DOPAK Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o DOPAK Sp. z o.o.

zniesmaczony 2012-12-27 17:46:11
Krótko mówiąc mentalność z czasów lat 90-tych czyli [usunięte przez moderatora] i cwaniactwem oszukać tak dużą ilość pracowników i klientów jak się da bo następni frajerzy i tak się trafią. Problem tylko że tych nowych frajerów już nie ma więc firma równią pochyłą chyli się ku upadkowi. Pracownicy traktowani jak psy, a zjawisko "mobbingu" jest tam na śniadanie, na lunch zaś c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo a na kolację oszustwo. Kreatywna księgowość to już inna bajka.
amf 2014-08-21 10:00:56
Przyjemne miejsce i zadbany budynek. Pracownikami biurowymi są głównie kobiety, mężczyźni tworzą serwis i dział handlowy. Brak szkoleń dla pracowników biurowych, którzy w większości przypadków ze studiami technicznymi nie mają nic wspólnego i uczą się wyłącznie na własnych błędach. Kwestiami handlowymi i klientami zajmuje się pani prezes,która jest bardzo dobrą, mądrą kobietą z klasą, dzięki której firma naprawdę dobrze funkcjonuje. Sprawy kadrowe są w rękach pana dyrektora który specjalizuje się w robieniu dobrego wrażenia oraz w tym co robić, żeby się nie narobić. Firma mało rozwojowa - oferty na urządzenia klepane są w wordzie, a chcąc znać dostępność części czy numer listu przewozowego trzeba dzwonić po całej firmie zamiast korzystać z przyzwoitego systemu. Pracownicy z długim stażem mają warunki cieplarniane i dobre pensje, dlatego nie wdają się w żadne dyskusje z przełożonymi. Nowi, kuszeni zachęcającymi ofertami pracy dopiero po czasie dowiedzą się że na stałe umowy nie mają co liczyć i że są tylko zapchajdziurą. Myślę, że firma z tak ugruntowaną pozycją powinna nie tylko szanować klientów z grubym portfelem, ale umieć się zachować również w stosunku do pracowników. Niestety, niemiecka kultura pracy kończy się tutaj na wtryskarkach.
pra 2015-03-09 13:50:38
Czy przyjmują w tej firmie do pracy?
D. 2015-07-21 15:39:25
A ja pracowałam tam kilka lat i wspominam firmę bardzo dobrze. Ludzie w porządku, szefowa bezpośrednia i profesjonalna, brak niedomówień. Duża doza zaufania do pracowników. Wspominam bardzo dobrze.
qwerty 2015-09-13 16:37:30
Nie polecam.
dus 2015-09-14 20:06:46
Uzasadnij?
Pan_Tomima 2015-10-19 15:52:21
Handlowiec na Mazowsze - co roku inny. Prowizji nie uświadczysz - jak nawet wyrobisz (jak ja) to Cię zwolnią bo zapis w umowie mówi - prowizja tylko przy trwającej umowie. Szefowa potem oszukuje kolejnych, że "pana poprzednik otrzymał prowizję, mimo, że już nie pracuje". Lista klientów to kpina, a do tego firmy które kupują cokolwiek obstawia szefowa.
ona 2015-11-12 12:41:02
a jak wygląda kwestia wynagrodzenia?
Kudłaty_dŻordŻ 2015-11-21 09:15:24
Jak wspomniał @Pan_Tomima Fakt, że handlowcy zmieniają się raz do roku nie świadczy o tej firmie najlepiej, podobnie to, że szuka się tam stale nowych serwisantów...jednak zaryzykowałem i aplikuje tam, zobaczymy co z tego wyjdzie.,, od razu po rozmowie napiszę jak było i co proponują.
krakowiaczek 2016-03-06 02:34:29
po stylu pisania widać, że jedna osoba sama sobie odpisuje. Jakby było tak super to nie szukaliby co pół roku nowych osób
ret 2016-05-06 14:19:55
Polskie doszukiwanie się dziury w całym. Nie @Zyt raczej tak nie jest, może być okres próbny ale też niekoniecznie. Generalnie dostajesz jeden typ umowy i z nim zostajesz
Zostaw swoją opinię o DOPAK Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOPAK Sp. z o.o.