Opinie o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia ''Mazowiecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia ''Mazowiecka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

?

To spotkanie miało być dzisiaj 0 10.00 Nie pojawili się żadni dostawcy.No chyba jeden.

mm

nie no jasne .......lepsze były opinie na temat mazowieckiej - której gdyby ktoś zapomniał już NIE MA ! a i jeszcze taki drobiazg - NIE BĘDZIE !

x

będą o 10.10. - tylko po co ??? czy ktoś mi wytłumaczy ?

Poszkodowani DOSTAWCY 10.10 o 10 -tej na Borsuczej

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia ''Mazowiecka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
?

Będziemy!!! 10.10. o 10.00 na Borsuczej Zapraszamy państwa (usunięte przez administratora).na zebranie

nn

co za różnica - zaplanowane czy nie. ludzie zostali na lodzie, bez pracy - i tu jest problem. a jeszcze większy , że pieniędzy nie zobaczą nigdy. zostali zrobieni w przysłowiowego "ch"

?

To było profesjonalnie zaplanowane i przygotowane bankructwo . Kasa opróżniona a majątek FIRMY błyskawicznie zniknął . Osoby w FIRMIE, które mają wiedzę jaka jest prawda, nabierają wody w usta . Rodzina przeszkolona i wie co ma robić ,czy to nie dziwne ? A co ze zwykłą ludzką uczciwością ? A co na to PROKURATURA i odpowiednie SŁUŻBY RZECZYPOSPOLITEJ . A co z DZIENNIKARZAMI tropiącymi PRZESTĘPSTWA GOSPODARCZE ? Gdzie POLITYCY, którzy uchwalili Prawo do BANKRUCTWA (usunięte przez administratora)

b52

tam już nie ma nic i nikogo. Komornik wszedł do piekarni i zabierał jak leci wszystko nikt tego nie kontrolował, nikt się nie zainteresował, tam się działy sceny jak podczas wojny domowej kiedy plądruje się sklepy i wszystko czego nie da się zabrać albo unieść - zwyczajnie się niszczy. Piekarnia wygląda jak po przejściu tsunami. nie wydaje mi się, żeby cokolwiek zostało aby móc zabezpieczyć pensje pracowników. Niedługo wszystko śnieg przykryje i KONIEC.

?

No, ok ale ktoś musi zabezpieczyć majątek firmy i w zasadzie to lezy w waszym interesie. Tylko kto? Nawet już zaczęła się wywózka maszyn z Chłodnej. Czy ktoś wie dokładnie kto to zrobił? Może pełnomocnik spienięża to co cenniejsze w firmie aby wycofać swoje udziały? Moim zdaniem w waszym interesie leży pilnowanie co się dzieje w firmie i dokumentowanie tego. Inaczej nic tam nie zostanie i komornik na wsze pensje nie bedzie miał co zająć.

matrix

tzn. pod jaki adres? jeśli myślisz o TYM adresie to tam już nikogo nie ma .

?

I CO NAM DA TO PISANIE??? ZBIERZMY SIĘ WSZYSCY,JEDZMY POD ODPOWIEDNI ADRES I WALCZMY O SWOJE.ONI ZROBILI Z NAMI CO CHCIELI WIĘC NIE BĄDZMY GORSI

bomba

świadectwo mogą podpisać państwo b............... bo mają pełnomocnictwa ale pewnie też znikną.............. a główny kierownik piekarni jest na zwolnieniu lekarskim i pewnie się już nie pojawi. Zostaje sąd pracy jedynie

?

- 2013-10-02 22:07:59 do panstwa B.... niemozecie miec zawiele bo i ile pamietam wszyscy kierowcy zostali przeniesieni do pm spowrotem a na swiadectwie pracy wystarczy podpis glównego kierownika piekarni...I tak się tworzy nowy kodeks pracy !!!!!!!

?

do panstwa (usunięte przez administratora). niemozecie miec zawiele bo i ile pamietam wszyscy kierowcy zostali przeniesieni do pm spowrotem a na swiadectwie pracy wystarczy podpis glównego kierownika piekarni...

?

Kasa za naszą pracę też musi być zwrócona Ja też nie zapomnę i nie daruje

rudy

no się zaczęło...............

?

okradziony - 2013-10-02 20:20:09 DOSTAWCY których okradł z pomocnikami ,nie zapomną i nie darują . Wiadomo gdzie jest miejsce złodziei. Wykorzystali PRAWO do kradzieży, ale niech nie liczą na przedawnienie . Kasa za sprzedany towar musi być zwrócona i tyle w temacie . DOSTAWCY----Pracownicy piekarni łączą się z wami!!!!!!!!

okradziony

VIP

Następna będzie Galeria Wypiekow podobno !!!

?

komu wypowiedzenie konczy sie 12.11 Spotykamy sie 14.10 o 10.00 na Borsuczej po świadectwa pracy,tam oczywiście nikogo nie bedzie ale stawic sie musimy,potem kazdy osobiście sklada do sadu wniosek o swiadectwa pracy.Sad nakaże pracodawcy lub pełnomocnikom wystawic to swiadectwo

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia ''Mazowiecka - Polska

Piekarnia ''Mazowiecka