Opinie o sephora.pl - Sephora Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sephora Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sephora Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rajan

@tere fere chcesz o tym porozmawiać zadzwoń do mnie pod nr podany w wcześniejszych postach.

moona

Ja też mogę ponarzekać ponieważ mam porównanie do Sephora nigdy bym nie wróciła, a 2000 to ja nigdy nie miałam :(

ola

Widzę, że komuś bardzo zależy, aby do kontaktu z Rajanem nie doszło

Rajan

Jeżeli kilka konsultantek zezna dokładnie tak samo, to nie przypuszczam, żeby trudno było stwierdzić znaczenie i intencje popełnianych czynów, dlatego podtrzymuje swoje wezwanie kom. (usunięte przez administratora)

zastępca kierownika sklepu

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Rajan

Nie uważam, że wypowiedzi na forum są kłamliwe, ponieważ wiem jak tam jest, pojedynczy przypadek może nie wzbudzałby podejrzeń, natomiast dlatego, że jest ich więcej to na pewno tak.

Rajan

@pracownik, to nie są brednie, jaki interes miałby ktoś podając takie informacje na forum, jak dokładnie się wczytasz to na pewno się zorientujesz, że podawane są SZCZEGÓŁY PRACY, które nie są znane dla osób, które tam nie pracowały, natomiast ja nie chcę dotrzeć do takich osób jak TY, tylko do tych konsultantek, które przez SEPHORA zostały skrzywdzone, kom 605 325 020.

Rajan

Uważam, że za takie poczynania należy SEPHORE "rozliczyć", dlatego podtrzymuje swoje wezwanie, kom. (usunięte przez administratora)

Rajan

Wystarczy, że skrzynie się tylko kilka niezadowolonych konsultantek i sprawę mają wygraną, nie ma nic do stracenia, a na prawdę wiele można zyskać, zapraszam do kontaktu.

Rajan

Owszem, poszukiwania trwają ale niezadowolonych konsultantek, które uważają, że zostały skrzywdzone przez SEPHORA i chcą dochodzić swoich praw, im takich osób będzie więcej, tym większe szanse na wygraną, bezpośredni kontakt do mnie kom. 605 325 020. Wygrywają tylko Ci, którzy walczą ...

dziewczyna
@Rajan

Niestety pracując w Sephora nabawiłam się tylko nerwicy i znam wiele dziewczyn które miały to samo. Wszystko przez okropne traktowanie kierowników albo kierowników sali sprzedaży.

Guttenberg
@dziewczyna

nie polecam.. pracownika traktuje sie jak smiecia ktory zapi... za dwoch a pozniej i tak zostaje zwolniony

Rajan

@ania dobrze piszesz "nie gra to z warunkami, jakie firma oferuje" stąd takie moje wezwanie.

Rajan

@Emil, informacja skierowana jest do osób, które jednak "uważają inaczej" :)

Rajan

Wszystkich ktorzy odczuwaja wrazenie, ze SEPHORA rozwiazala z Wami umowe w sposob budzacy watpliwosci prosi sie o kontakt 605 325 020 zbiorowo jestesmy w stanie osiagnac wiecej :)

q

@Matylda, zauważ, że masz 2 tygodnie wypowiedzenia na umowie o pracę. A po drugie pchać się z jednego kołchozu do drugiego, to trzeba być idiotą! Na rozmowach obiecują Ci złote góry i te super zadowolone z życia panie! A w praniu wychodzi wszystko!

q

@Matylda, nowej pracy zaczęłam szukać po 3 miesiącach. Byle jaką pracę, to możesz znaleźć i w jeden dzień. Po prostu wiem jak tam jest. A te wszystkie negatywy, to nie są wymysły tych ludzi tylko 100% prawdy.

K

A myslisz ze z dnia na dzien da sie znalesc nowa prace? Chyba przy ulotkach.

K

A myslisz ze z dnia na dzien da sie znalesc nowa prace? Chyba przy ulotkach.

q

@Ggg zgadzam się w 100%. A teraz zatrudnie tam właśnie tak wygląda. @wika A dodatki, to jakieś grosze, pod warunkiem, że założenia planowe zostaną zrobione danego dnia. Nawet jak wyrobisz swój target dzienny, a cały sklep nie, to gówno dostaniesz! Też poszłam tam do pracy zachwycona tymi opowieściami i zmarnowałam prawie 6 miesięcy!!!

mowiejakjest

Warunki pracy w Sephora zależą od kierownika. Nie ma co demonizować.

Ggg

Bzdura totalna. Przy takich zarobkach stac na wykorzystywanie zniżki chyba tylko tych co mieszkaja nadal z rodzicami. Jesli jestes samodzieny, placisz czynsz, jedzenie, telefon, internet i chesz jeszcze jakos wygladac to o wykorzystaniu znizki mozna zapomniec. Chyba ze masz bogatego meza... A Sephora ma teraz taka polityke ze na caly etat pracuja 2-3 osoby a reszta czyli 10 dziewczynek tyra na pol etat za kilka stowek i je tez niby stac zeby sobie kupowac na znizke pracownicza?Chyba nie w tym kraju! Szczerze to chyba lepiej zarabiac dobrze zeby mnie bylo stac kupic sobie co chce i gdzie chce niekonicznie w sephorze niz otrzymywac jałmużne lub rabaty na kosmetyki na ktore mnie nie stac nawet z rabatem. Jak ktos napisal wlasnie dlatego to praca dla studentek a nie powaznych kobiet ktore sa samodzielne.

q

Jakie doświadczenie? Do Warszawskich sklepów biorą jak leci, bo taka rotacja jest, że nawet po kilka dziewczyn na raz odchodzi? Premia?! Jakieś grosze pod warunkiem wyrobienia planów sprzedaży marek, sephory i inne pierdoły! Nawet na siku nie możesz iść bez tłumaczenia się po co wychodzisz i jeszcze czemu tak długo. Co Ci po zniżkach jak z pensji 1600-1700 zł i tak Cię nie stać. A dostajesz kosmetyki owszem, ale po przepracowaniu trzech miesięcy (coś z pielęgnacji, z sephora i zapach). Wcześniej też, ale to jak jakieś szkolenia z marek.

Zostaw merytoryczną opinię o Sephora Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sephora Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sephora Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sephora Polska Sp. z o.o.