Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

dany boy

A co cie to obchodzi?1

!

Jesli jest goraco to tak!

koleżanka

Czy wzywanie straży przeciwogniowej w środku nocy jest normalne?

no wiecie ecomer gold za 6 zl. nic dziwnego ze sie likwidujecie.

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
be

czyli jednak w likwidacji. tylko czemu NBERG?

erfe

My już od dawna koleszko faktur nie wystawiamy! Mało wiesz!!!

a fuj

kto wie dlaczego nazywacie sie teraz NBERG Sp z oo w likwidacji ? i czy wogole ktos wie? sprawdzcie wasze umowy abyscie do wlasciwej firmy faktury wystawiali.

fjhj

Z jakiego powodu?

ktoś

Ojej ale zadyma w biurze!!!!!!!!!!!!!!!

sąd

Krotex w zeszłym roku przegrał w Sądzie sprawę o niewypłacenie należnego wynagrodzenia przedstawicielowi...co za żenada...żeby szukac kosztów w naleznej pensji!!!!Patologia

a co mi
@sąd

czyżby Dorotka wygrała ?

Zbierają kasę na sądy-he he

@ja

A fe kto się podemnie podszywa?

hej ja! to może npiszesz cos madrego. skad pomysl z sadami?

Dre

Jeszcze w takiej firmie nie pracowalem, zeby w hurtowniach byly lepsze oferty dla aptek niz u PH!!! Jest to nowosc, jak sadze na skale swiatowa! Trzeba miec fantazje!

to ja
@Dre

Takie rzeczy to tylko w krotexie:)

mimi

Muszą zbierać kasę na...!!!

a mi to wisi
@mimi

No niby na co? Nowe auto dla babci czy lysego? a może na coś zupełnie innego....

lusia

A skąd macie takie info o zwolnieniach ? Na podstawie czego te zwolnienia ?

Fhyn

Ciezko z tymi nowosciami, ktore wcale nie sa nowosciami na rynku!

Warsaw by night good

Bingo!

ninii

Czy prawdom jest ze kto nie dostał życzeń, to moze się spodziewać na dniach podziękowania...?! Wiecie o jake podziekowanie mnie chodzi! Ponoc kondycja nie najlepsza i potrzebne som kozły

krolic

Czy prawdom jest ze szykujom czystke po swietach?! Czy ktos moglby ostrzedz kogo planują spuscic tym razem?

śmiech

polix..jesli uwazasz,ze jest pięknie to pytanie? kiedy tam pracowałeś? bo wiele sie zmieniło przez ostatnie lata. Jeśli uważasz,że było dobrze to nie powinieneś się ukrywać pod pseudonimem polix..wrecz powinienes się chwalić ,że było Tobie dobrze. Firma może wyslę Tobie Ecomer na święta:-)))))

@śmiech

Ha ha ciekawe który Ecomer Ci wyślę na bank to będzie ta chińska podroba

Ecomer
@ja

Po Waszych wypowiedziach od razu widać ze dawno nie pracujecie. Na jakiej podstawie piszesz, że Ecomer jest chińską podróbką. Jeżeli masz takie dowody to je ujawnij. Każda apteka, która kupuje Ecomer, może zobaczyć dokumenty, potwierdzające pochodzenie tego produktu, włącznie z produkcją kapsułki i oleju. Na podstawie Twoich wypowiedzi, też mogę powiedzieć, że masz drugą grupę inwalidzką, ponieważ pisząc takie bzdury wprowadzasz innych w błąd. Widać, że zwoje mózgowe chyba nie łączą. Jeżeli w obecnej pracy pracujesz tak jak w firmie Krotex to współczuje pracodawcy. Na szczęście osoby znające realia rynkowe chwalą sobie pracę w firmie.

@Ecomer

Ha ha ja tam swoje wiem ale mam to dla siebie. Zwoje są też ok ale nikt mnie nie przekona że to co teraz mamy to jest tym samym co było w firmie dajmy na to 5 lat temu. Zarówno e jak i tr. Ale co mi tam. kupuja zarabiam więc w zasadzie co się czepiam.

tu tu tu tu
@ja

Drogi M. wszyscy wiedzą kim jesteś - teraz sie podszywasz za obecnego pracownika firmy, wcześniej obrazaleś byłych kolegów - to żałosne! Czy ty człowieku masz jakąś obsesję! Wydalono cie jak sz...., i już tu nigdy nie wrócisz! Generalnie zostały wszczęte czynności przeciwko tokie na wniosek prywatny a teraz będzie coś extra... No i tak myślę czy nie warto porozmawiać z twoim obecnym pracodawcom...

xxx

jestem aktualną pracownicą i muszę niestety stwierdzić,że to co piszą poprzednicy w sposób negatywny o firmie to w 90% prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland