Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Diora - Świdnica sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diora - Świdnica sp. z o.o. w Świdnica

prac.Diory

Diora ma bardzo złą opinię i już się nie rozwija,a wręcz przeciwnie,się cofa,konieczna jest zmiana lidera ,jedyny ratunek .

prac,diory
@prac.Diory

Prezes próbuje coś udowodnić,na razie tylko udowadnia swoją niekompetencje jest dużo gorzej niż było,totalny brak logicznego myślenia,gdyby podać przykłady nikt by w to nie uwierzył że tak jest,i te warunki pracy ,totalna klęska,Boże ratuj firme.

prac.diory
@prac,diory

i nas.....

bidermajer 1

Podobno największym kapitałem firmy są pracownicy,a w Diorze prezes przyjął inną zasadę,kogo się da to zwolnić i w to miejsce przyjąć swojego kolesia,a resztę załogi wytruć ,takie stworzyć warunki pracy i restrukturyzacja firmy gotowa---wszyscy są zachwyceni,a zwłaszcza związkowcy za złotówkę więcej......

Casandra

Diora usilnie poszukuje technologa drewna,i jak piszą ludzie nikt nie będzie pracował z dyletantami którzy twierdza że drewno jest produkowane z plastiku,d-p ma jedyne wyjście ,dokupić drugi dyplom dla swojego kochasia ogrodnika i uroczyście go wręczyć i tak już się ogłosił wielkim technologiem diorowskim,nie matura ,a chęć szczera zrobią z ciebie technologa drewna w Diorze ,obserwujcie dalej rozwój głupoty w diorze i sami zobaczycie ja kwielki jest debilizm w firmach państwowych,za który jeszcze placą.

Baron M.

że prokurator zajmnie się Diora to pewne,ale zawiadomienie powinien złożyć właściciel firmy.bo to jest jego obowiązek.Będzie miał co robić,za sprzedaż starej fabryki z terenem za 4 melony,gzie sam teren warty jest co najmniej 5 melonów,za wybudowanie za unijne pieniądze krematorium które niszczy ludzi,za nepotyzm ,gdzie jacyś ogrodnicy ogłaszaja w internecie że są technologami w Diorze i wiele innych przekrętów.

nowa technika lakiernicza
@Baron M.

Największym przekrętem jest lakiernia która miała być oparta na lakierach wodnych i takie było zezwolenie ,a jest na lakierach lotnych,bardzo szkodliwa i zabójcza dla zdrowia i te lotne trucizny mają zniwelować filtry z papieru i jak taki przekręt przepuścił sanepid i zezwolił na niszczenie zdrowia ludzkiego w 21 wieku?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Oscar17

przekręty i głupota w Diorze,specjalizacja firmy.......

firma teoretyczna

Jak siĘ zmieni prezes to jest pewne że pojawi się CBA i prokuratura.....

i kamieni kupa
@firma teoretyczna

budowa takiego krematorium i to za państwowe pieniądze,to na pewno jest prokurator,ochrona rady nadzorczej długo nie może trwac ,wszystko i tak wyjdzie,pokazują to ostatnie doniesienia prasowe

Pyra 79
@i kamieni kupa

No bo skąd ma wiedzieć ta chłopina na temat technologi ,jak nigdy nie pracował na tym stanowisku i nie ma żadnego doświadczenia,stąd te bzdury technologiczne i zatrudnianie kolesi bez wiedzy tak jak i on,poz

nie klakier
@Pyra 79

prawda nigdy nie zajmował się technologiami,stąd te bzdury i opowiadane głupot,poziom dutka i motka,stąd tak archaicznie zorganizowana produkcja,no i poszukiwanie towarzystwa które będzie donosić i popadać w zachwyt nad znajomością tematu ,aż do likwidacji firmy.Brawo.

czopek
@nie klakier

tak jest,jeśli ktoś dostał prawo jazdy, to nie znaczy że umie jeżdzić samochodem i tak jest w tym przypadku,brak doświadczenia i wiedzy w technologi,stąd te wszystkie wpadki i straty z tego powodu.

Prac.fir.
@i kamieni kupa

Sprawa powinna być z urzędu.

Jan bez ziemi

faktycznie nikt w tym syfie nie chce pracować,lepiej być zdrowym.......

utopia
@Jan bez ziemi

Wg wpisów,firma jest do likwidacji,ze względu na trucie pracowników ,nie ma co utrzymywać takiego truciciela i szkodnika ludzi pod pozorem miejsc pracy,aktualnie rynek potrzebuje parę tys.prac od zaraz,więc nic sie nie dzieje,a zakład nie posiada technologi,czy organizacji,więc tym bardziej nie szkoda,szkoda tylko zabijac ludzi.

komańcz 35

Racja ,w diorze warunki pracy tragiczne,już nie występują takie w zakładach pracy,a zwłaszcza w nowo budowanych,bo to obciach i brak kompetencji,brak technologi ,organizacji pracy,jednym słowem kompromitacja i marnotrawienie społecznych pieniędzy.Prezes niech sobie sam założy spółkę i zatrudni tą całą szkodliwą hołotę, zatrudnioną po znajomości,zobaczymy jak daleko zajedzie........pewnie by sam siebie wylał z roboty za te wszystkie kosztowne szkodliwe eksperymenty.

Byly pracownik.

Warunki w diorze to porażka. Na starej lokolizacji było lepiej... Tutaj wszedzie wali lakierami zimą ciagnie zimnem z lakierni... A wszyscy twierdzą że tak ma być. Syf kiła i mogiła. Podobno lakiernicy chcą się zwalniać. I się im nie dziwie... Zwalniajcie sie do lepszej roboty tak jak ja. Nikt tam nie przyjdzie robić za te marne pieniadze w takie warunki...

Wasz kumpel
@Byly pracownik.

Szczera prawda,stary zakład był dużo lepszy i dostosowany do tej produkcji,a nowy syf powstał tylko po to aby wyprowadzić trochę kasy,dlatego jest taki syfiasty i szkodliwy,taki kamuflaż, że nowe.Chłopaki zwalniajcie się z tego syfu,jest dużo pracy zwłaszcza dla lakierników w dużo lepszych warunkach i lepszej pracy,w tym syfie niech pracuje i łapie raka prezes i rada nadzorcza bo na to wszystko pozwolili.Firma ma zepsutą opinie i nowy prezes będzie musiał pracować parę lat aby odbudować dobrą opinie, polepszyć warunki pracy,organizacje,wprowadzić nowe technologie i pozbyć się tej szkodliwej ośmiornicy która która drenuje firmę bezlitośnie.Pozdrawiam lakierników.

drewnos

Prezes skutecznie przez pare lat rozwalał firmę i osiągnął w końcu sukces jak zawsze,firma zaliczana do najgorszych zakładów pracy,dzisiaj nikt nie chce pracować w tak szkodliwych warunkach z ludżmi bez kompetencji ,w chamskim środowisku, za to wylewali go z kazdego zakładu,jezeli wcześniej nie doprowadził do bankructwa,teraz Diora jest na tej drodze.

prac.
@drewnos

I za to mieli go wywalić z Diory ...

były prac.

Prezes Diory chyba zwariował,najpierw tworzy rakotwórcze warunki pracy i dzisiaj nie ma kto pracować bo każdy szanuje swoje zdrowie, i nawet nędzne 17 zł nie są warte złapania raka,unikajcie rej firmy.

z szychty

Nad Świdnicą smog i szkodliwe powietrze ,a u nas w blaszaku czyste powietrze ,zapraszamy.......oczywiście wg prezesa...........................................................

byndzin

Witam mam gorąca prośbę jeżeli jest tu ktoś kto pracował w diorze lub pracuje proszę o kontakt budzimy@gmail.com Dzieki

Menedżer

Szanowni Państwo. Jestem człwiekiem z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarskiej i zarzadzaniu produkcją. Jakie sa warunki rekrutacyjne na stanowisko szefa produkcji.

prezio
@Menedżer

powiązania rodzinne ?

czwarty król
@Menedżer

wszystko w tej firmie ociera się o chorobę psychiczną,firma archaiczna ,zacofana,bez organizacji i dużym marnotrawieniem materiałów.Szukają,heheh,technologa z angielskim ,a sami posługują się łacina kuchenną,taki poziom,pa

alias
@czwarty król

Prezes musi odejść .....

Prac.Diory

Dziękujemy za życzenia i mamy nadzieje że tak się stanie i w 2017 roku nareszcie pozbędziemy się tego szkodliwego prezesa.

KOD

Komitet Obrony Diory,z okazji Nowego Roku ,życzy wszystkim Pracownikom Diory wszystkiego dobrego,wszelkiej pomyślności,mamy nadzieję że w najbliższym czasie zmieni się prezes naszej firmy,Diory.Skończą się rządy ludzi chamskich,wulgarnych,posługujących się językiem marginesu społecznego i totalnie nie kompetentnych.Mamy nadzieje że Nowy Rok przyniesie duże dobre zmiany dla firmy i dla Nas,zostaną poprawione warunki pracy,wprowadzone nowe technologie,nowoczesna organizacja pracy i w końcu nowa branżowa kadra która wniesie dużo nowych rozwiązań pożytecznych dla firmy,a nie ludzi bez wykształcenia i szkodliwych ,pochodzących z układów towarzysko-rodzinnych.Do siego Roku.KOD

stolarz

Już takich cwaniaczków widziałwm co wszystkich wypier..li z pracy,dziś sami zapierd..aja przy maszynach,i to jest miejsce dla debilo-putia ,poz

KOD

Komitet Obrony Diory zwraca się do Rady Nadzorczej o świąteczny prezent w postaci nowego PREZESA,człowieka nowej kadry menedżerskiej,otwartego i mądrego,który używa kulturalnie języka polskiego i rozumie co to jest rozwój firmy ,nowe technologie .Człowieka który nie wykorzystuje tego że firma jest Pantwowa do stosowania nepotyzmu idologi niszczenia do swoich prywatnych celów.Jeszcze jest możliwośc poprawy sytuacji pod kazdym wzgledem,Trzeba uratowac firmę specjalistyczna z 50 letnim stażem,takich firm juz nie ma i dlatego tym bardziej trzeba ja ratowac z rak nieodpowiedzialnych LUDZI.Czekamy na taki prezent.KOD.

prac.

A chętnych do pracy w Diorze brak,tyle stanowisk wolnych,jednak praca dla fachowców w tej firmie to obciach,niech dalej rządza ogrodnicy i donosiciele,szybciej firma upadnie, ku ich radości bo do tego to wszystko zmierza.

nick

Diora-finansowy przekręt/////////////////////////////////////////////////

jeszcze prac. Diory
@nick

Że to jest przekręt finansowy i chodzi o prywatne interesy to widać.Jeżeli za grubą kas pogarsza się warunki pracy,jest jeszcze gorzej niż było,truje się ludzi bardziej niż przed zmianą,a technologie i organizacje pracy cofa się o 20 lat,to widać że chodziło tylko o inwestycje, bo przy inwestycjach zawsze można skręcić coś dla siebie.Diorowska inwestycja droga,pieniądze wydane bez sensu i dokładnie widac że nie chodziło o wybudowanie nowoczesnego zakładu pracy, przyjaznego dla ludz,widzą to wszyscy oprócz właściciela.

prac. muzeum
@jeszcze prac. Diory

Że fabryka jest archaiczna ,przestarzała,pozbawiona technologi i szkodliwa dla ludzi to fakt niezaprzeczalny.

prac. muzeum
@jeszcze prac. Diory

potwierdzam fabryka archaiczna,przestarzałe technologie,szkodliwe warunki pracy,średniowiecze.

inż. z branży
@prac. muzeum

nawet komuna nie budowała tak szkodliwych warunków pracy i wpychała w to ludzi,za taka inwestycje w tych czasach byłaby czapa i wilczy bilet dożywotnio.W kadrę trzeba inwestować a nie w stosunku do tych co byli zachowywać się po chamsku,obrażać ,a w rezultacie firmę rozłożyć też od środka,dzisiaj w Diorze nikt nie chce pracować bo każdy wie kto nią zarządza.Tylko zmiana prezesa może zmienić ta sytuację.

Zostaw merytoryczną opinię o Diora - Świdnica sp. z o.o. - Świdnica

• Jak się pracuje w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Diora - Świdnica sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Diora - Świdnica sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diora - Świdnica sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 177 ocen.

Diora - Świdnica sp. z o.o.