UPC Polska

Opinie o UPC Polska

erjotka 2016-06-03 17:23
Sam jesteś jeleń, a ja nie jestem z nsyfu
Coco jambo i do przodu 2016-06-03 17:50
To czego tu szukasz? Wroclaw sie zes....ral czy co? Brak ludzi do pracy? Za te marne grosze?
erjotka 2016-06-04 00:05
Szukam ludzi do pracy, a oferuje umowę, służbowy samochód oraz paliwo, a czy grosze są marne to niech zdecyduje zainteresowany, a zesrał się nsyf i przejmuje na razie część Wrocławia inna firma, a ja wolę docenić fachowców niż brać ludzi z łapanki
Zenosław 2016-06-08 09:36
Przedstawiciel Handlowy UPC ds. Sprzedaży Usług Telekomunikacyjnych... współczuję. Kto chce, niech próbuje a dowie się, dlaczego taka rotacja wśród handlowców.
budry 2016-06-09 00:42
upc się skończyła . nie da się już zarobić w tej firmie . konkurencja wewnętrzna zjada siebie samą . ,,brat brata harata,, a nowy pośrednik w instalacjach to przekręt jak się patrzy !
budry 2016-06-11 11:57
tu nie idzie o to czy firma ma ofertę , tylko o pracę w tej firmie.
północ 2016-06-15 08:45
Obecnie technicy zarabiają też na "kradzieży materiału". Wykręcają filtry i tłumiki ze skrzynek, a później je ponownie zabudowują. Jak UPC zrobi zestawienie kupno-sprzedaż już nie będzie tak wesoło. Dodatkowo można wykonać analizę skrzynek. Absurdalne jest to, że mają przyzwolenie szefostwa. Wystarczy, że zmienią kolor filtra i zarobki spadają o 50%. To powiedz mi jak długo można budować wizerunek firmy prowadząc taką politykę?

pozdrawiam
Kierownik 2016-06-25 21:30
Zakładają co chcą kupują gdzie chcą najczęściej chińską tandete nikt tego nie sprawdza serwisant przychodzi do klienta bez miernika ,moze jezykiem mierzy tego nie wiem.Standart spada liczy sie kasa .
Cekam tylko jak zajmie się tym PIP kilku podwykonawcòw na umowe a reszta na czarno u podwykonawcòw ,oj ryzykują czekam tylko jak przewiercą np. Gaz i ktoś zginie może wtedy wezmą sie do d...y tej złodziejskiej firmie ktòrą jest upc
budry 2016-06-27 00:58
nie ,, niezłe'' , tylko TRAGICZNE
Janusze tych czasów... 2016-07-04 13:52
Nsyf firma RAK który przetacza się po zdrowym organizmie. Stawki tak zaniżyli że niech was piekĺo pochłonie nieroby, kombinatory oszukańcze.
mówię jak jest 2016-07-13 08:35
wszystko można załatwić w jeden dzień.tylko wy wolicie pisać komentarze w internecie zamiast się postawić.dogadajcie się którego dnia nie wyjeżdżacie na zlecenia i będzie po temacie.nie ma kim robić więc nikogo nie znajdą . a dzień albo dwa zwłoki to dla nplay palec w d..e . Grzesiu ,obudź się wreszcie ...
Kiedy w końcu Pan P. zostanie zwolniony ?
WbrewKorkoracji 2016-08-06 23:09
Pracuję 20 lat w tej żałosnej korporacji, czas się obudzić. To nie Bangladesz, w naszym kraju trzeba szanować pracowników. Są ludzie którzy podejmą walkę z korporacją i to będzie koniec korporacji.
Młoda962 2016-08-10 15:12
jeżeli chodzi o UPC oddział w Tarnowie to bardzo NIE polecam pracy tam! Oszukują z wypłatami, po za tym nie wypłacają pieniędzy od razu tylko na kilka rat. Jak kto woli ale ja po miesiacu dość cieżkiej pracy otzymałam zaledwie 340 zł, a do wypłaty reszty zostało 209 zł . Cały miesiąc pracy za ok 500 zł to raczej niewysoka pensja. Na początku mówią ze dostaniesz 1000 zł plus prowizja od sprzedaży, a okazuje się to zwykłym kłamstwem. Zawsze na początku miesiąca ustalasz cel ile masz sprzedać i jezeli nie sprzedasz tyle ile masz wyznaczone odbijają Ci od wypłaty.
Kabel Boss 2016-08-13 17:22
Było dać napiwek serwisantowi a ankietę wydrukować i użyć w toalecie.
Może takie zachowanie pomoże fachowcowi na pozostanie w zawodzie nawed przy obecnych realiach? Tyle można zrobić samemu, odżałowac parę groszy i mieć pewność że fachman zrobi dobrze.
Pozdrawiam tych co myślą inaczej.
Kabel Boss 2016-08-13 17:24
Było dać napiwek serwisantowi a ankietę wydrukować i użyć w toalecie.
Pozdrawiam tych co myślą inaczej.
kArol 2016-08-29 00:52
Pierwsze spotkanie z Simonem pamiętam we wrześniu 2000 w Mikołajkach, wtedy PTK zmieniało się w UPC.
Glick 2016-09-05 11:46
Od jakiegoś czasu (kilka ostatnich lat) firma robi tak zwaną "optymalizację kosztów" , czyli.

- Wyrzucają wszystko co się da w outsourcing,
- Ciągłe pogarszanie warunków pracy,
- Następnie kogo się da zwalniają i zmuszają do samozatrudnienia.
- Oczywiście umowy są z samozatrudnionymi są coraz gorsze.
- Ciągłe zmianach warunków umowy na coraz gorsze. Próba negocjacji kończyła się zastraszaniem.

Kolejnej zmiany nie zdzierżyłem i pożegnałem się z tą dziadowską firmą.
Można ją określić jednym słowem S.H.I.T. najgorszego sortu.
aaa321 2016-09-28 17:44
ktoś wie jak wygląda praca jako mobilny doradca klienta w UPC? Myślę nad tą pracą, ale nie wiem czego oczekiwać.
mrx 2016-10-02 19:20
Odkąd Tomasz DAKOWSKI objął stanowisko dyrektora sprzedaży w UPC jest coraz gorzej. "Reformy", które ten człek wprowadził spowodowały, że w UPC można zarobić średnie pieniądze (ok 6 tysięcy na działalności gospodarczej), ale jedynie wypracowując w skali miesiąca masę nadgodzin czyli siedząc w pracy 10-12 godzin dzień w dzień. W salonach średnio 4-5 tys. O dobrych pieniądzach (rzędu 10 tys. i więcej) raczej trzeba zapomnieć. Ten deb-il zrobił takie zmiany, z powodu których w każdym kolejnym miesiącu coraz trudniej zarobić te same pieniądze (system ARPU). Zwykłym pracownikom zabrał, sobie nie. To robot, który patrzy tylko na cyferki. W przeciwieństwie do poprzedniej władzy Dakowski w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma jak się pracownikom żyje co widać w masowych w zwolnieniach i wszechobecnym ogromnym niezadowoleniu z jego szkodliwej pracy.
Sara 2016-10-02 19:23
Obecnie praca w UPC to porażka. Wyzysk i marne zarobki. Słyszałem że to z powodu nowego dyrektora sprzedaży.
Koko 2016-10-22 18:57
UPC. Jest to Urząd Pracy Ciągłej dla monterów i serwisantów.
Marini 2016-10-25 11:52
co z tym kupieniem multimedia? moze sie coś poprawi?
Tomek 2016-11-06 21:04
To były czasy
Robol 2016-11-18 19:56
Obecna praca dla UPC w firmach podwykonawczych to DNO i 10 metrów mułu (ciągle malejące stawki za zlecenia przy jednoczesnym zwiększaniu wymagań, obowiązków, biurokracji, smartphonokracji).

Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za zmiany, oby to wszystko h... strzelił razem z Wami.

Klienci już niedługo podziękują Wam za wspaniały wynalazek pt "Horajzon".

Technicy, którzy nie mieli w d.... wizerunku firmy zmienią swój stosunek na jedynie zdrową obecnie taktykę olewania wszystkiego tak samo jak UPC sr........ na nas.
kubas ;) 2016-11-19 18:35
Technicy, którzy nie mieli w d... wizerunku firmy nie zmienili swojego stosunku ;) Oni już odeszli, tak jak ja zrobiłem kilka miesięcy temu. I nie żałuję ;) Mniej nerwów, mniej stresów, mniej godzin w pracy, spokojniejsze dni i więcej czasu na rzeczy ważniejsze, a zarobki znowu godne (w porównaniu do tych z upc w ostatnich miesiącach), jeżeli można tak mówić o zarobkach w Polsce.
gienionim 2016-12-23 21:14
od 2017 roku w UPC szykuje totalne zmiany z zatrudnieniu pracowników
nowsze wrogiem lepszego niestety
hieronim 2016-12-27 21:30
To da się tam jeszcze kogoś zwolnić ? :P

Zostały chyba tylko BOKi i Call Center.
Były instalator 2017-01-01 15:46
To ten syf jeszcze istnieje
Rozumiem 2017-01-10 07:45
Zerknąłem z ciekawości, czy zmiany wciąż idą w znanym kierunku a kadra kierownicza z "warszawki" ciągle sobie gratuluje i premiuje "optymalizację kosztów". Jak widzę UPC wciąż tonie i nic się nie zmieniło (przynajmniej nie na lepsze). Dobrzy handlowcy uciekli a instalatorów/serwisantów serdecznie pozdrawiam bo sam się narobiłem w UPC... za grosze, na własnym paliwie i bez poszanowania prawa pracy. Wszystkim rozważającym związanie się zawodowe z UPC serdecznie odradzam taką opcję.

Nową "jakość" klienci też z pewnością widzą. Ci, których zdarza mi się spotykać pytają do jakiego innego operatora uciekać...
Piny 2017-01-12 12:48
Aż się nie chce czytać takich smutków. UPC będzie dłużej na rynku niż myślisz. Jak nie umiesz pracować Twój problem ale nie oczerniaj innych. Lepiej by Ci zrobiła praca niż pisanie.
Arek 2017-01-21 21:39
Szukam instalatorow do pracy w Danii.
Arek 2017-01-21 21:41
Szukam instalatorow do pracy w Danii.
Molik 2017-01-22 13:39
Słyszałem, że potrzebują człowieka na stanowisko doradcy klienta biznesowego, czy to jest jeszcze aktualne? Jakich zarobków można oczekiwać , czy do tego dochodzą jakieś bonusy? Może są w firmie jakieś dodatki socjalne? Czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna?
Rozumiem 2017-01-23 19:56
Zapewniam, że umiem pracować i Twoja uwaga na ten temat jest bezpodstawna. To, że oczekuję uczciwej umowy, godnej pensji i poszanowania prawa pracy faktycznie może Cię zdziwić, skoro jak rozumiem reprezentujesz UPC. Wbrew Twojej sugestii nikogo nie oczerniam a jedynie stwierdzam fakt. Osoby, które mi nie wierzą mogą potwierdzić moją opinię w innych źródłach, lub wyrobić sobie własną zatrudniając się jako handlowiec w UPC, lub instalator u jednego z podwykonawców.
Arek 2017-01-25 09:42
Szukam instalatorów do pracy w Danii.
Praca praca 2017-01-26 09:37
Jeżeli ktoś z was szuka pracy ale nie chce być tyranem traktowanym jak numer w statystyce to odezwij się do mnie. 3100 podstawy plus prowizje. Praca od 9-17 więcej szczegółów podam przez tel.
Pozdrawiam
Kaczi 2017-01-31 21:05
Proszę o info. w sprawie tej pracy: kaczi44@wp.pl
Bynio 2017-02-08 23:18
Czy oferta przedstawiciela handlowego w Warszawie jest aktualna? Na rozmowie pytają o jakieś trudne sprawy, czy coś wiecie? Słyszałem, że można dobrze zarobić!. Podobno są jakieś dodatki socjalne? Takie mam informacje od znajomego, który pracuje dla UPC
Kołacz 2017-02-09 01:07
Dakowskiego zwolnili - HIP HIP ... :D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
WOTYS 2017-02-09 12:48
Słyszałem, że potrzebują człowieka na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego - Katowice, czy to jest jeszcze aktualne? Jakich zarobków można oczekiwać , czy do tego dochodzą jakieś bonusy? Może są w firmie jakieś dodatki socjalne?
Piękny 2017-02-12 17:43
Myślę, że praca dla UPC jest przyjemnością. Jeśli tylko traktujemy pracę poważnie, lub jest to coś czym się interesujemy. Wszystkie wpisy od rzekomych pracowników o ich problemach z pracodawca to stek bzdur.
JAN 2017-02-15 13:24
HURRRRRRA
Arek 2017-02-15 19:36
Praca w Danii
Pilnie zatrudnimy doświadczonych techników do realizacji przebudowy sieci HFC w Danii.
Prace polegające na: inwentaryzacji dla celów projektowych, pomiarach, wymianie, uruchomieniu wraz z regulacją parametrów transmisyjnych dosyłowych i w kanale zwrotnym – aktywnych i pasywnych urządzeń toru sygnałowego na modernizowanej sieci telekomunikacyjnej. informacje 504-189-233
Doświadczony trener 2017-02-17 16:20
Rekrutacja na trenera ds. sprzedaży. Na pierwszym etapie proponują przygotowanie półtoragodzinnego szkolenia na ulubiony temat. Przez półtora godziny to ja mogę przemawiać za konkretną kasę, a nie za wirtualną obietnicę pracy w tej korporacji.
Poldek 2017-02-18 10:08
Fajna firma i cieszę się , że tu pracuję!!!!!!!!!!!!!!!
wawapracownik 2017-02-20 12:51
dno i wodorosty, omijajcie z daleka :/
sam szukam czegos lepszego
Jędrek 2017-02-23 09:31
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a to jest sprawdzona firma.
czarny222 2017-02-25 13:46
W tej chwili najgorzej ma kanał D2D , nie da się już zarobić.Najwyższe ceny na rynku oraz konkurencja ze strony Biur UPC które rzucają również ulotki i koszą lepszą ofertą,Infolinii ,kanału on line który ma często lepszą ofertę,oraz external.D2D bazują na nowo podłączonych budynkach, jest ich mało bo wypadły nowe miasta, a ten teren jest mocno przechodzony .Po 3 latach odchodzę ,straciłem do siebie szacunek jako doradca jestem dla UPC zerem, marketing nie ma koncepcji na wzrost sprzedaży, stres ogromny bo nie ma gwarancji że zarobi się cokolwiek, a pewność że poniesie się koszty.
czarny222 2017-02-25 14:06
Czy zwolnienie Dakowskiego pomoże tej firmie ? , są przesłanki że będzie gorzej, bo teraz już nikt nad niczym nie panuje , tylko kontrola i zabieranie usług kilka dni po zakończeniu miesiąca .D2D w tej firmie się skończył, nie sposób zarobić po zmianie systemu.
majczaj1711 2017-02-25 15:50
Sprawdzona w jakim sensie???
Chyba w kilkuletnim wdrażaniu Horizona;-)
Była, jest i będzie MASAKRA...
Zostaw swoją opinię o UPC Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPC Polska