Opinie o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PHU DAKO Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PHU DAKO Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU DAKO Sp. z o.o. w Gliwice

Czy ktoś pracował lub pracuje koło kolonii przy panowaniu kosmetyków? Bardzo proszę o opinie. I jak to w końcu jest z ta agencją czy naprawdę dają inna umowę niemiecka i inna polska?

Witam. planuję wyjechać na pierniki w Aucheim czy ktoś może powiedzieć jaka praca i jakie wynagrodzenie. z góry dziękuje informacjię

Lala
@anonymous

Tragedia

Nie..

Odradzam prace dla kik szkoda czasu i waszych pieniedzy, koordynatorzy oklamuja pracownikow co do tego co jest na miejscu. I jak czytam te komentarze to mysle ze ktos z nich tutaj rownierz pisze pozytywy. Uwazajcie.

Szczerze

Nie polecam .. wiązki samochodowe w Bawarii szef 8 godzin chodzi za plecami .. brak szkolen .. kazdy mowi co innego jak wykonac prace ...pracownicy wystraszeni ... mieszkania na wsi w gospodarstwie rolnym od sklepu 8 km ..od pracy 24 km .. pralka płatna .. nie sympatyczna atmosfera .. praca w stresie

HDHDHD
@Szczerze

Dziękujemy p. Agnieszko A. za opinię.

P.AgnieszkaA.
@HDHDHD

Proszę bardzo ..

P.AgnieszkaA.
@HDHDHD

Proszę bardzo państwo kordynatorzy

Pracownik Produkcji

Ja sobie przetłumaczyłem umowę Niemiecką, Jest tam opis wymogów prawnych, terminy umowy, adresy co do zatrudnienia, rodzaj pracy, podstawowe warunki pracy (o zakazach dyskryminacji), czas pracy, wynagrodzenie, dni wolne (na warunkach Polskich-bo jestem wynajmowany), o braku obecności, zachowanie tajemnicy, wtórne zatrudnienie, o danych osobowych, wyłączenia, ustanowienia końcowe... cóż, nie wiem jaką umowę dawali w 2017, ale teraz jest taka jak w Polsce, zakaz dyskryminacji, tajemnica handlowa i inne bzdety. Pracuję, żyję, płacą więc sobie kupuję, proste. Nie chcesz pracować to nie zarobisz. Państwo z Rybnika mili i kulturalni, jedynie "baba" z medycyny pracy była wredna (okres?). Poszło na szczęście w biurze szybko. Kolejka w przychodni jak to w Polsce... Pozdrawiam Pana Marka - Tomek!

Brak

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
sdsds

pracuje ktoś tu Pakowanie i obróbka warzyw w Ritchenhausen (Turyngia) ?

turyngia
@sdsds

możesz jechac spoko praca

Wykrywacz Ściemy

MrOzi i Opinia. Od razu widać, że ktoś miał cel w pisaniu tych komentarzy. Przecież to jedna i ta sam osoba! Usiadł lub usiadła i walnęła od razu dwa pod rząd. Haha geniusz zła! Ziomeczek mogłeś chociaż poczekać z parę godzin, a nie 20 minut czyli tyle ile zajęło Ci napisanie kolejnego komentarza ;) No żenada. Co niezadowolony, zmanierowany pracownik czy jakaś konkurencja?

verdi-67
@Wykrywacz Ściemy

a tyy z dako wykrywaczu sciemy?TAKI z ciebie wykrywacz sciemy jak z kalu tort

Popek
@Wykrywacz Ściemy

Tobie bym proponował mydło

Wykrywacz Ściemy
@verdi-67

Nie wiem z czego zrobione torty jada się w Twoim domu, ale u mnie są raczej z bitej śmietany i kremu. No jasne, że jestem pracownikiem Dako Ty prostaczku, bo chyba by mnie tu w innym przypadku nie było. Blisko dwa lata jeżdżę z Dako do pracy do Niemiec i na razie nie mam zamiaru niczego zmieniać!

Dako worker

Jako pracownik dako, przejechalem sie dwa razy i nie polecam : -inne warunki w biurze na miejscu okazuje sie calkiem cos innego np. możliwość nadgodzin, których nie ma, praca w soboty, która nie jest możliwa -trudny kontakt z koordynatorami lub znikomy -przerzucanie pracowników na różne projekty lub powrót do Polski -dwie umowy polska i niemiecka, niemieckiej nie ma do wglądu -umowa podpisana na 18 miesiecy, peaca kończy się po 2 tygodniach Jedynym plusem jest wypłata na czas.

Johnyy

To jak tam jest faktycznie?? Moze sie wypowie jakis pracownik, a nie (usunięte przez administratora) ktory nawet po polsku nie potrafi dobrze pisac? Pozdro

Bandyta
@Johnyy

Byłam pracowałam jeżeli trafisz na dobre warunki i ludzi faktycznie normalnych to będziesz miał dobrze.

Nati
@Bandyta

Hej gdzie pracowałas? Magazynier?

xyz

Czy ktoś pracował/pracuje na magazynie z elektroniką przy granicy Francusko-Szwajcarskiej, (prawdopodobnie Buggingen)? i może coś więcej powiedzieć na ten temat?

@xyz

Byłem z innej firmy. Sam polak na magazynie. Jedna hala to (usunięte przez administratora) ponoć, na mojej nie było tak żle, ale cięzkie kartony.

Xxxxyyyyzzzz

Czy ktoś pracował na magazynie ze sprzętem elektronicznym niedaleko granicy Francusko-szwajcarskiej? I może coś więcej powiedzieć na ten temat?

Monachium

Firma dako to jedna wielka zenada.. Zalatwic cos mozna jedynie przez bardzo dobre kontakty ^^ z koordynatorami np. Panem Marcinen K.takie jak mieszkanie :^^ reszta osob mieszka w kamienicach w stanie jak za komuny.. Nie polecam

Grupa ze Śląska

Koordynatorzy dako to jedna wielka porażka. Nie ma co liczyc na ich pomoc w zadnej sprawie. Jesli chodzi o mieszkania to wiekszosc jest w fatalnym stanie, lazienka na 6-8 osób, pokoje 4 osobowe, gdzie obiecują 2-osobowe. Projekt konczy sie z dnia na dzien i trzeba wracac do Polski. Jak zwroci sie na cos uwage co jest nie tak szukają byle pretekstu do zwolnienia. Pierwszy i ostatni raz jedziemy z dako.

miki
@Grupa ze Śląska

Witam,tez jestem ze Slaska wlasnie chcialam jechac przez dako,gdzie bylisci i na czym,pozdrawiam

loki
@Grupa ze Śląska

Taaa, na bank szukają tylko powodu żeby cie zwolnić. Uwzięli się na ciebie biedaku co? Firma zarabia na pośrednictwie pracy, ale zwalnia dobrych pracowników dzięki którym jest zysk. Nooo, to ma sens :P! Trza było pracować, a nie szukać problemów jak księżniczka jakaś!

Nie polecam!!!! Tak jak nizej ludzie omijajcie ta firme koordynatorzy klamia, co innego do momentu podpisania umowy co innego okazuje sie na miejscu. Dopoki nie wyjedziecie to wszystko pieknie ladnie grzecznie pozniej tylko same problemy zero zainteresowania brak nadgodzin albo okazuje.sie ze praca po 4 5godz. Tylko stracicie pieniadze.

MrOzi

NIE POLECAM PRACY W DAKO!! A w szczególności pracy w Minden na pakowaniu kawy Tchibo. Atmosfera jest co najmniej fatalna że o "Panie kierownicze Marcie nie wspomnę.. Mała,szeroka a nosa wyżej zadziera niż ma wzrostu.. nie da się z nią dogadać, ludzi ma za nic.. I uważajcie też na "Panią Agnieszkę tak fałszywej i dwulicowej kobiety to jeszcze nie znaliśmy i ten jej "śmiech jakby koń na blachę szczał.... jedno wielkie chamstwo.. każdy ma swojego pupilka i tylko ci się liczą.. zresztą praca też nie jest pewna bo z dnia na dzień można być wyrzuconym i NIKOGO TO nie obchodzi że nie ma się pieniędzy na powrót.. więc radzę wszystkim którzy chca zacząć pracę za granicą żeby trzymali się jak najdalej od Dako...

Pracownik dako

Praca w Minden na komisjonowaniu moze sie skonczyc w kazdej chwili.. Po kilku, kilkunastu dniach..

Pracownik dako

Praca w okolicach Monachium na inwentaryzacjach to totana porażka.. Praca na nocki po 4-5 godzin.. Dojazd do pracy platny po godzinie.. Wyrzucili nas dnia na dzien bez wypowiedzenia.. Na pomoc koordynatora nie ma co liczyć..

Uuuui

Czy ktoś wie czy praca jako lakiernik w dako to dobra oferta

skandal!!!

Ostrzegam ludzi,którzy w biurze w dako w gliwicach dostawają ofertę jako komisjoner w bad billingen,oczywiscie praca jest,natomiast to co mówi się w biurze a to co naprawdę jest na magazynie dwie różne rzeczy,słodzili nam bo w 3 wybralismy się tam do pracy,że to najlepsza praca a jak lekka to już nie mowię,warunki mieszkaniowe nie najgorsze ale!!!!po przybyciu ok 10 nowych osób z dako szefunio ,niemiecki gebels po 3 godz wyrąbał 3 osoby,nastepnego dnia i na nas czyli na nasz 3 przyszła pora,zadzwoniła pani z gliwic i powiedziała że gebels nas nie chce bo jestesmy mało zaangazowani w pracę co najważniejsze nie wyrabiamy normy która jest tam kosmiczna jednym słowem wyścig szczurów,ludzie biegaja z wózkami potykając się o własne nogi no bo norma,a jesze cudowna pani patrycja po zapytaniu nas czemu nie daliśmy radę,powiedziałą że czasami w zyciu tak jest i mamy robić ponad sił,natychmiast zerwaliśmy z nimi umowę,obecnie jesteśmy na holandii i jest ok,jak narazie,uważajcie na dako,p.ptrycję kordynatorkę i gebelsa na magazynie,wyprujecie flaki nim coś zarobicie

Wojtek
@skandal!!!

Powodzenia w Holandii. Tam normy są normalne, dla ludzi. Zarobicie i nie będziecie mieć kontaktu z takimi konsultantkami jak te barany z gliwic. Ja po zakończeniu pracy w Niemczech też byłem w Holandii.Stawki ok i przynajmniej nie było jakichś numerków z tym gdzie będzie wpływać wypłata. Dako to jedno wielkie dziadostwo.

@skandal!!!

A czym zajmujecie się w Holandii?

Oli12345

Witam mam dzisiaj wyjechać do minden ktoś był mówi wam coś Pan Henryk P.

Minden
@Oli12345

Minden to oferta rzeka. Bez przerwy kogoś szukają a czesto praca jest na maksimum tydzień. I potem zaczyna się jazda bo Dako Gliwice drze się że mamy wracać bo nie będa płacić za mieszkanie jak nie pracujemy ale kurde moze jakby sie ze 3 dni posiedziało to by praca była. Ale Dako Gliwice wolą szukać nowych pracowników.

drobiazgi23@interia.eo
@Oli12345

kawa tchibo kpl minden de nie pplecam nikomu tylko dlugow sie nabawilem 2 tyg pracowalem 500 eur kary za zucenie roboty poniewaz kobiety ,ktore tam pracuja wyzyaja sie a jka ci sie np nee podoba strasza polska szkoda kasy zachodu dako mydli oczy zarobkami daja 7 euro mieszkanie ak twierdza za darmo ,ale wszystko jest wliczone w cene takze kpl minden odradzam chyba ze ktos po tyg do polski chce wracac bez kasy tak jak ja ??? do holandi jedzcie co tydz kasa 250-300 euro 9,43 podstawa brutto zalezy jaka oferta

Jfg
@drobiazgi23@interia.eo

Pewnie, chodzi o Agnieszkę z piskliwym głosem, no i Dorota też bywa uperdliwa. Trzeba było dać znać koordynatorowi jeżeli tam jest jakiś, chyba że nieogarniety. Już kiedyś zrobili z nimi porządek. Pracowałam tam.

Czy ktoś wie jaka jest kara za niedotrzymanie okresu wypowiedzenia?

JUJU
@Tomek

500€

Zostaw merytoryczną opinię o PHU DAKO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PHU DAKO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU DAKO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 14 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU DAKO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PHU DAKO Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU DAKO Sp. z o.o.