Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

prac.

czyżby został ogłoszony nowy stan wojenny,znane metody,a nikt się nie martwi nami,tylko walka polityczna.

prac.

u mnie z piwnicy ukradli słoiki z ogórkami,można by się tym zająć

pracownicy

Panie Stanisławie,proszę nie przepraszać ,przecież to wszystko szczera prawda,jesteśmy z Panem,poz

znający sprawe

Etyka i zasady zeszły na psy,porządny facet musi przepraszać,chociaż to nic,ja swojego psa przepraszam co dziennie i dlatego merda do mnie ogonem.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Fan

Wyrazy uznania,Pan Pater powiedział to głośno co wszyscy mówią cicho i o odczuwamy to na własnej skórze?

Brawo Pan Stanisław,10 odpustów dla niego,szacunek ,poz

Szakalaka

Zastanawiam się aby złożyć cv w firmie Diora Świdnica. Warto tam pracować? Jakie warunki i jaka płaca dla początkujących? Pytam osoby które tam pracują. Pozdrawiam!

następny nick

Jest świetnie,pogoda idealna,gotujemy się my i wszystko,grunt to nowoczesna myśl techniczna,oskar pewny.

nicek
@następny nick

Głupota ludzka nie zna granic .

nano

Świetna pogoda,można zagotować poliester na męko,lepiej truje

Stanpe

W firmie się poprawiło,(usunięte przez administratora)

NZD

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim koleżankom i kolegom życzymy wszystkiego dobrego,wszelkiej pomyślności,smacznego jajka i obfitego dyngusa,oraz nadziei że naszą firmę w końcu opuści (usunięte przez administratora)i to pozwoli na prawidłowy rozwój ,bez ekscesów,(usunięte przez administratora),marnotrawienia pieniędzy,nastąpi polepszenie warunków pracy,oraz godziwe zarobki.

robotnik w fir.
@NZD

Racja,może w końcu komuna opuści firmę i będzie możliwość poświęcenia zakładu,a tak, czerwona głupota harcuje.

Towarzyrz
@robotnik w fir.

Harcuje i będzie harcować,komuna jak coś złapie to wyciśnie jak cytrynę i dopiero odpuści.

pracdiory

technologu weż się w końcu do roboty,grilowanie i trucie ludzie to nic dobrego,za co ci płacą,jeżeli nie potrafisz to firma niech zatrudni kogoś kompetentnego, to jest totalny skandal?

RoobinH.
@pracdiory

Zawsze kradł pomysły innym,teraz już nie ma komu.

Pracdiory

ten technolog w firmie to jakiś niedouczony zgrywus,takich idiotyzmów dawno nie robiłem,a idzie lato,znowu smażenie i trucie ludzi,technologu wez się w końcu do roboty i wymyśl , rozwiąż problem,za co bierzesz pieniądze?

SP

Kiepska i denna firma bez przyszłości,zarządzana przez starą komunę.

PS

Opinie posła(usunięte przez administratora)można zastosować do ludzi z władz firmy.

Alek

Czy teraz wiosną będzie ogłoszony konkurs na prezesa diory,może ktoś wie?

off road
@Alek

Powinien,końcówkę sitwy należy wyczyścić,aby firma mogła się rozwijać pod każdym względem,na razie zastój i średniowiecze,aby to nie skończyło się jak u sąsiadów w meblach,praktycznie bankructwo i firma wystawiona na sprzedaż,można ją sobie kupić , melonów13,ostatni dzwonek !

Zen
@Alek

Pewnie będzie ,gdyż nie sieje propagandy jakiś zespół diory ,który tak wspaniale zaklina rzeczywistość ,zero reakcji i siania propagandy,pewnie prawda,poz

Jaś
@Alek

Efekt jak zwykle,następna zmarnowana firma,za państwowe pieniądze,a miało być tak wspaniale,dobrze że z państwowych spółek są usuwani nieudacznicy i szkodnicy oraz świetni po komunistyczni picerzy,odrazu widać poprawę w tych firmach w których usunięto prezesów którzy działali na szkodę firmy.

pracdiory

Przy braku technologi,organizacji i fachowców,produkcja bubli jest duża i kj nie pomoże ,będzie tylko więcej bubli odwalonych,potrzeba zmian dogłębnych ,a nie fikcyjnych jak do tej pory,warunek,trzeba mieć pojęcie o tej produkcji, a nie tylko zatrudniać kolesi ,rodziny i totalnych amatorów,poz

Dora

Witam . Mam kilka pytań,może uzyskam tutaj odpowiedzi . Chcę złożyć aplikację na stanowisko stolarz montażowy i mam pytania : Na ile zmian jest praca? W jakich godzinach są zmiany ? Czy pracuje się w soboty ? Jakiej stawki mogę się spodziewać na tym stanowisku? Czy są premie, fundusz socjalny ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Basia
@Dora

Aplikacji nie trzeba,jak jest napisane w ogłoszeniu,biorą jak leci bo nikt nie chce w tej patologi pracować.

Dora
@Basia

Pani komentarz nic nie wnosi,ale dziękuję za poświęcenie czasu i napisanie komentarza. Pozdrawiam

@Dora

Szanowny(a) Dora. W sprawie szczegółów odnośnie warunków pracy na poszczególnych stanowisk pracy oferowanych przez Diora, prosimy o kontakt z Działem Kadr. Pozdrawiamy Zespół Diora Świdnica

Basia
@Dora

Wnosi i to bardzo wiele,chce Pani być zdrowa i radosna ,to lepiej unikać tej firmy,komentarze mówią same za siebie.Pozdrawiam

Dorcia
@Dora

Stolaż montarzowy-to jest obowiązująca pisownia w firmie.

były

Diora szuka pracowników, nawet nie chcą CV,dno zupełne,coraz trudniej znaleść jelenia ,aby pracował za marna kasę w szkodliwych warunkach.

Zespół Diora Świdnica serdecznie dziękuję za zwrócenie cennej uwagi. Błąd został oczywiście poprawiony. Dziękujemy, za wnikliwe czytanie ogłoszeń. Świadczy to o dużym zainteresowaniu pracą w Naszej firmie Pozdrawiamy Zespół Diora Świdnica

fgh
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

Każdy o tym wie ze to patologiczna firma,tylko propaganda,a obciachu z bykiem ortograficznym nie ma ,wystarczy popatrzeć na stronę z mebelkami,tragedia.

ziutek

Poziom niekompetencji zadziwia.

Alicja
@fgh

Faktycznie,bez sensu i błędów co nie miara,widoczny brak znajomości tematu,niska amatorka.

Nikoś
@Diora - Świdnica sp. z o.o.

A kto odda pieniądze za fikcyjne usługi technologiczne ogrodnika,chyba musi siĘ tą sprawą zająć CBA,duża strata dla firmy finansowa jak i wizerunkowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.