Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Konrad

Diora - Świdnica to dobry pracodawca. Może mniej narzekania a więcej pracy?

kup. z rob.
@Konrad

Jedyna dobra opinia,chyba kablarz?

Doris

No to prawda ludzie. Wredni i strasznie. Falszywi prosci zacofani.boja sie wlasnego cienia strazzna patologia

Alfa 43
@Doris

Patologia zaczęła się od momentu jak d-p ściągnął żonę ogrodnika,przyniosła patologie ze sobą i tak jest do tej pory,a d-p jej się boi gdyż za dużo wie i może go zakapować,a to już prokurator.

PRACOWNIK.
@Doris

Wcześniej za poprzedniego prezesa takiej sytuacji nie ,było poszanowanie pracownika,dopiero nowy prezes wprowadził komunistyczne zasady,tj napuszczanie pracownika na pracownika ,donoszenie,zatrudnianie kolesi bez wykształcenia,nepotyzm,marnotrawstwo,chamstwo,wulgarny język,brak kompetencji,cwaniactwo,szkodliwe warunki pracy ,trucie pracowników w całym kontenerze,mobbing,dmuchanie dymem z papierosów w nos pracownika,zwalnianie niewygodnych pracowników w sposób chamski i na pomówieniach,ogólnie PATOLOGIA NA WIELKĄ SKALE W PAŃSTWOWEJ SPÓŁCE.

czytel
@PRACOWNIK.

po prostu,cham bez wychowania

Pracownik k
@PRACOWNIK.

Poprzedni prezes doprowadził by do upadku firmy ale starzy pracownicy go mile wspominają bo można było pić alkohol, kraść i się (usunięte przez administratora) w pracy.

@Pracownik k

Ale tak nie truł pracowników jak teraz,rakole pewne.komisja ds naprawy Diory pewnie powstanie i cała patologia aktualna wyjdzie.Po zakonczeniu kadencji pewnie go wywala jak chcieli to zrobic w 2014,przeciez nie za zasługi.Firma totalnie patologiczna i nie polecam pracy w tej kiepskiej firmie.

@Pracownik k

I tak doprowadzał przez 30 lat,io jakies bzdury ,kredyt prosta rzecz,spożytkowany na pogorszenie warunków pracy i zatrudnianie kolesi,łatwy łup do wyssania,poz

Znowu to samo

Wchodzę i nie dowiaduje się niczego nowego... Nic to wypisywanie wasze NIE da.

a jednak
@Znowu to samo

oczywiście że nie,dopóki jest komuna u władzy w diorze,ale ślad zostaje i wszyscy wiedzą.

trochę honoru
@Znowu to samo

po takich opiniach już dawno bym zrezygnował ze stanowiska,zmiany tylko zależą od człowieka,a wiadomo na jakim poziomie jest d-p i będzie trwał na złość wszystkim bez względu na szkody jakie czyni sobie i firmie.

Genek
@Znowu to samo

Daje,daje, d-p sfiksował do reszty i jest nadzieja na lepszego i normalnego człowieka,a przede wszystkim fachowca-----czas robi swoje.

odnowa 2018
@Znowu to samo

Może da ,komuna już się kończy,nie jest taka mocna jak kiedyś,czas na ludzi mądrych,dobrze wychowanych i znających się na rzeczy.

Feniks
@Znowu to samo

Skończy się kadencja,to chyba już nikt takiego błędu nie zrobi jak w 2014 roku i pozbędą tego szkodnika ,każdy dzień prezesa to szkoda dla rozwoju firmy i pracowników,a naprawić to wszystko to nie będzie takie łatwe, niektóre szkody są nieodwracalne,ale dobrych ludzi nie brakuje i na takich trzeba postawić po tym niszczeniu firmy.

@Feniks

Prawda,kto choć trochę zna się na technice produkcji drzewnej i lakiernictwie może stwierdzić ,że głupota ludzka i marnotrastwo w Diorze osiągnęło apogeum,ten zakład powinien być pokazywany jak się marnuje państwowe pieniądze i co może zrobić jeden zakompleksiony i nie znający sie na niczym człowiek.

Członek Solidarności
@Feniks

Szkoda tylko że NSZZ Solidarność dołączyła do piewców komunistycznych na cześć człowieka który drastycznie pogorszył warunki pracy,srebrniki robią swoje.

prac.Z
@Znowu to samo

JAK WIAĆ SKRZETNIE JEST UKRYWANE ŻE CHCIELI PREZESA WYWALIĆ W 2014 ROKU,NAWET BYŁ OGŁOSZONY KONKURS I O CZYM TO SWIADCZY? CHYBA NIE O ACHOWOŚCI.POZ

prac.

Diora -turecka filozofia,turecka produkcja---dziadoska firma i denna ,nie polecam pracy w tym tureckim kołchozie.

fan rodzinnych komów roboli
@prac.

choroba psychiczna nie jest uleczalna,czy chodzi w turbanie,bo go wywalali z kazdej firmy za brak kompetencji,a taka była dobra firma zwiazana z turasami to juz widac ze idzie na dno.Emeryci kapusie nic nie pomogą,wala d-p w czambół.

Tuchajbej
@prac.

czyżby przeszli na swetry tureckie?

znowu jak zawsze
@fan rodzinnych komów roboli

Był jeden człowiek z Wałbrzycha,ale kto by wytrzymał z wariatami i dyletantami.stad praca emerytów pokomunistycznych,donosicieli i mafii rodzinnych.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
obywatel

Diora to taka mała zakamuflowana odmiana alpen gold ,wcześniej czy póżniej prokurator dobierze sie do sprawy.

biko
@obywatel

Alpen Gold - to w sumie ta Diora jest słodka. Chyba że Amber Gold :)

obywatel
@biko

dobrze odczytane,chodzi to aby d-p nie zakablował bo to lubi.

Biko
@obywatel

OK, dziękuję za informację.

prac.

Zastraszyć i sterroryzować pracowników jest bardzo łatwo i to udało się d-p,ale w takiej firmie nie ne ma chęci do pracy,myślenia i nikt się nie utożsamia ze swoim miejscem pracy,same szkody,więc po co to robić?

ojc

moze tu cos znajde na temat wzmacniacza diora. posiadam wzmacniacz a le nie wiem jaki model diora ws 504 ,ws 504b ws700 czy 704 . zostal on orginalnie pomalowany w diorze na kolor czarny przez znajomego lakiernika tam pracujacego . napisy tez na panelu sa . wolume cd balanc itd . stereo integrate amlifier tez jest ale bez cyferek . czy ktos mi pomoze gdzie moge sprawdzic jaki to model

Alfa 43

Firma oparta na taniej sile roboczej ,a nie na innowacjach i technologi,nie polecam pracy w tej firmie.

Prac. firmy
@Alfa 43

A co to są innowacje i technologie,bo nasz prezes chyba nie ma o tym zielonego pojęcia. bo stworzył prymitywnego szkodliwego bubla,a oparcie firmy na taniej sile doprowadziło praktycznie do jej powolnej likwidacji,brak fachowców.

pewnie mnie znacie.

Witam serdecznie. Kiedyś w zamierzchłych czasach pracowałem w firmie Diora. Bo jak było zostawmy to. Ale widzę zmiany, prawie normalna strona internetowa, idzie ku dobremu.

www
@pewnie mnie znacie.

dobrze będzie jak wywalą starą komunę z prezesem na czele!

niuniu

Tak wywalał wszystkich mądrzejszych od siebie że został ze starymi emerytami pokomunistycznymi ,ale jaja do kwadratu.

sztandar wyprowadzić
@niuniu

Może jak przystało na starego komucha podda się samokrytyce i stwierdzi to co wszyscy od dawna wiedzą .

Andi

firma beznadziejna ,brak organizacji pracy,wszystko przypadkowe zwłaszcza efekty na lakierni,bardzo szkodliwe warunki pracy ,szokująco niskie płace Zero kadry z wiedzą,a ci co są to kolesie prezesa nietykalni,przypadkowi i ta stara komuna której już wszystko się miesza w głowach,Siedlisko niekompetencji i głupoty,że tez to jeszcze funkcjonuje,Nie polecam pracy w tym syfie.

Bez nicku

fakt,szkoda tylko że przyrost ciała nie idzie w parze z rozumem i kulturą.

Teresa z Świdnicy

Firma o bardzo złych warunkach pracy,technicznych,zatrute powietrze,hałas jak i międzyludzkich,konieczna umiejętność donoszenia,znajomość tematu nie konieczna,brak wiedzy zawodowej jest tu standardem,zresztą nie ma nikogo w całej firmie co by wiedział na ten temat coś więcej,wszyscy powtarzają to co jest tu od 40 lat,czyli zacofanie i stary schematyzm.Głos maja ci z komuny.totalny brak technologi nowych ,mniej uciążliwych dla pracowników.Wpakowano stare gruchoty i chorą organizację pracy w szkodliwy mały plastikowy kontener i wszyscy to łyknęli tylko aby wydać kasę,pewnie to wszystko kiedyś pi....lnie ,dlatego im szybciej wywalimy brzuchacza tym lepiej dla firmy.Na razie unikajcie pracy w tej firmie,aż nie będzie prawdziwej naprawy firmy ,a nie sfingowanej jak jest teraz.

zatrówacz powietrza z open spejs
@Teresa z Świdnicy

Na razie dopasowuje kubature ciała do gabinetu tak aby nie mozna go było z tamtąd wyciągnąć,a do puki płaci kase radzie nadzorczej zmian nie będze reszta się nie liczy.

najemnik
@zatrówacz powietrza z open spejs

dobrze to mu idzie,jak widać ,gorzej z produkcją

Inter

Diora-dziadostwo i chamstwo,złe warunki pracy,niskie płace-nie polecam pracy w tym zakładzie.

boby nick

nie polecam pracy w tej firmie syf warunki nie dzisiejsze z daleka unikajcie debilizm totalny........................

o matko

Dobra, dobra. Komuna komuną, napiszcie lepiej jak to na polerkach się świetnie bawią czyjąś uczciwością i nie nagannym zachowaniem, siadają na psyche. Jakim trzeba być człowiekiem? Mamy takich delikwentów którzy myślą, że im wolno bo co, bo mają mistrzunia w garści? A mistrzunio się boi zwrócić uwagę. Boi się, bo kto długo tu popracuje za te pieniądze... Cały zakład huczy, że na polerkach nie pracują ludzie o zdrowym umyśle i jednak coś w tym jest bo chamstwo się przelewa każdego dnia, słownictwo też przepiękne. Po prostu miło się tego słucha... Jeśli takie akcje nie zostaną zaprzestane trzeba będzie całe 8h nagrywać bo monitoring na halach to jakaś prowizora. Cwaniactwo Panów niby dorosłych a jednak bliższe zachowaniu recydywistom powinno sie ukrócić. Jeśli mistrzowie przymykaja oko to sprawa powinna pójść wyżej.

nowy prac
@o matko

nie pójdzie bo wyżej boi sie mistrzów,jest od nich uzalezniony,jakby odeszli to firma pada w pięc minut,brak organizacji i technologi.

stary pracow
@o matko

Kiedyś technologię ustalali technolodzy,jak trzeba robić ,dlatego mistrzami mogli być elektrycy czy krawcowe,dzisiaj nie ma ani jednego technologa,każdy może teraz być w zakładzie technologiem,stad ten bałagan i bzdury produkcyjne,a technolodzy nie przyjdą do pracy do puki jest prezes,dlatego dla dobra firmy sam by odszedł ,a nie przyspawał sie do stołka,i daleaj niszczyć firmę,przeciez przez tyle lat nic nie stworzał tylko pogorszył warunki pracy i skrócił horyzonty firmy,same szkody'

Piotr I

jest nieomylny carewicz,pozostałość po pzpr,

o tatko
@o matko

tak samo zachowują się ci z zarządu z prezesem na czele,dlatego brak reakcji,a raczej cicha akceptacja,pamietacie ogrodnika....................to były szczyty chamstwa,i to się utrwaliło jako standart

nowy prac

A co na to zwiazki,że pracuje tylu emerytów związanych z komuna ,którzy ten zakład doprowadzili do ruiny ,a teraz ratują,o ironio losu i dołączył do nich prezes i tak samo śpiewa jak stara komuna,a warunki pracy tragiczne,płaca jeszcze gorsza,a miało byc inaczej,cwaniaki z komuny każdego frajera i nieudacznika ujarzmią,aby nie było postepu,aby było jak było ,bez zmian,bo zmiany ,nowe technologie,inna organizacja pracy to smierć dla komuny,a tak są niezbedni i uzaleznili od siebie prezesa.

Fan byłej diory S.A.

Powiedzcie mi co diora a właściwie produkuje bo jakoś nic Nie widzę A na stronie też nic niema

@Fan byłej diory S.A.

Takie obrzydliwe meble dla dzieci.

alladyn
@prac.

to prawda meble są oblesne...a ten Pan który jest podły dla ludzi to wiadomo o kogo chodzi ponoć byl w pewnej instytucji za komonuny...pewnie ma jeszcze w donu biała pale....poniza ludźmi społeczne jego zonce...ona też robi w tym zakladziku...synek zresztą też....

Fan byłej diory S.A.
@alladyn

To nie umiecie mu mordy obić lub komuś to zlecić, zwykle dziala

PZPR
@alladyn

Diora Świdnica to zbiorowisko komuny i zomowców,uczciwi ludzie i prawi tam nie pracują.

Edek
@PZPR

Zgoda,ale dotyczy to tylko mistrzów,zarzadu i tzw umysłowych,taka przechowalnia nieudaczników z komuny.

Obcy

Debilo-putin, czy chodzi o człowieka z wielkim bebnem,zaniedbanego ,z chamskim jezykiem,jesli tak to wizerunek firmy jest fatalny,raz tylko z nim rozmawiałem,wrażenie tragiczne,wywalcie go jak najszybciej.

miłośnik komuchów

Kupili se program,ogrodnik może wracać,stary komuch i kablarz Lonnginnuss może iść na emeryture która już ma dosyć narobił szkód i w koncu skończy sie to jego chamstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.