Opinie o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Contrain to Agencja Pracy. Mamy 5 oddziałów biur w Polsce i wielu pracowników terenowych w Niemczech i Holandii. Istniejemy od 1998 roku i od tego czasu już ponad 20 000 osób znalazło dzięki nam pracę! Rekrutujemy m. in. dla takich branż jak logistyka (magazyny), produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo, przemysł, rolnictwo i recykling.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contrain Poland Sp. z o.o. w Łódź

Dramat,traktują ludzi przedmiotowo. Zero kontaktu, można dzwonić kilkanaście razy dziennie i nawet raz nie raczą odebrać.

Syrenka

Popieram krytykę, którą wcześniej większość z Was wyraziła na tym portalu. Nie można polecać Contrain jako pracodawcy. Główny powód? Firma kieruje do prac na zlecenie, a nie na umowę o pracę. To oznacza, że obojętnie, gdzie pojedziecie to nie macie pewności, czy nie zostaniecie wyrzuceni po dwóch tygodniach. Jedno jest wiadome: nie ma to tamto. Nie ma zrozumienia dla osób, które ze względu na brak doświadczenia czy też niskie doświadczenie są mniej wydajni od reszty. Liczy się i precyzja, i wydajność. Selekcja? Mają gościa, który sam nazwał się ch...em od wyp....lania ludzi z roboty i mówi, kkto z końcem tygodnia odpada i musi oddać kartę pracownika. Zachowanie koordynatora? Szantaż codziennie i codzienne udawanie dobrego. Dwulicowość. Już na początku powiedziane zostało, że "będzie szorstko". Później? Jeżeli ktoś miał "lepszy dzień" (tj. pracował na mniej wymagającym magazynie) był chwalony, typu "jeszcze będą z Ciebie ludzie". Drugiego "gorszego" dnia mówił: "(usunięte przez administratora) Ciebie, jak dalej będę musiał za Tobą chodzić". Jakaś tam mała sprzeczka na domku między nami pracownikami i plotka do koordynatora, który między samymi pracownikami założył na samym początku rywalizację. Contrain?Natychmiast rozwiązali umowę, chociaż obiecali, że w razie wypowiedzenia zlecenia skierują na inne. Tak się nie stało. Po powrocie do Polski kazali jechać do Przemyśla. Nie po to, żeby omówić nową ofertę pracy, ale po to, żeby zdać dokumenty, których screen można było przesłać przez maila (nawet nie pocztą tradycyjną). Nie pojechałem, bo to byłoby (usunięte przez administratora) Plus roboty: dużo mleka i owoców na stołówce . Nie trzeba było robić sobie śniadania i można było zaoszczędzić na jego przygotowaniu i czasu i pieniędzy. Minusy zostały już wspomniane.

Grzegorz
@Syrenka

UoP da się tu dostać? Taka na czas nieokreślony mnie interesuje jedynie. I jaka stawka, czy to również był plus tej roboty?

Przyszly pracownik

Czy jest ktoś kto jedzie w najbliższym czasie na sałatki do Helmond lub Sevenum?

Nie podpisujcie żadnych umów w ciemno/ jednostronnie ( in blanco ) W żadnym wypadku nie podpisujcie druku ROZWIAZANIE UMOWY O PRACE ZA POROZUMIENIEM STRON. Nie podpisujcie żadnych aneksów przedłużających umowę o miesiąc. Do podpisania umowy żadajcie kogoś z Zarządu Spółki ( musi być w KRS) Nie zgadzajcie sie na wożenie ludzi za darmo. Ządajcie zapłacenia za czas transportu. Nie podpisujcie prośby o załatwienie zakwaterowania. Zabieranie Wam za zakwaterowanie ( na waszą prośbę ) jest niezgodne z prawem. W NIEMCZECH firmy płacą za zakwaterowanie i nie potracają pracownikom. Domagajcie się co miesiąc paskow. Gdzie będzie składka na ubezpieczenie i podatek. Domagajcie się druku A1 natychmiast po przyjeździe ( a nie kiedy jesteście chorzy / niezdolni do pracy. Wyproście z gabinetu koordynatora/koordynatorke . Lekarze mowia po angielsku i nieźle po polsku. Koordynator ma za zadanie dopilnować żebyscie nie brali zwolnienia BO NIE JESTESCIE UBEZPIECZENI w Niemczech Piszczie skargi do Agencji Pracy w Niemczech ( w jezyku polskim) Adresy znajdziecie w Informacji dla Pracownika (jez.pol/ jęz/niem) Na warunki mieszkaniowe ( (usunięte przez administratora) brud, itd ) idzcie na skarge do Stadtverwaltung / Urzad Miasta . Mozna pisać po polsku Składanie skarg na Contrain do Contrain nie ma sensu. Contrain to kilka spółek ktore sie mieszają w zależnosci od tego na jakim jestescie projekcie. Działanie Contrain jest kryminalne. Mozecie pisac również na policję niemiecką po polsku ( jako skarga na warunki zatrudnienie, niewłasciwe wynagrodzenie i obciażanie za noclego ktore wam się należą) Contrain ma kilkanascie spraw w miesiacu. Większość przegrywa. Składajcie wnioski o odebranie licencjidla Agencji Pracy CONTRAIN ldo Wojewody Wielkopolskiego (dla Poland) lub Łódzkiego (dla Global) Mozecie tez złozyc skarge do NIK i złozyc wniosek o KONTROLE CONTRAIN ....ze wzgledu na duzą szkodliwość społeczną działań Spółek Agencji Pracy CONTRAIN ZA OKRADANIE , ZA OSZUKIWANIE Napiszcie do TVN ,zeby zrobili reportaż o tym jak CONTRAIN (usunięte przez administratora) ludzi ktorych wysyłą do pracy w Niemczech za najniższą stawkę. Nie bójcie się . Nic Wam Contrain nie zrobi. •

@były pracownik

Drogi Rzekomy Były Pracowniku, Przedstawiane przez Pana/Panią informacje są nie tylko niepoprawne merytorycznie, są także niezgodne z naszą praktyką. Pana/Pani post ma na celu naruszenie dobrego imienia naszej firmy, w związku z tym prosimy o zaprzestanie takich praktyk. W razie pytań dot. naszych działań, zachęcamy do kontaktu na wsparcie@contrain.pl

@Contrain

Jestem byłym pracownikiem. Od dawna obserwuje wpisy nt Contrain Poland Sp. z o.o. Wiele spraw w Sądach Spółka przegrała . Prowadzicie Panstwo działalnosc w kilku Spółkach . Nawet pracownicy administracyjny nie mogą się zorientować kto dla kogo pracuje. Wasze mataczenie ma na celu uniemożliwienie dochodzenia pracownikom swoich praw w Sądach. Oszukujecie pracowników jak tylko się da. Niektore Wasze działania noszą znamiona kryminalnych. Koordynatorzy ktorych łapiecie do pracy nie mają pojęcia o pracy jako koordynator. Pewnie szkolicie ich w specjalny sposób. Nic nie trwa wiecznie.... Mam nadzieję ,ze w koncu traficie na "kamien" i pójdziecie na dno. Każde "Eldorado" kiedyś się konczy.

@Contrain

Niestety dużo w tym prawdy. Sam ostatnio podpisywałem umowę in blanco. Nie wolno mi było napisać daty bez żadnego wytłumaczenia..

Sars
@były pracownik

Dokładnie tak. Podpisuje się pod tym wszystkim. Umowy podpisywane in blanco bez dat, stawek i warunków. Koordynatorzy traktują Cię jak ludzi gorszej kategorii.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Anka

Jedzie może ktoś na truskawki z lubelskiego?

Sars
@Anka

Ja jadę, ale nie przez Contrain. Firma która nie szanuje ludzi. Są mili dopóki nie podpiszesz umowy potem radź sobie sam. Najbardziej cenni są dla nich ludzie z bardzo niskim ilorazem inteligencji i bez oczekiwań. Najlepiej tacy, którzy potrzebują tylko na fajki i piwo.

Były

Contrain już dawno sięgnęło dna, ominąć szerokim łukiem chyba że jesteś alkoholikiem lub ćpunem,a Kloster to to taka odskocznia dla małolatów czyli tak zwana "Szlachta która nie pracuje" i to jest dosłowne określenie całej tej Elity. Kiedyś pracowałem i mogę jedynie dodać że nie ma to nic wspólnego z wyjazdem za granicę w celu zarobkowym, ciągle libacje alkoholowe,krzyki imprezy prawie każdego dnia, kiedyś pamiętam jakiemuś łbowi auto ukradł kolega drugiemu potłukli szyby w samochodzie, pomimo zakazu prawie każdy palił papierosy w pokojach, nie mam pojęcia jak to jest teraz ale były przypadki kradzieży żywności, bo normalne jest że jak się pije non stop to po jakimś czasie chce się jeść tyle że jest problem bo nie ma co zjeść....,z gaśnicami pamiętam też były jazdy bo impreza ćpunów zawsze kończyła się wymianą drzwi...., przez mój pobyt tam pamiętam trzy pary drzwi wymieniali..., porażka bo zdarzało się że ktoś nowy przyjechał i był w takim stanie że nie pamiętał że jest w Niemczech, trafiały się osoby także ktoś nawet bez alkoholu zachowywały się jakby mieli porażenie mózgowe czyli widać jak działa rekrutacja w Contrain...., ludzi mają za nic, chory czy zdrowy sztuka jest sztuka bo masz pracować i nie narzekać na nic bo stajesz się wrogiem...., pamiętam jedną panią koordynator która operowała się własną grupą ludzi na terenie Niemiec która nie znała nawet języka niemieckiego i nie rozumiem jakim cudem została koordynatorem...., później było głośno że miała jakieś problemy bo ktoś przez tą panią mało nie umarł..., albo umarł, tego nie wiem, ja postawiłem na naukę języka niemieckiego i nie potrzebuje już agencji ale mam znajomych którzy pracują przez tą a,la agencje i jesteśmy w kontakcie, na innym projekcie mój kuzyn był i opowiadał że przez cały swój pobyt nie widział koordynatora na oczy czyli agencja Contrain kłamie jak z nut że zapewnia opiekę koordynatora...,PATOLOGIA.

Pracowałam w biurze. Osoby na kierowniczych stanowiskach traktują pracowników przedmiotowo, wyżywają się na nich. Atmosfera w biurze jest tragiczna. Ilość pracy jest nie do przerobienia, a wynagrodzenie marne. Miałam pytanie od kierowniczki, czy będę pracować zdalnie na zwolnieniu lekarskim. Pracownicy pracowali nawet na urlopach. Gdy chciałam złożyć wypowiedzenie, menagerka robiła wszystko, żeby mi to utrudnić, próbowała mnie oszukać, bo myślała, że nie znam przepisów. Widać po ogłoszeniach, że w Contrain jest ciągła rotacja.

Ciekawy
@były pracownik

Opowiedz o ofertach pracy w Niemczech dla zwykłych robili,jak tam faktycznie jest?

też były pracownik
@były pracownik

Podpisuję się pod wszystkim co napisałaś rękami i nogami. Atmosfera dramat, ciągłe ciśnięcie, ilość pracy nie do przerobienia. Każdy zgłaszany problem z automatu olewany. Pracownicy działu rekrutacji nie mają zielonego pojęcia jak wyglądają na miejscu za granicą zakwaterowania, a muszą odpowiadać na takie pytania potencjalnym pracownikom. Współpraca między działami też słaba, nikt się nikim za bardzo nie przejmuje.

AK

Hej, jedzie ktoś jutro na magazyn do Horselgau? Zakwaterowanie Klosterpark

@AK

Ja wyjeżdżam z chłopakiem 30tego ale nadal mamy wątpliwości co do wyjazdu. Aż strach co spotka nas na miejscu...

@wik

Gdzieś na górze forum ktoś już wspomniał o warunkach na Klosterparku. Pisał o grzybie - totalnie się zgadzam, byłam końcówka roku 2022 gdzie ogrzewanie było już włączone, ale za to grzyb był wszędzie. Zamiast przenosić do lepszych pokoi, to grzyb był zamalowywany przed nowymi pracownikami w ich pokojach. Były też przypadki, że ludziom w pokoju pryskano jakimś sprayem, który niwelował kolor grzyba, po czym ludzie spali jeszcze tej samej doby w tym pokoju. plus weźcie sobie naczynia, bo jeśli natraficie na domek numer 6, to nawet o garnek może być ciężko.

@wik

Ogólnie nie jest teraz tak źle, ludzie wcale nie są już tacy „wystrzeleni”. Pokoje to oczywiście nie hotel 5* ale gorsze rzeczy się widziało. Jeżeli jedziecie swoim autem to weźcie jakieś naczynia, garnek, patelnie czy sztućce swoje. Polecam wzięcie suszarki na pranie. Zawsze tez można kupić na miejscu, w Gotha jest Action i Tedi. A praca, no trzeba się nachodzić, wiec te buty bhp miejcie wygodne i jakieś dobre wkładki. Ja trafiłam na fajną trenerkę i wszystko super wytłumaczyła co i jak robić.

Jestem na truskawkach wiszących.Jest ok tylko bolą ręce. Robota cały czas w szklarni. Ogólnie polecam.

Alina
@Ewa

Jak zakwaterowanie czytając opinie to nie ciekawie jak ogólnie to wygląda mniej więcej

@Ewa

Hej Ewa mam właśnie ofertę na truskawki jadę pierwszy raz Czytając opinie to tak średnio to wygląda mogłabyś powiedzieć coś o mieszkaniu jakie warunki i ogólnie jak to wygląda byłabym bardzo wdzieczna

AD
@.

Dlaczego jest potrzebna karta EKUZ ? Czy nie ma u nich ubezpieczenia?

@Anna

Zależy gdzie trafisz...Ja akurat dobrze trafiłam bo łazienka i WC przy pokoju... Kuchnia i jadalnia wspólna... Każdy sprząta po sobie...Jest ok...

@Ewa

Ok dzięki za to a jeszcze chodzi mi o ubezpieczenie jak to jest z tym bo każą mi wyrobić kartę EKUZ Chętnie bym pogadała przez tel z tobą jeśli można oczywiście mogę podać swój nr

Aga

Mój syn pojechał z tą agencją, tragedia , na miejscu nawet nikt nie wiedział, że on przyjeżdża, zastał (usunięte przez administratora) nie było dla niego łóżka, nawet nie miał gdzie się położyć spać, pani koordynator żenada. Nigdy więcej z tą pseudo agencją.

Aga

Hej w był ktoś w Bad Staffelstein jakie warunki?

Soph

Czy pracował ktoś z was przy szczepieniu kurczaków i czy jest to praca dla kobiet.

Nigdy Więcej

Praca ogólnie na Rhenusie była fajna ale koordynatorzy- porażka. Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednim miejscu. Z wszystkim zawsze problem wciskanie do autokarów czasami po 20 osób za dużo i działało tylko w jedną stronę - jak jedziecie do pracy to może być 20 osób więcej w busie ale jak wracacie z pracy to jedziecie na dwa kursy i musisz czekać za darmo godzinę zanim obróci. Koordynatorzy toczą między sobą zawsze jakieś małe wojenki ( jeden na drugiego po ławkach pisał a potem nie pamiętał że zakazane znaki na aucie służbowym namalował był na takim haju) a pan Gyros 12 osób z miejsca potrafił wywalić z roboty bo jeden z nich odpalił gaśnice a mu się nie chciało dochodzić który. Prosta zasada contrainu - masz (usunięte przez administratora)bo na twoje miejsce jest 40 chętnych i jutro w nocy mogą być. Grafik w ciągu tygodnia 3 razy potrafią zmienić. Traktują ludzi jak mięso armatnie i trzymają w tym lesie na kloster woda ciepła dwa razy dziennie wszędzie grzyb a chcą za to jeszcze nie wiadomo ile.

Ona
@Nigdy Więcej

Dokładnie! Klosterpark to jedna wielka pomyłka! Jak w tak skandalicznych warunkach można mieszkać! Ja byłam w kloster w 2021 i jak widzę nic się nie zmieniło! A właściciele obiektu bardzo niemili, Po zwróceniu uwagi,Pani jeszcze do normalnej rozmowy się nadaje ale Pan dno totalne, krzyczy obarcza jakimiś nieprawdziwymi słowami. Najlepiej omijać klosterpark szerokim łukiem.

@Nigdy Więcej

Dzień dobry, Bardzo prosimy o kontakt na wsparcie@contrain.pl z dokładnym opisem wskazanych sytuacji. Chcielibyśmy przyjrzeć się tej sprawie. Pozdrawiamy

@Nigdy Więcej

Hej, chyba byliśmy w tym samym czasie na Klosterparku. Pamietam doskonale noc "zakazanych znaków" na autach służbowych. Kolejnego dnia w niedziele było spotkanie wyjaśniające i nastraszanie nas policja. Po całej akcji zostaliśmy bez koordynatora na miejscu. Pamietam również akcje z gaśnicą oraz skakaniem i uciekaniem przez okno, bo się 'nowi' za bardzo zabawili. Nie pracowałam na Rhenusie, ale doskonale pamietam zasady z autokarami. Ludzie siedzieli na schodkach i stali w przejściu w autokarze, bo nie było miejsc siedzących , a nie chcieli się spóźnić do pracy. Powroty tak jak mówisz, radz sobie sam. Grafik często nie jasny i był źle wprowadzony na stronie.

Cześć wyjeżdżam w niedzielę do holandii z contrain i chciałem, się dowiedzieć jak wyglądają tam domki, da się w nich mieszkać? i jak wygląda sprawa z autem, po godzinach pracy pożyczają normalnie, żeby pojechać w dni wolne do sklepu ?

AM

Witam pracował ktoś w Horselgau na magazynie biurowo zoologicznym i podzieli się opinia mieliśmy już dawno wyjeżdżać a cały czas mamy przesuwany wyjazd

Jolo

Możesz powiedzieć coś więcej?

Ola
@Jolo

Mieszkanie nie za ciekawe, momentami zimna woda, ludzie niektórzy ledwo z więzienia wyszli i strach było tam siedzieć. A praca to jedna wielka porażka. Zaczęli każdego wyrzucać na Thalie Zoo i dawali wypowiedzenie każdemu po kolei. A co do wypłaty to za cały miesiąc nie całe 600 euro co mówili co innego przy umowie.

Jolo
@Ola

A jak tam się mieszka ? Wspólną kuchnią i łazienka? A czemu tak ciężko w tej pracy i skąd taka pensja.

@Ola

Dzień dobry, Zależy nam, aby przyjrzeć się bliżej sprawom o których Pani wspomina. Aby to było możliwe, zapraszamy do kontaktu na wsparcie@contrain.pl - prosimy o mailowy, dokładny opis wszystkich sytuacji. Pozdrawiamy.

Łucja
@Ola

Ile to mieszkanie kosztuje? Płaci się to jakoś z góry czy z wypłaty obcinają i dlatego jest tak niska jak piszesz? Dasz znać jakie to są kwoty?

Ss
@AM

I jak wyjechaliście? Jakie macie zakwaterowanie ?

Ss
@AM

Pracujesz już? Jak zakwaterowanie?;)

Ola
@Łucja

Wtedy co byliśmy to płaciliśmy 8/9 euro na noc. Nie wiem jak teraz bo niby poszło w Niemczech w górę. Co miesiąc przelew było trzeba zrobić za mieszkanie im na konto. A co do wypłaty to za 3,5 tygodnia, nie cały miesiąc dostaliśmy nie całe 600 euro + odjąć od tego mieszkanie to za wiele nam nie zostało na przeżycie na następny miesiąc.

Ak
@Ola

To ile godzin mieliście że taka mała wyplata?

@Ola

Byłam na Klosterparku 4 miesiące temu. Wtedy była to kwota 8euro/noc (250euro za msc). W styczniu od Contrain dowiedziałam się, że teraz to koszt 10euro. Na niektórych domkach woda ciepła dopiero od 20:00 (według koordynatora Marcina piec był tak zaprogramowany i nie szło tego zmienić). Osoby kończące nockę nie miały jak się wykąpać. Tylko 2 pralki na budynek. W weekend nie dało się zrobić prania, bo wiecznie zajęte, ponieważ przychodziły osoby z innych domków. Ludzie tam przyjeżdżali raczej na imprezy niż do pracy.

@AM

Mam wyjazd tam niedługo. Polecasz?

@Ss

A też macie tam wyjazd?

@wik

Był to mój pierwszy i jedyny wyjazd z agencja do pracy, więc osobiście nie mam porównania. Jedyne co to znam opinie znajomych którzy mieli porównanie. Nie chce zniechęcać, bo serio nie było zle. Zapewne na zoo idziesz na skanery. Ja tam nie pracowałam, ale po opiniach to pół na pół. Jak ktoś chce jechać i sumiennie chodzić do pracy to spoko. Co do miejsca zamieszkania... hmm.. dla mnie ( mam 26lat) straszna dziura. Mieszkasz w lesie, do najbliższego Lidla czy Edeki 3 km. Niedaleko jakiś basen, latem dużo osób chodziło w weekendy i chwalili. Bez auta to kiepsko, bo nudno. Jest tramwaj, można dojechać do Gothy czy Erfurtu Zaraz będę!eby do większego miasta zawitać. Do pracy zoo dojeżdżało służbowymi autami, później już autokarami. Koordynator pozwalał tylko 1 raz w tygodniu jeździć służbowym autem do pracy i to było kiepskie, bo jednak do sklepu daleko więc trzeba się zaopatrzyć aż na 7 dni, no chyba że z kimś autem się zabierasz. Kiedy jedziesz ? Jak masz jakieś pytania o Klosterpark to pytaj :)

Dawid

Witam wybiera sie ktos na pomidory lub ogórki Someren/Horst? Może już ktoś tam pracował, proszę o opinię. Na co uważać ?

Klaudia
@Dawid

Jak dodzwonić się do tej agencji ?

Majki
@Klaudia

Cześć tutaj co ludzie piszą jest 80procent prawdy, normy są straszne pracuje się w miesiącu tyle że wychodzi dwa miesiące,. Ja pracowałem chwilę temu e Venlo na ogórkach masz jeden dzień wolnego żeby odpocząć ogórki się dnia po nocach z przepracowania to fakt, domki Holenderskie czyste pralki brak jest na świetlicy 2euro Internet też na świetlicy chyba że dasz 200euro kaucji to można wziąć sobie do domku dekoder jak ja to zrobiłem, w pracy ja byłem po 12godzin czasem 14godzin ale rudy kupował nam ciepłe jedzenie bo taki jest wymóg, jak chcesz dobrą firme to napisz na moj mail bamboleo730@gmail.com to do Klaudi. Pozdrawiam.

@Majki

Dzień dobry, Zależy nam, aby przyjrzeć się bliżej sprawom o których Pan wspomina. Aby to było możliwe, zapraszamy do kontaktu na wsparcie@contrain.pl - prosimy o mailowy, dokładny opis sytuacji. Pozdrawiamy.

Byly

Nigdy więcej jedno wielkie oszustwo szantaż zastraszanie mieszkanie gdzie trafisz może być nawet przyczepa kempingowa tam wszystkiego można się spodziewać koordynatorzy to co niektórzy w dupie mają wszystko obiecywać to potrafią A na miejscu okazuje się przykra rzeczywistość nigdy więcej z ta firma byłem zobaczyłem i wrocilem

niktwazny
@Byly

Na jakim projekcie byłeś? Mieliśmy podobną sytuację i ciekawi mnie czy może ten sam projekt

@Byly

Prosimy o informację w jakiej miejscowości Pan/Pani był/była oraz w jakim terminie. W Contrain nie kwaterujemy naszych pracowników w przyczepach kempingowych. Regularnie sprawdzamy standardy naszych zakwaterowań, a w Holandii spełniamy wymogi i standardy SNF - Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych.

Byly
@niktwazny

Projekt kukurydza w kessel szkoły da ze zdjęć nie można dodać a kilka mam

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Kwateruja na tzw kempingach coś Ala Bungal które powinny być wyremontowane

@Contrain Poland Sp. z o.o.

Ale bzdury z tym sprawdzaniem standardów. (usunięte przez administratora) grzyb, brudno, powybijane szyby, wszystko się rozlatuje, jedna pralka na 40 osób, nieszczelne drewniane okna, w zimie piździ jak ch**, chociaż rzekomo w kazdym pokoju panuje stała temperatura 21 stopni. Niestety contrain zapomina, ze pracownicy migrujący to nie jest wyłącznie bezmózga banda taniej siły roboczej do nakręcania pieniędzy, mamy mózgi i wiemy że istnieją termometry. W okresie ostrej zimy jak było +13⁰ w pokoju to było ciepło. Do tego zakaz dogrzewania, bo instalacja tak stara, że paliły się kable i wywalało korki, przez co również po kilka dni nie było ciepłej wody, żeby móc komfortowo wziąć prysznic, czy działającej kuchenki żeby móc komfortowo coś zjeść. Nie opowiadajcie bzdur i nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

@Zbyszek Wodecki

Prosimy o podanie nazwy zakwaterowania - chcielibyśmy się odnieść do Pana wypowiedzi.

Klosterpark.

@Zbyszek Wodecki

Potwierdzam warunki na klosterpark są skandaliczne grzyb na ścianach praktycznie w każdym pokoju brak ciepłej wody brak ogrzewania brak internetu ogólnie panujący (usunięte przez administratora) w każdym budynku mieszkalnym. Główny koordynator Marcin (usunięte przez administratora) pijak moja negatywna opinia została od razu usunięta przez administratora

Zbyszek Wodecki

Zgadzam sie, Marcin powinien wrócić do wojska i tam szmacić ludzi, bo zachowuje się jakby przeżył co najmniej drugą wojnę, Wietnam i Gruzję razem wzięte. Nie przejmuj się, poprzednia opinia nie przepadła, zdążyłem odczytać i zrobić screena.

@Zbyszek Wodecki

No i co droga firmo, proszę się odnieść do mojej wypowiedzi tak jak obiecywlaiście, czekam z niecierpliwością.

To jest święta prawda. Córka pojechała tam z chłopakiem do pracy i warunki mieszkaniowe były takie dokładnie jak Pan napisał. Po 20 minutach się z tamtad wynieśli.

hehe
@Ania

Również tam byłem i potwierdzam. Dodam, że ciepła woda jest włączana w wyznaczonych godzinach, około 13 i 21 na pewno. Jeżeli po pracy idziemy do sklepu, to już loteria, i albo myjemy się w zimnej, albo czekamy do 21 na następną turę ciepłej wody.

Czekamy
@Contrain Poland Sp. z o.o.

No i co, macie konkret i możecie się odnieść a od kilku miesięcy milczycie. Śmiało odnieście się :) widzę se prawdziwe opinie są dla agencji bardzo niewygodne

Pytalski
@Contrain Poland Sp. z o.o.

I już się Państwo do wypowiedzi Zbyszka Wodeckiego od prawie dwóch lat nie odnieśli, więc zakładam, że jednak mówił prawdę co do warunków na kwaterach.

500 euro za pełen miesiąc pracy i 20 osób w jednym domku. Polecam

Standardy mieszkan
@Zbyszek Wodecki

Potwierdzam te oznaczenia mieszkań ze maja standard sw coś tam to bzdura jest, wyjechałem z inna agencja i mieszkanie to było lipa wiec te standardy nic nie znaczą.

Ktoś
@Byly

Popieram tragedia z pracą i ludzie sama (usunięte przez administratora)

Franek

Tak

Krystyna

Ta praca przy zbiorze pomidorów, którą oferują na stronie, jest w miarę łatwa do opanowania? Czy nie? Pytam, bo zależy mi na wyjeździe, ale akurat przy pomidorach nigdy nie byłam. I nie wiem, czy uda mi się coś zarobić bez doświadczenia?

Arka

Dla mnie jak na razie całkiem fajnie, kwatera czysta i ciepła, osobne 2-osobowe pokoje, kontakt z firmą bez problemowy, koordynator pomaga i na kwaterach i w pracy, oby tak dalej

Zbyt kolorowo
@Arka

Tak kolorowo ze as brzmisz jak pani z biura która pojechała na wakacje zagranice haha. Kontakt z koordynatorem? Nie wiem kiedy, nie wiem gdzie. Chyba tylko jako obiecanka przed podpisaniem umowy.

@Arka

Właśnie zastanawiam się nad wyjazdem z tą firmą. Możesz mi napisać gdzie pracujesz.

ANNA
@Arka

Co ty za bzdury piszesz? To najgorsza agencja w Polsxe, zero pomocy kwatery tragiczne!!! Praca bardzo ciężka i najgorsze roboty polacy robią!

500 euro za pełen miesiąc pracy i 20 osób w jednym domku. Polecam

Dejw
@Arka

Dlugo czekałeś na ofertę? Jest opcja w 2 osoby jechać?

Sronas

Co to za idiotyczna firma . Dzwonisz na te ich infolinię godzinę, słyszysz, że jesteś piąty w kolejce , potem 4,3,2,1, i już tylko po godzinie czekania oczekujesz na konsultanta .... I kolejna informacja UWAGA !!!!! JESTES ÓSMY w KOLEJCE ! DEBILISTYCZNA PSEUDO FIRMA !

Kacper
@Sronas

Bo tak jest, po godzinie czekania i bycia pierwszym w kolecje rozlaczyli mnie, Chore

Lilijka

Hejka,czy wybiera się ktoś tu do Hückelhoven na magazyn? A może już ktoś tam jest? Jak warunki mieszkaniowe? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Contrain Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Contrain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 443.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contrain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 252, z czego 46 to opinie pozytywne, 142 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contrain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Contrain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contrain Poland Sp. z o.o.

Contrain Poland Sp. z o.o.