. a co do ludzi to tez sa elementy: potrafia zurawie zapuszczac co robisz i donosic a sami opieprzaja sie rowno i co 5 minut leca na papierosa. wykorzystuja fakt ze nie ma ocen pracownicych a szef wiedze o twoich umiejetnosciach pozyskuje od takich wlasnie pajacy i przez plotki. lepiej lepszego i ambitniejszego zrobic gorszego od siebie niz cos sie samemu nauczyc. dobremu jak to sie mowi to dobrze na swoim i tylko na swoim a lizusom to napewno wszedzie a szczegolnei w noratelu.

glinko

A jak tam placa ogolnie na produkcji-mysle tu o osobie juz z jakims doswiadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o NORATEL SP Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w NORATEL SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy NORATEL SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORATEL SP Z O.O.?

NORATEL SP Z O.O.