Opinie o sephora.pl - Sephora Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sephora Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sephora Polska Sp. z o.o. w Warszawa

anna

Atmosfera zależy od perfumerii kierownika i zespołu u mnie zespół jest o kant tylka potluc łącznie z kierownikiem...

Nina
@anna

Dobre to kolejne gniazdo żmij na Śląsku też takie są......

Alie

Panie pracujące w Bonarce w Krakowie to totalna pomyłka. Zero kompetencji i zorientowania jaki asortyment mają. O jakimkolwiek doradzeniu tez nie ma mowy. Ponadto, mimo ze dla klubowiczów do 6 grudnia obowiązywał rabat -20% na zestawy świąteczne i perfumy, pani konsultantka która mnie obsługiwała najwidoczniej zapomniała go uwzględnić na rachunku, o czym niestety przekonałem się dopiero w domu. Prezent juz został wręczony, więc reklamować nie będę. Podsumowując jednym słowem porażka!

Annika

Z relacji koleżanek wiem że są zadowolone z pracy w sephorze. Przełożeni w porządku, wsparcie i szkolenia na początku, finansowo też nie narzekają, zespół zgrany.

@Michalina piszesz, że nie ma szkolenia produktowego. Rozumiem, że dotyczy to zatrudnienia bezpośrednio jako konsultantka. Widzę jednak, że obecnie trwa nabór na Program Sephora Trainee. Można znaleźć informację, że jest to praca pod okiem indywidualnego mentora. Ktoś z Was w nim uczestniczył? Czy warto wziąć w nim udział?

zastępca kierownika sklepu

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Karola

Widzę, że SEPHORA ma bardzo dużo nowych ofert pracy! Może brak ludzi do pracy wpłynie na firmy w kwestii podniesienia zarobków? Jak firmie będzie zależało na fachowcach to nie widzę innego rozwiązania

@Arletta xyz na stronie internetowej firmy znalazłam taką informacje: "Jeżeli pracujesz w perfumerii, zostaniesz przeszkolony w zakresie trzech linii produktów - perfum, kosmetyków do makijażu i kosmetyków do pielęgnacji skóry". Myślę, że nie trzeba mieć wcześniej wielkiej wiedzy na temat perfum, choć pewnie byłaby ona przydatna. Jednak też chętnie usłyszę, jak takie szkolenie wygląda.

Michalina
@Marta

Nie ma żadnego szkolenia XD jest na pocZatku o firmie takie pierdu pierdu i o sprzedaży ale produktowego nic nie ma

Arletta xyz

Jak się pracuje w Warszawie? Przyznam nie znam sie na perfumach. Jestem ciekawa czy ktos może jakies plusy wypisać i minusy też ???? czy są jakies szkolenia dla nowych pracowników?

Rysiek

Nie znosze tam chodzic. Jak przyszedlem w garniturze elegancko ubrany na zakupy to laski z obsługi nie dawaly mi przejsc, chcialy mi cos koniecznie wcisnac. Innym razem przyszedlem w dzinsach to jedyną osobą co sie zainteresowal to ochroniarz, patrzyl na mnie jak na zlodzieja. Krepujaca sytuacja. Chce cos wybrac a tu gosciu stoi obok i sie gapi beszczelnie. Mlode laski polecialy do osob w garniakach albo do kobiet ubranych w pseudo markowe podróby z alliexpress !!! A mi nikt nie chciał pomoc.. Za kazdym razem tak jest, a niestety czesto tam robier zakupy!!!

Nik
@Rysiek

No fakt nie ma nic gorszego niz przyglupy z ochrony...

Zuza

Powiem tak, najgorsza praca jaką miałam. Fokusy, targety, milion wskaźników wszystko wyssane z palca. Pracowałam prawie rok, psychikę niszczy jak nic innego. Płace kiepskie, choć na początku obiecują góry. Nagród nie zamienicie w pieniądze. Bardzo nie polecam!

aga
@Zuza

kierownictwo msciwe... zalatwia wszystko tylko sobie konsultantow ma w d... tyrasz jak wol i nawet dziekuje za to nie uslyszysz i tylko straszenie zwolnieniami...

Ola

i jak tam wasze pseudo podwyzki? Pracujesz 5 lat i masz mniejsza premie niz nowo zatrudniony człowiek na takim samym wymiarze etatu ...

Olga
@Ola

ja mam juz trzeci rok z rzedu podwyzke a moja starsza kolezanka to juz lepiej nie wspominac ktora ma... wiec podwyzki sa.

ESP

A ktoś ma o Gliwicach? Zastanawiam się, czy aplikować. Chodzi mi o 1/2 etatu, bo chcę połączyć z inną pracą.

zainteresowany...

A Płock ktoś ma jakieś opinie na temat płockich Sklepów???

tyranro

osobiście nie mam nic do zarzucenia tej sieci perfumerii, miłe sprzedawczynie ,dobrze znają się na gustach klientów

Okookok

Praca tragedia.. (Zależy w jakim regionie) Obiecują nagrody, benefity itd a potem okazuje sie ze regionalna nie zgadza sie na żadne konkursy. Targety klepie bezmyślnie i wychodzi na to ze masz 100 zł premi a podstawy 1600 na cały etat... Praca tylko dla ludzi którzy maja kase i chcą popracować dla przyjemności bo zarobić to sie juz nie da. Rotacja pracownikow świadczy chyba o firmie.....

Gosia
@Okookok

nagrody i benefity zawsze sa .... czasem okazuje sie ze nawet wiecej niz myslalysmy :) jakies dodatkowe gifty a tu perfumy a tu cos tam mimo ze nie bylo mowione ze to bedzie... premie sa fajne mozna ladnie zarobic i to bzdura ze premia jest 100 zl.. nigdy nie mialam takiej wiec nie wiem w jakim regionie pracujesz i co ty wypisujesz...

Kkk
@Gosia

Niestety muszę się zgodzić...traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) wymagania nieadekwatne do wynagrodzenia, to jakiś żart że taka ekskluzywna perfumeria tak płaci, niestety zespół mam świetny ale regionalna to porażka, wszystkiego zakazuje, nie ma już konkursów i nagród, jeszcze rok temu a i owszem ale teraz kompletne zero !!! Premie to jałmużna.. Nie da się za dużo wyrobić dni premiowych - obroty biorą z kosmosu. Połowa z nas szuka innej pracy bo za to co dają nie da się nawet miesiąca wyżyć.

T1000

Witajcie. Praca w Sephora jest jak każda praca w handlu. Są targety,ale są i premię. To nie jest miejsce gdzie stoi się i pachnie,ale jest przyjemniej niż przy ciuchach. Sephora wymaga od swoich pracowników wysokich standardów obsługi aby realizować targety sprzedażowe. Owszem osoby które są opieszałe i traktują pracę z lekką ręką lub nie wyrabiają targetów mogą być zwalniane. Czasem zdarzy się,ze kierownik MUSI ściągnąć kogoś z wolnego ,ale jest to na ogól podyktowane zwolnieniami lekarskimi innych pracowników - w każdej firmie taka sytuacja będzie miała miejsce ! Odnośnie atmosfery dużo zależy nie tylko od kierownika,ale od naszego podejścia do pracy.

Joico
@T1000

praca w sephora jest bardzo przyjemna.. nie jest to jakas bardzo ciezka praca a wynagrodzenie jest satysfakcjonujace premie sa ciekawe i dodatkowe benefity :) mozna zarobic przyzwoicie.. oprocz tego rozne gifty prezenty mozna sobie wybrac na taka kwote ze malo kogo na to stac 3-5 tys :) firma ma dobre systemy motywacyjne ciagle nagrody dodatkowe konkursy kasa bony ... mysle ze jak kogos to interesuje to bedzie do pracy przychodzil usmiechniety.

Gugu Gigi Had

jezeli mozecie znajdzie lepsze miejsce pracy :P

gueetro
@Gugu Gigi Had

O kierownika ch ze złotych i arkadii to juz krążą legendy...

Gosia od wyrobienia dziennego targetu... od razu uczulam ze to tylko kilka dni w miesiacu... perfumeria musi wykonac narzucony na dany dzien obrót jesli go nie wyrobi to premii za ten dzien nie ma( premia naliczana jest za kazdy dzien kiedy uda sie wyrobic plan) ... z mojego doswiadczenia premia do wyrobienia jest kilka dni w miesiecu 5-7 dni max w tych wiekszych perfumeriach nie jest wcale lepiej niz w tych malych bo obroty narzucone sa wieksze i tez rzadko da sie wyrobic nie ma tak ze codziennie jest dzien premiowy NIESTETY.

chyba zart.. kierownicy powinni sie zastanowic nad soba... premia? zart. Jest albo nie ma a jak jest to tak niska ze nie wiadomo czy cos wplywa na konto :)

Opłacalne? Chyba żart...

2 na reke mozna spokojnie dostac jako pierwsza prace sam mam z tym doswiadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sephora Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sephora Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sephora Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sephora Polska Sp. z o.o.