Opinie o sephora.pl - Sephora Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sephora Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sephora Polska Sp. z o.o. w Warszawa

oo

musisz umieć przedewsztstkim sprzedawać. dobra firma w tym segmencie. najwiecej dostajecie dziewczyny w zadnej innej dorgerii/perfumerii nie ma takich nagród (wysoka wartość $), choć marna pensja, ale jak na ten segment pensji i prace stojącą w deche jest.

Haidi

Ja też miałam podobną sytuację, ale też we Wrocławiu, kierowniczka kazała mi się samej zwolnić, bo jak nie to ona mnie zwolni i będę miała same nieprzyjemności, jak tak zrobiłam i teraz tego żałuję, pewno to była ta sama Kamila

EXpryncypał

Do: Xoxo Ten pożal się boże hodowca Dogów z Poznania co znowu kręci się w Szczecinie, na sali sądowej jego linia obrony w kwestii mobbingu w tym mieście padła z kretesem (i to nie raz) stąd odsunięcie go z tego regionu Polski. Zwyczajnie nadaje się do hodowli Pitbuli a nie do zarządzania i obcowania z ludźmi.

Temida

Pracowałam w SEPHORZE we Wrocławiu, teraz się sądzę, gdyż zostałam przymuszona do tego abym sama się zwolniła, czy w innych SEPHORACH jest tak samo ?

Zastępca kierownika sklepu

logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL

Uważajcie dziewczyny bo zaraz Sephora zapłaci stronie i wszystkie złe rzeczy nagle znikną, już raz tak było i było wiele ciekawych rzeczy opisanych np. o Poznaniu, Panu Regionalnym i np.o Pani Kierownik ze S.B. przez którą ludzie dostają nerwicy... Sama niestety nie zdążyłam przyczytać, bo wpisy usunięto...

Mmm

Chcialam zapytac o atmosfere w Lodzi. Wciaz szukaja tu specjalisty i zastanawiam sie czy ryzykowac?

karma

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w perfumeriach Sephora, Przedsiębiorstwo Sephora Polska stosuje uczciwą praktykę wobec pracowników pod względem prawnym, zarobki są niewielkie ale jest wiele dodatkowych korzyści i możliwości. Nie potrafię jednak zrozumieć jak tak wielka korporacja, sprzedająca LUKSUSOWE dobra zatrudnia kierowników perfumerii bez żadnych kompetencji. Żenujące praktyki takich osób, ich zachowania i olewanie pracowników, jest co najmniej śmieszne. Oczywiście góra pana byłego "AG" wszystko tuszuje i nie wykazuje inicjatywy. Nie liczy się tutaj wiedza, podejście do klienta i podejście rzetelne do pracy. Dlatego nie polecam pracy (szczególnie na wschodzie Polski) ponieważ kierownik perfumerii kieruje się kompleksami i plecami zamiast uczciwą oceną pracowników. Niesamowite jacy ludzie zostają kierownikami. American Dream? albo Garczarek Dream.

jaga
@karma

Karma - nic dodać nic ując w 100% zgadzam się z Tobą. Północ można także zaliczyć do tej grupy.

Jusia

Czesc Dziewczyny, wiem ze jako pracownice dostajecie kosmetyki, perfumy itd. Gdyby któraś z Was chciała sprzedać jakieś produkty to chętnie kupię. Jak któraś z Was będzie chciała to napiszcie do mnie na maila : kswp@op.pl Jestem z Warszawy. Pozdrawiam Justyna

make up artist

Hej, wiecie coś może na temat pracy w Łomiankach? Jak się tam pracuje, jaki kierownik i atmosfera w pracy?

W tej firmie nawet nie wiadomo kiedy i jak te rozmowy są prowadzone. Niby przyjacielska rozmowa kierownika ze specjalistą czy konsultantem a po jakimś czasie masakra. Prywatne rozmowy biorą górę nad rzekomo normalnymi relacjami. Tu nie można mówić szczerze, trzeba się ciągle kontrolować co z kim i o czym się mówi. Inaczej " lecą głowy"

girl

Może Ty miałaś w porządku kierownika po prostu, nie każdy na takiego trafia. wielu jest bez względnych, wierz mi. Sama tego doświadczyłam... żałuje że nie nagrywałam niektórych rozmów, ale moje koleżanki mają np, sms-y od kierowniczki o 1 w nocy typu dlaczego (usunięte przez administratora) czegoś tam nie zrobiłaś

ciekawska

Sepfora to syf, korporacja, gdzie konsultantów traktuje się jak maszynki do robienia sprzedaży. Odeszłam z dala od tego kołchozu. Nikomu nie polecam pracy za 1600 zł netto ( w warszawie), pracy czesto do 23. Kariery tam nie zrobisz, nawet nie am takiej szansy, no chyba ze pracujesz tam 5-10 lat. A potem i tak Cię zwolnią bo nie osiągasz wyników lub Ci się noga powineła. W Sephorze panuje bezwzględność i tyle w temacie.

emanuela

jakich pytan spodziewac sie na rozmwie bo jutro idę i babka kazała mi zarezerwować sobie na to ok 3h? POMOCY

niunia

klientów traktują jak potencjalnego złodzieja i na niczym się nie znają nie lubię sephory wole daglassa

faia

to jest(usunięte przez administratora)yzyskiwacze szkoda tych dziewczyn moze ktos im dobieze sie do tylka

Xoxo

Kierownicy nie maja szkoleń które uczyły by jak mobbingowac. Głupoty napisałaś Daga.

gosc
@Xoxo

Nie są szkoleni jak mobbingować, są szkoleni jak prowadzić rozmowy na granicy mobbingu,żę niby "motywujące". I nie mówie tu o kierownikach- tylko o detektorach regionalnych dla przykładu Panan, który miał pod sobą Szczecin- oskarżono go o mobbing, przez kilka lat wspaniałomyślna SEPHORA odsunęła go od Szczecina- teraz od stycznia 2015 patronuje znowu to miasto.Dla niego ważniejsze są jego psy niż pracownicy sieciówki.ŻAŁOSNE!

Xoxo

dziewczyna

Praca ma swoje plusy i minusy, ogólnie firma dba o pracowników, ale wszystko zależy od tego z kim pracujesz. Niestety kierownicy często traktują Cię jak śmiecia, znam wiele przykładów mobbingu, musisz robić swoje targety, co nie jest takie fajne bo konkurujesz przez to z innymi dziewczynami, niektóre są nie fair i nabijają sprzedaż na siebie albo latają jak głupie za klientem, jesteś przeszkolony od a do z pod względem obsługi klienta i wchodzenia mu w tyłek i nie dziwne że potem tacy klienci często nie mają do Ciebie szacunku..., mino wszystko praca nie jest taka prosta i jest stresująca, plusem dużym są kosmetyki, dostajesz ich dużo, no i szkolenia różne, zawsze to jakieś doświadczenie a i często jak zwalniają to nie podają Ci nawet powodu, co jest chamskie...

daga

Witam, czy może ktoś jest tu na forum, kto by polecał prace jako konsultant dla Sephora? bowiem sporo się naczytałam na temat sephory i sama nie wiem, czy warto aplikować. Z zamiłowania jestem wizażystką, to raczej się nadaję, chyba, ze wymagają nie wiadomo jakich umiejętności. Jak tez wygląda grafik w sephora, bywa on elastyczny?

Jaga
@daga

Witam. Też z zamiłowania zajmowałam się wizażem i od zawsze kochałam kontakt z Klientem i kosmetyki (20-letnie dośw tej branży) Bardzo cieszyłam się gdy przeszłam rozmowy i zostałam zatrudniona. grafik elastyczny ale czysto teoretycznie -tzw wyciskanie cytryny-w tym czym jesteś naj to pracujesz(akcje makijażowe, promocje) Kierownik ustala grafik pod kontem promocji i różnych akcji. A jesli chodzi o mobing to bardzo ciężko to udowodnić - tak sprytnie przeszkalane sa kierowniczki. Straciłam miłośc do tej pracy. Nie polecę nikomu :(

zaskoczona

@Bort- wiesz jeśli odpowiada Ci mobbing to firma dla Ciebie. Z tego co wiem to nic się nie zmieniło i raczej nie zapowiada się aby coś miało ulec zmianie, dlatego mam wyrobioną opinię na temat tej firmy. Pracowałam tam kilka dobrych lat i znam tą firmę od podszewki. Nie znam nikogo normalnego kto godziłby się na takie traktowanie gdyby sytuacja życiowa go nie zmusiła.

k

Ja pracuje krótką i stąd uciekam, bo mam inną pracę. To jest fajna praca dla kogoś, kto lubi pracę i kontakt z klientem, makijażem, kosmetykami i w ogóle ten świat to jego życie, bo to nie tylko praca polegająca na sprzedaży. Prawdą jest kradzież klientów i złe traktowanie przez przełożonych oraz ich chore metody (niektórzy nawet zabronią Ci podrapać się na sklepie, nie mówiąc o odezwaniu się do koleżanki). Idziesz na zwolnienie, to wiedz, że będą na ciebie krzywo patrzeć. Ponad to inwigilacja typu co robisz, gdzie jesteś, a po co, a tamto i itd...

Zostaw merytoryczną opinię o Sephora Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sephora Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sephora Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sephora Polska Sp. z o.o.