Opinie o Virdepol w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Virdepol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virdepol o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virdepol w Toruń

anonimka

a praca w biurze w tej firmie jest w porzadku.Chefy myślą, ze ciezko pracujemy, i taki wrazenie sprawiamy.a wy pm pracujcie na nas

Ktoś tu wspomniał o tym, żeby zrobić zbiorowy pozew. Jestem "ZA". (usunięte przez administratora) za to co zrobiłeś - byłam uczciwa, nie okradałam Cię, pracowałam, a Ty?? Nic więcej nie potrafisz po za(usunięte przez administratora)

Pracuję w tej firmie już jakis czas i mogę tylko powiedzieć, że z tego, co wiem, to w biurze pracuje więcej osób, niż firma ma przedstawicieli.I to jest niezwykle smieszne, bo żadna szanujaca się firma nie dopusciłaby się czegoś takiego.Ale jestem przekonana, ze tu chyba nigdy nie będzie pełnej obsady przedstawicielskiej.Nie z takim podejsciem.

(usunięte przez administratora), aż przykro czytać opinie o Tobie Twoich pracowników, ale chyba coś w tym musi być, skoro pojawia się aż tyle negatywnych wpisów na temat Twojej firmy, szkoda, że tak sympatyczna prywatnie osoba, imprezowa i z fantazją zapracowała sobie na takie komentarze...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Virdepol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Leszno
annonnim

wiesz, takie pisanie, ze "jest pusty jak dzban" raczej nic nie powie potencjalnym kandydatom do pracy. jeżeli szef się nie sprawdza, to chyba można jakoś konkretniej sformułować zarzuty wobec niego

optymistka he he

A ja tutaj powróciłam aby sprawdzić czy się zminiło o tak tyci tyci? To takie straszne, takie(usunięte przez administratora), zero wniosków 1500 na początek a dlaczego nie 1580? Oczywiście przy olbrzymim zaangażowaniu drugiej strony.

Jestem ciekaw ile jeszcze pojawi się takich komentarzy, takich osób, które ja my wszyscy uległy wspaniałym obietnicom podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Jeżeli chcesz: -zajeździc własne auto i otrzymać "dofinansowanie" do ewentualnej naprawy w zależnosci od nastroju osoby decyującej o tym, - zarabiać 1500 w porywach do 2000 -słuchać obietnic o aucie służbowym -pisać śmieszne testy -mieć zabawne wizyty z kierownictwem, które niekoniecznie ma kompetencje do zajmowanego stanowiska TO TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!!!!

Całkowicie odradzam pracę w tej śmiesznej firmie.To do niczego nie prowadzi.Jeżeli znajdą się w niej osoby zadowolone z pracy, to zapewne będzie można je zliczyć na palcach jednej ręki.A na rozmowie tak pięknie się zapowiadało....

Tak sobie myślę, SYTUACJA: Pracodawca, rekruter dzwoni do potencjalnego kandydata. Bez znaczenia stanowisko, branża czy firma. Pracodawca myśli o wynagrodzeniu załóżmy ok. 2000. Pracownik na przykład o 3000. Nie pyta o preferencje płacowe w czasie wywiadu telefonicznego. Ściąga takiego kandydata z innego województwa. I szef i kandydat mają nadzieję, że ich propozycja jest ok. W czasie rozmowy okazuje się, że oczekiwania są zupełnie rozbieżne. I pracodawca jest zirytowany, że traci czas a kandydat, że nie potrzebnie się fatygował. Oboje są rozczarowani. Głównym problem polskich pracodawców i pracowników jest brak zastanowienia się jak sami potępili by w odwrotnej sytuacji. I to tak na trzeźwo. A nie wieczne narzekanie i negowanie. Gwarantuje, że w większych firmach personalnych gdzie rekrutacje prowadzone są na odległość (a nawet nie) to pytanie pada dość często w pierwszym wywiadzie telefonicznym. A co do pracy w Virdepol to jak wszystko ma to swoja "za" i "przeciw". Jeśli ktoś chce pracować to będzie. Jeśli będzie egzekwował swoje to jak wszędzie to dostaje. Tyle.

atmosfera jest niezdrowa, bo tworzą ją pewne osoby.Pracowalm i wiem, co mówię. ODRADZAM

jak taki ktoś tam jest mądry to niech się sam podpisze a nie wymaga tego od innych. To są poprostu szczere opinie o firmie, które wielu jej pracowników poprostu potwierdza, żeby przestrzec innych przed nieuczciwym pracodawcą

szczery

atmosfera jest niezdrowa dla osób które, z góry są nastawione na lenistwo, i myślą że to jest łatwy zarobek. Jeśli się wykażesz i dołożysz do tego trochę chęci, to atmosfera będzie jak najbierdziej zdrowa

Obiecują premie a na umowi(usunięte przez administratora) miesięcznie a jak nie t potrąca z pensji.

klik

hej, a kiedy bylas na rozmowie? ja też byłam 2 tygodnie temu i mam mieszane uczucia

mio

kiepska praca, kiepska placa, kiepska atmosfera

uze

Witam, ja zastanawiam sie nad zlozeniem CV do tej pracy bo poszukuja przedstawiciela handlowego. Czy mozesz napisac mi jak ta praca tam wyglada?? bo dzwonilam i rozmawialam to powiedzieli ze zarabia sie calkiem niezle, ze sa duze prowizje, ze praca bardzo ciekawa... Prosze o wiecej informacji...

Zostaw merytoryczną opinię o Virdepol - Toruń

• Jak się pracuje w Virdepol?

Zobacz opinie na temat firmy Virdepol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virdepol?

Virdepol