Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

Miśka1092

Witam nie moge odzyskać prowizji za sprzedaż w salonie franszczyźnianym. Szef uzasadnił mi to tym że poniósł duże koszty z moim zatrudnieniem. Ktoś coś wie jak odzyskać pieniądze?

PrezesVader

Ludzie z handlu którzy pracowali po 5-8 lat szukają pracy chodzą na rozmowy, brak podwyżek, targety z kosmosu, brak szkoleń, brak produktów, brak podstawowych narzędzi do wykonywania spokojnie swoich obowiązków. Paranoja co się dzieje w tej firmie. Wymagają aby FO sprzedawać w horrendalnych cenach które obowiązywały na rynku 2-3 lata temu. Nie ma sieci poza centrum Warszawy. Inwestowanie w chore projekty typu New Build. Brak pomysłu osób decyzyjnych na poprawienie sytuacji. Może zrozumieją jak już nikogo nie będzie w Kamach że chyba od dłuższego czasu jest coś nie tak. Zespół presales to ludzie którzy powinni porządne szkolenie przejść ! Za te marne pieniądze szczerze nie polecam pracy w handlu w tej firmie.

Patrycja

UPC warto zainteresować się swoim pracownikami oraz ich zadowoleniem , ludzie którzy pracowali po X lat odchodzą bo jest coraz gorzej, pensje niższe lub takie same , brak możliwości rozwoju a pracy dwa razy więcej. Niezadowolenie pracowników przekłada się na niezadowolenie klientów. Sporo osób już chodzi na rozmowy kwalifikacyjne. PS. Dajcie sobie spokój z głupim konkursami, nagrywaniem filmów, potem wielkie oburzenie kierowników : JAK TO NIE CHCĄ NAGRYWAĆ, MACIE NAGRAĆ. PS2. Jeśli jesteś młodą osobą bez doświadczenia i szukasz pracy warto złożyć CV, UPC jest dobrym wyborem na pierwszą pracę. ( Nie Przedstawiciel Handlowy tylko praca w salonie, słuchawka lub backoffice ) Parę miejsc na pewno się zwolni :)

KATO

Zero profesjonalizmu w tej firmie. Wynagrodzenie w porównaniu do konkurencji śmieszne niskie, a targety do zrealizowania identyczne jak w innych firmach. Do tego brak sieci, brak szkoleń, brak wsparcia sprzedaży, brak produktów. Zespół PreSales mega kompetentny nie realizuje zleceń u każdego klienta opóźnienia z realizacją umów. Brak aut służbowych w zespole KAM. Prowizje wypłacane od 80 % zrealizowanego targetu. NA braku sieci to jest nie do zrealizowania. Nie polecam.

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Antek

Praca dla ludzi o dużej dozie cierpliwości oraz mocnych nerwach którzy nie mają możliwości podjęcia pracy w innej firmie i poszukują pilnie zatrudnienia. Pracowałem w UPC jako KAM nie całe pół roku, przeszedłem po 3 latach pracy także jako KAM z konkurencyjnej firmy . To co zastałem w UPC było dla mnie niestety ale nie do zaakceptowania. Wysokie targety nie różniące się od kolosów z branży telekomunikacyjnej , brak infrastruktury sieciowej dla klientów biznesowych ( jedynie duże miasta i to centra miast ). Brak pomocy od innych działów, brak wsparcia sprzedaży, upominanie się o szkolenia produktowe, sprzedażowe, brak produktów ICT. Wszystko co złego działało się w firmie zrzucane jest na handlowców. Handlowiec musi robić wszystko od przygotowania dokumentów prawnych do podpisania umowy poprzez przygotowanie wyceny technicznej. Zespół PreSales jedyne co robi to informuje handlowca o opóźnieniach w sprawie podłączenia klientów. Prowizje oraz premie skonstruowane są w ten sposób aby firma nie musiała ich za często wypłacać. Bardzo ciężko z tą liczbą usług oraz brakiem sieci osiągnąć wyznaczone cele. Problemy z brakiem aut służbowych przypada jeden na kilka osób. Duża liczba pracowników ze sprzedaży zaczyna odchodzić oraz szukać możliwości pracy. Na plus to ludzie zespołu byli bardzo fajni i pomocni.

podwykonawca UPC

Firma bardzo nierzetelna, nie polecam do współpracy w ramach pozyskiwania lokalizacji oraz podpisywania umów na podłączenie. Umowa ramowa jednostronna, stawki śmiesznie niskie, przekazywane listy budynków błędne, nie zweryfikowane. Po wystawieniu fv na płatność trzeba czekać miesiącami, firma nie płaci odsetek pomimo otrzymania noty. Firma nie wykazuje zainteresowania również tematami, które sama zleciła - brak informacji zwrotnych, totalna cisza miesiącami Przestrzegam szczególnie nieduże firmy, na biznesie z UPC tylko stracicie czas i pieniądze. Firma negocjując stawki podpiera się ilością HP w setkach, Wy dostaniecie do 30 max.

Paula

Dla mnie UPC Polska to normalna firma dla chcących pracować.

Stara gwardia

Pracowałem wiele lat, ale dopiero teraz z dystansem patrzę na tą firmę i mogę szczerze powiedzieć, że to zwykły kołchoz i nie polecam nikomu chyba, że to pierwsza praca i człowiek nie jest wybredny. W takiej korporacji nie masz szans zrobić kariery, bo Kierownictwo wyższego szczebla siedzi od lat i nie pozwoli nikomu się wychylić, kto może zagrozić ich pozycji. Na rynku B2C są może nieźli, ale jeśli chodzi o branżę telekomunikacyjną i rynek B2B tą są za murzynami.

Remik

Bardzo mnie zainteresowała sytuacja, że UPC Polska potrzebuje tak dużo osób do pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego! Jaki jest tego powód? Rozumiem że to dotyczy wielu miast ale mimo wszystko?

koziorozec87

Pracowałam 1,5 miesiąca. Podczas szkolenia na salonie już mówiono mi że jestem niekumata i głupia. Od momentu obsługi samodzielnej wieczne pretensje, wiecznie koordynatorowi się coś nie podobało pomimo iż klienci wychodzili uśmiechnięci i zadowoleni. Wolałam sama się zwolnić niż mieli to zrobić sami. Do dziś jest mi przykro bo to była praca moich marzeń.

koziorozec87

Czy są jakiś zmiany na dobre w firmie? Z tego co mi wiadomo to konkurencja planuje coś wprowadzić nowego żeby poprawić sytuacje. Może coś będziecie robić? Taka bezczynność nie wróży nic dobrego dla firmy!!

aasa

To tak: Jeśli jesteś urodzonym handlowcem, chodzenie po blokach 6h dziennie z ciężką torbą nie sprawia Ci problemu, oraz nie czujesz się złodziejem dożucając klientom telefon bez ich wiedzy – to praca dla Ciebie. Jeśli lubisz to robić, jesteś w stanie zarobić 6-10 tys. Jeśli zaś masz w sobie coś z człowieka, zrezygnujesz po pół roku, bo sumienie nie wytrzyma.

Pawelec

Widzę, że UPC Polska ma bardzo długą listę ofert. Praca mało wdzięczna , tym bardziej, że klienci nie rozpieszczają !!

Edyta

@Luidziz tego co piszesz, wynika, że firma się rozwija. Powiesz na jakim stanowisku pracujesz i jak długo? Czy zdążyłeś już awansować w firmie lub dostać podwyżkę? Są to ważne informacje dla osób nowo zatrudniających się w firmie UPC Polska.

Re:Piotrek

Re:Piotrek wpisz sobie w google "upc ericsson przejęcie" i poczytaj jakie dobre zmiany dla pracowników przyniosła zmiana z 2016 roku powodzonka i pozdro :)

Piotrek

Może ktoś nie pracuje w UPC Polska i wypisuje jakieś dyrdymały. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ale nie szanujemy miejsca pracy w którym jesteśmy. Już niejedna osoba wracała do firmy z pochylonym czołem. Ideałów nie ma i zawsze znajdzie się jakiś problem.

MARIO

Widac ze pracujesz w hr luidzi ale na forum opini dla przyszlych ph twoja wypowiedz jest mierna. Jezeli firma inwestuje w rozwoj to ma koszty a wiec ogranicza swoje koszty a co jest najwiekszym kosztem? 1.pracownik. slaba oferta wspolpracy w porownaniu do konkurencji kropka.

Luidzi

UPC Polska bardzo silnie wdziera sie na rynek. Przy tak olbrzymiej konkurencji mamy dobrą pozycję w branży. Ciągły rozwój, nowe projekty i nowe założenia z cała pewnością pomogą firmie zwiększać zasięg usług i ogólnie pozycje. Cieszę się z pracy w firmie.

nie HYDUS

Od kilku miesięcy forsują niejaką firmą Sajent z INDII do projektowania z marnymi skutkami a niebawem ma budować im sieci firma z Chin - GRATULUJĘ

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska