Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

Hej, czy w firmie UPC Polska płacą za nadgodziny?

P

Tak

b-52

napiszcie ile zarabia w UPC Kierownik ds. Kluczowych Klientów B2B? Jaka jest prowizja od sprzedaży? Czy dają samochód służbowy i laptop? Czy zatrudniają na umowę o pracę? Jaka jest w tym dziale atmosfera pracy i czy warto składać ofertę pracy?

Pafcio

Zarobki po 5 latach pracy są niższe od kasjera z biedronki . Wykonanie targetow w skali roku 90-100%. Pracuje w salonie, rozmawiam po angielsku i płaca jak wyżej. Lider na pytaniem o podwyżki zawsze odpowiada: nie podoba się, to możesz iść na kasę. Brawo za motywującą postawę. Porobione sztuczne etaty typu lider liderów ...pytam się po co ? Aby powielać te same tabelki ?Aby tylko podwajać pensje? Ładowanie pieniędzy w durnego big brothera, które nie przyniosło nam klientów. Kto siedzi w tym marketingu się pytam? Wszyscy , którzy tu dłużej pracują mówią tylko jedno : kiedyś było lepiej, firma dbała o pracowników , były dobre zarobki . W tym momenci w salonie klient malo co załatwi. Ok, Social jest dobry- multisport , opieka zdrowotna.

Znowu zmiana w kadrze zarządzającej sprzedaza? Ostatnio coś często sie to dzieje, kto przyjdzie teraz?

Łukasz
@Marek

Dzwonili do mnie z upca i chcieli żebym pracował za połowę tego co w konkurencji. Jak by ktoś chciał wiedzieć to na pw lukas84ae@o2.pl

Lady
@Marek

To przyszedł jeszcze ktoś gorszy niż (usunięte przez administratora)? Myślałam że gorzej być nie może, a jednak może.......

Black

Bo ta Pani to przerost formy nad treścią.

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Szymon

@Tomasz Mazak to ilu jest managerów na oddziale śląskim?

Tomasz Mazak

Na Śląsku wygląd tak, że niema nigdy menadżera lub kierownika pod ręka. Pracuje tam 7 lat, ale teraz to jest tragedia. Menadżerowie tak zwani siedzą w kuchni na korytarzu, opowiadają sobie gdzie na wakacje jechać itd. Non stop w telefonach wpatrzeni. Jak by zamontować kamery gdzie oni przebywają to by ktos ich w (usunięte przez administratora) kopnol wreszcie

Logan
@Tomasz Mazak

To jakie nowe i chore zmiany wchodzą w życie w 2020 roku? Kolejne salony będą zamykane na rzecz wysp w centrach handlowych?

Wiecie czy UPC Polska udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

haha nie

Tede_x

Mam pytanie czy ktoś wie jakie zarobki są mniej więcej na stanowisku kierowniczym w UPC i jak wygląda sytuacja w firmie ?

Earthy

Na jaką pensję może liczyć pracownik Infolinii technicznej ? Warto aplikować?

Nowaona

Czy coś się zmieniło? Czy da się już pracować w Szczecinie jako handlowiec?

marek

Krzysiu nie martw się, nikt za Tobą nie będzie tęsknił. (usunięte przez administratora)

Maryjan
@marek

cóż... niósł wilk razy kilka...; i tak dziw bierze że tyle lat przesiedział w zaciuszu gabinetu; szkoda tylko Mariusza (zdaje się że podziękowano mu "przy okazji"); porządny gość (jak dla mnie)

selgrs

W dziale technicznym trzęsienie ziemi. Czekają wolne etaty aż do dyrektora. Czas składać CV

Go

Inicjały i stanowisko to nie dane osobowe.

Bylapracownica

W sprzedaży b2b to też za ciekawie nie wygląda. Jak masz przyjaciela za managera to masz fajnie dostajesz leady możesz zabierać kolegom tematy i nikt Ci nic nie zrobi. Jeśli tak jak przychodzisz zewnątrz bez znajomości(usunięte przez administratora). I tak na koniec dowiesz się ze do niczego się nie nadajesz. A jak już coś zrobisz to przez kilka miesięcy będziesz upominać się o prawidłowe naliczenie prowizji bo firma starać się będzie zaoszczędzić na Tobie myśląc ze jesteś głupi i nie upomnisz się o należną Ci kasę. W moim zespole Kamów kto mógł to już się ewakuował a reszta czeka tylko na okazje. Od dwóch-trzech lat ta firma to równia pochyła.

Kamil

Miał ktoś okazję odbyć staż bądź praktykę w UPC, bo widzę, że taka oferta pracy również jest dostępna? Tutaj jest np. ogłoszenie dotyczące pracy jako praktykant w dziale księgowości: https://libertyglobal.wd3.myworkdayjobs.com/UPC_Careers/job/00-877-WARSZAWA-AL-SOLIDARNOCI-171/Praktykant-ka-w-Dziale-Ksigowoci_REQ_00005179 Jak to jest z tym elastycznym czasem pracy, można sobie spokojnie dopasować pracę do studiów?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie UPC Polska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Nf2

Za moich czasów wigilia była traktowana jak sobota więc dział techniczny pracował do godz 15

Kamil
@Nf2

Za pracę w takie dni ,jest przewidziana premia do wypłaty lub odbiór tego dnia w postaci wolnego?

B2

Moja opinia o pracy w dziale sprzedaży b2b jest negatywna. Opinia wynika przede wszystkim z fatalnego podejścia do pracowników ciężkiej atmosfery panującej w dziale. Nie rynkowe wynagrodzenie to też spory minus. Firma również zbiera odpady managerów z innych firm- którzy tylko potrafią psuć to co pracownik wyparacuje. HR dają wsparcie dla takich pokemonów których nawet biedronka by nie zatrudniła. Z firmy ludzie się ewakują wyniki sprzedażowe są fatalne najgorsze od wielu wielu lat. Nikt nowy kto przyszedł nie zrobił wyniku i nie przepracowal dłużej jak pół roku. Po prostu się nie da przez te kłamliwe nie pojęte podejście firm do pracowników. Szczerze nie polecam.

Firma nie kojarzy mi się dobrze, bo docenia i promuje damskiego boksera

@Gość

Czy możesz napisać coś więcej na temat swoich doświadczeń z firmą UPC Polska? Proszę też, aby na forum unikać podawania cudzych danych osobowych. Jakie warunki pracy i wynagrodzenia oferuje ta firma?

potencjalny pracownik

Byłem na rozmowie w sprawie pracy w salonie, gdzie okazało się, że jest również praca w galerii handlowej na wysepce - o czym w ogłoszeniu nie ma mowy. Parę dni w miesiącu - dokładnie 3 (w co gorąco wątpię). Uzgodniliśmy z panią koordynator tego salonu i tej wysepki w SCC, że ostatecznie dam znać za dwa dni, dała wizytówkę i powiedziała, że mam zadzwonić. Sprawa wynagrodzenia i paru innych rzeczy wydały się ciekawe, było parę kwestii wartych przemyślenia. Dzwoniąc za te dwa dni usłyszałem, że nie byłem brany pod uwagę bo "nie pasowała" mi praca w galerii handlowej w weekendy. Zaznaczam jeszcze raz, że miałem dać odpowiedź i byłem raczej na "tak" ale skoro pani starsza koordynator podjęła sama decyzję - proszę bardzo. W moim odczuciu tak może wyglądać traktowanie pracowników, to mówi dużo o tej firmie. Pracowałem wcześniej u największej konkurencji dla tej firmy więc znam tą branżę bardzo dobrze i na rozmowie zostało to zauważone. Natomiast po takiej akcji sporo można wywnioskować. Pewnie osoba ta mijała się z prawdą w 50% rzeczy o których mówiła. Dziękuję, nie polecam.

Peter
@potencjalny pracownik

Są miejscowości gdzie są tylko wyspy handlowe. Tam to ciągła jest rotacja. Nie wiem jak tak można obsługiwać klienta z jego danymi osobowymi?

6 zmysl
@potencjalny pracownik

Dobrze , ze cie nie zatrudnili. Bo gdyby klient co nie pasowal albo byl nieprzyjemny, to pewnie bys pisal listy do prezydenta. A tak maja jednego rozczeniowego typa mniej.

potencjalny pracownik
@6 zmysl

6 zmysł jesteś przykładem na to, że dane osób wypisujących nic nie warte merytorycznie komentarze powinny być jawne. Bo jeżeli siedzisz w nocy i wstawiasz śmieciowy tekst to mój 6 zmysł mi mówi, że nie masz ciekawszych rzeczy do roboty więc pewnie jesteś nieudacznikiem życiowym (zawodowym) który nawet nie zna podstaw gramatyki i ortografii.

Alicja
@potencjalny pracownik

Dyskusje o takim właśnie charakterze raczej nie powinny mieć tu miejsca. Dobrze byłoby, jakby Twoje wypowiedzi zaczęły już oscylować wokół tematów ściśle związanych z UPC Polska jako pracodawcą. Wcześniej już opisałeś nam swoje wrażenia z przebiegu rekrutacji w tej firmie. A czy na rozmowie powiedziano Ci, jaką formę umowy proponują nowym pracownikom na samym początku? To bardzo ważna kwestia i dlatego liczę na Twoją odpowiedź.

@Peter

normalnie siedzisz tam i prawie nikt do Ciebie nie przychodzi wiec nie za dużo tych danych osobowych - straszne miejsca - odradzam UPC to obecnie jeden z najgorszych pracodawców i słaba coraz gorsza firma

Pawloo

Brałem udział w rekrutacji do centrali UPC w Warszawie. Rozmowa wstępna przez telefon, rozmowa z potencjalnym szefem, zadania do rozwiązania. Wszystko do tego momentu ok. Pani z Działu HR mówi, że do wszystkich kandydatów na tym etapie rozmów będą się kontaktować z informacją zwrotną odnośnie rekrutacji. Oczywiście obietnice pozostały tylko obietnicami, pomimo zakończenia procesu rekrutacji 2 m-ce temu. Podejście do kandydatów, którzy poświęcają swój czas bardzo nieprofesjonalne. Firma olewa kandydatów i nie informuje o efekcie rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska