Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Wanda

Czytam te wszystkie opinie i aż w to sama nie wierze! To co wy opisujecie to jakieś horrory, a u mnie w firmie nigdy nic się takiego nie działo. Albo klepiecie coś bez zastanowienia albo na serio wszyscy mieliście aż takiego pecha w co nie wierze. Z koordynatorką panią Mirelką zawsze miałam kontakt. Bardzo miła i pomocna. Nigdy nie prosiłam się o wypłatę. Zawsze było tyle ile miało być. Ja szczerze polecam, bo wydaje mi się, ze ludzie trochę przesadzają.

Pol
@Wanda

Jedne firmy są ok, inne totalna porażka. Te opinie są głownie ciągle o tych samych pracach. O innych nie ma nic, o tak jest, że ludzie komentują o złych, a mało piszą, że jest dobrze.

Abcd

Witam serdecznie. W. Piątek jadę do Lipska do pracy. Sortowanie owoców. Słyszałem różne opinie. Powiedzcie prawdę jechać czy nie. Bo mam obawy. Czy Rubin jeszcze tam rządzi. Co to za gostek. Pozdrawiam serdecznie.

Zgf
@Abcd

Ten facet to idiota, jeżeli jeszcze tam jest nie jedź, godzin nie było. Jeżeli jeszcze do kompletu są Klaudia i jej przydupas to masakra. Utopią cię w łyżce wody

Abcd
@Zgf

Dziękuję za informację będę ostrożny nie jadę. Dlaczego go tam trzymają. Mobbing i nic więcej. Ponoć nawet kasę bierze dodatkowa za jazdę do pracy. Wywalić powinni gnoja.

Zgf
@Abcd

Może znajdzie się ktoś kto w końcu da mu nauczkę, piekarz z bożej łaski. Gratuluję tym z dako inteligencji szkoda że nikomu nie wierzą, on zrobił sobie tam mały świat. A w biurze mają lepsze oferty.

Froza
@Zgf

Rubiny sa nietykalni.!. Liza (usunięte przez administratora) każdemu trzeba uważać na nich .! Bo później cię tak wyrzuca z roboty

W.
@Abcd

Rubin to typ bez języka ale za to z ambicjami. Klaudia i jej koleś tak jak piszą utopią Cię w łyżce wody. Mało godzin, mieszkanie takie sobie. Problem z kuchnią i brak normalnej lodówki. Bez pralki, walka o parking hahahaha Straszą Cie, że zasrysują Ci auto. Porażka. Nie polecam, lepiej jechać do innej pracy z Dako.

Marlena89

Witam! Mam jechac do Aschheim na pierniki, proszę powiedzcie jak wygląda praca ? Podobno nie jest cięzko a praca ciekawa .. :) Jakie warunki na mieszkaniu bo w biurze powiedzieli ze pokoje na dwie osoby. Proszę o informacje

pierniki
@Marlena89

Powiem tak praca jest spoko zalezy na jakim pietrze jestes a sa trzy na gorze pakowanie kierownikiem jest Arab o nim powiem tyle ze w zyciu nie powinniem tam pracowac kretyn jakich mało srodkowe pietro to produkcja tam jest spoko kierownik tez jak sie nie opi##dalasz to bedziecie sie dogadywac na dole ostatnie pietro czekolada produkcja tez kierownikiem jest Arab ale lepszy niz na gorze :) Praca nie jest najgorsza stoisz 8 h w sezonie wiecej Co do mieszkan to powiem ze jak jedziesz w parze to faktycznie dwuosobowe ale jak sama lub sam to juz nie koniecznie pokoje 2 3 4 osobowe takze ten ale warunki maja nawet spoko co do koordynatorki to totalna katastrofa zero kontaktu wiecznie nic nie wie Takze moge tyle powiedziec

baba
@pierniki

Nie czepiaj się koordynatora tylko zobacz na siebie, czy zawsze musi ci nos wycierać.

Mirek89

Witam! Jak w Aschheim na piernikach? Podobno pokoje jedno i dwu osobowe plus praca ciekawa. Jest to prawda? tak mówią w biurze .. prosze o opinie bo mam wyjechac po świetach.. Jest tam praca dla chlopakow?

zadowolona
@Mirek89

W Aschheim jest praca tylko dla kobiet, więc nie wiem gdzie masz po świętach jechać. Praca jest ok, zarobek ok. Zakwaterowanie - ok. Trzeba mieć tylko chęci do pracy, a wszystko będzie ok. W biurze firmy niemieckiej jest osoba polsko języczna, koordynator jest na miejscu, a kontakt z biurem PL zawsze i to nawet po godzinach urzędowania.

Waldek
@Mirek89

Nie kłam, firma nie ma pokoi jedno osobowych, na pewno nikt tak nie powiedział. Zawsze 2 lub 3 osobowe a w sezonie nawet 4 osobowe. Na każdej ofercie takie same zasady zakwaterowania, Wiem bo jeżdzę z nimi.

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy ktoś może coś więcej napisać o piernikach w Aschheim ?

Przemek
@anonymous

jedna wielka lipa kierownik PAN Robert to sadysta krzyczy na ludzi i ich nie szanuje zarobić slabe brak godzin

@Przemek

Tragedia i jeszcze raz tragedia,traktowanie ludzi jak smieci a jeszcze lepsze warunki sa mieszkaniowe jak sie mieszka po 6lub 8 osob nad firma gorzej niz (usunięte przez administratora)

Alaala
@anonymous

Pracowałam w zeszłym roku od maja do grudnia, zawsze są godziny i to dużo. Jak się obijasz to kierownik się wkurza bo on też zbiera opieprz za niezrealizowane zamówienie. Z kobietami różnie niektóre fajne a o niektórych lepiej zapomnieć. Najważniejsze że miałam zakwaterowanie i kasę - naprawdę fajną. Jak sobie wspominam to nabieram ochoty na następny sezon, chyba odezwę się do Pani R. Pozdrawiam Alicja

Olga
@anonymous

Polecam, Ja pracuję już 2 sezon, mieszkania są ok ( nawet to firmowe), co do ludzi zdarzają się czarne owce ale da się przeżyć. Fajna praca, nie da się nudzić a jak jest sezon to zarobek rekompensuje wszystko. Muszę to napisać, zauważyłam, że osoby które wpadają do nas na chwilę później wypisują najgorsze bzdury, zamiast chwycić się uczciwej roboty obsmarowują i myślą że to zepsuje komuś reputacje. Ja polecam.

Freee

Nie polecam firmy Dako z siedzibą na ul. Zwycięstwa nic nie da sie załatwic po dobroci lub dojść do kompromisu musi byc tak jak chce dako. Koordynator J***k beznadziejny koleś nie wiem z jakiej dziury prostak wyszedł ale niech do niej wróci. Odradzam współpracy z nim gdyż jest wrotołazem.

nigdy nigdy dako omijajcie te biura w gliwicach z daleka sliczne panie siedza w biurze i oferuja zebys podpisal umowe jak juz podpiszesz to maja cie w nosie jestes 1000 km od domu a pan pani kordynator nawet tel nie odbiera maja cie poprostu w nosie jakby sie cos stalo to niewiem radz sobie sam bylem pojechalem i juz nigdy dako moglem wczesniej poczytac kometarze o tej firmie a tak mam za swoje strata pieniedzy na podroz nerwy i czas nie polecam to co pisza w kometarzach to prawda

Rudolf
@anonymous

Pamiętajcie że one tez mają rodziny i czas wolny po pracy, nie da się pracować 24 na dobę. Ja z moją koordynatorką zawsze mam kontakt, ona nawet po pracy telefon odbiera a jak nie to oddzwania. Nie bądź (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) cię nie spotka. Jesteś dorosły to postaraj się sobie radzić, za rączkę nie da się dorosłych ludzi prowadzić. Jedziesz za granicę bez języka to licz się z tym że mogą być trudności i nie zawsze ktoś cię wyręczy albo na odległość wszystko za ciebie załatwi. Trochę wyrozumiałości dla tych biednych Pań. Pozdrawiam z Besingheim

Bandyta

Jedna wielka tragedia. Byłam widziałam. Baby totalna porażka. Biły się pluły i wyzywały. Policja itd. Policja nie przyznała się ze mówi po Polsku i nabijała z tych pijanych bab. W pracy liderka Ewelina tragedia. Darła się na Nas jak walnięta . Poczuła niemiecka umowę i bolec szefa i szalała. A Dako tak zapewnia jej pomoc. Była sytuacja: nie mamy kart ubezpieczeniowych, potrzebny lekarz. A z liderka brak kontaktu bo Ona numeru telefonu nie daje. Jest to normalne.? Dziewczyny alkoholiczki. Wali na kilometr. Jedyne co dobre to to że pieniądze były na czas.

Gwiazda
@Bandyta

Póki co to opinia o wspolpracownikach. No raczej koordynator niema wpływu na zachowanie dorosłych ludzi.

Roksi
@Bandyta

To świadczy tylko o prostakach którzy z komornikami na karku jadą do roboty żeby unikać płacenia. Normalna osoba jedzie do pracy zachowuje się odpowiednio bo zależy jej na pracy i polepszeniu bytu rodziny. Takie zachowania się zdarzają niestety ale to nie firma to ludzie są niegodni zaufania jakim firma ich obdażyła, bo świeci oczami za (usunięte przez administratora)

Pracuje już ponad dwa lata , kasa zawsze na czas. Warunki mieszkaniowe też dobre. Pewne godziny w każdym miesiącu. Jedyny minus za to , że co chwile ludzie się zmieniają ( bo praca za ciężka itp.) . 1300-1400e co miesiąc mi wpada. Co do kordynatorów : Jak jesteś wporządku to oni też nie robią problemów. Urlop nie płatny ale wkońcu przy podpisywaniu umowy jest o tym mowa.

ole

Co to jest za umowa ze urlopu platnego nie ma szajs jakiś ciżka praca za 1300 euro co to jest jakiś żart ???

Zibi
@ole

Pracowałem w zeszłym roku przez Dako. Podczas zawierania umowy jest się o tym informowanym. Otrzymuje się wyższą stawkę godzinową która rekompensuje Ci brak płatnego urlopu. A jeśli uważasz że 1300 euro na czysto ( minus oczywiście wyżywienie ;) to życzę powodzenia w dalszym szukaniu pracy. Pozdrawiam

Dorota

Mam wyjechac przed swietami lub po swietach . Przy czym dokladnie pracujesz ?

Agatka

gdzie pracujesz ? Wybieram się z końcem marca

@Agatka

Pierniczki, już 2 lata minęły. Ja jestem zadowolona, nie żełuję i jak się da dalej będę w Aschheim.

Weronika

Widzę na tym wątku mieszane opinie na temat PHU DAKO Sp. z o.o.. Jaka jest wasza? Wyjeżdżaliście już z tą agencją zagranicę? Podobało wam się? Aktualnie zaczyna się już "ciepły" sezon, pracy będzie więcej, dlatego opinie wszystkich osób które pracowały wcześniej z DAKO będą przydatne. Kto wyjeżdża na wiosnę? Gdzie najlepiej?

@Weronika

Weroniko chyba nie znasz zasad działania firmy Dako. Firma Dako rekrutuje pracowników na oferty do Niemiec jeśli jakiś niemiecki pracodawca się zgłosi z informacją, że szuka takich i takich pracowników. Nie ma znaczenia czy to lato, jesień, zima. Nie ma więcej ofert latem. Generalnie jak na wysłane maile pracowników Dako w biurach w Gleiwitz (mailing) odpowie jakaś niemiecka firma to zaczyna się okres rekrutacji pracowników na tą ofertę. Niemcy nie mają jakichś wielkich upraw czy prac stricte na lato lub dla studentów. Żeby szukać ww (wyżej wymienionych) prac trzeba się zgłosić do agencji oferującej pracę w Holandii. W Niemczech firma Dako ma wiele ofert na cały rok i przez cały rok, ale na "ciepły" sezon nie przybywa tych ofert dla pełnoletniej młodzieży. W Dako każdy znajdzie pracę. Wystarczy chcieć wyjechać i nie mieć dwóch lewych rąk. Dako to jedna z niewielu agencji, w której na ofertę nie jest wymagany niemiecki, w której nie jest wymagane własne auto (to tylko plusy, ale nie wymaganie konieczne). Każdy pracownik w Niemczech ma zapewnione mieszkanie blisko pracy (z dojazdem!), ma zapewnioną pomoc 24 h przez 7 dni w tygodniu koordynatora z biura w Gleiwitz, ma kartę Ekuz, ma stawkę taką za jaką wyjechał (w wielu firmach nagle z rzekomo oferowanych 9 Euro netto zostaje.... 4 Euro netto bo niby ubezpieczenie, niby droższe mieszkanie). Firma Dako wypłaca ZAWSZE wszystkie pieniążki, nawet jeśli niemiecki pracodawca zwleka z zapłatą firmie Dako to i tak ci pracownicy mają wypłatę na koncie. To rzadkość, wielki plus. Nie widzę minusów przy wyjeździe do Niemiec z Dako. Ale na szczęście firma nie toleruje- pijaków, leni, awanturników, złodziei i kryminalistów. Jeśli należysz do tej grupy to zapomnij, że w firmie Dako dorobisz się majątku. Tu dorabiają się majątku tylko ci, którzy pracują i nie zaczynają dnia i nie kończą wychlaniem butelki!

byłapracownicadako
@Monika

Oho, chyba pisała to Pani Monika K. Prawda jest taka, DAKO daje ci do podpisania umowy, których drugi raz na oczy nie zobaczysz. W papierologii robią hokus pokus, z PIPem są dogadani i rżną pracowników jak leci. Przy podpisaniu umowy podpisujesz rozwiązanie umowy in blanco! Znajdź jakąkolwiek inną agencję albo wyjedź na własna rękę - na 1000% lepiej na tym wyjdziesz.

Pawlicki
@Monika

W Niemczech nie ma pijakow i awanturnikow, bo pracują oni w Gliwicach, w biurze na wyższych stanowiskach. Szczególnie jeśli chodzi o Panią kierownik ze Zwycięstwa. Bardzo złożona osobowość. Jeśli zaś chodzi o złodziei, Dako moze pochwalić się doświadczeniem w tej kwestii.

Konecquu
@byłapracownicadako

O jeb jaka teoria spiskowa! No na bank się dogadali nie tylko z PIP-em, ale też ZUS-em, NFZ-tem, a nawet z Kurią Rzymską. Stara weź zbastuj jakby działali poza prawem to nie byliby tyle lat na rynku. Moja matka jechała z nimi już chyba z siedem lat temu jak nie dłużej. Także działają i to z niezłym skutkiem. Nikt nie może się dogadać z takimi instytucjami państwowymi. I nikt z zawiązanymi oczami albo ze spluwą przy głowie umowy podpisać ci nie kazał. Także nikt nikogo nie oszukuje tylko ludzie są głupi i nie rozumieją co się do nich mówi.

Xyz

Witam, chciałabym podzielić się opinią na temat pracy w miejscowości Buginngen, magazyn Pearl. Praca w porządku, miejsce zakwaterowania PORAŻKA, niestety koordynatorzy udawają, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pani Patrycja K. - pierwszy raz spotkałam się z tak nie kompetentną osobą. Zdecydowanie nie polecam!

Hynius I szarif pakistanskie disco ram pam pam poco wam taki kierownik co niezna niemieckiego

Jak tam pracowałem to ten pajac codziennie tańczył rano na sterowni dobre to ciapaty jaj na yotubie popek

Zoltar
@4893

Chyba sropek

Slawko

Witam pracuje lub może pracował ktoś przy skanowaniu w magazynie sklepu internetowego w Bindlach ?

Ktoss
@Slawko

Nie polecam!!!!!

Andzela
@Ktoss

A dlaczego nie polecasz ?

Ruffy
@Slawko

Sa dwa magazyny,jak trafisz na nowa hale to praca na akord, dwa tygodnie normy nie wyrabiasz to wypierdalaja... Ogolnie katastrofa w (usunięte przez administratora) dako potrafi zalatwic bardzo fajna prace ale ten magazyn i firma nkd to katastrofa, KATASTROFA

Nie polecam NKD
@Ruffy

Potwierdzam NKD to porażka 10 godzin ciagniesz ciężki wózek aż ręka odpada. Wyzysk, Straszne chamstwo,wyścigi, przepychanki bo norma musi być. Szkoda gadać.

wk,,,,ony polak

nigdy wiecej dako myslalem ze te komentarze to bzdura pojechalem zobaczylem nigdy wiecej omijajcie te biura szeroko w gliwicach obiecuja wszystko fajnie pieknie zeby tylko umowe podpisac a pózniej maja cie gdzies nawet kordynator tel nie odbiera szkoda nerwow i pieniedzy na wyjazd te wszystkie dziewczyny w biurach nawet pojecia niemaja gdzie ludzi wysylaja do czego ladnie beda mowic zachecac umowe podpiszesz a pózniej sie martw nigdy nigdy nigdy dako jednak warto czasami czytac komentarze

sdssaass

Jeżeli chcecie mieć problemy w Niemczech, śmiało, jedźcie. Nie płacą podatków za granicą, wszystko zatajają 2 lata temu jak chciałem się rozliczyć to przyszło mi 2 tys euro do zapłaty(gdzie należał mi się zwrotu, bo pracowałem pół roku przez niemiecką agencje i pół roku przez to coś . Wypłaty w koperty, a potem na jakieś karty przedpłacowe. Nie polecam!

mika93
@sdssaass

jak sie pan rozliczal z podatku z tej pracy? jakie pity itp. bo z tym to jakies problemy sa, bardzo prosze o odpowiedz

Pracuje ktoś może w Mondeo z Dako

Witam w Dako maja oferte do produkcji rowerów na Bawarii co wiecie o tej pracy ?

FiskaiBubel

Jedzie ktos na popcorn i lody teraz w weekend pod Dortmund?

Ola
@FiskaiBubel

Nie polecam popcornu i lodów, praca na taśmie dla robotów.

Pracuje ktos przy produkcji czesci samochodowych? Jak tam wyglada

Def
@Adam

Gdzie, jest kilka miejsc

Oli2410

Witam pracował ktoś przy czyszczeniu wentylacji i klimatyzacji w szpitalach w niemczech przez dako

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 14 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.