Opinie o Virdepol w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Virdepol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virdepol o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virdepol w Toruń

widzę że opinie które w pełni pokrywały się z prawdą są regularnie usuwane. A więc dla zdesperowanych którzy koniecznie chcą iść do tej firmy - jestem handlowcem z kilkuletnim doświadczeniem w różnych miejscach - były lepsze i gorsze zarówno momenty jak i firmy ale drugiego takiego szitu jak Virde nie ma chyba nigdzie. Umowa zlecenie (chyba że jest się w kręgu wybrańców - myślę że obrońcy wiedzą o kim mowa), kasa żenująca, ciągłe obietnice że w następnym miesiącu ... i tak leci. Wszędzie jak się zbuduje relacje to praca staje się łatwiejsza więc tu nie jest to żaden wyjątek i żadna zasługa czy plus. Natomiast to jak są traktowani pracownicy jest na żenująco niskim poziomie. Ja za to że złożyłam wypowiedzenie miałam obciętą premię którą wypracowałam sobie ciężką pracą. Ale że premia na umowie zleceniu nie istnieje to wiadomo że można jej nie wypłacić.... Jeśli to jest uczciwe traktowanie pracownika to gratuluje ludziom podejścia do życia. To nie kombinatorzy się zwalniają - tylko zwalniają się ludzie którzy patrzą w normalny sposób na świat. Jeśli pracownik dostaje 1600 zł wypłaty to nie dziw sie Agato czy inna koleżanko byłej szefowej że chcą się zwolnić. I pamiętać należy że teren terenowi nie jest równy i nie zawsze samą pracą da się pewne rzeczy przeskoczyć. Tak więc nie zwalajmy winy na kombinatorstwo tylko raczej na śmieszne podejście do poważnych pracowników którzy po prostu chcą uczciwego wynagrodzenia za wkładaną pracę

yyyyyyyyyyy

Zamierzasz pracować w tych trzech województwach jednocześnie????

zdeterminowana

Cały czas szukają zależy na jaki rejon?

kontra

Co do prezesa to racja.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Virdepol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
zdeterminowana

kierowniczka spoko, ma gorsze dni jak to kobieta(skoki hormonów:):) Jeden zarzut do firmy... Nasz [usunięte przez moderatora] ?! Dla mnie Prezes Widmo. Chwile tu pracuje widziałam go raz przez ćwierć ułamka sekundy. Pozdrawiam Szefa:)

kontra

Kombinatorzy już się pozwalniali... bo tu w 99% ludzie sami się zwalniają nikt ich nie wyrzuca.. niestety muszę wam powiedzieć że jak spotykam na moim terenie przedstawicieli to tylko mały procent pracuję rzetelnie, reszta to obiboki nawet w śród moich znajomych z branży. Mylna opinia ludzi o tym zawodzie. Praca cięzka, do momentu załapania fajnych relacji w aptekach potem staje się przyjemnością i Dużą miłą częscią życia, przynajmniej dla mnie.

Od standardów firmy farmaceutycznej firma w/w odbiega baaardzo daleko umowy fakt zleceniówki marna kasa firmą kierują geniusze nie mający pojęcia jak się sprzedaje i jak się kieruje ludźmi dlatego jedyne co rotuje w firmie to pracownicy :) Generalnie obiecanki cacanki jakie to pieniądze zarobisz jakie to umowy są i widmo samochody firmowe .

zaglądam na to forum co jakiś czas bo żeby zobaczyć jak rozwija się informacja na temat firmy Virdepol, okazuje się że posty są ciągle usuwane. Przestrzegam przed pracą w tej firmie i [usunięte przez moderatora]. Podejmując pracę w tej firmie tracisz swój cenny czas. chyba że zależy Ci na pracy na zleceniu, własnym autem,a nawet korzystając z własnego telefonu. Podsumowując NIE POLECAM

Poproszę o kontakt (podanie swojego maila) osoby (usunięte prze administratora) mogące potwierdzić atmosferę i politykę w tej firmie za czasów (usunięte prze administratora) .

bado

Gratuluje mozna wiedziec kiedy,bo chyba nie ma sensu już czekać...

Kropka

Tak, ja dostałam, a dlaczego pytasz??

czy dostal juz ktoś odpowiedż dotyczącą wypowiedzi pisemnej? prosze o odpowiedż

mar

No właśnie 3 etap to jest szkolenie i egzamin z produktów.

A dostał już ktoś odpowiedź po II etapie? i jak wygląda III etap rekrutacji?

Euzebio

Witam, czy ktoś może napisać coś o stanowisku ph ? Zmieniło się coś od czasu tych(usunięte przez administratora)? To netto chociaż ? Pozdrawiam

an

Straszna atmosfera, omijajcie Virdepol. Nie kupujcie tych .... nie warto

aaaa

Jak ktoś napisał wcześniej, (usunięte przez administratora)Myśli, że jest macho, ale cóż, niech sobie myśli.Myśli też, że ma fajną grupę pracowników, taką oddaną:))))) W tej firmie nikt nie wytrzymuje długo.

Odradzam prace w tej firmie

G P S .Tyle w temacie. Miłej jazdy.

Banq

Czy ktos ma jakiś bezpośredni kontakt do pana dyrektora?

Zostaw merytoryczną opinię o Virdepol - Toruń

• Jak się pracuje w Virdepol?

Zobacz opinie na temat firmy Virdepol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virdepol?

Virdepol