Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Cześć wyjeżdżam w niedzielę do holandii z contrain i chciałem, się dowiedzieć jak wyglądają tam domki, da się w nich mieszkać? i jak wygląda sprawa z autem, po godzinach pracy pożyczają normalnie, żeby pojechać w dni wolne do sklepu ?

AM

Witam pracował ktoś w Horselgau na magazynie biurowo zoologicznym i podzieli się opinia mieliśmy już dawno wyjeżdżać a cały czas mamy przesuwany wyjazd

Jolo

Możesz powiedzieć coś więcej?

Ola
@Jolo

Mieszkanie nie za ciekawe, momentami zimna woda, ludzie niektórzy ledwo z więzienia wyszli i strach było tam siedzieć. A praca to jedna wielka porażka. Zaczęli każdego wyrzucać na Thalie Zoo i dawali wypowiedzenie każdemu po kolei. A co do wypłaty to za cały miesiąc nie całe 600 euro co mówili co innego przy umowie.

Jolo
@Ola

A jak tam się mieszka ? Wspólną kuchnią i łazienka? A czemu tak ciężko w tej pracy i skąd taka pensja.

@Ola

Dzień dobry, Zależy nam, aby przyjrzeć się bliżej sprawom o których Pani wspomina. Aby to było możliwe, zapraszamy do kontaktu na wsparcie@contrain.pl - prosimy o mailowy, dokładny opis wszystkich sytuacji. Pozdrawiamy.

Łucja
@Ola

Ile to mieszkanie kosztuje? Płaci się to jakoś z góry czy z wypłaty obcinają i dlatego jest tak niska jak piszesz? Dasz znać jakie to są kwoty?

Ss
@AM

I jak wyjechaliście? Jakie macie zakwaterowanie ?

Ss
@AM

Pracujesz już? Jak zakwaterowanie?;)

Ola
@Łucja

Wtedy co byliśmy to płaciliśmy 8/9 euro na noc. Nie wiem jak teraz bo niby poszło w Niemczech w górę. Co miesiąc przelew było trzeba zrobić za mieszkanie im na konto. A co do wypłaty to za 3,5 tygodnia, nie cały miesiąc dostaliśmy nie całe 600 euro + odjąć od tego mieszkanie to za wiele nam nie zostało na przeżycie na następny miesiąc.

Ak
@Ola

To ile godzin mieliście że taka mała wyplata?

Polko
@Ola

Byłam na Klosterparku 4 miesiące temu. Wtedy była to kwota 8euro/noc (250euro za msc). W styczniu od Contrain dowiedziałam się, że teraz to koszt 10euro. Na niektórych domkach woda ciepła dopiero od 20:00 (według koordynatora Marcina piec był tak zaprogramowany i nie szło tego zmienić). Osoby kończące nockę nie miały jak się wykąpać. Tylko 2 pralki na budynek. W weekend nie dało się zrobić prania, bo wiecznie zajęte, ponieważ przychodziły osoby z innych domków. Ludzie tam przyjeżdżali raczej na imprezy niż do pracy.

wik
@AM

Mam wyjazd tam niedługo. Polecasz?

wik
@Ss

A też macie tam wyjazd?

Polko
@wik

Był to mój pierwszy i jedyny wyjazd z agencja do pracy, więc osobiście nie mam porównania. Jedyne co to znam opinie znajomych którzy mieli porównanie. Nie chce zniechęcać, bo serio nie było zle. Zapewne na zoo idziesz na skanery. Ja tam nie pracowałam, ale po opiniach to pół na pół. Jak ktoś chce jechać i sumiennie chodzić do pracy to spoko. Co do miejsca zamieszkania... hmm.. dla mnie ( mam 26lat) straszna dziura. Mieszkasz w lesie, do najbliższego Lidla czy Edeki 3 km. Niedaleko jakiś basen, latem dużo osób chodziło w weekendy i chwalili. Bez auta to kiepsko, bo nudno. Jest tramwaj, można dojechać do Gothy czy Erfurtu Zaraz będę!eby do większego miasta zawitać. Do pracy zoo dojeżdżało służbowymi autami, później już autokarami. Koordynator pozwalał tylko 1 raz w tygodniu jeździć służbowym autem do pracy i to było kiepskie, bo jednak do sklepu daleko więc trzeba się zaopatrzyć aż na 7 dni, no chyba że z kimś autem się zabierasz. Kiedy jedziesz ? Jak masz jakieś pytania o Klosterpark to pytaj :)

Dawid

Witam wybiera sie ktos na pomidory lub ogórki Someren/Horst? Może już ktoś tam pracował, proszę o opinię. Na co uważać ?

Klaudia
@Dawid

Jak dodzwonić się do tej agencji ?

Majki
@Klaudia

Cześć tutaj co ludzie piszą jest 80procent prawdy, normy są straszne pracuje się w miesiącu tyle że wychodzi dwa miesiące,. Ja pracowałem chwilę temu e Venlo na ogórkach masz jeden dzień wolnego żeby odpocząć ogórki się dnia po nocach z przepracowania to fakt, domki Holenderskie czyste pralki brak jest na świetlicy 2euro Internet też na świetlicy chyba że dasz 200euro kaucji to można wziąć sobie do domku dekoder jak ja to zrobiłem, w pracy ja byłem po 12godzin czasem 14godzin ale rudy kupował nam ciepłe jedzenie bo taki jest wymóg, jak chcesz dobrą firme to napisz na moj mail bamboleo730@gmail.com to do Klaudi. Pozdrawiam.

@Majki

Dzień dobry, Zależy nam, aby przyjrzeć się bliżej sprawom o których Pan wspomina. Aby to było możliwe, zapraszamy do kontaktu na wsparcie@contrain.pl - prosimy o mailowy, dokładny opis sytuacji. Pozdrawiamy.

Byly

Nigdy więcej jedno wielkie oszustwo szantaż zastraszanie mieszkanie gdzie trafisz może być nawet przyczepa kempingowa tam wszystkiego można się spodziewać koordynatorzy to co niektórzy w dupie mają wszystko obiecywać to potrafią A na miejscu okazuje się przykra rzeczywistość nigdy więcej z ta firma byłem zobaczyłem i wrocilem

niktwazny
@Byly

Na jakim projekcie byłeś? Mieliśmy podobną sytuację i ciekawi mnie czy może ten sam projekt

@Byly

Prosimy o informację w jakiej miejscowości Pan/Pani był/była oraz w jakim terminie. W Contrain nie kwaterujemy naszych pracowników w przyczepach kempingowych. Regularnie sprawdzamy standardy naszych zakwaterowań, a w Holandii spełniamy wymogi i standardy SNF - Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych.

Byly
@niktwazny

Projekt kukurydza w kessel szkoły da ze zdjęć nie można dodać a kilka mam

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Kwateruja na tzw kempingach coś Ala Bungal które powinny być wyremontowane

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Ale bzdury z tym sprawdzaniem standardów. (usunięte przez administratora) grzyb, brudno, powybijane szyby, wszystko się rozlatuje, jedna pralka na 40 osób, nieszczelne drewniane okna, w zimie piździ jak ch**, chociaż rzekomo w kazdym pokoju panuje stała temperatura 21 stopni. Niestety contrain zapomina, ze pracownicy migrujący to nie jest wyłącznie bezmózga banda taniej siły roboczej do nakręcania pieniędzy, mamy mózgi i wiemy że istnieją termometry. W okresie ostrej zimy jak było +13⁰ w pokoju to było ciepło. Do tego zakaz dogrzewania, bo instalacja tak stara, że paliły się kable i wywalało korki, przez co również po kilka dni nie było ciepłej wody, żeby móc komfortowo wziąć prysznic, czy działającej kuchenki żeby móc komfortowo coś zjeść. Nie opowiadajcie bzdur i nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

@Zbyszek Wodecki

Prosimy o podanie nazwy zakwaterowania - chcielibyśmy się odnieść do Pana wypowiedzi.

Klosterpark.

@Zbyszek Wodecki

Potwierdzam warunki na klosterpark są skandaliczne grzyb na ścianach praktycznie w każdym pokoju brak ciepłej wody brak ogrzewania brak internetu ogólnie panujący (usunięte przez administratora) w każdym budynku mieszkalnym. Główny koordynator Marcin (usunięte przez administratora) pijak moja negatywna opinia została od razu usunięta przez administratora

Zbyszek Wodecki

Zgadzam sie, Marcin powinien wrócić do wojska i tam szmacić ludzi, bo zachowuje się jakby przeżył co najmniej drugą wojnę, Wietnam i Gruzję razem wzięte. Nie przejmuj się, poprzednia opinia nie przepadła, zdążyłem odczytać i zrobić screena.

@Zbyszek Wodecki

No i co droga firmo, proszę się odnieść do mojej wypowiedzi tak jak obiecywlaiście, czekam z niecierpliwością.

To jest święta prawda. Córka pojechała tam z chłopakiem do pracy i warunki mieszkaniowe były takie dokładnie jak Pan napisał. Po 20 minutach się z tamtad wynieśli.

hehe
@Ania

Również tam byłem i potwierdzam. Dodam, że ciepła woda jest włączana w wyznaczonych godzinach, około 13 i 21 na pewno. Jeżeli po pracy idziemy do sklepu, to już loteria, i albo myjemy się w zimnej, albo czekamy do 21 na następną turę ciepłej wody.

Czekamy
@Contrain Poland Sp. z o.o.

No i co, macie konkret i możecie się odnieść a od kilku miesięcy milczycie. Śmiało odnieście się :) widzę se prawdziwe opinie są dla agencji bardzo niewygodne

Pytalski
@Contrain Poland Sp. z o.o.

I już się Państwo do wypowiedzi Zbyszka Wodeckiego od prawie dwóch lat nie odnieśli, więc zakładam, że jednak mówił prawdę co do warunków na kwaterach.

500 euro za pełen miesiąc pracy i 20 osób w jednym domku. Polecam

Standardy mieszkan
@Zbyszek Wodecki

Potwierdzam te oznaczenia mieszkań ze maja standard sw coś tam to bzdura jest, wyjechałem z inna agencja i mieszkanie to było lipa wiec te standardy nic nie znaczą.

Ktoś
@Byly

Popieram tragedia z pracą i ludzie sama (usunięte przez administratora)

Franek

Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krystyna

Ta praca przy zbiorze pomidorów, którą oferują na stronie, jest w miarę łatwa do opanowania? Czy nie? Pytam, bo zależy mi na wyjeździe, ale akurat przy pomidorach nigdy nie byłam. I nie wiem, czy uda mi się coś zarobić bez doświadczenia?

Arka

Dla mnie jak na razie całkiem fajnie, kwatera czysta i ciepła, osobne 2-osobowe pokoje, kontakt z firmą bez problemowy, koordynator pomaga i na kwaterach i w pracy, oby tak dalej

Zbyt kolorowo
@Arka

Tak kolorowo ze as brzmisz jak pani z biura która pojechała na wakacje zagranice haha. Kontakt z koordynatorem? Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie. Chyba tylko jako obiecanka przed podpisaniem umowy.

Aga
@Arka

Właśnie zastanawiam się nad wyjazdem z tą firmą. Możesz mi napisać gdzie pracujesz.

ANNA
@Arka

Co ty za bzdury piszesz? To najgorsza agencja w Polsxe, zero pomocy kwatery tragiczne!!! Praca bardzo ciężka i najgorsze roboty polacy robią!

500 euro za pełen miesiąc pracy i 20 osób w jednym domku. Polecam

Dejw
@Arka

Dlugo czekałeś na ofertę? Jest opcja w 2 osoby jechać?

Sronas

Co to za idiotyczna firma . Dzwonisz na te ich infolinię godzinę, słyszysz, że jesteś piąty w kolejce , potem 4,3,2,1, i już tylko po godzinie czekania oczekujesz na konsultanta .... I kolejna informacja UWAGA !!!!! JESTES ÓSMY w KOLEJCE ! DEBILISTYCZNA PSEUDO FIRMA !

Kacper
@Sronas

Bo tak jest, po godzinie czekania i bycia pierwszym w kolecje rozlaczyli mnie, Chore

Lilijka

Hejka,czy wybiera się ktoś tu do Hückelhoven na magazyn? A może już ktoś tam jest? Jak warunki mieszkaniowe? Pozdrawiam

Rogerio

Jak jest tam jako operator wozka widlowego jestem szybki na wózku mam opanowane w jednym palcu chętnie wyjade macie jakąś taka prace proszę o kontakt

Barbara

Porażka każą pisać na wsparcie contrain a jak się napisze to nikt nie odpisuje na wiadomość. Po co wam ta poczta contrain??

LidiaDye

Hejka,czy pracuje ktoś na magazynie Bönen? Jak się tam pracuje oraz jakie są warunki mieszkaniowe? Pozdrawiam

Samocha
@LidiaDye

Warunki mieszkaniowe da dobre, praca nie jest zła. To zależy też co kto oczekuje byli tacy co myśleli, że przyjadą jak na wakacje a są tacy którzy wiedzą, że jadą robić i robią.

Ilona
@Samocha

Macie pokoje osobno czy jakaś konkretna liczba osób jest w pokoju? Dasz znać jak to wygląda? Na jakie zarobki można tu liczyć? Macie zapewniony transport do pracy?

@Samocha

Mnie najbardziej interesuje ile można zarobić oraz czy mieszkania są darmowe czy odpłatne.

Piterson

Witam, mam oferte pracy w w Contrain, co sądzicie? Oferują nam hotele pracownicze, jak to wyglada?

Przyszły pracownik

Pracuje ktoś na magazynie w Horselgau ? Bo dostaliśmy taką ofertę i nie wiemy czego się spodziewać, jak tam praca i warunki mieszkaniowe ?

nowy pracownik

Witam. Pracował ktoś kiedyś w Horselgau? Jak wygląda praca? Lub mieszkał w hotelu pracowniczym w pobliżu firmy? Jakieś opinie/podpowiedzi?

Cześć, Czy pracował ktoś w Rosenheim na pakowaniu wyrobów medycznych? Mogę prosić o info jakie zakwaterowanie i mniej więcej zarobki wychodzą na miesiąc?

Mateusz
@Tomek

Dołączam się do pytania . Również dlaczego umowa zawiera 140 stron . Są badania lekarskie w dodatku trzeba jechać do jednego z oddziałów . Nie można załatwić nic przez internet. Proszę o szybką odpowiedź .

@Tomek

Nie polecam, ciągle patrzą ci na ręce, najlepiej znać język niemiecki bo bez tego ciężko się dogadać i tylko obrobią ci (usunięte przez administratora) Praca męcząca musisz wszystko dokładnie oglądać po kilka razy aż oczy bolą. Zakwaterowanie też nie za ciekawe zimna woda, nie ogrzewany domek wlasciciel chodzi po pokojach gdy jest sie w pracy i możesz spać w domku z ludźmi zupełnie nie z tej firmy tylko jakimś obcokrajowcem.

@Ania

I Trzeba robić wcześniej badania medyczne?kurde a jak kasa? Opłaca się chociaż trochę ? Dzięki za odpowiedzi

@Tomek

Tak trzeba mieć badania medyczne, warunki tam są bardzo sterylne i musisz mieć kombinezon,maseczkę i rękawiczki,do pracy to już daja na miejscu, czy się opłaca to ci nie powiem bo każdy wydaje inaczej 12,40 chyba jest za godzinę i podnieśli też ceny za mieszkania od stycznia więc to już sam musisz policzyć ile wydajesz.

Chris

Trzymajcie się z dala od tej agencji złodziejskiej. Koordynatorem naszym był niejaki matias pilseck, nie wypłacili nam pieniędzy a teraz mówią że taki człowiek u nich nigdy w życiu nie pracował koordynator był z nami we włosie a mieszkał Stuttgarcie. W jakim groziłam sprawę sądową za przejazd i wyjazd z powrotem bo się okazało że za dużo ludzi przyjęli przestali mi odpisywać na Messengerze

@Chris

Dzień dobry, Taka osoba nigdy nie pracowała w Contrain, a Messenger nie jest naszym kanałem komunikacji z pracownikami Pozdrawiamy

daccx

Robiłem u nich na projekcie w Soltau. Komisjonowanie towaru. Ekipa fajna a do pracy było można się przyzwyczajić oprócz: brygdzistów. Ten główny szef nawet spoko, ale reszta to bezna..../ Praca fizyczna i bez wózków elektronicznych ciężko się wozi palety, które ważyły po 300 parę kilo. Robiło się czasem na zewnątrz - gdzie wiało i padało. Nie polecam tam jechać na lato, bo nie pozwalają nosić krótkich spodni a w zime - szkoda gadać. Zaletą tej firmy na miejscy było to, że kawa była darmowa i było niedaleko do pracy.

Nowy pracownik

Witam Agencja oferuje mi prace na szklarni z Pomidorami w miejscowosci beek en donk u verejkena jak wyglada tam praca dzieki za opinie pozdrawiam

@Nowy pracownik

Są wysokie normy do zrobienia. Na przerwie widzisz na tablicy swoja normę i jak masz mala, to musisz poprawic. Ogolnie ta firma nie jest zła, ale norma goni normę i normą pogania. Patrza na ciebie przez pryzmat normy. Nie polecam tej pracy na dlugo, bardzo męczy.

jak jest

witam mieszkal ktos tam na domku Groeneweg 5 ??

adam
@jak jest

groeneweg 5 5712 rk someren

Człowiek który ma dużo czasu

Od 10:30 do 11:30 dzwoniłem i nikt nie raczył odebrać, byłem szósty w kolejce itd.. później byłem 1 w kolejce, po pół godziny bycia 1 w kolejce mowi infolinia ,że jestem 4 w kolejce, co się tam dzieje to nie wiem..

Moon,
@Człowiek który ma dużo czasu

dzwonie tak samo kilka razy , wisze na tel po 3 minuty moze dluzej , to jest kpina aby tak czekac na tel dzwoniac smiech na sali !!! totalna olewka

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 255, z czego 48 to opinie pozytywne, 143 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.