SEPHORA

Opinie o SEPHORA

Rajan 2016-02-27 21:01:00
@Emil, informacja skierowana jest do osób, które jednak "uważają inaczej" :)
Rajan 2016-02-29 20:29:48
@ania dobrze piszesz "nie gra to z warunkami, jakie firma oferuje" stąd takie moje wezwanie.
Rajan 2016-03-02 23:45:48
Owszem, poszukiwania trwają ale niezadowolonych konsultantek, które uważają, że zostały skrzywdzone przez SEPHORA i chcą dochodzić swoich praw, im takich osób będzie więcej, tym większe szanse na wygraną, bezpośredni kontakt do mnie kom. 605 325 020. Wygrywają tylko Ci, którzy walczą ...
Rajan 2016-03-05 01:23:21
Wystarczy, że skrzynie się tylko kilka niezadowolonych konsultantek i sprawę mają wygraną, nie ma nic do stracenia, a na prawdę wiele można zyskać, zapraszam do kontaktu.
Rajan 2016-03-07 21:09:30
Uważam, że za takie poczynania należy SEPHORE "rozliczyć", dlatego podtrzymuje swoje wezwanie, kom. (usunięte przez administratora)
pracownik 2016-03-09 19:03:04
pracuję w sephora od 6 miesięcy i wszystkie negatywne komentarze to brednie.
pozdrawiam
Rajan 2016-03-09 20:21:36
@pracownik, to nie są brednie, jaki interes miałby ktoś podając takie informacje na forum, jak dokładnie się wczytasz to na pewno się zorientujesz, że podawane są SZCZEGÓŁY PRACY, które nie są znane dla osób, które tam nie pracowały, natomiast ja nie chcę dotrzeć do takich osób jak TY, tylko do tych konsultantek, które przez SEPHORA zostały skrzywdzone, kom 605 325 020.
Rajan 2016-03-14 13:53:20
Nie uważam, że wypowiedzi na forum są kłamliwe, ponieważ wiem jak tam jest, pojedynczy przypadek może nie wzbudzałby podejrzeń, natomiast dlatego, że jest ich więcej to na pewno tak.
Rajan 2016-03-16 22:55:54
Jeżeli kilka konsultantek zezna dokładnie tak samo, to nie przypuszczam, żeby trudno było stwierdzić znaczenie i intencje popełnianych czynów, dlatego podtrzymuje swoje wezwanie kom. (usunięte przez administratora)
ola 2016-03-17 18:57:06
Widzę, że komuś bardzo zależy, aby do kontaktu z Rajanem nie doszło
moona 2016-03-18 20:45:13
Też uważam, że chodzi tu o kadrę kierowniczą, która nęka konsultantki, stąd tyle negatywnych komentarzy
moona 2016-03-20 23:54:39
Ja też mogę ponarzekać ponieważ mam porównanie do Sephora nigdy bym nie wróciła, a 2000 to ja nigdy nie miałam :(
tere fere 2016-04-06 23:18:44
Kierownictwo..nie wiesz czy beatyfikować je za bycie aniołami do klienta, czy odprawić egzorcyzmy nad szatanem co w nie wstępuje na zapleczu i jak nikt nie widzi..potwornie wredne egzemplarze w warszawie nie napawają optymizmem, wrzucić granat i wstawić na stołki facetów, to może mniej obłudy i więcej szacunku by było. Wygarnęłam komu trzeba i nawet przeprosiny były, ale ze strachu o stanowisko. Omijajcie pracę tam szerokim łukiem, wiem z dobrych źródeł że podłe babsztyle nie są niechlubnym wyjątkiem a znakomitą większością..aż tak to ja kosmetyków nie kocham, bardziej swoje zdrowie psychiczne.
Rajan 2016-04-07 22:28:30
@tere fere chcesz o tym porozmawiać zadzwoń do mnie pod nr podany w wcześniejszych postach.
Ola 2016-04-25 11:20:14
Drogie Panie audytorki! a może zaczniecie weryfikować podczas przeglądania kamer na audycie, ilu z kierowników przybywa w pracy zgodnie ze swoim grafikiem? Bo im większa perfumeria, tym bardziej fikcyjne stanowisko kierownicze... W planie Q zamiana: 8-16, a kiero w pracy gubo po 9, wychodzi o 15. W harmonogramie żadnych naniesionych zmian... Odbiera nadgodziny? wyjście prywatne? A przecież są odpowiednie opcje... Szczytem jest jak kiero nie ma w ogóle w pracy, choć w grafiku zmiana jak byk np 9-17, a on tymczasem robi sobie grafik w domu ! Jakim cudem, skoro jedyny punkt dostępu do Planu Q jest w perfumerii.. szukacie oszczędności, zacznijcie od likwidacji stanowisk kierowniczych ! I tak większość ich obowiązków wykonują nawet nie specjalistki, a wręcz konsultantki !!!
objawienie 2016-08-05 15:12:53
Dziecko 10złnettoza godzinę to wg ciebie jest dobrze?To jest tragicznie słabo niestety -strata czasu,chyba że ktoś po prostu się nudzi i ma sklep pod nosem, a kocha ten zawód jak ja :) i nie musi pracować, żeby się utrzymać.
aaa 2016-08-12 19:48:21
dora jaki wymiar etatu te 2200 brutto?
hiho 2016-08-12 21:20:36
czy ktos wie jakie sa zarobki 3/4 etatu, caly etat warszawa?
hiho 2016-08-14 07:05:38
to slabo czyli nie oplaca mi sie zmienia pracy bo jak jest 10 zl netto to by wychodzilo ze pracowalabym za polowe tego co teraz;/ slabo sephora
hiho 2016-08-14 07:06:46
hiho 2016-08-15 20:11:01
po prostu slabo bo teraz mam duzo wiecej;p wiec nie oplaca sie zmieniac . Jestem obecnie w innej branzy
aaaaaa 2016-08-16 09:54:28
trzeba sie znac nawet na rozmowie pytaja o pielegnacje cery jakie kolory z plaet bys polecila do konkretnych oczu. Malowac tez trzeba umiec bo kazdy konsultant maluje przynajmniej tak jest w moim slonie w warszawie
lolita 2016-08-18 08:03:25
no tak jak tu ktos wspomnial wynagrodzenie na warszawe to 10 zl za godzine... 3/4 etatu to jest 1200 zl na reke caly etat 1600 zl na reke
aaaaa 2016-08-18 15:27:02
co najmniej dwa weekendy sa pracujace. Niestetyy czesto sie zdarza ze wiecej
Zosirka 2016-08-18 15:35:00
zatrudnienie maksymalnie na 3/4 etatu na okresie probnym 3 msc
Zosirka 2016-08-18 21:14:52
zalezy od kierownika albo zostajesz na 3/4 lub 1/2 etatu albo jakims cudem dostaniesz caly etat. Z weekendami bywa roznie teoretycznie zalezy czy w twoim zespole sa tez ludzie ktorzy studiuja jesli tak moze byc ciezko z wyborem weekendow bo ktos pracowac musi. Czesto pracujac na 1/2 etatu robisz i tak 3/4 bo sa nadgodziny :) pozdrawiam
Zosirka 2016-08-21 16:32:58
Ela jak najbardziej płacą za nadgodziny normalna stawke godzinowa. Zatrudniaja osoby ktore nie maja nic wspolnego z makijazem i kosmetologia jesli o tzw PAPIERY ci chodzi :) sama jestem tego przykladem. Jestem samoukiem i pasjonatka ale nie mam wyksztalcenia w tym kierunku wiec masz jak najbardziej szanse. Ze mna na rozmowie byly kobiety po kosmetologii i odpadly wiec to nie przesadza o twojej pracy wazne ile sama wiesz o tym co masz robic ile w to serca wkladasz :)
Zosirka 2016-08-22 07:31:41
to prawda sa tez konkursy i mozna wygrac wiele fajnych rzeczy kolezanka poleciala do francji :D jest sporo benefitow pracowniczych dofinansowan zwrotow. Sprobowac warto;) szczegolnie jak kogos to interesuje to nie powinien meczyc sie w pracy :)
Maja 2016-08-24 22:03:00
ktos wie jakie sephora w wawie ma podejscie do ciazy i macierzynskiego? jest do czego wracac?
O 2016-09-05 11:55:36
Widze ze sephora wspina sie na wyżyny wyzysku ludzi. Widziałam przypadkiem ostatnio oferte bezpłatnych praktyk niby z możlowością zatrudnienia. Widocznie bardziej sie oplaca niz zatrudnienie grupki dziewczynek na 3 miechy na pol etatu,potem wybranie 1 a ta jedna popracuje na czas studiow albo troche krócej i tak od nowa.
Teraz to juz nawet placic nie beda. Czego tam sie mozna nauczyc? Chyba ANTYzasad higieny. Przeogromna rotacja z czegos wynika. P.s. wszystkie negatywne komentarze sa prawda. Jak ktoś je podwarza to albo nie zaznal zycia w S.albo siedzi w biurze w Warszawie.
AldonaSZ 2016-09-06 21:27:29
ogolnie lepiej cos wiedziec na starcie nie bedziesz tak zestresowana pierwszego dnia... bo szkolenia z asortymentu na poczatku nie ma wiec radz sobie sam i pal JANA jak czegos nie wiesz a wszystkie kolezanki sa zajete :D jest to bardzo stresujace na poczatku pozniej po kilku FAILACH uczysz sie na wlasnych bledach czasami sie wstydzac za siebie ze tego nie wiesz no bo skad masz wiedziec... po kilku miesiacach bedziesz juz raczej miala wszystko we krwi i bedzie to przychodzilo automatycznie.. praca nie jest ciezka niektorych pewnie zdziwi fakt trzepania toreb ubran i butow przy kazdym wyjsciu z perfumerii ale mowie ze tak jest wszedzie prawie w kazdym sklepie... pozdro:)
Bułka 2016-09-07 06:58:07
3/4 etatu 1200 zł do reki, caly etat 1600 zł do reki
Majeczka 2016-09-07 21:15:20
tak jest umowa o prace.. podwyzka? raczej przy zmianie stanowiska :) z tego co wiem np z konsultanta na specjaliste- zastepce kierownika ale nie znam tej roznicy wynagrodzen
Majeczka 2016-09-08 23:55:41
Konsultant, specjalista, kierownik jest umowa o prace
Majeczka 2016-09-20 10:36:24
raczej nie jest rzadkoscia.. porzynajmniej ja sie w swoim zyciu zawodowym dosc dlugim nie spotkalam z tym zeby wynagrodzenie bylo nieterminowo wyplacane przykro mi ze niektorzy musieli tego doswiadczyc ale rozsumiem ze od razu zmienili prace :) znajomosc jezyka tak.. ale wynagrodzenie jest raczej srednio-przecietne
anna 2016-09-24 07:42:29
Atmosfera zależy od perfumerii kierownika i zespołu u mnie zespół jest o kant tylka potluc łącznie z kierownikiem...
Majeczka 2016-09-28 22:51:45
tak...
rabaty sa dostepne dopiero po okresie probnym ( 3 miesciace)
nala 2016-09-29 06:49:26
co do rabatow to 20% na caly asortyment a na marki ktore sephora ma na wylacznosc 40%. Co do etatu cfzesto gesto po okresie probnym pozostaje ten sam i rzadko kto dysponuje calym.
Rafal 2016-09-30 07:13:19
nagminne sciaganie pracownikow w dni wolne na szkolenia i inne glupoty...
Pictures 2016-10-03 07:59:36
1200 netto na 3/4 etatu na cały który ma tylko kierownik i zastępcy rzadko który konsultant 1600 zł..
Feline 2016-10-09 09:17:15
spokojnie mozna znalezc lepsza place i prace nawet pierwsza dla studenta :)
Adam 2016-10-10 11:44:36
2 na reke mozna spokojnie dostac jako pierwsza prace sam mam z tym doswiadczenie.
Adam 2016-10-12 08:26:20
Opłacalne? Chyba żart...
Adam 2016-10-16 09:50:15
chyba zart.. kierownicy powinni sie zastanowic nad soba... premia? zart. Jest albo nie ma a jak jest to tak niska ze nie wiadomo czy cos wplywa na konto :)
Adam 2016-10-16 21:49:18
Gosia od wyrobienia dziennego targetu... od razu uczulam ze to tylko kilka dni w miesiacu... perfumeria musi wykonac narzucony na dany dzien obrót jesli go nie wyrobi to premii za ten dzien nie ma( premia naliczana jest za kazdy dzien kiedy uda sie wyrobic plan) ... z mojego doswiadczenia premia do wyrobienia jest kilka dni w miesiecu 5-7 dni max w tych wiekszych perfumeriach nie jest wcale lepiej niz w tych malych bo obroty narzucone sa wieksze i tez rzadko da sie wyrobic nie ma tak ze codziennie jest dzien premiowy NIESTETY.
Gugu Gigi Had 2016-10-21 11:30:31
jezeli mozecie znajdzie lepsze miejsce pracy :P
gueetro 2016-10-26 00:06:39
O kierownika ch ze złotych i arkadii to juz krążą legendy... <negatywne>
dziewczyna 2016-10-26 13:12:52
Niestety pracując w Sephora nabawiłam się tylko nerwicy i znam wiele dziewczyn które miały to samo. Wszystko przez okropne traktowanie kierowników albo kierowników sali sprzedaży.
Guttenberg 2016-10-28 17:13:37
nie polecam.. pracownika traktuje sie jak smiecia ktory zapi... za dwoch a pozniej i tak zostaje zwolniony
T1000 2016-11-15 23:13:08
Witajcie. Praca w Sephora jest jak każda praca w handlu. Są targety,ale są i premię.
To nie jest miejsce gdzie stoi się i pachnie,ale jest przyjemniej niż przy ciuchach.
Sephora wymaga od swoich pracowników wysokich standardów obsługi aby realizować targety sprzedażowe. Owszem osoby które są opieszałe i traktują pracę z lekką ręką lub nie wyrabiają targetów mogą być zwalniane.
Czasem zdarzy się,ze kierownik MUSI ściągnąć kogoś z wolnego ,ale jest to na ogól podyktowane zwolnieniami lekarskimi innych pracowników - w każdej firmie taka sytuacja będzie miała miejsce !
Odnośnie atmosfery dużo zależy nie tylko od kierownika,ale od naszego podejścia do pracy.
Zostaw swoją opinię o SEPHORA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEPHORA