Opinie o sephora.pl - Sephora Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sephora Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sephora Polska Sp. z o.o. w Warszawa

zaskoczona

Dziewczyny zastanawiam się ile czasu pracujecie w spehora i w jakim wieku jesteście skoro aż tak pozytywne opinie można przeczytać od jakiegoś czasu na tym forum. Mi praca z sephora kojarzy się tylko z: - powszechnym łamaniem prawa pracy ( na palcach jednej ręki można policzyć kierowników którzy nie łamią prawa pracy) - mobbing, zastraszanie tylko trudno to udowodnić ( musi trwać min. przez 6 mcy jeśli wytrzymacie i trzeba mieć dowody w postaci nagrań smsów ect.) - wzajemna kradzież sprzedaży przez współpracowników w tym również specjalistów i kierowników - zwolnienia z pracy bez podstaw, także jeśli masz umowę na czas określony i najlepsze w wyniki sprzedażowe w swojej perfumerii również możesz spodziewać się zwolnienia, zwykle jest to praktykowane ok 4 - 2 dni przed końcem miesiąca (nie licząc dni weekendowych)

ania

hej, ja tez bym się z chęcią czegoś a ten temat dowiedziała bo tez głupia i naiwna byłam:(

zuza

Hej Dziewczyny! Ja powrócę jeszcze do sprawy tego wymuszenia danych osobowych. Orientujecie się, czy ktoś ucierpiał? Ja też byłam w tej nieszczęsnej grupie, która dała się nabrać:(Jak sobie przypomnę to oszustwo i niestety swoją głupotę, to aż mnie trzęsie...

kole
@zuza

w łodzi dostajesz 1800 brutto na cały etat( czyli 1350 zł netto).Bardzo mało.

gosc
@zuza

1700zł ?????? chyba w Warszawie!! - dziewczyniy- w innych mistach w SEPHORZE zarabia się 1110łz - 1200zł na RĘKĘ + premie (o ile je w ogóle dostaniecie ,bo cele bywają kosmiczne!)

klientka
@gosc

Nie pracowałam i nie pracuję w Sephorze ale po krótko opiszę pewna sytuacje jakiej byłam w Sephora Piła. Weszłam zrobic zakupy ,ale moją uwage (myslę, ze nie tylko moją)zwrócił uwagę pewien mężczyzna("opiekun regionalny) "spacerujący po sklepie ,bardzo głośno rozmawiając przez telefon z ręką w kieszeni. Powiem tak, dla mnie to brak szacunku do klienta i obsługi , brak kultury i podstawowych zasad dobrego wychowania.Dla mnie było to nie do przyjęcia wyszłam nie robiąc zakupów. Bardzo współczuję Paniom z obsługi.

dora

Dostałam skierowanie do LuxMedu, za nic nie płaciłam. Jak juz pisałam 1700 zł netto i umowa o pracę, na razie na trzy miesiące

Zastępca kierownika sklepu

Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
dora

rozmowa jak rozmowa, standardowe pytania + plus to jakbyś sprzedała jakis produkt. Dopiero na drugi dzien dostałam telefon i musiałam wypełnić wszystkie dokumenty i odwiedzić lekarza medycyny pracy i ze wszystkimi dokumentami musiałam sie zgłosic do siedziby. Od razu szkolenie bhp i ogolne zasady i potem podpisałam umowę

Ewa0088

Rozmowa z kierownikiem jak przebiegala ? Od razu podpisywalas wtedy umowe czy czekalas na kolejny telefon ?

f

dokładnie! przede wszystkim atmosfera zależy od ludzi! A są sytuacje, gdzie konsultanci oszukują, podbierają klientów, nabijają na siebie na kasę, mimo że wiedzą kto obsługiwał danego klienta. Najgorsza jest ta walka o klienta między dziewczynami. I nawet jak zrobisz swój target, a sklep nie zrobi, to możesz zapomnieć o premii tego dnia :( wielkim plusem są dotacje kosmetyczne i szkolenia (niestety na połowę szkoleń musisz w wolnym dniu). I niektórzy specjaliści mogliby się ogarnąć, bo zachowują się czasem jakby byli tam dyrektorem i maja innych za nic!

Niunia

A mi się w Sephora podoba. Jestem Konsultantką-Murzynem (jak to określacie :D ) w Warszawie. Uwielbiam kosmetyki, sprawiać, żeby ktoś z problemem na prezent, albo dylematem co dla siebie, znalazł coś dealnego. Motywujące jest dla mnie to, że klienci mi dziękują za świetną i fachową pomoc. Kiero zapisuje nas ciagle na szkolenia, co bardzo sobie cenię. Poza obsługą klienta muszę też dbać o swoją strefę w godzinach pracy (i tylko to mi się nie podoba, bo wolałabym robić to w jakiś godzinach dodatkowych, bo wymaga to trochę wysiłku). To jest handel, walka o klienta, masz klienta i robisz obrót -masz premię, markowe konkursy- świetna motywacja, dostęp do kosmetyków (uzupełnianie kosmetyczki, dotacje, konkursy, prezenty). Mobbing? mogę powiedzieć tylko, że nigdy go nie doświadczyłam, do różnych zachowań i zagrań kierownictwa podchodzę z dystansem i swoim rozumem. Wiem w jakim oni są położeniu przed swoimi przełożonymi i to sprawia, że ich rozumiem. Co się da zrobić na sklepie, to się da, a co się nie da, to już nie moja sprawa, bo dałam z siebie wszystko, tyle ile mogłam. A jak się to komuś nie podoba, to trudno. Wydaje mi się, że w takiej pracy ważne jest podejście, luz w D**** i do przodu, a wszystko się jakoś samo układa. I przede wszystkim- być dobrym! Bycie sympatycznym, miłym, nie wywyższać się, być pomocnym i cierpliwym, towarzyskim, trochę żartownisiem, ogólnie pozytywnym człowiekiem, żeby w razie potrzeby rozładowywać też napięcie w ekipie :D Co do zarobków, są niskie na początku, ale już poinformowano mnie, że mogę liczyć na podwyżkę, trzeba tylko wyrabiać swoje normy, być pozytywnym i się starać, zyskiwać sobie fanów wśród klientów. To jest handel i wobec pracowników stawiane są konkretne wymagania, obowiązki, tak było jest i będzie, trzeba iść do przodu, a nie się uwsteczniać! Ekipy na każdej Sephorze są inne, trzeba to brać pod uwagę, ja trafiłam do świetnej grupy, super dziewczyny, śmieszni ochroniarze. Być może nie wszędzie tak jest. Świat jest pełen spróchniałych mózgów, niewyparzonych buziek... wtedy jest prosta piłka, coś nie tak? idziemy dalej przed siebie, nie oglądamy się na coś w czym nie chcemy uczestniczyć. Ogólnie u mnie czasem jest spina na jakieś wizytacje, audyty, odwiedziny regionalnej, ale to normalka. Ważne, że się starasz i masz czyste sumienie. p.s. A złe traktowanie pracowników, sianie fermentu w ekipie... to na moich oczach kiero się rozprawia z takimi problemami i to się chwali... Pozdrawiam i polecam SEPHORA !

zaczynałam od 2200 brutto a dwie podwyżki były po 100zł brutto

x

Pracuję już parę dni, ale średnio mi się tam podoba. Od razu puścili mnie na sklep, żebym sprzedawała, bez żadnych szkoleń, no nic. Jak mogę w czymś pomóc klientowi jak nie znam produktów i nie wiem jak będą działać. Prawie za każdym razem muszę pytać kogoś o pomoc i to średnio wygląda w oczach klienta. Ponadto specjaliści chodzą i się żądzą. Na każdym kroku mówią mi co mam robić, gdzie stać itp. Oczywiście przez 3 miesiące premie mnie nie obowiązują, więc premie idą na innych :/

dora

nie wiem jak oni to robią. A od jakich pieniędzy zaczynałaś? Co nie zmienia faktu, ze to niesprawiedliwe, żeby czteroletni pracownik zarabiał tyle co nowy...

w wawie :(

a ja po przepracowaniu czterech lat i dwóch podwyżkach mam 2300 brutto:(

@ddddddd

a w jakim mieście pracujesz?

cześć

cześć, i jak z tą sprawą z oszustwami? wiecie coś??

j

Ja dostałam na okres próbny 2400 zł brutto. Również Wawa

2100-2200 brutto na początek (3 miesiące) + premie

aaa
@dora

dora jaki wymiar etatu te 2200 brutto?

ojej

gratulacje!!! możesz zdradzić szczegóły ? :D

Dostałam! :)

super! gratulacje! :) i wiesz jaka pensja? i gdzie aplikowałaś? Warszawa?

@:)

Warszawa, mają do mnie dzwonić w poniedziałek z odpowiedzią

dora

Miałam na sobie jasne, długie spodnie i elegancką bluzkę. Oczy miałam dość mocniej pomalowane + kreski, usta delikatnie. A i dostałam telefon od kierownika sklepu i zaprosił mnie na spotkanie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sephora Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sephora Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sephora Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sephora Polska Sp. z o.o.