UPC Polska

Opinie o UPC Polska

Kabel Boss 2016-08-13 17:22
Było dać napiwek serwisantowi a ankietę wydrukować i użyć w toalecie.
Może takie zachowanie pomoże fachowcowi na pozostanie w zawodzie nawed przy obecnych realiach? Tyle można zrobić samemu, odżałowac parę groszy i mieć pewność że fachman zrobi dobrze.
Pozdrawiam tych co myślą inaczej.
Kabel Boss 2016-08-13 17:24
Było dać napiwek serwisantowi a ankietę wydrukować i użyć w toalecie.
Pozdrawiam tych co myślą inaczej.
kArol 2016-08-29 00:52
Pierwsze spotkanie z Simonem pamiętam we wrześniu 2000 w Mikołajkach, wtedy PTK zmieniało się w UPC.
Glick 2016-09-05 11:46
Od jakiegoś czasu (kilka ostatnich lat) firma robi tak zwaną "optymalizację kosztów" , czyli.

- Wyrzucają wszystko co się da w outsourcing,
- Ciągłe pogarszanie warunków pracy,
- Następnie kogo się da zwalniają i zmuszają do samozatrudnienia.
- Oczywiście umowy są z samozatrudnionymi są coraz gorsze.
- Ciągłe zmianach warunków umowy na coraz gorsze. Próba negocjacji kończyła się zastraszaniem.

Kolejnej zmiany nie zdzierżyłem i pożegnałem się z tą dziadowską firmą.
Można ją określić jednym słowem S.H.I.T. najgorszego sortu.
aaa321 2016-09-28 17:44
ktoś wie jak wygląda praca jako mobilny doradca klienta w UPC? Myślę nad tą pracą, ale nie wiem czego oczekiwać.
mrx 2016-10-02 19:20
Odkąd Tomasz DAKOWSKI objął stanowisko dyrektora sprzedaży w UPC jest coraz gorzej. "Reformy", które ten człek wprowadził spowodowały, że w UPC można zarobić średnie pieniądze (ok 6 tysięcy na działalności gospodarczej), ale jedynie wypracowując w skali miesiąca masę nadgodzin czyli siedząc w pracy 10-12 godzin dzień w dzień. W salonach średnio 4-5 tys. O dobrych pieniądzach (rzędu 10 tys. i więcej) raczej trzeba zapomnieć. Ten deb-il zrobił takie zmiany, z powodu których w każdym kolejnym miesiącu coraz trudniej zarobić te same pieniądze (system ARPU). Zwykłym pracownikom zabrał, sobie nie. To robot, który patrzy tylko na cyferki. W przeciwieństwie do poprzedniej władzy Dakowski w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma jak się pracownikom żyje co widać w masowych w zwolnieniach i wszechobecnym ogromnym niezadowoleniu z jego szkodliwej pracy.
Sara 2016-10-02 19:23
Obecnie praca w UPC to porażka. Wyzysk i marne zarobki. Słyszałem że to z powodu nowego dyrektora sprzedaży.
Koko 2016-10-22 18:57
UPC. Jest to Urząd Pracy Ciągłej dla monterów i serwisantów.
Marini 2016-10-25 11:52
co z tym kupieniem multimedia? moze sie coś poprawi?
Tomek 2016-11-06 21:04
To były czasy
Robol 2016-11-18 19:56
Obecna praca dla UPC w firmach podwykonawczych to DNO i 10 metrów mułu (ciągle malejące stawki za zlecenia przy jednoczesnym zwiększaniu wymagań, obowiązków, biurokracji, smartphonokracji).

Pozdrawiam wszystkich odpowiedzialnych za zmiany, oby to wszystko h... strzelił razem z Wami.

Klienci już niedługo podziękują Wam za wspaniały wynalazek pt "Horajzon".

Technicy, którzy nie mieli w d.... wizerunku firmy zmienią swój stosunek na jedynie zdrową obecnie taktykę olewania wszystkiego tak samo jak UPC sr........ na nas.
kubas ;) 2016-11-19 18:35
Technicy, którzy nie mieli w d... wizerunku firmy nie zmienili swojego stosunku ;) Oni już odeszli, tak jak ja zrobiłem kilka miesięcy temu. I nie żałuję ;) Mniej nerwów, mniej stresów, mniej godzin w pracy, spokojniejsze dni i więcej czasu na rzeczy ważniejsze, a zarobki znowu godne (w porównaniu do tych z upc w ostatnich miesiącach), jeżeli można tak mówić o zarobkach w Polsce.
gienionim 2016-12-23 21:14
od 2017 roku w UPC szykuje totalne zmiany z zatrudnieniu pracowników
nowsze wrogiem lepszego niestety
hieronim 2016-12-27 21:30
To da się tam jeszcze kogoś zwolnić ? :P

Zostały chyba tylko BOKi i Call Center.
Były instalator 2017-01-01 15:46
To ten syf jeszcze istnieje
Rozumiem 2017-01-10 07:45
Zerknąłem z ciekawości, czy zmiany wciąż idą w znanym kierunku a kadra kierownicza z "warszawki" ciągle sobie gratuluje i premiuje "optymalizację kosztów". Jak widzę UPC wciąż tonie i nic się nie zmieniło (przynajmniej nie na lepsze). Dobrzy handlowcy uciekli a instalatorów/serwisantów serdecznie pozdrawiam bo sam się narobiłem w UPC... za grosze, na własnym paliwie i bez poszanowania prawa pracy. Wszystkim rozważającym związanie się zawodowe z UPC serdecznie odradzam taką opcję.

Nową "jakość" klienci też z pewnością widzą. Ci, których zdarza mi się spotykać pytają do jakiego innego operatora uciekać...
Piny 2017-01-12 12:48
Aż się nie chce czytać takich smutków. UPC będzie dłużej na rynku niż myślisz. Jak nie umiesz pracować Twój problem ale nie oczerniaj innych. Lepiej by Ci zrobiła praca niż pisanie.
Arek 2017-01-21 21:39
Szukam instalatorow do pracy w Danii.
Arek 2017-01-21 21:41
Szukam instalatorow do pracy w Danii.
Molik 2017-01-22 13:39
Słyszałem, że potrzebują człowieka na stanowisko doradcy klienta biznesowego, czy to jest jeszcze aktualne? Jakich zarobków można oczekiwać , czy do tego dochodzą jakieś bonusy? Może są w firmie jakieś dodatki socjalne? Czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna?
Rozumiem 2017-01-23 19:56
Zapewniam, że umiem pracować i Twoja uwaga na ten temat jest bezpodstawna. To, że oczekuję uczciwej umowy, godnej pensji i poszanowania prawa pracy faktycznie może Cię zdziwić, skoro jak rozumiem reprezentujesz UPC. Wbrew Twojej sugestii nikogo nie oczerniam a jedynie stwierdzam fakt. Osoby, które mi nie wierzą mogą potwierdzić moją opinię w innych źródłach, lub wyrobić sobie własną zatrudniając się jako handlowiec w UPC, lub instalator u jednego z podwykonawców.
Arek 2017-01-25 09:42
Szukam instalatorów do pracy w Danii.
Praca praca 2017-01-26 09:37
Jeżeli ktoś z was szuka pracy ale nie chce być tyranem traktowanym jak numer w statystyce to odezwij się do mnie. 3100 podstawy plus prowizje. Praca od 9-17 więcej szczegółów podam przez tel.
Pozdrawiam
Kaczi 2017-01-31 21:05
Proszę o info. w sprawie tej pracy: kaczi44@wp.pl
Bynio 2017-02-08 23:18
Czy oferta przedstawiciela handlowego w Warszawie jest aktualna? Na rozmowie pytają o jakieś trudne sprawy, czy coś wiecie? Słyszałem, że można dobrze zarobić!. Podobno są jakieś dodatki socjalne? Takie mam informacje od znajomego, który pracuje dla UPC
Kołacz 2017-02-09 01:07
Dakowskiego zwolnili - HIP HIP ... :D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
WOTYS 2017-02-09 12:48
Słyszałem, że potrzebują człowieka na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego - Katowice, czy to jest jeszcze aktualne? Jakich zarobków można oczekiwać , czy do tego dochodzą jakieś bonusy? Może są w firmie jakieś dodatki socjalne?
Piękny 2017-02-12 17:43
Myślę, że praca dla UPC jest przyjemnością. Jeśli tylko traktujemy pracę poważnie, lub jest to coś czym się interesujemy. Wszystkie wpisy od rzekomych pracowników o ich problemach z pracodawca to stek bzdur.
JAN 2017-02-15 13:24
HURRRRRRA
Arek 2017-02-15 19:36
Praca w Danii
Pilnie zatrudnimy doświadczonych techników do realizacji przebudowy sieci HFC w Danii.
Prace polegające na: inwentaryzacji dla celów projektowych, pomiarach, wymianie, uruchomieniu wraz z regulacją parametrów transmisyjnych dosyłowych i w kanale zwrotnym – aktywnych i pasywnych urządzeń toru sygnałowego na modernizowanej sieci telekomunikacyjnej. informacje 504-189-233
Doświadczony trener 2017-02-17 16:20
Rekrutacja na trenera ds. sprzedaży. Na pierwszym etapie proponują przygotowanie półtoragodzinnego szkolenia na ulubiony temat. Przez półtora godziny to ja mogę przemawiać za konkretną kasę, a nie za wirtualną obietnicę pracy w tej korporacji.
Poldek 2017-02-18 10:08
Fajna firma i cieszę się , że tu pracuję!!!!!!!!!!!!!!!
wawapracownik 2017-02-20 12:51
dno i wodorosty, omijajcie z daleka :/
sam szukam czegos lepszego
Jędrek 2017-02-23 09:31
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a to jest sprawdzona firma.
czarny222 2017-02-25 13:46
W tej chwili najgorzej ma kanał D2D , nie da się już zarobić.Najwyższe ceny na rynku oraz konkurencja ze strony Biur UPC które rzucają również ulotki i koszą lepszą ofertą,Infolinii ,kanału on line który ma często lepszą ofertę,oraz external.D2D bazują na nowo podłączonych budynkach, jest ich mało bo wypadły nowe miasta, a ten teren jest mocno przechodzony .Po 3 latach odchodzę ,straciłem do siebie szacunek jako doradca jestem dla UPC zerem, marketing nie ma koncepcji na wzrost sprzedaży, stres ogromny bo nie ma gwarancji że zarobi się cokolwiek, a pewność że poniesie się koszty.
czarny222 2017-02-25 14:06
Czy zwolnienie Dakowskiego pomoże tej firmie ? , są przesłanki że będzie gorzej, bo teraz już nikt nad niczym nie panuje , tylko kontrola i zabieranie usług kilka dni po zakończeniu miesiąca .D2D w tej firmie się skończył, nie sposób zarobić po zmianie systemu.
majczaj1711 2017-02-25 15:50
Sprawdzona w jakim sensie???
Chyba w kilkuletnim wdrażaniu Horizona;-)
Była, jest i będzie MASAKRA...
Edyta 2017-02-27 13:34
@czarny222 piszesz, że nie ma gwarancji, że zarobi się cokolwiek, czy to znaczy, że w wynagrodzeniu nie ma podstawy?
Byly pracownik 2017-02-27 13:58
UWAGA na NPlay w Gdansku podwykonawca UPC zapomnijcie o wyplatach praca tylko dla ludzi ktorym nie zalezy na wyplacie prawdopodobnie sprawa oddzialu w Gdansku zostanie skierowana do izby skarbowej
x 2017-02-28 08:07
możesz coś więcej napisać ??Bo chyba następna firma będzie miała problem
lysy 2017-03-02 13:13
Praca w UPC kończy się.Od 1 kwietnia zwolnienia w Ericssonie, chodzi o pracowników przesuniętych w ubiegłym roku z UPC. Następny etap to przesunięcie działu technicznego do Ericssona.
Tragedia 2017-03-03 15:38
To co się tam dzieje przekracza wszystkie granice, wypłaty wahają się o tysiąc zł, nawet jeśli zrobisz więcej niż w poprzednim miesiącu, mnożniki również są zmieniane bez Twojej wiedzy tak samo jak waga zadania, nigdy nie wiesz z czego wynika Twoja wypłata, nie wiesz czego się spodziewać, bo nikt nie potrafi Ci wytłumaczyć dlaczego dostałeś o wiele mniej pieniędzy. Firma zdezorganizowana, jeśli nie nauczysz się jak obejść system to targetu nie zrobisz nigdy. Ludzie non stop odchodzą i przychodzą nowi, których trzeba szkolić ale oczywiście target też musi być zrobiony nawet jak dwa tygodnie siedzisz przy nowej osobie. Tak samo z urlopem, mając urlop na np 2 tyg również nie masz zmniejszonego targetu. Wypłaty wychodzą albo za duże albo za małe, sam nie do końca wiesz czego możesz się spodziewać. SZCZERZE NIE POLECAM!
Edyta 2017-03-06 12:08
@Tragedia, a jak z dodatkami?
Pracownik 2017-03-08 12:08
Firma w Gdansku wogile nie zarejestrowana brak wyplat za wykonane prace przebudowa instalacji po NetSatMedia prawdopodobnie nie bedzie za to zaplacone OMIJAC Z DALEKA
Edyta 2017-03-10 11:15
Pracownik, skąd te informacje?
23prim 2017-03-10 19:31
Przepracowałem w firmie 20 lat - dobrze się pracowało dopóki nie przejęła tego KORPORACJA UPC.
Wyssają z ciebie wszystkie soki a potem wyrzucą na bruk bez słowa podziękowania za lata charówki.
x 2017-03-10 21:41
czy chodzi o Nplay czy firmę podwykonawcza? którą omijać ? która oszukuje ?
Instalator 2017-03-14 15:21
Nplay to jakies szemrane towarzystwo
omnix7 2017-03-14 16:10
Cześć Wszystkim byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego w segmencie Small Office/Home Office w oddziale w Gdańsku. Czy ktoś pracował na tym stanowisku, co myślicie na ten temat ? Czy warto podejmować tę pracę ?
Natalia 2017-03-20 11:37
Czy coś wiecej dowiem się o pracy dla "Pricing & Portfolio Specialist"?
Zostaw swoją opinię o UPC Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UPC Polska