Opinie o KPMG w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KPMG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KPMG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPMG w Warszawa

gjjg

a czy na staże, programy, praktyki przyjmują studentów/ absolwentów po 30 roku życia (studia niestacjonarne)?

olka

a jak z wynikami testów z ang? składałam aplik 4 dni temu na praktyki i dzisiaj dostałam maila z testem, mam wyniki ale totalnie nie wiem co o tym sądzić, mój status to normal.

paulina

Cześć, Mógłby ktoś podzielić się informacją jak wygląda rekrutacja i praktyki w dziale prawnym KPMG? Czy ciężko się dostać do tego konkretnego działu? Dziękuje i pozdrawiam,

sawana

Dzięki dond za odpowiedź. W kwietniu i maju będę zdawać jeszcze dwa egzaminy na biegłego rewidenta, będę już miała zdanych siedem i chciałabym rozpocząć aplikację.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPMG? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Dynamics365 Supply Chain Management Consultant?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
sawana

Czy ktoś po 45 roku ma szansę na zatrudnienie w tej firmie?

etna

KPMG jest dobre dla osób początkujących i cierpliwych, można nauczyć się podstaw audytu finansowego i pracy w dużej firmie. Jedyne na co warto uważać to zbyt wielka gabarytowo, jak na schowek na szczotki w którym pracuje, pani od pseudo marketingu. Poza tym wszystko ok.

moni

Byłam tam 3 miesiące na praktykach, ludzie mili ale dużo wymagań.

karol

szczegolnie w KPMG !!! Swietna profesjonalna, genialna polecam jesli umiecie, potraficie, chcecie pracowac w super atmosferze

Kornelia

Dokładnie Marek! Dla mnie to duży plus, że zatrudniają absolwentów i studentów - inaczej cieżko byłoby nabrać doświadczenia w zawodzie bo patrząc na ogłoszenia innych firm to oczekują już jakiegoś doświadczenia.

Ale ktoś ma żal...

Ale kłamstwo moiom zdaniem. Ja pracowałam w dziale marketingu i komunikacji (chyba, ze o inny chodzi) jako praktynatka przez trzy miesiące i chciałam zostać, ale nie było miejsca. Płacą nawet praktykantowi bardzo dobrze płaca. Żadnej złej atmosfery nie zauważyłam, a wprost przeciwnie. Bardzo mi sie podobało.

lolek

Dzień dobry, czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda test z ms office i angielskiego na pierwszym spotkaniu, jaki jest poziom trudności? czy test z angielskiego jest online? z góry dziękuje za odpowiedzi

wori

Mam nadzieję , że Panie już sobie ten temat jakoś wyjaśnią, a ja chętnie wróciłbym już do tematu pracy tutaj. I nawiązując jeszcze do końcówki Pani posta, to możemy takie informacje o warunkach i możliwościach rozwoju w KPMG uzyskać od Pani rónież tutaj bezpośrednio na forum prawda? czekam na jakiś odzew ;)

WOlen

Nie wiem czy jest bardziej znana firma zajmująca się audytami, doradztwem personalnym i gospodarczym niż KPMG. Są co prawda 2-3 firmy o podobnej strukturze i charakterze prowadzenia biznesu, ale KPMG wydaje się być najbardziej dostosowany do potrzeb rynkowych. Powiedzcie jakie trzeba mieć kwalifikacje by u nich być zatrudnionym.

Picke

Co nie oznacza, że po nowym roku się nie pojawią. Przecież KPMG jest stosunkowo dużą firmą i akurat u nich da się zobaczyć tak zwany rozwój więc może w najbliższym czasie coś będą planowali. A nawet jeśli nie to przecież w każdej firmie zmieniają się pracownicy więc można czatować na jakieś oferty na bieżąco.

Golas

KPMG to super firma! Dobre zarobki, a od średniego szczebla bardzo dobre. Jak masz parę lat doświadczenia można wyciągnąć i 20 tysi miesięcznie. Do tego rotacja ok. 20% - więc możesz poznać nowych znajomych, spiesz się bo tak szybko odchodzą. Jeżeli masz wszystkie klapki na miejscu, twój umysł działa normalnie i nie masz problemów mentalnych to spędzisz tu 2-4 lata i pójdziesz do innego biznesu.

patrycja

3500 to chyba dla specjalisty, mi zaproponowali 2500 brutto na start , wykorzystuja sytuacje ze jest 20% bezrobocia

rozeznany
@patrycja

wiecej niz 2500 placa za praktyki w tym roku

anne

a ja mam pytanie - jak bardzo sprawdzana jest znajomość języka angielskiego? Niemiecki mam niemalże biegły natomiast ze znajomości angielskiego nie jestem zadowolona, w tym roku chcę zdać dopiero FCE...

zzz

w 2009 3500 netto to dostawał asystent bez urazy, to typowa korporacja, gdzie nikt nie podzieli się wiedzą tylko zechce wbić nóż w plecy, ale tak źle nie płacą ale częśc osób tam pracująca zupełnie się nie nadaje..

Bardzo zła atmosfera pracy. Właściwie zaczynający pracownik jest traktowany jak śmieć. Bardzo niskie zarobki. Tytułem przykładu prawnik zarabia tam ok 3 500 złotych netto (osoba z kilkutenim doświadczeniem). Stawiają bardzo wysokie wymagania, czasem zupelnie nierelane do stażu pracy pracownika i jego doświadczenia. KPMG boi się, że nie bedzie mieć mięsa w postaci mlodych pracownikow, ktorzy zniosą wszystko, więc chcą dodać kilka ochłapów. Zdecydowanie odradzam!!!

Rzeczywiście można się wiele nauczyć, ale koszt przekracza korzyści z tego idące

Zostaw merytoryczną opinię o KPMG - Warszawa

• Jak się pracuje w KPMG?

Zobacz opinie na temat firmy KPMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KPMG