Opinie o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia ''Mazowiecka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia ''Mazowiecka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia ''Mazowiecka w Polska

?

Kochani jutrowe 01.10.13. jedziemy do inspekcji pracy na ul.Lindleya 16. Może uda nam sie coś zalatwić zbiórka o godz.11 z dokumentami zapraszam chętnych.

***************

z Chłodnej już wywieziono maszyny..... ciekawe kto to zrobił. Właściciele, współwłaściciele, komornicy, wierzyciele????

piekarz

właściciel podobno gdzieś zniknął a współwłaściciele wraz z swoją panią dyrektor i całym kierownictwem mają wszystko w [usunięte przez moderatora] albo poszli na zwolnienia. A nas zostawili samych .

zapytajnik

a tak jak Wy sądzicie - co było przyczyną, że z dnia na dzień takie BUM i wszyscy bez pracy i świadczeń. A gdzie jest właściciel tej piekarni ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Piekarnia ''Mazowiecka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
?

pracownicy piekarni mazowiecka zjednoczmy się i utrzymy im nosa ........tak jak szefunciowi tak i państwu [usunięte przez moderatora] każdy z nas był pewien że pani [usunięte przez moderatora] doprowadzi firmę do upadku

Gwiazda:)

Pan [usunięte przez moderatora] i państwo [usunięte przez moderatora] tak samo nas oszukali i potraktowali gorzej niż niewolników.Niektórzy się zastanawiają dlaczego sprawa przycichła i naszego szefunia nie spotkają konsekwencje-bo się dogadali i każdy z nich wziął swoją działkę!!!!Dobrze wiemy kto wypłacił ostatnie pieniądze pare dni przed TYM UPADKIEM! Cierpią teraz pracownicy a w branży się z nas śmieją!

?

tak właśnie sprawa strasznie przycichla nie dajmy jej tak łatwo wygasnac ludzie z piekarni mazowiecka trzymamy się razem i razem doprowadzmy sprawę do końca niech ukarani będą winni za nasza krzywde

?

To by było najlepsze rozwiązanie,dowiedzieć się kto przejmuje nasze sklepy i starać się tam o pracę

hanna

powysyłajcie cv do piekarni warszawskich - wiem, że sporo z nich szuka sprzedawców i kierowców trzymam kciuki . a tak z innej beczki - to sprawa jakoś dziwnie szybko przycichła........

?

chętnie bym podjęła pracę z inna piekarnia w miejscu gdzie do tej pory pracowałam bo klientów dużo.swoich miałam jak każda pewnie z nas.

hanna

inni przedsiebiorcy inne piekarnie inne firmy ...niestety

jacy INNI???

hanna

sklepami firmowymi już się zainteresowali INNI niestety........

?

Może spróbujmy zainteresować się sklepami firmowymi? dowiedzieć się w administracji jak wygląda sytuacja z wynajmem i zacząć działać coś na własną rękę,zarabiać na siebie.Jest wyrobiony klient,znalezć dobrą piekarnie i działać...

?

zgodze się z tym że oni powinni pracownikom ułatwić odejście z p.m i grało by to ma ich korzyść a nie chować głowy w piasek.A z jazda do nich do domu to ostrożnie bo to jest nachodzenie .Pani D.....do każdego ma tel i jakby chciala współpracy to nawiązałaby kontakt.

?

firma p.B.......... nie ma nic wspolnego z p.m.wiec swiadectwa mogliby nam wystawic jako pelnomocnicy p.Jaroslawa Z

?

ul.Wilanowska 20 Piaseczno . Niewiem czy to pomoze?

?

- 2013-09-28 17:10:08 Świadectwa pracy mogliby wystawić państwo B. ale trzeba ich jakoś "przekonać". firma pani B. jest nadal w KRSie więc teoretycznie tez istnieje, ktoś wie gdzie oni mieszkają? Bo nie ma z nimi kontaktu. A nie ma nikogo poza nimi, kto moze chociaż formalności z pracownikami rozwiązać...nie mówię już o finansach..., bo tego to nie ogarną... Ale mogliby chociaz pomóc z dokumentami... :/pewnie ze panstwo B........powinni nam pomoc z dokumentami udowodnili by wtedy ze nie mieli nic z tym.wspolnego i nie chcieli nas skrzywdzic.Panstwo B..........pomyslcie nad tym

ikar

świadectwa pracy nie otrzymasz, po upływie okresu wypowiedzenia musisz założyć sprawę w sądzie o swiadectwo pracy i oddzielnie o wynagrodzenie. Piekarnię zapewne nikt nie odkupi i nie przejmie bo zapewne wszystko zajmą komornicy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia ''Mazowiecka - Polska

Piekarnia ''Mazowiecka