Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

nie HYDUS

Od kilku miesięcy forsują niejaką firmą Sajent z INDII do projektowania z marnymi skutkami a niebawem ma budować im sieci firma z Chin - GRATULUJĘ

Oceania

Nie ma idealnych firm, być może ktoś w firmie zawala swoją robotę? Jest nadzieja, że ktoś decyzyjny przeczyta i będzie miał o czym rozmawiać z rekruterami?

Prawda

Re:Opałka Tak firma powiększyła swój zasięg działania w chwili obecnej okrada swoich klientów oraz współpracowników na terenie całej Polski w całym swoim zasięgu.

Opałka

Czyżby firma powiększała swój zasięg działania? Mają sporą listę ofert pracy i tak sobie to tłumaczę. Trochę jestem zniesmaczony tymi opiniami na forum!

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Niedoszły pracownik

Jak na dużą firmę z Amerykańskim kapitałem całkowity brak profesjonalizmu. Aplikowałem na jedno z stanowisk kierowniczych w sprzedaży. W ramach procesu rekrutacyjnego zostałem zaproszony na dwa spotkania, poproszony o podanie kontaktów referencyjnych oraz obdzwonienie ich w celu uprzedzenia o kontakcie ze strony rekrutera. Po około tygodniu od podaniu kontaktów referencyjnych zostałem zapytany czy mój pracodawca zgodzi sie na skrócenie okresu wypowiedzenia. Po czym - cisza. Nawet najprostszego dziękujemy za poświęcony czas ale zdecydowaliśmy się na innego kandydata. Ja w pełni rozumiem, że pracodawca ma prawo wyboru - i jeśli z jakichś przyczyn moja kandydatura nie była dla niego odpowiednia to przecież w pełni to rozumiem. Ale żeby nawet maila nie wysłać!? W dzisiejszych czasach nie do pomyślenia... Polecam zastanowić się nad podejściem do kandydatów i pracowników bo z takim PR-em daleko Państwo nie zajdą..

@Niedoszły pracownik

Oni nie od dziś funkcjonują w innym świecie....

Zal.pl

Kolega mi mówił że nie płacą nawet po kilka miesięcy zwlekają wiec praca dla kogoś komu na kasie nie zależy z tego co wynika to zadnego auta laptopa komorki materiałów wizytówek też nie dostaniesz a 2 stówki za umowe to im dam jak mi beą znajdowali klientow chętnych kupić.

PH
@Zal.pl

Muszę zaprzeczyć - co do płacenia UPC zawsze terminowo wypłaca kasę.

podwykonawca UPC
@PH

pracownikom może, jako podwykonawca mogę powiedzieć że na przelewy czeka się miesiącami.

Powiedzmy tak pracowalem w upc jako przedstawiciel handlowy tragedia , kasa zadna pseudoszkolenia oraz dojazdy wszelkie aby zaczac prace na wlasny koszt , 1. To znaczy ze jeszcze nic niezarobiles a juz musisz miec transport i oplacic zwiazane z nim koszty 2.meega nie korzystna i drozyzna, jeszcze do tego wadliwa i pelna bledow 3.materialy ulotki ?? Z takimi materialami to ..... no niesprzedaz nie przejrzyste nie ladne z wygladu odpychajace 4 . Wszystko co chcemy tak naprawde dodatkowo platne np ,hbo, canal + i tak dalej 5.moj przelozony na przyklad czasem nie wszystko mowil czyli to co klientowi nie przyszlo w postaci pytania no potem sa problemy jesli jest taka polityka firmy 6. Parcie ciagle na wyniki , jesli sprzedajesz ok jesli nie sa problemy telefony i ciagle naciskanie 7 .ostatnie na 3 miesiace jakie bylem hmm zarobilem 1300 zlotych czyli 433 wychodzi na miesiac zadowalajace prawda ?? ;)

Pacynka

Rotacja pracowników to jest w każdej firmie tym bardzie, że teraz pracownicy stawiają warunki. Wiadomo, że UPC to nie jest byle jaka firma, jak będzie im zależało to zmienią warunki finansowe? Mam nadzieję.

Marysia jaki troling haha

Caly czas szukaja ph poniewaz kazdy ma gdzies warunki finansowe. Akurat znam sprawozdania i realizacje planow ph i srednio masz najnizsza krajowa a dymasz po domach w b2c. Walki fraud sobie daruj nowe inwestycje to konkurencja swiatlo jest ogromna ukladaj sie z dev. Na rynku jest wielu operatorow na 2017 najslabiej placi upc. A koncentryk to dla babc bo mlodzi i firmy biora ftth etth.

Piny

Co to się dzieje, że UPC ma taką długą listę ofert pracy? Jakieś nowe kontrakty podpisali? Jak ktoś wie bardzo proszę podzielić sie na forum. Jak firma się rozwija to człowiek jest spokojny.

NigdyWięcej

Byłem instalatorem w UPC, firma podwykonawcza NPLAY w Warszawie. Minusy: -Pierwsza wypłata? Po dwóch miesiącach. -Godziny pracy? Teoretycznie od 9.00 - 21.00 ,w praktyce od 8.00 - do ostatniego zlecenia. (Jak się człowieku nie wyrobisz do 21.00 a klient nie zgodzi się na przełożenie instalacji na kolejny dzień to sorry, siedzisz aż skończysz. A jak wrócisz do domu to dalej praca bo trzeba zlecenia pozamykać. -Jeździsz własnym autem, za paliwo nie zwracają. -Nerwy, stres. -Często musisz sam organizować sobie narzędzia pracy na przykład klucze do LB musisz sobie pożyczyć od innego instalatora i dorobić na własną rękę (tych skrzynek z kablami na klatkach czy w piwnicach bloków). Plusy: -Wypłaty (ale też trzeba albo dobrze kombinować albo być robotem, żeby wykręcić ładne sumki)

Piny

Może ktoś wie ile może wyciagnąć przedstawiciel handlowy? Sądzę, że do pensji zasadniczej dochodzi prowizja od sprzedaży? Jakie wyposażenie dostaje ph?

Marysia

Pracuję w UPC już parę ładnych lat. Poprzednio pracowałam w małej firmie, 8 godzin dziennie, 5/6 dni w tygodniu. Pieniądze które zarabiałam ledwo wystarczały na opłaty, kredyt hipoteczny, a trzeba było jeszcze nakarmić i siebie i dzieci. Moimi sąsiadami są ludzie, którzy od ponad kilkunastu lat pracują w UPC, tylko w różnych działach. Namówili mnie bym spróbowała swoich sił jako przedstawiciel handlowy. Na początku może i nie było łatwo, w końcu ciężko przestawić się z pracy biurowej na pracę w terenie. Firma organizowała nowo zatrudnionym różne szkolenia, liderzy wychodzili z Nami w teren, chodziliśmy również z doświadczonymi przedstawicielami na spotkania z potencjalnymi klientami. Po jakimś czasie nagle coś zaskoczyło i zaczęłam dość dobrze zarabiać. Zdarzają się miesiące że zarobię kilka tysięcy, ale są również takie i po kilkanaście tysięcy. W końcu stać mnie na normlane życie, nie muszę liczyć każdego grosza, mogę śmiało pójść z mężem na kolację czy do kina, zabrać dzieci gdzieś na wycieczkę. Jeśli ktoś potrafi gospodarować pieniędzmi, to i w gorszym miesiącu bez problemu może żyć na godnym poziomie. Pracownicy jako benefit otrzymują bezpłatną prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków. Firma zapewnia również bezpłatny pakiet usług pracowniczych oraz kartę multisport. Jeśli ktoś pisze, że nie da się zarobić to ma rację, ale tylko w przypadku, kiedy ktoś zamiast się wziąć do roboty, codziennie chodzić w teren i naprawdę się do tego przykładać, to siedzi i czeka aż klienci zaczną Mu z nieba spadać, tak samo jak i pieniądze…

@Marysia

BUUUUUHAHAHHAHA:-)

sda

(usunięte przez administratora) praca. Traktują cie jak zwierze a liderzy mają swoich ulubieńców. U mnie w zespole, był taki jeden rudy Przemek. Jebał firmę jak leci, ale i tak mu dawali teren i klientów. Zmieniam to w (usunięte przez administratora)

Leon

UPC Polska ma sporą ofertę pracy, czyżby nowe rynki?

Zbych
@Leon

Spora oferta pracy w UPC to nie efekt nowych rynków a rotacji pracowników. Supermarkety i fast-foody również mają sporą ofertę pracy i to cały czas.

Onar

A jak.z przejęciem Multimedi?

Nie polecam, praca w sprzedaży UPC to żedana, wciskanie na siłe starszym ludziom telefonów i do tego te załosne zarobki....zwalniam sie

BrakNicka

Witam , Jak ktoś chce uczciwie pracować to ani go nikt nie oszuka ani nikt go nie będzie ciągał po urzędach. Ale Polak to cwaniak... lubi wziąć zasiłek i jeszcze na czarno robić. A że taki cwaniak trafia na innego Polaka cwaniaka to któryś musi być większy cwaniak. Piszecie o Nplay w Gdańsku - i zgadzam się z wami - trafiliście na większego cwaniaka. Zamiast podpisać umowę z konkretnym cennikiem, zapłacić swoje 8,5% podatku dochodowego, podatek od luksusu zwany Zusem i mieć pieniądze na czas, to kilku panów dało się nabrać na "hufiec pracy" pod egidą jednego Gdańszczanina który za was brał pieniądze a wy dostawaliście nawet nie wiecie jaki procent... Ale ..dla Nplaya nawet stroną nie byliście, byliście pracownikami (jak się okazuje nielegalnymi) pana S. który zresztą za ten numer wyleciał. Tak na marginesie umowa jest jedna w całej Polsce firma N. ma stawki wyjściowe nieco wyższe od T. Są jakie są nie da się tego zmienić... Można robić albo zmienić zawód. Wielu robi, zarabiają dobre pieniądze jak na krajowe warunki. Wystawiane Fvat na poziomie 8000zł netto nawet za tzw 1,5 etatu i własny samochód jest sporym zarobkiem. Tylko ludzie, pracujcie legalnie....płaćcie podatki. zusy. i żyjcie Branża komunikacyjna jest ciężką. Ceny usług lecą na łeb na szyję. Klientów nie przybywa i w tej chwili jest ich około 1,4mln w UPC. Z tego musi wyżyć firma, firmy Wykonawcze, tantiemy, opłaty, licencje. Jak na razie tylko UPC znalazło złoty środek i dzięki temu się rozwija. Tak, kosztem pracowników etatowych ale jest to naturalna kolej rzeczy - Outsourcing. Wiele innych firm nie zauważyło tego wcześniej i popatrzcie jaki ich los... wspomniany Net Sat Media,wielki Aster, duża Multimedia i wiele wiele regionalnych małych operatorów i cóż z tego że stawki mieli wysokie... jak nie ma u nich pracy .....

@BrakNicka

Z Aster Panie Brak to akurat inaczej to było.

UPC Polska w branży ma trudne warunki do rozwoju. Pracuję w firmie i ogólnie nie narzekam ale nie jest też łatwo. Rynek jest bardzo trudny i ciężko o pozyskiwanie nowych klientów a to jest podstawa do rozwoju firmy. Praca stresująca może nie dla wszystkich?

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska