Opinie o sephora.pl - Sephora Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sephora Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sephora Polska Sp. z o.o. w Warszawa

iwona

też chciałabym się zahaczyć w sephorze, widziałam że w wielu miastach prowadza teraz rekrutację. dora, to już kolejna rozmowa? że 2-3 h? koniecznie daj znać jak było: jak poszlaś ubrana, jaki makijaż, o co pytali, co robilaś przez te 2-3h ;D powodzenia ;)

dora
@iwona

Tak, to było pierwsze spotkanie. Jest kilka dziewczyn na tym spotkaniu i najpierw pracujemy w grupie. Zadania polegają na: prezentacja na temat trendów w makijażu, propozycja dla klienta (który szuka czegoś na prezent) kilku produktów oraz rozmowa o cechach sprzedawcy. Potem do drugiego etapu przeszłyśmy we dwie i odgrywało się z scenki z osobą, która prowadziła rekrutację. Na koniec panie opowiedziały mi o pracy w sephorze i mam czekać na telefon od kierownika sklepu :D

Katleeen
@dora

Witajcie :) czy któraś z Was wie, ile zarabia się na początek w Sephora na śląsku ? (np. katowice, gliwice)

dora

Hej, dostałam telefon z Sephory. Jutro mam rozmowę i Pani zaprosiłam mnie na 2-3 godziny. Może ktoś wie jak ona przebiega? Jaka jest umowa i jaka pensja? Proszę o pomoc :)

stres!

cześć! oni podszywają się nie tylko pod sephorę! pod inne firmy też;/ teraz mam nauczkę, żeby nigdy nie wysyłać danych! będę bardzo a to bardzo ostrożna:)i zmieniałam dowód ///dla bezpieczeństwa i komfortu by na pewno nigdzie nie wykorzystali danych/// oby nikt z wysyłających skany nie ucierpiał na tej nieuczciwości....

abc

Cześć.Ja też wysłałam skan dowodu osobistego.Zostałam zaproszona na 24 lipca na 9.Co mam robić? Dzwonić na policję? Jak skontaktować się z Sephora w Galerii Krakowskiej?

Zastępca kierownika sklepu

Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Magda135

Dziewczyny, ja od kilku lat pracuję w Sephorze i nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło, aby napisać choć jedno złe słowo o swoim pracodawcy. Możliwość rozwoju w różnych dziedzinach, mnóstwo dodatkowych profitów, a przede wszystkim atmosfera... To wszystko sprawia, że firma przywiązuje do siebie bardzo swoich pracowników. Jeżeli zespół jest ze sobą zgrany to każdy dzień w pracy przynosi radość. Polecam wszystkim, którzy chcą "zabawić" w jednej firmie na dłużej- wtedy możliwości są nieograniczone.

xxx

Jak ktoś w miarę szybko zareagował to nie powinien mieć problemów. Ciekawe co z resztą osób co wysłali skany. Jeżeli będziecie miały jakieś informacje to piszcie.

paula

cześć też dostałam tego maila, na szczescie pokusiło mnie zeby poszukać opinii o pracy w sephorze i widzę,ze dobrze zrobilam.. dziewczyny jak zakończyła się ta sprawa? mam nadzieję,ze nikt nie zostal poszkodowany. pozdrawiam

aaaale strach

dziewczyny ja też wysłałam i się strasznie boje:( jutro blokuje i w banku i wyrobie nowy dowód. szkoda, bo bardzo się cieszyłam na myśl o pracy w sephorze:((

katarzyna23

Dziewczyny, nie polecam! wykoszytają was i jeszcze okłamią. Straszna atmosfera, wynagrodzenie w stosunku do wykonywanej pracy tragicznie niskie. Pracujesz na maksa i nikt tego nie docenia. Traktują Cię jak niewolnika i tyle. Odradzam!

joanna13

Sephora wykorzystuje swoich pracowników. Zatrudnia na umowy zlecenie (pare lat) łamie umowy przy pełnej wiedzy Dyrektorów i Managerów. Pojęcie "poszanowania pracy i pracowników" nie występuje w tej firmie. Nie polecam.

lola2

ja na szczęście nie zdążyłam wysłac im tego skanu. Posiadaja tylko moje cv więc r4aczej nic mi nie grozi. To było dziwne, gdyz przeważnie pracodawcy oddzwaniają a nie kontaktuja się przez @, ta pensja też była ogromna w porównaniu do innych ofert tego typu. Miejmy nadzieję,że ich dorwą i nikt na tym nie ucierpi.

asia93

poważnie tak powiedziała? Matko jestem przerażona bo też wyslalam skan :( i jutro mialam jechac na 14 :(

@@@ P @@@

Ja również jestem osobą, która na dzień dzisiejszy otrzymała takie zaproszenie. Pojechałam i Dyrektor Sephora pani Magdalena w bardzo rzetelny sposób powiadomiła kobiety, które także w dniu dzisiejszy na dzień pracy próbnej przybyły, że SEPHORA takich zaproszeń rekrutacyjnych nie prowadzi w takiej formie i to co zaistniało jest przestępstwem kryminalnym i ze strony SEPHOR-y o zdarzeniu tym w formie zawiadomienia na Policję powiadomiła. Na KRP na ul. Jagielońskiej w Warszawie stawiły się kobiety na to bezprawne spotkanie zaproszone celem zgłoszenia zawiadomienia o znamionach popełnienia przestępstwa. Ponieważ istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że na podstawie dostarczonych danych osobowych mogą być pobrane w parabankach kredyty niezwłocznie w Banku, w którym posiadam konto zgłosiłam zaistniały fakt, zapisana została w systemie bankowym informacja celem uniemożliwienia uruchomienia komukolwiek na moje dane kredytu oraz zastrzegłam natychmiast ważność dowodu osobistego ponieważ jak pisane jest o tym w mediach, w tej chwili wytworzenie przez grupy przestępcze DO oraz historii zdolności kredytowej, to mały pikuś więc wszystkim poszkodowanym radzę postąpić identycznie, jak ja postąpiłam a każda z Was niech złoży oddzielne zgłoszenie na dowolny KP Policji a nie tak, jakie info uzyskaliśmy o rejonizacji. Każda KP ma obowiązek od każdej osoby w dowolnym miejscu takie zgłoszenie przyjąć. Mam nadzieję, że nie zostałyście dzisiaj zbyte przez pracowników KRP przy ul. Jagielońskiej i sprawie nadano bieg. Jeżeli odbyło się to inaczej to niech każda z Was złoży indywidualnie takie zawiadomienie na najbliżej Komendzie Policji celem posiadania dokumentu prawnego na okoliczność dalszych bezprawnych i przestępczych działań bandytów wyłudzających od uczciwych ludzi wierzących w istnienie Państwa prawa min. danych osobowych

xxx

Był może ktoś z Was dzisiaj w umówionym miejscu spotkania w sprawie okresu próbnego?

yyyy

tez dostałam takiego maila i wysłałam ten skan:/

xxx

To jest trochę osób,które w dobrej wierze wysłało skany dowodów. Na pewno jest jeszcze więcej, które do dnia dzisiejszego nie mają o tym pojęcia i wybierają się na dzień próbny. Ciekawa jestem ile osób w taki sposób będzie poszkodowanych. Jak to wszystko się zakończy. Jeśli będziecie coś wiedziały w tej sprawie to piszcie. (usunięte przez administratora)

xxx

Już dzwoniłam do głównej siedziby nic takiego nikt nie wysyłał. Sephora daje ogłoszenia wyłącznie na swojej stronie lub przez portal pracuj.pl Z tego co widzę wiele osób się skusiło na tą ofertę :(

ola

ja też dostałam zaproszenie na dzień próbny, wysłałam juz skan dowodu osobistego, wcześniej też CV, ale teraz się trochę przestraszyłam jak to wszystko przeczytałam. ja dostałam zaproszenie na 26 czerwca godz 9 lub 27 czerwca godz 14:30.

@ola

To lepiej zastrzec dowód osobisty w dowolnym banku a najlepiej tam gdzie ma się konto. Potem pozostaje wymiana dowodu osobistego. Niestety trochę to teraz uciążliwe, ale dla własnego bezpieczeństwa nic innego nie pozostaje. Ciekawa jestem czy ktoś się w ogóle tam wybiera??

@ola

Ciekawe jest to, że wszystkie osoby dostały zaproszenie na te same dni i godziny.

ggg

Na który dzień Was zaprosili? Jeśli to nie Sephora to co to może być?

gość

Wysłałam zapytanie na podany mail, nie załączając żadnego CV - bo podejrzany mi się wydawał adres, poza tym Sephora nie oferuje takich pieniędzy na stanowisku kasjera. Dostałam odpowiedź, że dziękują za przesłane CV (;-)) i proszą o skan dowody osobistego z wyraźnym zdjęciem. Myślę, że tym powinna zająć się odpowiednia służba, a Sephora powinna się oficjalnie chyba się wypowiedzieć na ten temat, w końcu ktoś prawdopodobnie odszywa się pod ich brand.

Zostaw merytoryczną opinię o Sephora Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sephora Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sephora Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sephora Polska Sp. z o.o.