Opinie o Virdepol w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Virdepol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Virdepol o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Virdepol w Toruń

Dno

Brak szacunku , niewypłacanie pieniędzy za premię a za urlop lub L4 to nudzisz prosić się o swoją wypłatę!!!!!. Nagabywanie i obgadywanie wszystkich od góry na dół , pięknie tylko przy podpisaniu umowy , uśmiech żarciki a później sruuu jaki to jesteś beznadziejny. Jeśli chcesz pracować a nawet jeśli pilnie szukasz pracy , odpuść szkoda twojego czasu i takiego brudy w CV. W trasie też mają kiepską opinie .

Dno Nowy wpis

Zainteresowany Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na PH czy możecie podpowiedziec czy warto się zainteresować tą firmą, jakie warunki i auto oferują , jaka atmosfera ??

Marta Nowy wpis

Witam, chciałabym uzyskać jakieś nowe informacje na temat pracy w Virdepol. Jak Wam się w firmie obecnie pracuje? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu? Interesuje mnie to jakie można wymienić plusy z bycia ich pracownikiem. Ktoś się wypowie?

Zbigniew Nowy wpis

Czy macie w firmie wprowadzone dodatki socjalne i jaka umowa jest preferowana?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Virdepol? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Fauna

Odradzam pracę w tej firmie - są różne drobne rzeczy ,które wkurzają ale najgorsze że trzeba się prosić o wypłatę a obiecaną premię tak się przeliczy że się nie należy!

Elwira

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze?

Aneta

@Magda byłaś pracownikiem Virdepol? Możesz dokładniej napisać, jak Ci się w firmie pracowało - jakie widziałaś w tym czasie plusy i minusy swojego zatrudnienia? To konkretne informacje o zarobkach, benefitach, pakiecie socjalnym... pomagają forumowiczom podejmować wiele decyzji zawodowych. Możesz więc napisać trochę więcej?

Aneta

Szukacie informacji na temat aktualnych ofert pracy do Virdepol? Znajdziecie je na stronie firmy: http://virde.pl/kariera.htm Zamierzasz aplikować? Jakie pytania masz dla obecnych pracowników firmy?

bruno

Ode mnie pracuje w tej firmie członek rodziny i opowiadał mi jak to tutaj płacą. Kasa może nie przeraża, ale i nie poraża swoją wysokością niestety. Niemniej chętnych do jej podjęcia nie brakuje . pozdro

zielony

jak to o co, o nową firmę dyrektorstwa, co na to Vicha? kiedy zlikwidujecie virde w Polsce?

zielony

Karolino, Zbigniewie jak tam wasza nowa firma z zielonym jęczmieniem?

zaba

jak już nawet te najwierniejsze nie wracają, to chyba gorzej być nie może...a mialo być tak pięknie :)

kajak

i takiej informacji tu nie uzyskasz nawet idąc na rozmowe tego się nie dowiesz baaaa nawet pracownicy nie wiedzą ile dostaną hehehehe a taki tu mamy zwyczaj że nie piszemy o konkretach tylko obrażamy się wzajemnie a przechodząc obok siebie w biurze szeroko się uśmiechamy :) Takiej zasady uczy nas nasz kochany a kochany szef :)

????????????

Co taka cisza, żyją jeszcze w tej durnej firemce? za jaki czas wracają te z macierzyńskiego, bo już chyba za chwilę?

TAO

Wiem co chcecie zrobić dotarły do nas już jakiś czas temu takie informacje. Cóż wypada życzyć powodzenia.....Z kolejnym,, hitowymi"produktami virdepol

petra mackova

Pomysl masc nedzwiedz przyszedl z polska od pana miczek to ono także pomysly podal naszemu Vicha efekto bedzie tako ze polska produkcja konkurencja nas wylozy na lopatki i straty beda dla nas wszystkich.

Klara fredtichova

Pomysł virde i pana miczka na biznes zerżnąć od konkurencji patent na maść niedźwiedzia...cóż nic innego tak,, inteligentnemu,, panu do głowy nie wchodzi brak pomysłu panie miczek i co pan myśli ze na renomie konkurencji coś ugracie. Toniemy co nie ?

rybka

Klimat w GoWork.pl jest całkiem miła, interesujący ludzie. GoWork.pl jest porządna i godna zaufania. Bywa tutaj spora możliwość rozwoju zawodowego dlatego polecam. Sądzę, że Ci co dłużej pracują w GoWork.pl mogą to potwierdzić. Administrator nie ma możliwość edytować wpis,tylko użytkownik, nie ma żaden bot, cała prawda. Pozdrawiam wszystkich.

Co za śmieszna firma szef alko.... Dyr (usunięte przez administratora) szefa która ma z nim dziecko minołem się z nią nie tak dawno w pgf... Jeżdżą i płaczą i myślą że ta metoda działa. Pozdrawiam tomka, magde, ewę i była koleżankę anke, innych nie warto

greg

Znowu usunięte wpisy co zbysiu o kieliszku prawda boli? Pij pij dalej sam nic się nie zmieniłeś śledzisz i wpisujesz komentarze pod książkami innych jak na właściciela polskiego oddziału firmy to żenada. To choroba idź się lecz.

Zostaw merytoryczną opinię o Virdepol - Toruń

• Jak się pracuje w Virdepol?

Zobacz opinie na temat firmy Virdepol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virdepol?

Virdepol