Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Pracwnik

Faktycznie przekaz dnia,a kiedy będzie przekaz ,że Diora już nie truje pracowników styrenem?

prac.
@Pracwnik

Jest przekaz,nie truje pracowników,firma zrezygnowała z produktów,trochę ulgi.

prac.nizależny

Informuje prezesa Diory ,że firma nigdy nie produkowała "kolumn"tylko obudowy głośnikowe,czas się dowiedzieć co się produkuje,poz

Prac.
@prac.nizależny

Kolumny też,ale bardzo mało,to są te obudowy uzbrojone w głośniki,90 procent to obudowy,poz

Zespół Diora Świdnica

Jest jesień,fajna pogoda,temp.21 stopni,roboty lakiernicze pracują bez awarii,klimatyzacja pracuje nienagannie,automatycznie utrzymuje odpowiednią wilgotność i temperaturę,filtry najnowszej generacji z dopalaczami oczyszczają powietrze cicho i skutecznie ,jest nowocześnie.Jeżeli ktosze ze jest inaczej to kłamie.

Niezależny Zespół Diory
@Zespół Diora Świdnica

Marzenie

z kasty

Tu popieram Pana Sosińskiego,alkoholikom i ćpunom jak mówi o załodze Diory nic się nie należy.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
sprzedawca maszyn

Czy można umieszczać reklamy firm na tej stronie i ile to kosztuje,bo wyrażnie widać że jest zamieszczona reklama firmy sprzedającej maszyny,nawet tu diora dała się przerobić w bambuko,reklama z friko.

hal
@sprzedawca maszyn

Nie za friko,ktoś wziął kase.

Benek 21
@hal

Wziął kasę i to dużą,taka reklama kiepskiej firmy i marnych urządzeń żle świadczy o firmie która je stosuje, a to kosztuje.

operator

Zamiast inwestować w badziewiaste centrum ,nikomu nie potrzebne,to należało ratować ludzi i możliwości lakierni,tu konieczne są inwestycje,firma i tak już kuleje,a wydawanie pieniędzy pod publiczkę w niczym nie pomaga, a tylko to jest ratowanie własnego tyłka,propaganda,centrum jest,a wy dalej się smażcie i produkujcie buble,duże straty.

pisiol
@operator

Dobrze że z państwowych spółek usuwają takich nieudaczników.

Teraz widać jak na dłoni jaki to jest bubel,ta niby nowa fabryka,w starej takiego gorąca nie było,nawet inwestowanie w mury trzeba robić dobrze,nie mówiąc o technologiach,jedna wielka klapa,ekstremalny pokaz nieudacznictwa i głupoty.Nie polecam pracy w tych szkodliwych chemicznie warunkach .Firma dno,pokaz głupoty i chamstwa.

NSZZ

Nadchodzą dni radości dla d-putina,satysfakcja pełna,wszystko się gotuje i niszczy,pełny sukces restrukturyzacji po polsku,czyli zmarnowane pieniądze społeczne i nikt za to nie odpowiada.

Noe
@NSZZ

ZUS ma pieniądze dla firm które poprawią warunki pracy, wystarczy skorzystać ,a jest taka potrzeba,pilna,trzeba chcieć.

dzialacz związkowy

Nareszcie koniec urlopu,nie mogę się doczekać pracy w tym "wspaniałym" kontenerze,ciekawe ilu z nas doczeka zimy,a może firma zostanie przeniesiona w inne miejsce,albo przebudowana zgodnie do potrzeb produkcji i odpowiednich warunków pracy,ale chyba to niemożliwe widząc jak działa RN,LICZY SIĘ TYLKO KASA,ludzie przypadkowy element.

pracownica

CHA,cha,prawda w oczy kole,usuwaj chłopie wpisy i tak wszyscy znają prawdę ,oprócz RN i sitwy,sława jest bolesna.

prac.

Nie ubolewać,a separować od zdrowego społeczeństwa.

Ogrodnik

Nie ma co bronić tego szkodliwego kontenera dla ludzi i środowiska,inwestycja chybiona ,zmarnowane społeczne pieniądze,tylko likwidacja i zaoranie tej szkodliwej firmy może wyjść na dobra dla ludzi,pracy jest dość w dobrych warunkach ,bez chamstwa,głupoty,nie kompetencji i cwaniactwa i dobrych zarobków.Wywiad ,rzeka bzdur głupoty .

prac. konkurencji

Dziwny te zakład Diora,chyba pracodawca,czy jakiś zespół zdradzają informacje poufne o firmie publicznie,w prywatnej firmie już by nie pracowali,właściciel na pewno by zareagował,przecież konkurencja czyta i wyciąga wnioski,pewnie się cieszą że można być takim niekompetentnym.W prywatnych firmach to jest nie możliwe,a w państwowych czyli niczyich firmach to na sucho uchodzi,dziwne.

można tak

Gatzby

Ja też udzieliłem wywiadu Wyborczej,czy mogę zamieścić linka aby wszyscy wiedzieli?

Stodolaż

Są lepsze centra ,do tego celu ,a nie włoskie badziewie za parę groszy.

Pra.firmy

Ten wywiad jest dobry ,ale dla jakiejś gazety medycznej.

Prac.jeszcze

Brak kompetencji,nepotyzm to choroba spółek panstwowych.Nie polecam pracy w Diorze,złe warunki pracy .głodowe płace,lepsze tylko dla swoich.Kto ma jakieś ambicje na pewno nie zdobędzie wiedzy fachowej bo nie ma od kogo,ten wulgarny wprowadzony przez zarząd język na każdym kroku,obrzydliwy,nie polecam pracy.

prac.pomieszczen laierniczych

W te upały dokładnie widać jakiego bubla sprawił d- putin,my się gotujemy,lakiery się gotują,produkcja bubli,tragedia,a wszyscy potakują jaki to wspaniały kontener.Nie polecam pracy w tych tragicznych i trujących warunkach.

RN

Kwiecień przyszłego roku,zapraszamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.