Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

AA

Czy już był ogłoszony konkurs na prezesa Diora Świdnica?

Lakiernik

Ten pseudo pracodawca wypisuje jakieś bzdury,prawdziwy pracodawca przede wszystkim nie truje swoich ludzi a jak jest szkodliwie to ma obowiązek uprzedzić pracownika i za to dobrze zapłacić ,a nie uprawiać propagandę.

Rysiek O.

Jak jest lato ,to jest gorąco,jak jest zima to jest zimno (usunięte przez administratora)

jeszcze tu jestem

Pewnie były lakiernik się wypowiada bo został zwolniony... Z jakiego powodu? Zakład mały więc ciężko się nie domyślić. Lakiernikiem nazwać go nie można było, bo kto normalny macha pistoletem z prędkością światła? Kto wykonuje pracę na takim ważnym stanowisku i nie myśli co robi? Robi bo robi? Masa poprawek, masa nerwów. Znajdź człowieku pracę w której będziesz dobry i nie będziesz udawał fachowca...

@jeszcze tu jestem

pewnie wyniosą cię nogami do przodu truj się naiwny człowieku,poliestry są bardzo smaczne,mniam mniam................

jeszcze tu jestem
@były lakiernik

Przecież mnie to nie dotyczy, nie pracuje na lakierni. Zakład jest tak mały, że każdy o każdym wszystko wie... Pozdrawiam

@były lakiernik

Sam się truł. Zwolnili go. Taraz udaje eko. Trzeba mieć coś nie tak pod kopułą...

@pracownik

wszyscy którzy pracują w Diorze a na lakierni mają coś pod kopułą,truć się za nędzne grosze i jeszcze twierdzić że to jest ważna praca,dzisiaj jest to ochłap dla naiwnych nieudaczników,poliester robi swoje...

CNC
@eco dziwak

To trzeba było zająć się hodowlą jedwabników albo produkcją muzyczną a nie zatrudniać się w Diorze na lakierni skoro takie to be i fe. Po co tu człowieku siedziałeś tyle czasu udawałeś "fachowca" którym nie jesteś nie byłeś i nie będziesz z takim podejściem do powierzonych obowiązków. Każdy lakier szkodzi nie tylko poliester a nędzne grosze to zarabiają ci co najmniej potrafią bo takim za wieczne buble podwyżki się nie należą :)

@eco dziwak

Tak ogólnie nie same poliestry są szkodliwe i nie wiem czemu się tak ich uczepiono. Poliuretany, akryle etc. Pył na szlifierni, pył na polereni... Cały zakład to trucizna. Ludzie pracują w tym zakładzie z różnych powodów osobistych i uważam, że udzielanie głosu w tej kwestii jest zbędne.

@obserwator

Zgoda,ale tylko poliester zawiera bardzo szkodliwy i rakotwórczy składnik,uszkodzenie płuc pewne.Powinien być wycofany z produkcji .

najważniejsza ekologia
@obserwator

Jak wycinano lasy w Białowieży ,zgodnie z prawem,to zjawiło się parę tysięcy ludzi i musiała interweniować UE,aby zablokować ten szkodliwy proceder,a tu się truje 200 osób i wszyscy udają że jest OK,tak mówią papiery.Cz należy zawiadomić UE ,że w Polsce jest taki proceder ,trucie ludzi,jest zrozumiałe że sami się nie obronią,a wystarczy tylko zastosować nowoczesne technologie.Trzeba o tym pisać i nagłaśniać sprawę dla dobra ludzi i środowiska,a dlaczego nic nie jest robione?

@najważniejsza ekologia

Dziwi mnie fakt, że naciskacie tak na szkodliwość lakieru, lakierów. Gdzie po "tyłku" dostają głównie lakiernicy. Nie wciskajcie kitu, że tak Nam szkodzi, bo większość z nas z tym smrodem nie ma styczności jeśli juz. Poza tym lakiernikom zapewnione są maski, kombinezony. Nosi kto chce, kiedy chce. Przytoczę jeszcze jeden fakt. Jest masa dźwigania. Kręgosłupy już nie jednym siadają ale o tym nie wspomnicie. Nie wspomnicie że lakiernicy często muszą radzić sobie sami, oczywiście zawsze można poprosić o pomoc ale z tego co widzę dźwigać muszę 100 kroć więcej od nas bo w specyficzny sposób. Nie wygarcie z chemią w tym zakładzie jeśli będziecie pisać tu nie rozmawiając głośno o tym z związkami. Proste

@obserwator

Nie chodzi o smród,tylko o skład chemiczny,wystarczy przeczytać ze zrozumieniem etykietę na bańce z lakierem i uśmiechnąć się do trupiej czaszki która tam jest namalowana jako ostrzeżenie,malują jako dowcip.Lakiernicy faktycznie ciężko pracują i dzwigaja na wyciągniętych rękach duże ciężary,kręgosłupy wywalone i uszkodzone,aż przykro patrzeć,ale kogo to obchodzi,związkowców,behapowca,którego tylko interesują dostawy do firmy,społecznego inspektora pracy....trzeba mieć odwagę,zasady,etykę...tu pełna zgoda,wszyscy olewają.

lakernik
@obserwator

Maski ne wyłapują ciał lotnych, a chodzi o ciała lotne i to jest klu każdego trucia,jak czad,działa wolno i zabójczo,trzeba to rozumieć,a ne bajerować.poz

@eco dziwak

Powiedz mi jaki to związek, mam możliwość sprawdzenia. Oświeć nas że tylko poliester ma ten związek rakotworczy.

obserwator

Nie zamiatam. Po prostu śmiać mi się chce. Tu wszyscy są tak przemadrzali ale głośno nic nie potraficie powiedzieć. Pokażcie się WY, którzy tak bronicie nas wszystkich przed tym rakiem. Nie ma was bo jesteście dobrzy tylko w mordzie, w gadaniu i nic poza tym.

BHP
@obserwator

Dokładnie chodzi o STYREN,reszta w karcie zagrożeń poliestrami,poz

Info Bhp
@obserwator

Styren został sklasyfikowany przez Międzynarodową Agencje Do Walki z Rakiem jako substancja potencjalnie rakotwórcza-----klasa rakotwórczości B-2.

@lakernik

Maski posiadają filtry węglowe. Widać, że albo z niej niej nie korzystasz albo jesteś lakiernikiem tylko z nika... No chyba że myślisz o maskach papierowych -przeciw pyłowych to się zgodzę one substancji lotnych nie hamują.

@Info Bhp

Drodzy behapowcy. Jak wklejajcie jak już całą treść szkodliwości. Styren owszem może być rakotworczy ale każdy z nas musiałby go łykać kilogramami. Styren to kropla w morzu. A gdzie styrol, ksylen, toluen, butyl... Mam dalej wymieniać? Nie trzeba. Każdy lakier plus utwardzacz jest szkodliwy. Dziękuję. Pozdrawiam

prac.obróbki
@obserwator

maski z węglowe ma tylko paru lakierników, a reszta zwykłe, lub w ogóle ,a przecież nie ma wydzielonej szczelnej lakierni,to gdzie trafiają opery poliestrowe z pistoletów? na cały kontener, na wszystkie teoretyczne wydziały, wszyscy są truci, obieg jest zamknięty.

info bhp
@obserwator

Potwierdzasz,SZKODLIWY, i nie każdy,widać że brakuje ci wiedzy,codziennie idż na lakiernie jak natryskują poliestrem w słynnej masce na cały świat i bądż tam 4 godziny,zobaczymy ile pożyjesz na tej kropli styrenu i innych,a jest 2018 rok,technologie poszły bardzo daleko i nie jest to problem techniczny tylko MENTALNY,przecież ja tam nie pracuje,tawarisze.

@info bhp

Zapytaj tych co lakieruja ile można wytrzymać. Każdy jest szkodliwy, nie ma takich lakierów w takim zastosowaniu nieszkodliwych. Jak wam nie pasuje to się zwolnić, nikt was na siłę tu nie trzyma. Zapytaj Pana Z ile lakierów już tu testowali. Od wodnych po parafinowe. Nie każde się nadają. To jest Wasz wybór pracy w tym zakładzie i nikt Was nie zmusza by tu być. Pracy jest dużo

@prac.obróbki

Co to są maski zwykłe? Mają ale nie noszą, taki ich wybór i trują się na własne życzenie... Tacy biedni jesteście bo was zakład truje ale co piąty to alkoholik i nałogowy (usunięte przez administratora) który wciska kit oszkodliwości lakieru. Żałośni jesteście. Pamiętajcie nikt Was tu na siłę nie trzyma i że tu jesteście to Wasz wybór...

prac.obróbki
@obserwator

Jeżeli tak Nas ocenia putin,który nas wyzyskuje, stworzył bubla który udaje fabrykę i nie ma pojęcia o niczym,choroba psychiczna się pogłębia to niech zrezygnuje,razem ze swoją sitwą,a póżniej my to zrobimy.Nikt tak dennego zarządu nie trzyma siłą.

diorek
@jeszcze tu jestem

No może został zwolniony bo nie był alkoholikiem i miał za dużą świadomość,walczył znośne warunki pracy,a putin takich ludzi nie lubi,kto chce pracować musi chwalić jego i szkodliwego bubla w którym za przyzwoleniem RN truje niczego nie świadomych ludzi ,pomimo że są to alkoholicy i ćpuny wg putina, ale jednak ludzie którzy na niego ,jego sitwe oraz członków RN w tak trujących warunkach pracują..

ups
@diorek

Został zwolniony bo przycinał L4 kiedy chciał. Teraz też, brak szacunku do pracy i lenistwo. Zresztą zwolniono go nie tylko z tego powodu -kiepski z niego był lakiernik. Był bo robił dużo ale nie dokładnie. Na taśmie białej gorączki dostawali jak sztuki szlifowali. Więc sorry... A warunki każdy jakoś znosi i nie jest to jakiś wyczyn.

radio obserwatore
@ups

pewnie putin się cieszy jak robotnicy skaczą sobie do oczu i ignorują niebezpieczne warunki pracy,ogólnie,są jednak mentalnie w 19 wieku,proletariat,dalej pozwalają na wyzysk,chamstwo i cwaniactwo,ten typ tak ma.

kolega ups
@ups

putin prac diory określa jako alkoholicy i ćpuny, a ten ups w d..e mu wchodzi,klasyczny polski warchoł,zamiast walczyć o swoje,diora czy inny zakład,dlatego robią z wami co chcą,będą pluć na was to będziecie mówić że pada deszcz,totalny brak godności osobistej,sorry za kolegę.

@obserwator

Wystarczy przeprowadzić doświadczenie,rurę z czystym powietrzem ,zdrowym z lakierni jak twierdzi obserwatoro-putin podłączyć do jego gabinetu,oczywiście dla jego cennego zdrowia i obserwować jak mu się poprawia i pogłębia oddech,a wyniki badań oczywiście zgodne z normą ,więc nie ma się czego bać,w końcu on jest autorem tego sanatorium.Takich idiotyzmów jak pisze "obserwator" dawno nie czytałam,chyba ma ODWAGĘ na taką próbę ,i jest szansa na rozwiązanie problemu w firmie.

@chemica

Ciekawe która taka mądra? Jak lakiernicy będą pracować w takich warunkach nic nie zmienicie... Niech wam się to do głów wbije. Sami zacznijcie się szanować. Tyle

ups
@kolega ups

Takie masło maślane tutaj się odbywa. Nic więcej, nic nowego nie mówicie. Tylko debiloputin itp. itd. Nie stać Was na nic więcej tylko na jakieś durne wypisywanie i odgrażanie się na forum. Zajmijcie się tą Diora skoro tak wam zależy. A sorry i tak nic nie zrobicie bo umiecie dużo gadać i cwaniaczyć. Każdy kto będzie chciał będzie tu pracował w takich warunkach jakie są. A Wy obrońcy życia żalcie się tu dalej, może ktoś przyjdzie i pomoże Wam pokrzywdzonym przez los. Pozdro

@pracownik

Nie chodzi o lakierników,mogą pracować gdzie chcą i za ile chcą,ich sprawa.Powietrze jest czyste na lakierni ,zgodne z normą,ale maski węglowe muszą być no to jest czyste czy szkodliwe?Wiadomo lakiernia nie jest osobnym szczelnym wydziałem,więc gdzie podziewa się styren?jest w całym zakładzie, o czym wszyscy milczą i kłamią,dlaczego 170 osób na innych wydziałach ma się powolutku zatruwać i tracić zdrowie wyziewami z tzw lakierni,obieg zamknięty i filtry papierowe nie są skuteczne.wystarczy hałas i zapylenie.Lakiernicy jak określa putin to alkoholicy i ćpuny,dlatego warunki dla nich są idealne,ale to ich sprawa.

@chemica

Kobieto, nawet jak szlifujesz w domu ściany to musisz mieć maskę bo wdychasz szkodliwe związki, taka jest specyfika pracy. Ciężka dla zdrowia. Nie rozumiem ludzi którzy tu pracują i płaczą, że tak szkodliwie jest. To po co tu pracują? Ktoś już się mądrze wypowiedział że jest wiele innych zakładów za lepszą stawkę i zdrowsze warunki. Droga wolna... A tak a propos trucia wszystkich ludzi. Przecież większość z Was to papierośnicy a jeszcze jak lubią sobie potruć między przerwami. Eh. Obłuda.

@hihi

Chodzi o zwykłą przyzwoitość pracodawcy i o prawdę,twierdzenie że wszystko jest dobrze jest zwykłym kłamstwem.,powinno się poinformować pracowników o szkodliwości produkcji,a nie to ukrywać,wtedy decydujesz czy pracujesz ,twoja sprawa,jest to uczciwe,a tak pracodawca nie chce przyznać że tak jest ,bo potwierdził by że za ciężkie pieniądze wybudował trującego bubla,gorszy niż był stary i nie ma zielonego pojęcia o tych sprawach,a miał być nowa nowoczesna fabryka,teraz trzeba oszukiwać pracowników że wszystko jest dobrze,chodzi o wybór pracy i prawdę,a to ma zależeć od Ciebie a nie od kłamstwa.poz

haha
@hihi

wystarczy zmienić technologię i maski nie potrzebne.

@haha

Ta, chyba lakiery na farby akwarelowe a rozcieńczalniki na wodę ????

Nie z sitwy
@ups

Obojętność i godzenie się z niezaprzeczalnymi faktami świadczy o tchórzostwie,styren jest także w biurach,zobaczymy jak za 20 lat sitwa będzie chwalić d-putina i,a obrazy i gróżb nie ma ,to tylko jest stwierdzenie faktów oczywistych,o czym wszyscy wiedzą,a ten proceder próbuje stosować niejaki "pracodawca" z bliżej nie określonym zespołem ,są u władzy i tacy tchórze,biją si podpisać nazwiskiem,prac to co innego,bo zemsta putina jest zawsze ta sama-zwolnić,aby nie bróżdził i pokazywał niewygodne fakty dla putina.

haha
@hihi

no i i masz rację,ale są też inne.

hehe
@hihi

Lakiery są też akrylowe,co w tym dziwnego?

@hehe

Czytaj ze zrozumieniem...

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lakiernik

No teraz na lakierni jest fajnie,wysoka temperatura,kontener nagrzany,wchłanianie styrenu z poliestru prawidłowe,no to cudo udające lakiernie działa,teraz by się przydała kontrola.Już nie długo będzie można kontrolować bez zapowiedzi,ciekawe co zrobi "obserwator"jak zwykle nocki ,w takie upały tzw. lakiernia powinna być wyłączona z ruchu,aby nie grilować pracowników,zapraszam wszystkich firmowych decydentów aby zobaczyli w jakich warunkach pracują alkoholicy i ćpuny wg obserwatora.

śmiechłem
@lakiernik

Te lakiernik, powiedz to na głos, ujawnij się. Uderz w stół a nożyce się odezwą jak to mówią. Jeju, jacy poszkodowani jesteście. Tyle pracy na rynku to się uparli Diory i teraz narzekają. Nie pasuje? Zwolnić się. Nie ma ludzi nie zastąpionych.

@śmiechłem

Dlaczego ja mam się zwalniać,a nie ma być zwolniony ten co takiego szkodliwego bubla zmajstrował,wbrew przepisom,tyle pracy na rynku,więc swoje zdolności można trenować na innej firmie,dlaczego zawsze poszkodowany ma być robotnik?

Obserwatore
@śmiechłem

Z tego co wiem w Diorze są sami najemni pracownicy,właściciela jako osoby fizycznej nie ma,a to znaczy że ta zasada obowiązuje wszystkich nie ma ludzi nie zastąpionych i tu pełna zgoda,a główny winowajca jest znany,to ten co takiego bubla wymyślił, a robotnik jest od pracy fizycznej ,i ma prawo wydać opinie o złych warunkach pracy,a ten niby zakład to naprawdę porażka i bubel,tak ćwierkają ptaszki.Nie ma się czego śmiać to porażka wiedzy inżynierskiej i obciach.

XXXXXZZ
@Obserwatore

Nawet są okna różnej wielkości wprawione, widać z zewnątrz jak krzywo,faktycznie bubel,a taka prosta rzecz,szkoda że nie ma właściciela firmy ,już by dawno zrobił porządek!

śmiechłem
@lakiernik

Z tego co wiem kokosów w tej firmie się nie zarobia. Serio, inne zakłady oferują lepsze stawki w lepszych warunkach. Jesteście tu, bo wciąż panuje tu komuna. Macie luz przez wielkie L. Gdyby to był inny zakład balibysmy się wyjść nawet do kibla a już w ogóle mówić do siebie. Mamy tu za dobrze. Ludzie ogarnięcie sie. Ten zakład nie jest jedyny w mieście. A właściciel jak chce truć, niech to robi. Jeśli jest tak źle jak mówicie to karma wróci. Ludzie, szanujcie się bo jeśli nie Wy sami to ani pracodawca ani mistrzowie tego zrobią.

Najlepiej truć ludzi i udawać głupa,że też taki stary numer czekisty jeszcze przechodzi?

kol.

Szkoda słów,komuna wiecznie nie będzie trwała i te idiotyczne wpisy pracodawcy niczego nie zmienią,trzeba tylko spokojnie czekać na konkurs.Ludzie tylko publicznie nie ujawniajcie faktów związanych z fikcją produkcyjną ,bo szkodzicie naszym kolegom na niższych stanowiskach,mogą stracić pracę ,a nic to nie zmieni,a zemsta putina jest pewna,jak sami wiecie.

Jerzy Żak
@kol.

Jest taki proceder,widać to w dokumentach magazynowych i księgowych na końcu niektórych miesięcy,papiery wystawiane na 30-40 procent wyrobów których nie ma,a brakuje do wartości produkcji dla zaspokojenia RN i zmylenia przeciwnika.Kto się nie zgodził na ten proceder był zwalniany,stad tak duża rotacja szefów produkcji,teren został wyczyszczony,została tzw sitwa putina która się na to zgadza,lub są to ludzie naiwni,którzy nie zdają sobie sprawy co im grozi jak ta sprawa wyjdzie na poważnie,lepiej nie ulegać naciskom putina,w trudnej sytuacji utopi najlepszych przyjaciół,jak to ma w charakterze,co zresztą nie raz udowodnił,a firma idzie powolutku na dno.

Jerzy Jerzy
@Jerzy Żak

Bzdury piszesz i tyle.

Maxi
@Jerzy Jerzy

Bardzo słusznie ,jak cię złapią za rękę to mów że to nie twoja,klasyka,poz. od chłopaków z magazynu.

obcy-b2

http://www.tugazeta.pl/1,po-sasiedzku-ze-styrenem,8479.html ,tak to wygląda,a jest to w poliestrze.

prac .Diory

Sprawa jest prosta,wystarczy aby jednego dnia bez ryzyka wszyscy lakiernicy złożyli wypowiedzenia,a jest pewne że putin będzie skamlał jak pies,firma upadnie w 3 sekundy,lub zainwestuje w nowoczesne technologie,które są i poprawi to byt lakierników,a pracy jest skolko ugodno.Trzeba tylko wyeliminować donosicieli i warchołów,a putin leży i kwiczy,koniec komuny.

lakiernik

Zamiast oszukiwać instytucje państwowe,kombinować i zwodzić ,nie lepiej zastosować nową technologie,tylko kto to ma zrobić ,może ktoś z rady nadzorczej zna tą produkcje i to usprawni zamiast w sposób pokrętny truć ludzi?

były lakiernik

tak się robi wyniki na lakierni, aby substancje szkodliwe nie przekraczały normy.przy każdym badaniu wyłączano 2 kabiny i był zakaz używania poliestru,w tan sposób czynniki szkodliwe nie przekraczały dopuszczalnej normy,dobre dla firmy ale nie uczciwe w stosunku do pracowników,bo pracują w szkodliwych warunkach o tym nie wiedząc,to jest właśnie to trucie.

@były lakiernik

Szanowny Panie "Były Lakierniku". Doświadczenie jakie Pan posiada i którym się Pan dzieli z czytelnikami tej strony, świadczy, że taki proceder ma lub miał miejsce w Pana Zakładzie Pracy. Nie znaczy to jednak, że tak postępuje się w Diorze Świdnica. Prawdą natomiast jest, że Diora Świdnica emituje , tak jak wszystkie inne zakłady produkcyjne, pewne substancje szkodliwe. Są one jednak w ilości i w składzie, w granicach dopuszczalnej normy dla tego rodzaju produkcji w miejscu, w którym stoi fabryka. Pozdrawiamy Zespół Diora Świdnica

@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Szanowny Panie "pracodawco' doświadczenia nabyłem w Diorze,a proceder ja nie uprawiałem tylko "pracodawca"i stąd wiem jak się kłamie i oszukuje,i tylko diora stosuje do swojej produkcji trujące i zabójcze poliestry w okolicy a filtruje to przez papier w obiegu zamkniętym,skandal.nawet jeżeli po oszustwie w papierach jest w normie to i tak pewne "substancje" są i raka dostajesz ni za miesiąc, a za dwa lata zgodnie z przepisami.więc nie kłamcie publicznie i się nie ośmieszajcie

mieszkaniec miasta

Czy to znaczy że jak ostrzegają instytucje państwowe o zanieczyszczeniu powietrza i możliwości utraty zdrowia,można iść do firmy i tam odetchnąć czystym powietrzem na hali,bo na zewnątrz jest szkodliwe,dobrze wiedzieć gdzie się ratować,aby nie zmarnować sobie życia.

Do Rady Nadzorczej i Załogi

Konkurs na prezesa Diory Świdnica pewnie będzie,zmiana jest konieczna ,aby skończyć z nepotyzmem który obowiązuje,chamstwem jako standard zarządzania,brakiem kontroli nad wydziałem produkcji,róbta co chceta,marnujcie materiały ile chceta,praktycznie nikt nie panuje nad firmą,ciągłe dopisywanie ilości wykonania produkcji ,tylko po to aby nikt się nie zorientował jak jest żle w produkcji,uniki i propaganda sukcesu już przestały działać,tylko jeszcze daje się na te plewy nabierać Rada Nadzorcza.w firmie jest raczej żle,a o wizerunku firmy szkoda pisać ,leży na dnie.Choroba toczy Diorę,wszystko zostało pogorszone i zmarnowane ,odkąd jest nowy prezes,ta zabawa trwa już 7 lat,a polepszenia nie było i nie będzie,ten człowiek nie jest do tego zdolny,tylko uwikłany w kłótnie z pracownikami,sądy,nie potrafi logicznie myśleć,nie nadaje się na szefa firmy,brak kompetencji tuszuje chamstwem i niszczeniem ludzi,taki kompleks słabeusza intelektualnego,co widać po niby nowej firmie,średniowiecze w każdym calu.

Tomcio
@Do Rady Nadzorczej i Załogi

Wizerunek jest denny,wszyscy znają Diorę,że to chamski zakład,bez przyszłości,dobrze że odsuneli Andrzejewską,a powinni wywalić na zbitą twarz za te szkody które firmie wyrządziła i ten jej mężuś,kumulacja chamstwa i głupoty,chociaż mistrzem w inwektywach i chamstwie jest majster S.Z,firma bez przyszłości i nie warto tam pracować mentalność komuchów.

Szkoda słów.
@Tomcio

Wszyscy znają i wiedzą jak jest w tej firmie,więc nie warto pisać,tylko czekać spokojnie na konkurs,fakty zawsze pozostaną faktami,poz

Aktualność
Drodzy Koledzy i Koleżanki, pracownicy Diora Świdnica!

Z Okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, Wam i Waszym bliskim, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny

Dyrekcja i Zespół Diora Świdnica

Życzy putin i sitwa, a dlaczego putin wykorzystuje katolickie Święto,przecież to ateista,komunistyczna propaganda ,podlizywanie.

Możecie powiedzieć kiedy będzie ten konkurs na prezesa Diory Świdnica,bo jestem zainteresowany,a branże znam doskonale.

prac......

Na oficjalnych stronach Diory,czysta komunistyczna propaganda,jak za dawnych czasów,a rzeczywistość jest zupełnie,wystarczy tylko iść na hale i stwierdzić ile ciał lotnych fruwa w powietrzu,jakie jest zanieczyszczenie powietrza ,bałagan,marnotrastwo materiałów,hałas,totalny bałagan itd,najlepsze jest z biurem konstrukcyjnym,stary emerytowany komuch o zlasowanym umyśle całe biuro ,grunt to dobra propaganda,ale wszyscy prawdę znają i nie dadzą się nabrać na ten bełkot komuchów.

bez niku
@prac......

Faktycznie,ta antyreklama potwierdza wpisy na forum,te wiszące na gwożdziach stare frezy,człowiek w takiej masce,że widać działanie szkodliwych ciał lotnych,taka trucizna w całym kontenerze, centra zabawki,stare typy,pojedyńcze miejsca pracy bez sensu,firma oficjalnie potwierdza o szkodliwych warunkach pracy i zabytkowej obróbce,że też rada nadzorcza na to pozwoliła!

Stary prac.

Kiedyś był zaszczyt pracować w Diorze świdnickiej i nie tak łatwo było zdobyć pracę w tej firmie,wizerunek był wysoki i pracownicy się chwalili że tam pracują,technologie,fachowość,dobra firma.Dzisiaj Diora ma totalnie zepsuta opinie,wizerunek lezy na dnie i wstyd sie przyznawać że człowiek tu pracuje ,aby nie narazić się na śmieszność i wyjść na nieudacznika który pracuje w tak kiepskiej firmie.Chociaż mistrzowie są ci sami od 20 i więcej,to wszystko się pogorszyło,a szef produkcji to goniec z mafijnego klanu rodzinnego,na niczym się nie zna,rządzą mistrzowie i robią wszystkich w capa,a zwłaszcza prezesa który na niczym się ne zna,dlatego jest tak żle.Firma utraciła WIZERUNEK i kojarzy się negatywnie, a naprawić to jest bardzo trudno i nie zrobią tego osoby które do tego doprowadziły,szkoda,a była to kiedyś porządna i dobra firma w branży.

stary prac 2
@Stary prac.

Jest nadzieja ,że jak się skonczy kadencja kadencja prezesowi to Rada Nadzorcza nie popełni takiego błędu jak w 2014 i nie powoła go ponownie,od 4 lat marazm i zastój w firmie,grasują tylko kolesie i stare komuchy,a firma sie coraz bardziej pogrąża.

@Stary prac.

Dobrze że usunęli ze stanowiska Andrzejewską,mocno obniżała wizerunek firmy i na niczym się nie znała, tylko wulgarne słownictwo,dobrze że jest z boku.

AK-47
@Stary prac.

D-P wyrzucali z każdej prywatnej firmy za nie kompetencje,trzyma się tylko w państwówce i o czymś to świadczy,wystarczy zapytać się RN z państwówki.

kałach
@Stary prac.

A kadra była na wysokim poziomie zawodowym i etycznym,a dzisiaj, chamstwo i brak kompetencji.

fakt
@Stary prac.

Faktycznie jest to miejsce produkcji,nie nadajace się to tego typu produkcji,nawet krematoria były zbudowane zgodnie z przepisami.dziwna argumentacja,tylko ludzi szkoda.

pracobiorca
@Stary prac.

Lepiej by było aby nie był zgodny z polskim prawem a pracownicy nie byli truci,dlatego to jest bubel.

ZW
@Stary prac.

Kończy się kadencja prezesa i mam nadzieje że Rada Nadzorcza powoła nowego sprawnego menedżera,a przede wszystkim fachowca.Przez te siedem lat w diorze wprowadzono same negatywne rzeczy,taka wewnętrzna nieustająca wojenka.Nie ma nic dobrego i nowego,pracownicy tylko ponieśli straty,złe warunki pracy,jeszcze gorsze niż były,fatalne stosunki miedzy ludzkie,niskie płace,niski wizerunek firmy,brak nowych rozwiązań,a za te wszystkie złe eksperymenty muszą zapłacić robotnicy,mam nadzieje że ta chora zabawa zostanie przerwana.Poz

@ZW

Dzień dobry. Pragnienie, aby wszystko zostało "po staremu", jest tak samo niemożliwe do spełnienia jak to, że zawsze będziemy małymi dziećmi, chronionymi przez nasze mamy. Diora w starej formie i bez zmian, nie istniałaby ponieważ, był to Zakład nie przynoszący żadnych zysków a wyłącznie straty. Zatem zmiany były konieczne. Zmiany, które mają prowadzić do uzyskania zysku na takim poziomie, by Firma mogła nadal istnieć, nie wszystkim mogą się podobać. Na pewno nie tym, dla których ważne są tylko stosunki koleżeńskie. Jeśli celem pracownika jest praca i uzyskanie odpowiedniej do niej gratyfikacji, praca w dzisiejszej Diorze spełnia te warunki. Każdy ma prawo wyboru. Jeśli ma Pan konstruktywne uwagi co do poprawy warunków pracy, bardzo prosimy o podzielenie się nimi z nami. Natomiast odnośnie nowej kadencji Prezesa, prosimy o śledzenie ogłoszeń prasowych. Jeśli zostanie ogłoszony Konkurs, każdy kto posiada odpowiednie kwalifikacje, wiedzę i doświadczenie, może w nim wystartować. Pozdrawiamy Zespół Diora Świdnica

ZW
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Właśnie,jest to klasyczny bełkot komunistyczny,zero prawdziwego spojrzenia,propaganda.A na konkurs czekam,będę startował,a trucie ludzi jest spełnieniem warunków,zamiast zaklinać rzeczywistość lepiej zastosować nowe technologie które są ogólnie dostępne,trzeba tylko chcieć i mieć wiedze.Jak wygram wszystko się zmieni w rzeczywistości ,a nie tylko w wirtualnie.Poz.

@Diora - Świdnica sp. z o.o.

To co pisze jakiś zespół to czyste bzdury.Wprowadzenie chamstwa ,wulgarnego języka,wyrzucenie wszystkich ludzi fachowych,kontener który udaje hale produkcyjną ze starymi gruchotami,bałagan ,marnotrastwo materiałów,donosicielstwo,wojenka wewnętrzna,trucie ludzi-to ta nowoczesność,zatrudnianie kolesi typu ogrodnik ,kuzynek,utrzymywanie starych emerytów a pomieszanymi mózgami,to ta nowoczesność,a gdzie nowe kadry?brak,strach prezesa i starych komuchów przed kadrami innowacjami,to ta nowoczesność.Stare trzyma się mocno takie są fakty i propaganda nic tu nie zmieni..

AD
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Wartość produkcji 1,4-1,6mln na 200 zatrudnionych,faktycznie efekt piorunujący,wegetować można,gdzie wy żyjecie,to są wyniki marne .Wiecie jaka wartość produkcji powinna być przy takim zatrudnieniu?ale nie będzie ,brak technologi i techniki,brak organizacji.oprzeć produkcje na czysto fizycznej pracy bez technologi to jakiś obłęd.A na konkurs na prezesa Diory ludzie czekają.Znajdzie się parę kompetentnych osób w Świdnicy,bo wszyscy wiedzą,że ten nieudolny i skompromitowany prezes w kocu odejdzie ,bo taka jest kolej rzeczy.

Jacek
@Stary prac.

A nie macie kartek na chleb,i skąd ta grzeczność,po takim codziennym chamstwie jakie preferujecie,a, komuchowate swięto,dać robolom marchewke,a wiecie jaka jest średnia krajowa?

zainteresowany
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Czy ktoś wie kiedy będzie ogłoszony konkurs na prezesa Diory Świdnica?

Aktualność
Drogie Kobiety i Drodzy Mężczyźni, pracownicy Diora Świdnica!

Z okazji dnia Kobiet, oraz Dnia Mężczyzn, składamy Wam najlepsze życzenia, szczęścia  w życiu prywatnym i satysfakcjonującej pracy w Diorze Świdnica.
Do życzeń dołączamy mały upominek w postaci biletów na dowolny seans w kinie.

polaris

putin chwali sie ile zarabiaja jego luzie z sitwy w stosunku do roboli,bezczelny typ, i co na to tzw zwiazki,szkoda na tych lewusów ze zwiazków płacic pieniądze,druga sitwa.....

Rzeźnik
@polaris

Żeby nie związki a dokładnie solidarność to już dawno byście mieli kule do nogi przykutą i zero jubileuszy talonów itp ..

członek Solidarności
@Rzeźnik

putin wie co robi,talony,jubileusze,klasyczny chwyt komunistyczny na ciemnych roboli i na sprzedajnych związkowców,trujcie się dalej ,przecież dostaliście mydełko i ręcznik ,a więc nie jest żle,a ile uda się wyprowadzić z sitwą to co innego,jesteśmy lepszą kastą..Bardzo mało ludzi popiera aktualnego przewodniczącego Solidarności,czas usunąć jego i putina..

Polaris 2
@Rzeźnik

Polaris dobrze wie co mówi,pomimo że wpis został usunięty.putin faktycznie chwali się tym ile kasy nienależnej płaci swojej sitwie,w stosunku do zarobków przeciętnego pracownika w Diorze,bezczelność i totalne rozpasanie,a przecież komuna nie jest już u władzy,swoim płaci dużo,a reszta ledwie zipie a związki przytakują i akceptują.

Tadi
@członek Solidarności

Diora to taka odmiana CIECHU,ta sama przewalanka.

członek Solidarności=Diora
@członek Solidarności

Jeszcze nie tak dawno Solidarność wywalała putina z firm w których pracował za brak kompetencji i fałszywy charakter,a w Diorze związkowcy biją brawo, ciekawe,jak ich kupił.

czł. Solidarności Diora
@członek Solidarności=Diora

Że putinowi brak kompetencji to widać po kontenerze który udaje hale produkcyjną,wszystko bezsensu i szkodliwe dla otoczenia i ludzi,kto zezwolił na wykonanie takiego szkodliwego bubla za państwowe pieniądze,łapówy pewnie były,CBA pewnie się pojawi za tak idiotyczne zmarnowanie pieniędzy bez sensu i logiki,a związki klaszczą.

@czł. Solidarności Diora

Szanowny Panie Czł. Solidarności Diora! Przytoczony przez Pana "kontener, który udaje halę produkcyjną", jest de facto, miejscem produkcji wybudowanym wg obowiązujących wymogów budowlanych w Polsce. Odnośnie łapówek, to informujemy, że takie poważne zarzuty, powinny być zweryfikowane przez Prokuraturę. Jeżeli Pan, lub ktokolwiek inny, ma jakiekolwiek dowody na powyższy proceder, prosimy o powiadomienie niniejszego organu. W przypadku niezgłoszenia, można zostać posądzonym o udział w przestępstwie. Natomiast w przypadku braku dowodów, są to tylko pomówienia.

zz. prac
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Uderz w stół, a nożyce się odezwią?pomówienia ,kogo,może by się ta istota podpisała,ciekawe.

nemo
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Kogo,bo nic z tego nie wynika,może podpisik kto się czuje winny.

czł Solidarności
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Nie takich ;pracodawców' ABW ostatnio puszkuje.

mamon
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Wiec zgłoś baranie,zgłaszają ci co biorą i ci co dają,wybór należy do ciebie.

Dzień Dobry. Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o firmie Diora-Świdnica. Dziękujemy za Wasze wszystkie, dotychczasowe wpisy, komentarze i opinie. Postaramy się odpowiadać na nurtujące Was problemy dotyczące zarówno zatrudnienia, jak i te, które są opiniami o warunkach pracy w Diora-Świdnica, tak aby wprowadzić bardziej merytoryczną dyskusję. Będziemy również umieszczać na stronie wszystkie informacje dotyczące aktualnych ofert pracy. Zapraszamy do kontaktu.

prac.
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Nam też jest miło ,ale mamy dość tego komunistycznego bełkotu.

Solidarność Diora Świdnica
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Komunistyczna filozofia już nikogo nie interesuje,chłopie zakończ,wstydu oszczędż,bubel będzie zawsze bublem,kontener nie będzie nigdy halą dobrą do produkcji,a teorie komuchów nic nie zmienią,jest żle,poz

prac.
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Kończy się kadencja,czas zamiatać.

Solidarność
@Solidarność Diora Świdnica

Nie ma się czego dziwić,stara komuna tak ma,oszukać kogoś,fałszywie zeznawać,brak kompetencji-standard,brak zasad etyczno-moralnych,niszczyć roboli-przecież tam nie pracują,chyba by sprzedali własną matkę,aby zaistnieć,jest to stary element który należy wyczyścić,i tak jest w diorze,inaczej postępu nie będzie,a jest 21 wiek.

Związkowiec
@Solidarność

Znam człowieka, wróg Solidarności ,stary komuch.

członek Solidarności

Dlaczego putin tak postępuje, niszczy ludzi przez złe warunki pracy,stosowanie chamstwa ,donosów,a przecież pochodzi z robotniczej rodziny i nie jest lepszą kastą ,a tylko robolem z dyplomem co mu dali komuniści za wierność.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.