Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Diora - Świdnica sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Diora - Świdnica sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Pan P*t*r - 2015-07-16 09:42:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ludzie są miesiące wakacyjne, dajcie spokój,roztrzygnięcie po wyborach
zdjecie uzytkownika
Pan S .P*t*r - 2015-07-16 13:28:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [JO - 2015-07-15 22:05:38]:
Tandeciara co tam znowu knujesz,czyżby wywalił cię z roboty debilo-putin o czy nie wiem,byłaby to jego najlepsza decyzja od 7 lat;poz
zdjecie uzytkownika
obserwator - 2015-07-16 18:21:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Patrzę na to wszystko się z was ludzie są wredni Starzy Pracownicy ze starzem dla was dedykacja pilnuj swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i życia nie obgaduj za plecami bo jesteś cienias dla mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiesz o życiu chodź jesteś starszy odemnie masz dwie Twarze szukasz akceptacji w pracy pokazać się kolega i koleżanka masz zajebiste wady zbierasz punkty u Liderów obrabiasz im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami a gdy idą to się smiejesz i normalnie mówisz walę was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie gnoic młodych i nie straszyć ze nie można robić normy boli was prawda że ktoś jest lepszy będzie wojna ostra postacie się w Majtki za te słowa Brat wielki patrzy i zegar tyka na waszą stronę i władza z góry się dowie co wtedu powiecie będę miał beke Sami robicie błędy ale jak cóż do tego to nie ja to nowy Chodzicie pijani w pracy jaracie w szatniach i pojęcie i trzymajcie sztame razem Stary ze Starym młodych walcie Więc patrz na siebie swoje życie bo nie jesteś idealny a udajesz ze jesteś idealny pozdrawiam tych których to dotyczy niech was to boli zapierdalac w pracy nie narzekać
zdjecie uzytkownika
prac. - 2015-07-17 10:32:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pan S .P*t*r - 2015-07-16 13:28:31]:
Te, "Pan" a w pośredniaku już dzisiaj byłeś?
zdjecie uzytkownika
patada - 2015-07-17 14:35:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Żebyś ty nie poszedł czasami jaja wachaj
zdjecie uzytkownika
Pan Piotr - 2015-07-23 07:57:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pan P*t*r - 2015-07-16 09:42:42]:
Trzeba mieć nadzieje że tak będzie i skończą się rządy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a fabryka zostanie naprawiona i zostaną wprowadzone normalne warunki pracy i normalny sposób zarządzania i zostanie uratowany państwowy majatek który ulega degradacji.Ostatnio pogaoda pokazała że gazownia została stworzona do wydania pieniędzy a nie do produkcji,wyniki marne,lakiery się gotują i brak możliwości zrobienia czegokolwiek.piękne dzieło debilo-putina
zdjecie uzytkownika
Pan Bogdan - 2015-07-23 08:01:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pan Piotr - 2015-07-23 07:57:51]:
smaży nas jak naleśniki,ledwo zyjemy i wyniki marne,,,,,,,
zdjecie uzytkownika
emiliano - 2015-07-23 16:19:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pan Bogdan - 2015-07-23 08:01:47]:
w starym zakładzie było 28 stopni ,a w nowym 36 a więc pełny sukces debilo-putina
zdjecie uzytkownika
JO - 2015-07-24 12:00:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Fajnie że idziemy na postój,odetchniemy od debilo-putina,debilo-buraka i tandeciary,a tandeciara przegrała z putinową,po urlopach szykujmy się na nową dawkę głupoty,ale będziemy wypoczęci i odporni
zdjecie uzytkownika
Obcy - 2015-07-25 10:31:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pan Piotr - 2015-07-23 07:57:51]:
nagrania,zdjecia i dokumenty już przygotowane do wysłania,do Prokuratury,ARP i ministerstwa,ale spokojnie.wszystko w swoim czasie,nie mozna niszczyć majątku narodowego,uprawiać prywate......
zdjecie uzytkownika
jelą haus - 2015-07-25 18:27:22 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [prac. - 2015-07-17 10:32:51]:
bełem,pytali się o debilo-buraka i tandeciare,kiedy debilo-putin ich wywali na zbity pysk to trafia do nas,tylko dla idiotów jest trudno o prace....
zdjecie uzytkownika
urlopowicz - 2015-08-04 12:40:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
smażycie się,dziękujcie debilo-putinowi za tak wspaniałe dzieło techniczne,będzie lepiej,debilo-burak czuwa na firmą,lakiernia sie gotuje nic nie wychodzi same buble,szkoda tej roboty w postoju,i jak zawsze bedziemy poprawiać przez miesiąc efekty,a ja się chłodze nad morzem.......pa przyjemnej smazalni......
zdjecie uzytkownika
jaro - 2015-08-05 12:19:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [urlopowicz - 2015-08-04 12:40:21]:
zatrudniłeś się w końcu w jakiejś smażalni? słyszałem, że nieźle płacą za pomoc przy patroszeniu ryb
zdjecie uzytkownika
urlopowicz - 2015-08-05 15:18:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jaro - 2015-08-05 12:19:09]:
tak, na kanarach..........
zdjecie uzytkownika
jelą haus - 2015-08-05 15:47:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jaro - 2015-08-05 12:19:09]:
faktycznie lepiej patroszyć ryby niż być debilo-burakiem, czy debilo-putinem..
zdjecie uzytkownika
urlopowicz - 2015-08-06 10:45:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jelą haus - 2015-08-05 15:47:39]:
żadna praca nie hańbi, i lepsze to niż być degeneratem typu debilo-burak, debilo-putin czy tandeciara......
zdjecie uzytkownika
prac.. - 2015-08-06 13:33:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [jelą haus - 2015-08-05 15:47:39]:
chłopie,problem w tym że do patroszenia też trzeba posiadać umiejętności i chęci, a ty ani tego ani tamtego:)
zdjecie uzytkownika
prac.. - 2015-08-06 15:30:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [prac.. - 2015-08-06 13:33:57]:
każdy sadzi po sobie......
zdjecie uzytkownika
Bogdan - 2015-08-06 19:12:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [prac.. - 2015-08-06 13:33:57]:
ja jestem ogrodnikiem i uczę technologi meblarsich stolarzy i inż.technologa drewna,a więc wystarczą same checi,szkoła dla idiotów.....można
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-08-07 08:19:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
kierownik lodowiska - 2015-08-07 08:20:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Bogdan - 2015-08-06 19:12:42]:
ze względu na bubla w postaci lakierni i gotowanie się lakierówmsame buble,Bogdan do lakierów dodawaj soku z buraków to pomoże, wiem bo sam stosuje
zdjecie uzytkownika
pracodawca - 2015-08-07 08:38:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Bogdan - 2015-08-06 19:12:42]:
Ty nie jesteś głupi,jesteś mądry i cwany,idiotą jest ten prezes co cię zatrudnił na tym stanowisku....
zdjecie uzytkownika
Gul - 2015-08-19 12:02:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ojojoj i po co tyle tutaj jadu.. @pracodawca może jesteś w stanie napisać coś bezpośrednio o firmie Diora-Świdnica. Warto w swoim komentarzu odnieść się do pracy w firmie, bo jednak ludzie tutaj oczekują uzyskania informacji o firmie, a nie czytania jakichś wyzwisk. Pozdrawiam bardzo serdecznie Pana.
zdjecie uzytkownika
Gul - 2015-08-19 12:04:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-08-19 12:04:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!
zdjecie uzytkownika
Gul - 2015-08-19 12:05:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
gul...gul - 2015-08-20 20:03:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Gul - 2015-08-19 12:05:56]:
fakty......fakty......fakty....
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diora - Świdnica sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Diora - Świdnica sp. z o.o.?
Zadaj pytanie
alert