Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Dziwna firma , zatrudnia człowieka, na drugi dzień ma wolne. Nawet (usunięte przez administratora)nie zadzwonią tylko człowiek traci czas , pieniądze za dojazd. Te (usunięte przez administratora), które za to odpowiadają powinni na (usunięte przez administratora)jeździć a nie kierownikować. Pracuję miesiąc z czego połowę w domu,bo tak im się podoba. Omijać to szerokim łukiem, z Podlasia będą niedługo zatrudniać.

Technik E3

Złożyłem. Aczkolwiek nie uważam wpisy tutaj za wyrzucenie frustracji. Ludzie mają prawo do normalnych warunków pracy i do normalnego traktowania siebie. Więc mają prawo do tego by się wypowiedzieć na temat tego co ten pracodawca odwala i ostrzec innych przed zatrudnieniem tutaj.

Natalia
@Technik E3

No a właściwie to co tam się stało? Trochę się napisaliście, a osoby niewtajemniczone jak ja nadal wiedzą to samo, co przedtem, czyli niewiele :D Stawki obniżyli czy jak?

Botak

Bo ma sens. Zaklad pracy jest w porządku a jak ktos sie w nim tak meczy to niech albo odejdzie albo zmieni podejscie a nie zieje hejtem.

Franek

Maszynki rozdane a była informacja ile podatku będzie potrącone z wypłaty za taką przyjemność? 19% czy może 23%?

Woodzianka

Polecam spojrzeć na opisywane problemy z szerszej perspektywy. Pandemia, wojna, inflacja - oto magiczny trójkąt, który mógł się przyczynić do odczuwalnych zmian w tej, jak i w każdej innej firmie. Chciałabym wyprowadzić z błędu osoby wierzące w to, ze tej firmy powyższe czynniki nie zmusiły do zmian swojej polityki zarządzania. O ile wciąż otrzymujecie pensje, radziłabym doceniać aktualne warunki pracy. Biorąc pod uwagę również fakt, ze regularne maszynki wypierane są przez coraz to nowsze wynalazki, cieszyłabym sie, ze gilette jeszcze przędzie i daje mi możliwość zarobku . Ale nie daje. Pracuje w innej korporacji, gdzie schemat ostatnich zmian jest bardzo podobny. A mało świadomi pracownicy o całe zło obwiniają pracodawcę, który sam jest w ekonomicznych tarapatach, natomiast walczy do końca o przetrwanie. Roszczeniowość i głupota dzisiejszych pracowników jest przerażająca. A te wszystkie negatywne komentarze są tego dowodem. Pamiętajcie, ze to Wasz wybór. Jeżeli chcecie coś zmienić, to zmieńcie prace. Nie psujcie krwi ludziom, którzy są dojrzali zawodowo i wiedza jakie jest założenie bycia osoba zatrudniona w oparciu o umowę o prace. Pomyślcie o tym …

Antonio ale nie Banderas

Tak, oczekuję żeby mnie traktowali z szacunkiem, ale od idiotek z „innych korporacji” ja szacunku nie oczekuję, dziękuję. Biurwy polajkują Twoją odpowiedź, a pracownicy i tak znają prawdę. Mam nadzieję że poczułaś się lepiej wypowiadając się na stronie firmy o działaniach której nie masz pojęcia, zapewne w ten sposób chociaż raz chciałaś poczuć się mądra. Szkoda że się nie udało. Pozdrawiam, ale nie z całego serca.

Baba Jaga

Biorąc pod uwagę kraj w którym mieszkamy, biurokrację oraz wszelkiego rodzaju coraz to nowsze podatki założenie oraz prowadzenie firmy doprowadzi do poważnego uszczerbku na zdrowiu psychicznym i fizycznym. Ale nie o tym mowa. W biurze jest zakaz pisania opinii w godzinach pracy czy od tego weekendu wprowadzony jest dyżur poza godzinami pracy aby kontrolować co się dzieje w komentarzach?

@Woodzianka

Typowy korporacyjny szczur.Wszystko rozumiemy ,ale działania które przynoszą więcej szkody niż pożytku,albo parcie z ideologia która ni jak nie ma się do biznesu czy produktywnosci oraz próby ograniczania ilosci pracowników pracujących na rzecz umysłowych nie rozumiemy.Exel nie obsłuży maszyny ani nie naprawi.

Alex
@Woodzianka

Czytam to i nie dowierzam. Ty to tak na poważnie piszesz? Nie wiem w jakiej „korporacji” pracujesz ale jestem pewien że ta „korporacja” to Gillette, tylko tu potrafią zatrudnić tak głupią osobę do biura. Jakieś ogólne teksty o inflacji/pandemii/wojnie- normalnie z podręcznika naszego biura. Szkoda tylko że żaden z tych czynników nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w fabryce. Ani inflacja ani wojna ani pandemia się nie przyczyniły do traktowania ludzi jak (usunięte przez administratora). Próbujesz się wywyższać nad „głupimi pracownikami produkcji które się nie znają na biznesie”, tylko że niestety dla Ciebie jedyną osobą która bredzi bez sensu jesteś Ty. Korpo szczur który jest daleki od realności. Idealnie pasujesz do naszego biura. A jak faktycznie jesteś z „innej korporacji” to po co się tu wypowiadasz? Stwierdziłaś w piątkowy wieczór że „A wejdę sobie na goworka Gilletta poczytam co piszą i wysram tu swoją nikomu nie potrzebną opinie o tym jak powinna ta firma funkcjonować”? Nie wierzę :) Niestety dla Ciebie tym razem się nie udało bo wyszłaś na pośmiewisko. Która normalna osoba wchodzi na strone obcej firmy tu żeby się wypowiedzieć? Żadna. A więc na 99,9% jesteś biurwą z gilletta która próbuje usprawiedliwić wszystkie (usunięte przez administratora) i okropne traktowanie pracowników inflacją i wojną (a to my z kimś wojnę toczymy w Polsce? Czy już w wojnie na Ukrainie bierzemy udział że możemy wojnę do wszystkiego pchać jako usprawiedliwienie?). Zwykła głupia baba oderwana od realności. Pozdrów koleżków z gilletta i nie zapomnij odebrać nagrodę prezesa za perfekcyjne wchodzenie w (usunięte przez administratora) kierownictwu ;)

Bigos
@Woodzianka

Co za bzdura. Ta firma doskonale funkcjonowała podczas pandemii, podczas gdy inne fabryki faktycznie miały realne przestoje. Co do wojny to też raczej koncern P&G odstaje od innych korporacji i dalej produkuje w rosyjskich fabrykach (to kwestia czasu gdy ktoś się temu dokładniej przyjrzy i nagłośni ta sprawę i zacznie się znów bojkot produktów tej korporacji) Wolumeny jakimś dziwnym trafem też nie spadają i non stop brakuje produktu ( czy już jest przygotowana tabelka na zapisy na nadgodziny na święta i majówkę na sensorze ? :)) To wieczne straszenie jaki to jest kryzys bezrobocia to też już się nudny temat zrobił, niech wodzianka zmieni okulary na mocniejsze i rozejrzy się po pobliskiej okolicy gdzie powstają hale jak grzyby po deszczu.

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Halo halo

Czy dział HR nie zagląda tu w weekendy? Coz za fala nienawisci! Trzeba to wszystko zblokować! Skasować! Tak nie mozna! Tak nie wolno! Serce boli od czytania tych negatywow! Przeciez jesteśmy najlepsi, lider rynku Gruming !

Antonio ale nie Banderas

Mam pomysł! Na wzór działu Ostrzy zróbcie dzień otwarty w dziale HR, chcemy zobaczyć jak się tam „pracuje” :)

Baba Jaga

I co jakiś czas zachęcanie bydła do brania udziału w konkursach z nagrodami w recepcji :)

prosto ze szklarni E4

aaaa "Nasze" biurowe projekty to zlecanie roboty firmom zewnętrznym projekty logo, naklejek, pokazy slajdów itd. =ZERO odpowiedzialności z naszej strony. To nie my to firma zewnętrzna:)

prosto ze szklarni E4
@Antonio ale nie Banderas

Ze względu na usunięty wpis ponawiam go Praca biurowy po przyjściu do pracy polega na osiągnięciu celów założonych. 1.kawa 2.sniadanie 3.drugie śniadanie 4.obiad 5.spacer po biurze na halę, oczywiście laptop pod pachą (pełen profesjonalizm) 6.wymyślanie infantylnych inicjatyw typu "dziwne święta", balonikowe lasy, specjalne kosze na koszulki, kręcenie koktajlu na rowerze itd. itd Ja bym nazwał tą "prace" stratą i przeliczył ją jak to jest modne na $$$ Jaki to ma wpływ- korzyść na nasz biznes !

Ta firma w tej chwili to już mało śmieszny żart. Biura rozbudowane do granic możliwości, siedzą w nich osoby które same nie wiedzą po co tam właściwie są. Wystarczy że znasz angielski i możesz płynąć na wysokiej fali menadżerskich wymysłów. Pełno tam takich ślizgaczy, biorą po kilkanaście a czasem kilkadziesiąt tysiecy zł miesięcznie za swoją marną robotę. Na hali nie ma kto pracować, najlepiej jakby jeden operator obsługiwał 10 maszyn a przy okazji jeszcze powypełniał te ich bzdurne tabelki żeby się słupki w Excelu zgadzały. Nowy dyrektor to totalna porażka, widać że gardzi Polakami a jedyne co ma zrobić to przykręcić śrubę i przynieść kolejne oszczędności. Biurwy nie robią nic poza wymyślaniem idiotycznych propagandowych tęczowych spędów. To jak schrzaniono tą firmę to temat rzeka. Ja w każdym razie już podziękuję, bo i tak zdrowie które przez nią straciłem już się nie przywróci. Rada dla przyszłych pracowników, GILLETTE OMIJAJCIE Z DALEKA.

As

(Nie)szanowna firmo, bardzo proszę następnym razem oszczędzić pracownikom godzinę życia i nie organizować tych bzdurnych propagandowych spotkań o celach biznesowych. Gdybyśmy chcieli słuchać absurdalnych i śmiesznych rzeczy to zafundowalibyśmy sobie bilet na stand up. Gdybyśmy chcieli popatrzeć na klauny to poszlibyśmy do cyrku. A w pracy patrzeć na biuro które nie ogarnia nawet skąd się biorą defekty i oglądać propagandowe filmiki mi się osobiście nie chce. Dziękuję.

Jacek

Oczywiście że usuną. Nic innego nie potrafią, a jakoś muszą się wykazać. Teraz to ze śmiechem wchodzę do tych bab z hr bo wiem co robią i jak tuszują wszystkie problemy tej firmy żeby to nigdzie nie wyciekło na zewnątrz. Ale tak jak mówisz, na social media bardzo ładnie jest opisywana sytuacja w gillecie w Łodzi, cieszę się że w końcu pracownicy przemówili. Nie na goworku to na facebooku i instagramie się wypowiemy. Chociaż goworka też raczej nikt nie ma zamiaru sobie odpuszczać. Nie można zabierać chleb babom z hr bo się okaże że nic poza usuwaniem komentarzy nie potrafią haha

Ta firma coraz bardziej przypomina cyrk. Za naszymi plecami już jest rozplanowana redukcja etatów i pozbawienie pracy dużej ilości osób(nie tak żeby to była wymarzona praca ale…), tu usuwają wszystkie komentarze w których jest napisana prawda, biuro udaje że nic się nie dzieje. Szczerze to wolę sama się zwolnić z tego pierdolnika(określenie 1000/10, lepiej nie powiesz), niż dalej niszczyć sobie zdrowie pracą tutaj(w pierwszej kolejności psychiczne). Polecam wszystkim kto się przygląda tej firmie OMIJAĆ JĄ SZEROKIM ŁUKIEM.

Alina
@Jacek

(usunięte przez administratora) Oszukiwanie pracowników, redukcja etatów o której się dowiemy na ostatnią chwilę lub po prostu bez uprzedzenia wręczą nam wypowiedzenie, brak szacunku do ludzi…. Dziwi mnie to że nie możemy się zebrać wszyscy razem i zrobić strajk. Niech firma dosłownie jeden dzień postoi. Oni stracą miliony a my będziemy się domagać normalnych zarobków i dobrego traktowania siebie. Pamiętajmy że ta firma działa DZIĘKI NAM, PRACOWNIKOM PRODUKCJI a nie dzięki pierdzistołkom z biura. Super że ta sytuacja jest wyświetlana w mediach społecznościowych i chętnie się dołączę!

gnom
@Alina

Prosze cie jakiego my mamy prezesa zwiazków nieogara zyciowego a ostatnia z nim akcja Smiechu warta. nikt nie chce sie pchac na to stanowisko dlatego nadal tam siedzi

Baba Jaga

Skoro nowi pracownicy nie są rekrutowani to czymś się musi zająć dział aby nie był bezużyteczny. Może przydałaby się analiza i wykres ilu pracowników odeszło a ilu zostało przyjętych w ostatnim roku. Chyba że tak mają wyglądać oszczędności

Wioletta

Firma z toksyczną atmosferą, nic dziwnego że pół Łodzi powyklejane ofertami pracy w tym (usunięte przez administratora).To samo na portalu Pracuj.pl, jako pierwsze wyświetlają się nachalne oferty P&G. Nikt normalny nie chce tu pracować. Zwykły pracownik jest tu od wszystkiego jak (usunięte przez administratora) Ta fabryka to strata czasu i zdrowia

@Wioletta

Kiedyś to była fabryka z wyboru.Fajni ludzie, atmosfera też niczego sobie.Nawet weekendy nie były takie straszne, szło się z przyjemnością,bo wiedziałem że są ludzie pomocni i życzliwi.A dzisiaj, każdy dla każdego wrogiem, już się nie żartuje, każdy poważny i zestresowany sytuacją jaka tu panuje.Malo się rozmawia,bo nie wiesz czy zaraz ktoś nie pójdzie i nie doniesie na ciebie do przełożonego:(((Smutne,ale prawdziwe

kopsi
@Zły

A może tak było dlatego, że wbrew opinią działała rada pracownicza. I jednym telefonem czy e-mailem potrafili zablokować posunięcia , liderów czy też nawet kierowników działów . Ale to były stare czasy, a może!!!!!!

Podsumowanie

Co jakiś czas poczytam sobie tu trochę ,a potem się zastanawiam z jakimi ludźmi pracuje. Żenada.Jest tu dużo kwestii,z którymi się zgadzam,ale wydawanie negatywnych opinii na wszystko ,to trochę kiepskie.Jak wam źle to nikt was tu na siłę nie trzyma.Idzcie do Żabki,Biedry,albo gdzieś indziej na produkcję za 3000 brutto.Kto wam broni .Narzekacie na analizy,goryle i inne pierdoły.Ale jak byście nie siedzieli z gębą w telefonie i pilnowali maszyn ,a nie tylko reset start ,to nie byłoby analiz.Goryle,jakbyś patrzył pod nogi jak leziesz,to tego też by nie było.Wiec zastanówcie się przez kogo to mamy.Wiec jak nie pasuje-to ..... .

AGV
@Podsumowanie

Chyba się rozpędziłeś z tą opinią. Bo problem jest z rekrutacją nowych pracowników ? Kto decyduje o zatrudnieniu nowych ludzi ? Układ gwiazd, wróżbita, łowca talentów ? Czy małpa klikająca ENTER ? Jak jesteś starym pracownikiem powinieneś zauważyć że jakość talentów, diamentów spadła.

@Podsumowanie

Z zycia Gillette Spotykaja sie dwaj kumple z dzialu Tytana. Jeden pyta drugiego -Jak dzisiaj szlo ? A tAmten odpowiada --Spoko. Od 6 do 7rano szukalem goryla na linii .Potem musialem przeczytac 40 wiadomosci z sereny -veewy.Potem przerwa. Po 8,30 Wziolem udzial w spotkaniu PDCA na jakis drugorzedny temat ktory od 10 lat nie przynosi rozwiazania. Po 10 uzupelnialem swoje segregatory na audyt ktory mnie kompletnie nie interesuje. Potem po 12 zaczalem pisac analize do swojej maszyny z poprzedniego dnia. Tak zlecialo do 14. --Ja sie pytam jak szla dzisiaj twoja maszyna ? --A nie wiem,mechanik stal caly dzien na niej , bym ja mogl robic rzeczy ktore ci powiedzialem. Kurtyna.

Yoda
@Podsumowanie

Widze kolega sympatyczny po praniu tylko zapomnieli o wirowaniu????Za Dużo czytasz Gazetki firmowej????Pozdrawiam

@Podsumowanie

Goj, korposzczurek, ratlerek ? Kim ty wogóle jesteś ? uważaj bo za "Jak wam źle to nikt was tu na siłę nie trzyma" możesz opuścić struktury firmy XD

@brutal

Trafione w punkt. Oczywiście zapomniałeś dodać że jak już coś stworzysz to przyjdzie Fox i Tarta i podpiszą się swoim nazwiskiem. ☺️☺️

z innej strony
@Podsumowanie

Zgadzam się z Tobą, chociaż jeden normalny, nie januszowaty komentarz. Dla hejterów, zapraszam do innych polskich firm zarządzanych przez POLAKÓW, może chociaż trochę docenicie prace w Gillette i to że jednak chcą żebyście pracowali bezpiecznie.

Stary
@z innej strony

Bezpiecznie ? Tworzenie instrukcji, analiz nie zastąpi zdrowego rozsądku i doświadczenia w tym co się robi. Takim podejściem wygaszamy myślenie. Jeszcze troszkę trzeba poczekać jak w wir pracy wpadną "E-eksperci" pewni swoich umiejętności. "kręciłem wszystkim i nie idzie" Bo niedługo nie będzie komu robić :)

@Yoda

Nie czytam,tylko obserwuje co się dzieje dookoła i stwierdzam fakty.Jestes pewien,że kolega?

@UWAGA Deratyzacja

Dobre,trochę mnie nawet rozbawiłeś.Kim jestem?Pracownikiem ,który przychodzi do roboty ,robi co swoje i nara. I za to wpada mi wypłata.Jak mi coś nie pasuje w pracy,to nie wylewam szamba anonimowo tutaj ,tylko mówię o tym głośno i do odpowiednich osób.Opuscić struktury-hahaha.I kto tu jest korposzczurkiem.

@Podsumowanie

"robi co swoje i nara" na polecenie przełożonego papier w kiblu też wymienisz ? "mówię o tym głośno i do odpowiednich osób" Czyli korposzczur-konfitura. Zdanie o puszczeniu struktur było żartem. Głowa do góry Nie smuć się, nie wymagam od ciebie samodzielnego myślenia. Rób co swoje :)

Bumelant
@Podsumowanie

"mówię o tym głośno i do odpowiednich osób" Ja też mówiłem o wielu sprawach głośno tylko do nieodpowiednich osób i dlatego teraz jestem już byłym pracownikiem :)

@UWAGA Deratyzacja

Czytaj ze zrozumieniem,nie było napisane ,że wykonuje wszystkie polecenia przełożonego,tylko że mam odwagę głośno powiedzieć NIE.No ,ale co można stwierdzić po kimś kto tylko narzeka na miejsce gdzie pracuje.A potem zdziwienie ,że nie chcą przyjść do nas nowi .No (usunięte przez administratora) nie chcą.Jak się naczytaja tych bzdur,to pewnie że nie przyjdą.Ciewawe czym się zajmujesz w pracy skoro tak narzekasz?Tak Cię męczy picie kawy,a może chodzenie na palarnie.

@Podsumowanie

Korposzczurku zacznij myśleć. Pytanie brzmi ! Dlaczego ludzie odchodzą z firmy ? Jeżeli ludzie z produkcji odchodzą to jest problem w zarządzaniu . Ps. Tak w pracy piję kawę i palę czasem papieroska. Człowiek nie jest dla pracy tylko praca dla człowieka. Czym się zajmuję ? łapaniem korposzczurów Chce aby to była normalna fabryka z wyboru tak jak dawniej.

mentor
@brutal

Smutna Prawda Firma PG zrobila napprawde wiele aby normalna w sumie prace zamienic na korporacyjny bezsens. Starzy pracownicy pamietaja czasy Gillette i czego sie wymagalo. Gdy nastal Procter zaczelo sie wymyslanie na sile jakies pseudo wiedzy ktora do niczego nie jest potrzebna. Analizy , Segregatory AMy, Goryle, Bosy , trzy zatrzymania na zmiane, IWS , Helf czeki ,Audyty w stylu trawa na zielono,Wykresy Statystyki,, Komu jest to potrzebne--bo przeciez nie zwyczajnym technikom. Jak bede chcial sie uczyc pojde na studia a w pracy wykonuje robote i mam zrobic ja dobrze. Nie potrzebuje tych rzeczy ktore sa wymienione bo maszyna nie idzie przez to lepiej. Zrozumcie to tam w biurach ze do dobrej pracy potrzebne jest przede wszystkim doswiadczenie w obsludze tych maszyn i nic wiecej. TAK OSIAGA SIE CELE ktore sa postawione. Przydaje sie tez kombinowanie ale tutaj firma Procter nie potrafi tego zrozumiec ale to akceptuje. np. ,,dmuchanie,, surowych ostrzy sprezonym powietrzem.--na to formatki niestety nie maja ,ale kaza to robic. Bo fabryka taka jak ta zyje z produkcji ,a nie z tych dziwadel do niczego nie potrzebnych.

Potwierdzam
@mentor

Wszystkie te dzwadła są wymyślone tylko po to by akwarium mogło się ciągle rozrastać.Doprowadzi to wkrótce do tego do czego doprowadziło w Angli przed przeprowadzką do Polski 400 pracowników produkcji 600 pracowników biurowych.Nikt niestety nie uczy się na błędach

assassin
@brutal

Spotykaja sie dwaj mechanicy z dzialu Tytana. --Hej-pyta pierwszy--Zrobiles przeglad maszyny bam ? --Nie zrobilem--Musialem stac na maszynie 8 godzin by technik mogl zrealizowad swoje cele...... ---Ale trzeba bylo wymienic silownik i rotate arm ?????? ---Przykro mi---Firma kladzie nacisk na inne sprawy,takie jak te ktore ma technik --Widze ze sam musze zrobic przeglaad po czasie....... kurtyna

Dzik
@assassin

Dobrze piszesz, taka prawda. Teatr, cyrk (usunięte przez administratora)

@mentor

Efekty smutnej prawdy. Niestety efekty postepowania PG w taki sposob przekladaja sie na codzienne funkcjonowanie zakladu. Pracownicy nie sa przeciez glupi---wiedza ze to wszystko na pokaz. A na co dzien----Prosze bardzo----Technik udaje ze robi CILa. Patrzy czy nikt nie widzi i zaznacza wykonanie nie robiac nic. BOS---Prosze bardzo---Ludzie nawet nie patrza i nie szukaja, Zaznaczaja wykonanie i z glowy. HALFCHECK --Prosze bardzo--Technik oznajmia drugiemu ze wlasnie zrobil mu chelf czeka i zaznacza wykonanie nie robiac nic. Segregatory--Prosze bardzo---Kseruje sie cale tomy i powstaja nowe segregtory na inny temat. AM kolejne kroki--Prosze bardzo---Zatrzymania kodujemy jako planowane by bylo ok. Kwalifikacje na E3--Prosze bardzo---Pokaze ci jak to sie robi i ci zalicze. Mozna wymieniac jeszcze wiele. Niestety do tego wlasnie doprowadzilo kierowanie firmy przez PG.

assassin
@mentor

na codzien widze wlasnie to co w tym poscie jest opisywane. wszystko idzie w zla strone. pracownicy widza niesamowity rozdzwiek miedzy tym jak ma byc a jak jest. sa przez to wkurzeni i dlatego odchodza. ci co zostaja maja to wszystko ewedentnie gdzies.i nic nie robia. powiedzcie w takim razie jaki jest sens tych wszystkich zmian---powiadam zaden.

Oper
@Podsumowanie

Widzę że jednak masz problem z myśleniem. Złapałeś się kurczowo tej pracy jak pies ochłapa. Już nie raz firma potrzebowała ludzi i zatrudniała takich jak ty. Tym razem nie szuka ludzi, mydli ci tylko oczy , tobie i urzędom tylko po to by wykazać ze na polskim rynku brakuje specjalistów a wtedy zatrudni obcokrajowców i dostanie na nich dotacje. Pomyśl co wtedy stanie się z tobą. Zastanów się ile dla nich znaczysz i co cię wyróżnia ewentualnie co oprócz tej pracy możesz jeszcze robić. Potrafisz coś innego po tylu latach pracy jako małpa?

@Oper

Ja po swojej pracy zauważyłem, że jeśli ktoś chce i dobrze mówi to może dużo z maszynami zmienić. Ma wolna rękę, przynajmniej na Tytanie. Jak się trafi na dobrego lidera nie zjedzonego przez korporacje i słupki to idzie się dogadać ze ci ufa i cie szanuje. Tak było w moim przypadku. Wiele razy było mówione jak nie pasuje to odejdź. Tak właśnie zrobiłem ja i wielu moich kolegów i koleżanek. A teraz co? Nagle problem bo ludzie odchodzą. Na rynku jest wiele ofert i oddzwaniają w ciągu doby. Masz kwalifikacje to praca znajdzie ciebie sama. Faktem jest, że Gillette nie przygotuje do pracy w innej wymagającej firmie, ale na narzędzia, których gdzie indziej nie ma. Odnośnie stopów. Tyran potrafi wyciągnąć na FCA ACH perfect shifty i ludzie to już nie raz pokazali. Nawet na maszynach z overcapem. I co robi para moich ulubionych inżynierów? Kręcą bo nie ma z czego schodzić. Masz by nie mogą tak dobrze iść, żeby nie można było rozpisać PDCA. A co robi wtedy operator jak ma 3 stopy nieplanowane? Do roboty go. Nikt nie docenia ze takie wyniki są efektem doświadczenia i pracy również podczas CIL i dzięki temu maszyna tak śmiga. Prawda jest jedna. W każdej firmie są minusy i plusy i jeśli komuś nie pasuje miejsce tu to zmienia na inne. A to że mechanicy robią na maszynach jest efektem tyklko tego że nie umieją powiedzieć nie w odpowiedniej chwili i dają się wykorzystywać.

Godność
@Adam

Taka prawda kto się (usunięte przez administratora) urodził skowronkiem nie będzie. A prokter (usunięte przez administratora) obstawiony

mentor

Chcemy normalnego Gillette---Procter out

@Podsumowanie

Gillette stracilo swoj czas by byc dobym pracodawca. Mieli tyle lat i sracili je dokladnie, Nie pomoze duzy deputat--Tym juz nie kupi sie pracownikow. Trzeba bylo nie dopuscic do odejscia starych pracownikow--Odeszli kluczowi co sie znali na robocie, Mysle ze w biurze maja zla strategie dotyczaca pracownikow. Nie umieja w stylu amerykanskim walczyc by gosc nie odszedl.tylko klada lache---i do widzenia. Za pozno juz na odnowe....

@Bumelant

Donieśli na ciebie jak by nie donosili to byś niebieskiej koszulki nie założył

@Adam

To prawda biuro wyciera czym się da żeby nagród na chapac dla operatora to nic nie wspomnę o operatorach

TikTok

Czy wy jeszcze ogarniacie na tych jednorazówkach kto za co odpowiada w waszym biurze? To samo na Tytanie. Po (usunięte przez administratora) tyle ludzi w tych biurach ?

Gilbert

To kiedy zacznie się ta redukcja etatów i przejście całego zakładu na 3 zmiany? Od nowego roku fiskalnego czy dopiero po sezonie urlopowym gdzie będzie potrzeba szukać wsparcia ze względu na braki kadrowe jak co roku?

Torres
@Gilbert

Cały zakład nie przejdzie na weekendy wolne będziemy pracować na 4 brygady dzisiaj masz dwie maszyny za miesiąc cztery a w sezon urlopowy będziesz miał 6 jak będziesz mocno płakał to dostaniesz do pomocy Manpower wycisną cię jak pomarańcze a jak nie będziesz potrzebny to kop w (usunięte przez administratora) to jest kropo tu się liczy zysk i Pan Alejandro musi dostarczyć oszczędności w czasie kryzysu może zrobić to na ludziach więc trzymajcie się mocno zaczyna się jazda bez trzymanki tylko wytrzymają mocni

Reksio
@Gilbert

A czego było sie spodziewać po tej gnidzie meksykańskiej? Teraz cała jedna zmiana z dużej hali zostanie bez pracy, a ten kretyn dostarczy „oszczędności”. Nawet jak mnie nie zwolnią to zwolnię się sam, nie zamierzam pracować dwa razy więcej za tak śmieszne pieniądze… Alejandro to (usunięte przez administratora)i tyle w temacie. Dział hr, szybko cenzurujcie to inaczej Alejandro i was zwolni haha

LuluSantus Sadziabarus
@Torres

Niech zwalniają, będą maszynki produkować na komputerkach w teamsach :-)

Ale o co chodzi????
@Gilbert

Można prosić o więcej szczegółów dotyczących redukcji etatów i przejścia na 3 zm???Co się dzieje,bo chyba większość nie jest w temacie:((((

Perform
@Ale o co chodzi????

Nieoficjalnie od nowego roku fiskalnego system 3 zmianowy.

Caressing

Tak sobie czytam te komentarze i wniosek jest jeden my sami pokazaliśmy jak umiemy wyrabiać normy jacy jesteśmy pracowici jeden z drugim się przechwala jaki on jest dobry bo zrobił więcej niż ktoś inny więc nie dziwcię się że jeżdżą na was i traktują jak (usunięte przez administratora) sami sobie jesteśmy winni kiedyś ludzie potrafili zrobić strajk stali za sobą murem a teraz jeden drugiemu by nóż w plecy wsadził bez pracowników fizycznych nic by nie było walić korporację

EcoPack

Firma szuka wszędzie oszczędności tylko oczywiście nie tam gdzie potrzeba. Jeszcze kilka lat temu liczba pracowników była odpowiednio zbilansowana, było wystarczająco ludzi na produkcji jak i w biurach. Obecnie biuro jest mocno zbędnie rozbudowane, pełno tam ludzi zajmujących się tak naprawdę niczym. Natomiast na produkcji wciąż ogranicza się liczbę pracowników zmuszając pozostałych do przejmowania ich obowiązków. Im więcej zarządzających tym większy chaos. Cały czas czegoś brakuje, non stop ktoś podejmuje złe decyzję. Z tą śmieszną cyfryzacją to samo.... kilkadziesiąt bzdurnych aplikacji...codziennie coś nie działa z czymś są problemy. Dzień w dzień powiadomienia na mailu jak to zespoły IT walczą o przywrócenie funkcjonalności systemów..... Ta fabryka to karykatura fabryki przyszłości...

Bardzo dobre to pytanie.

belfegor

Sluchajcie Jest Mega Super---mamy 3 zmiany i likwidacje 4 brygadowki. Zastanowmy sie jak podziekowac Alejandro--Przeciez oto walczyly pokolenia operatorow w gillette.Zawsze bylo ze system jest do bani. ALejandro czyni nam naprawde dobra robote--tu kolejne argumenty: 1. W firmie sa dostarczane oszczednosci--pracownicy nie dostaja dodatku za 4 brygady. 2. Pracownicy bez pieniedzy ciesza sie wolnymi weekendami--jupi hura. 3. Gilllette musi wykonac plan 7 dni w 5 dni ---weekend media stop. 4. Pracownicy pracuja intensywniej i jest ok---w koncu jest tam krok 6 am czy inny. 5. Alejandro po tym eksperymencie awansuje do zarzadu pg Jak widac same plusy---Gillette jest super i jest firma ktora daje rade w systemie korporacyjnym PG chcielibyscie cos dodac misiaczki ??????.

@belfegor

Gdzie te 3 zmiany bo jakoś nie zauważyłem żebym miał wolny weekend

@belfegor

Nie płacz ! Będziesz chciał się dorobić, to idź i zarabiaj. Masz weekendy wolne, uruchom głowę, poszukaj pracy weekendowej. Jedna sobota i masz już ten dodatek ! Możesz nie musisz pracować. Zmienisz otoczenie pogadasz z innymi ludźmi, a nie tylko gadanie (pitu, pitu) na stołówce przy ohydnej kawie z automatu. Praca w żyletce to życie z grafikiem! Ps. Tylko (usunięte przez administratora) pracują w weekendy ! Nasz system 4brygadowy jest (usunięte przez administratora) razem z tym śmiesznym dodatkiem.

Mr. CIL

Firma która ukrywa widełki wynagrodzeń O S Z U K U J E starych pracowników :)

@Mr. CIL

Pewnie że to robią. Nowi pracownicy dostają teraz na start prawie tyle co technicy po kilku latach pracy i kilku podwyżkach. Dlatego firma ukrywa to żebyśmy nie zaczęli wymagać więcej. Na starych pracowników mają (usunięte przez administratora), a dla nowych robią wszystko. Żenujące. Właśnie po tym jak się dowiedziałem ile mój kolega który się zatrudnił pare tygodni temu dostał na start- przestałem się starać i cokolwiek robić w tej pracy. Firma ma mnie gdzieś to i ja będę miał ją gdzieś. Szukam innej pracy, gdzie nie robią ludzi w (usunięte przez administratora) A jeszcze ostatnio dział HR bardzo sprawnie usuwa wszystkie komentarze które im się nie podobają, więc się nie zdziwię jak usuną i mój. Debilna firma. Te widełki to śmiech. Jak i podwyżki. Osoby które nie zrobiły nic, przesiedziały na L4 większość czasu ale są lizusami i pupilkami biura dostały większe podwyżki niż osoby które się wykazywały przez cały czas i osiągały dobre wyniki. Że-na-da. Jaka motywacja do pracy? Żadnej.

LaCoste
@Krystian

To fakt kasa podobna opłaca się zwolnić i zatrudnić jeszcze raz kasa ta sama ale za to obowiązków będzie mniej bo zaczniemy od zera a nam co roku w ramach rozwoju nasi genialni przełozeni dokrecaja śrube i wrzucają nowe obowiązków

@Krystian

Czegoś większość pracowników PG nie rozumie. Jeśli ktoś ma doświadczenie z pracy w innych firmach to dlaczego ma nie zarabiać nawet więcej od ciebie? Nie jesteście pępkiem świata i wcale nie ma u Was tylu nowinek. A to, że ktoś kto przychodzi i nie wie jak jest zbudowana maszyna tylko dla Was no to musi się z nią zapoznać. Mylicie wdrożenie z nauką od razu wyzywając nowego bo on nie zna maszyny, przecież w każdym zakładzie taka jest xd no tak jak się nie widziało innych zakładów bo całe życie się pracuje w PG to tkwijcie dalej w swojej(usunięte przez administratora). Ale tak na marginesie to czy nowych czy starych tną jak mogą więc bez spinki. Dobrze mają tylko plecaki i wazeliny.

Piana
@Andrzej

Jak pracownik się wdraża to znaczy że się zapoznaje z czynnościami które będzie musiał wykonywać. Więc w tym czasie nie wykonuje swoich zadań w 100% bo wdrażanie to jego czas nauki. Jestem też zdania że wszyscy pracownicy powinni dostawać takie samo wynagrodzenie za taką samą pracę jaka wykonują. W tej firmie nie ma czegoś takiego jak dodatek stażowy. Ale fakt faktem że co do wieloletnich pracowników wymagania są wyższe i są najbardziej efektywnie rolowani przez przełożonych i nie koniecznie uczciwie wynagradzani.

LaCoste
@Andrzej

Panie Mądruś a kto tam przychodzi z Bóg wie jakim doświadczeniem albo przychodzą młodzi po szkole albo ludzie którzy chcą do emerytury doczołgac firma szuka expertów jakoś nie widać kolejki

@Andrzej

Okej, idąc Twoim tokiem myślenia, dlaczego ja po latach pracy zarabiam tyle samo co osoba z ulicy bez doświadczenia, od razu po maturze (lub w ogóle bez zdanej matury)? Bo ta firma nie ma sprawiedliwego wynagrodzenia. Jak ktoś ma doświadczenie z innej firmy to nie oznacza że w tej firmie to się sprawdzi. Więc ja jestem za wynagradzanie za umiejętności a nie tak że nowo zatrudniona osoba która ma zerowe umiejętności i zerową wiedzę dostaje na start tyle co technicy którzy się wykazują w pracy i mają ogromną wiedzę. Sory ale to jest głupie.

@Krystian

Rozumiem, że jak będziesz szedł do nowej pracy będziesz wołał najniższą krajową? Przecież nie będziesz efektywny na początku swojej pracy, a po okresie próbnym jak w większości zakładów podwyżka będzie rzędu 200pln.

@Krystian

Btw jeśli szukasz sprawiedliwości to nie w PL ziomku poziomku, tutaj nadal panuje zarządzanie folwarczne i poniemieckie kl. Zobacz kto Tobą zarządza i daj znać czy ta osoba nadaje się na twojego przełożonego :) Ja w swojej karierze trafiłem na trzech przełożonych, którzy wiedzieli o czym mówią, prac miałem już 9 i nie zanosi się żebym został.

@Krystian

Tak to prawda takie jest podejście biura do pracownika powini inaczej być rozliczani na start niż ludzie z doświadczeniem i wiedzą

@Senior menadżer

I z tym się zgodzę, takie sformułowanie mnie satysfakcjonuje :) Doświadczeni pracownicy powinni zarabiać więcej. Niestety tak nie jest a dużo pracowników starszych stażem zamiast ubiegać się o to, jeżdżą po nowych (nie zawsze młodych) że za dużo zarabiają.

@Andrzej

Doświadczeni pracownicy zarabiają więcej, ale u innego pracodawcy :) Młody- świeży w Żyletce niech się tak nie cieszy bo wiedzy potrzebnej już nie uzyska. Zostaje nauka na swoich błędach :)

@Sasza

No dokładnie. Tak trzeba postępować. Robię to i to, jestem w stanie zrobić to i to, proszę o podwyżkę. Nie, to cześć. A nie ile razy słyszę lament o boshe ile ten nowy zarabia, więcej ode mnie na pewno, pójdę go podpi..... to na pewno dostanę podwyżkę. (usunięte przez administratora)

Dominika
@Andrzej

Z tego co tu czytam to atmosfera jest chyba słaba w zakładzie... Jak ogólnie jest z wdrażaniem nowych pracowników? Robią to starsi stażem? Jak to wygląda skoro ten starszy jest niezadowolony że młodszy dostał dobre pieniądze?

Janusz
@Dominika

Nie ma reguły. Wszystko zależy od tego na kogo trafisz i czy będzie chciał Ci wszystko pokazać. Zdarza się że są osoby które faktycznie są w stanie zrobić z Ciebie operatora, a są też osoby które wezmą step up kartę(taki zbiór umiejętności do przeszkolenia żeby być operatorem) przerobią to z Tobą i sobie radź.

venus

Uwaga uwaga. Wigilię dla liderów zrobili sobie w restauracji. Dobre żarcie, wyjście z pracy wcześniej bo "szkolenie" a tu wigilię sobie zrobili. 4 godzinki i dodatkowe dwie żeby dojechać. A dla ludzi z produkcji niżej niż lider wigilia 50 minut w namiocie i na stojąco w zimnie. Jak u brata Alberta by tak dali to by był bunt bo tam to można usiąść. A tutaj firma ciągle wyniki super i coraz lepsze, zarabiamy ale robole mają żreć na stojąco jak psy. Brawo gillette. Oby tak dalej

@venus

Smutna prawda.Co się zrobiło z tą firmą??? Pracowników produkcji zawsze traktowano jak gorszy sort,ale to co teraz się dzieje to już lekka przesada.Widocznie nie jesteśmy warci zjeść posiłku z godnością w ciepłe i na siedząco jak ludzie cywilizowani.Straszne...

MrHaha
@Zły

Bo jak był Mike, to była normalna wigilia. A jak przyjechał Alejandro to mamy same „oszczędności” i traktowanie pracowników z produkcji jak b*dło (w sumie tak nas i nazywa biuro). Zobaczycie, jeszcze na bał noworoczny pożałuje pieniędzy i dostaniemy komunikacje że „niestety bał się nie odbędzie z przyczyn od nas niezależnych”. Ta firma to żenada. Jedyne co cieszy to ilość osób które się zwalniają. Życzę tej firmie upadku

@MrHaha

To prawda, że jak nastał nowy dyrektor,to wszystko się ucięlo.Nawet spotkania kwartalne są krótsze,szybko, szybko i do roboty.Ale wigilię można było spędzić w dobrej atmosferze i bez pośpiechu.Może trzeba było oświecić dyrekcję, że taka forma jest zwyczajnie nie ludzka!

MrHaha
@Zły

Dyrekcja ma nas gdzieś, jak i całe biuro. Jesteśmy traktowani coraz gorzej. Jeszcze kłamią w żywe oczy. Przypomnijmy sobie sytuacje z dodatkiem świątecznym i paczkami dla dzieci. W komunikacji zepchnęli to na „błąd ludzki” i w ogóle wyszło na to że to MY jesteśmy winni bo rzekomo „nie złożyliśmy wniosków”. A prawda jest taka że ludzie jeszcze pare miesięcy temu sprawdzali i wszystko było ok, i deklaracja o dochodach i sam wniosek o dodatek były złożone poprawnie i było to widoczne w systemie, i nagle teraz jak sprawdzili- to pokazuje że nic nie ma. Zamiast tego by przyznać że system nawalił i usunął sporo wniosków z systemu, to nam wmawiają że to nasz błąd a gillette był tak szczodry że wypłacił i dodatki wakacyjne i teraz nawet wyjątkowo daje dodatkowe terminy by złożyć wnioski. Firma (usunięte przez administratora) propaganda na każdym kroku, i chyba trzeba być ślepym i głuchym żeby nie zauważyć tego co się teraz odwala.

Venus
@MrHaha

Przecież tam zawsze jest błąd czyjś tylko nie ich. Ciągle tworzą i wprowadzają nowe systemy i nie można nigdy zrobić poprawki tego co jest źle bo osoba odpowiedzialna nie ma pojęcia o co chodzi. Stanowiska w biurach są tworzone na sztukę. Wirtualne są i nie mają żadnej wartości na produkcji. Chyba, że chodzi o tworzenie makulatury. Każdy w biurze się trzęsie, żeby tylko trzymać się na stołku bo nic nie potrafią konstruktywnego. Inżynier prosto po szkole to jest żart, niektórzy nie wiedzą gdzie stoją ich maszyny. Biuro nigdy nie będzie szanować produkcji bo czują się dużo lepsi i ważniejsi. Tylko jakoś w weekend produkcja idzie najlepiej bo żaden nie wymyśla głupot co niby poprawić.

Janusz
@venus

Panie Areczku wigilia w restauracji jest dla zarządu, dla Pana szybciutko na stojąco i wracamy do pracy

To ja
@venus

Pamiętaj. Ludzie z biur konsumują lunch. My (usunięte przez administratora)żarcie.

@venus

Takie jest podejście pracowników właśnie człowiek jak najgorsze. Wigilia czas chwilowych pojednań.w nie można zaprzyjaźniać

Sprawiedliwy
@venus

Porządny lider nie poszedł by na taką imprezę bez swojego zespołu.

Kient

Pianka do golenie gillette ma coraz gorsze opakowanie. Ciekawe jak zawartość Produkt do dystrybucji na Polskę napisy chorwackie, czeskie albo jakiś nigero- kongijski gdzieś tam mamy i literkami na końcu polski, masakra. Produkt kupiony w sieci Ros.... Dawniej jak kupowałem ten produkt to napisy polskie były u góry i to wielkie i czytelne do przeczytania bez lupy !! A czy my żyjemy w USA, w Kongo czy na Ukrainie? NIE. To dlaczego nie ma polskich napisów a dopiero potem małymi literkami dla innych.

Jaca
@Kient

Szanowny panie to forum o pracy w fabryce w Łodzi i poruszamy tu sprawy pracownicze.Poza tym fabryka ta nie produkuje pianek.Osobiście polecam żel wydaje się lepszy od pianki.Pozdrawiam

Maria
@Kient

Nie polecam w ogóle kupować produkcje tej firmy. Jakość okropna, ceny wygórowane, konkurencja ma o wiele więcej do zaoferowania w lepszych cenach. Ale tak, ta strona jest od opinii o pracodawcy, ale wystarczy poczytać co się dzieje na produkcji żeby zrozumieć że tą firme trzeba omijać szerokim lukiem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 250.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 193, z czego 42 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.3/5 Na podstawie 711 ocen.

Gillette Poland S.A.