Opinie o Cebi Poland w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cebi Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cebi Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cebi Poland w Sosnowiec

Obozowicz

Pracownik skazany na śmieszna stawkę . Sami jesteście sobie winni . Nie chcecie strajku to róbcie za minimalną krajową . Boją się nieroby i osoby z ciepłymi stanowiskami . Nawet mi was nie szkoda

Leszek
@Obozowicz

Śmieszną czyli jaką? Jaka jest konkretnie wysokość premii w Cebi? A czy co jakiś czas można się ubiegać o ewentualne podwyżki? :) Będę wdzięczny za odpowiedź.

Żal.pl
@Leszek

Podwyżki co 10 lat premia 90 gr o dyrektor proponuje 5 gr do tej premi a operator ma 16.70 brutto

Potężny operator
@Leszek

16.70 + brak premi uznaniowej czy motywacyjnej . Jak nie bierzesz L4 to jest premia 90 zł haha .

żmija najdłuższa
@Obozowicz

Jest tego dobra strona może rozwalą tą klikę ,Wreszcie się wykażą tą wiedzą i pracowitością w innych zakładach. Dobrze wiedzą że kończy się koryto ale będą się trzymać do końca. Trzeba będzie wrócić do bufetu lub kuchni.

Zolza

Ludzie pilnujcie sobie wypłat bo okradają. Naliczyli za urlop 2.60 za godz

@Zolza

To starczy Ci na wakacje nad Gangesem .Dobra rada to uciekaj stamtąd. ,

Leszek
@Zofia

Pracowałaś w Cebi? Jaka panuje atmosfera w pracy i czy pracownicy dobrze dogadują się między sobą? No i ile tu można realnie zarobić na rękę?

@Leszek

Zawsze możesz spróbować najwyżej się zwolnisz. Jedno Ci może zakład zapewnić ,ubaw po pachy. Na zarobek nie licz bo nadgodziny już rozdane jeśli w ogóle są Ale ludzie Ok.

Zofia

Zarobisz praktycznie minimum ,Co do doświadczenia bez wymagań , Pełno firm w okolicy szkoda zachodu ,Mają pracowników z Uk dlatego nie muszą płacić, Ale jest wesoło .

Beka1

Jedni pracują krócej zeby inni mogli zostac w nadgodzinach hihihi.

Eliza
@Beka1

Jak produkcja nie zarobi to nie będzie z czego zapłacić nadgodzin.

On
@Beka1

Nic nowego jak wszędzie hihi

Lolo

To się zwolnij haha

anka
@Lolo

Emeryci na emerytury

Emilia

Jakie godziny pracy przyjęte są na magazynie w Cebi? Ile jest zmian i z iloma osobami się na każdej z nich pracuje? Czy zespół jest na tyle duży, że można czasami się z kimś zamieniać zmianami, czy w grafiku dopuszczalne są drobne zmiany?

Potężny magazynier
@Emilia

Jesteś kobietą i pytasz o pracę na magazynie w cebi ?

@Emilia

Nawet nie pytaj tylko od razu uciekaj Kiedyś to była firma gdy kierownictwo było Włoskie teraz tragedia.

PF "HIGH HOPES "
@Renata

Czyżby "Myśli i słowa ",nie przynosiły już wiadomego skutku?

Cebi Poland prowadziła rekrutację na stanowisko Księgowy / Księgowa. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Witam jak wygląda praca na wózku widłowym?

beka
@Nowy

Zależy czy na hali, czy na magazynie. Tak czy siak radzę uciekać zamiast się tam wkręcać.

beka1
@Nowy

Na wózku widłowym to zależy czy jesteś z rodziny czy nie Jak nie jesteś to na wózku będziesz robił. Jak z rodziny to na rurce .- i będziesz miał fajną robotę

Lulu
@beka

Zdecydowanie uciekać zakład tragedia pracownicy się niby boją a i tak robią co chcą omijać parę działów bo liderzy to wariaci duzoooooooo by tu pisać

ozyrys
@beka1

Przez agencje dostaniesz dużo więcej jak przez zakład będąc magazynierem nie będę podawał przykładów ale wszyscy wiedzą kto na Cebi zarabia i od kogo,

beka

Nienawidzę tego miejsca z całego serca. O ile ludzie, współpracownicy są świetni, to sam ten zakład to jedna wielka patologia. Nikogo tak naprawdę nie obchodzicie, jesteście tylko zwykłymi produkcyjnymi robakami. Kobiety po 10, 15 latach pracy zarabiają 60gr więcej niż najniższa krajowa, nie ma możliwości dorobienia - nadgodziny tylko dla ukraincow. Deski w toalecie pourywane, zakładu chyba nie stać już nawet na naprawę tego. Jeden wielki dramat. A już w ogóle najgorsze jest całe kolesiostwo i rodzinka (każdy pracownik z pewnością wie, o kogo dokładnie chodzi). Nowi pracownicy przychodzą na dwa dni i znikają bez słowa, wygląda to w ten sposób już od dłuższego czasu. W końcu wszyscy porządni, pracowici ludzie się pozwalniają i zostaną same niemoty - tego szczerze temu miejscu życzę, aby chyliło się coraz bardziej ku upadkowi. Liderka po dwóch latach współpracy potrafi nakłamać w żywe oczy, żeby tylko siebie postawić w lepszym świetle i się wybielić. Wstyd; ciekawe czy w ogóle potrafi jeszcze spojrzeć na siebie w lustrze. Ogółem - (usunięte przez administratora) kiła i mogiła

beka1
@beka

Masz racje nadgodziny tylko dla rodziny liderki nieuka-nieroba lub Ukraińców. Będzie tam zawsze patologia bo dyrekcja nie widzi że zakład zrobił się prywatą rodzinną.

Kolesiostwo
@beka1

Jeśli nadgodziny są tylko dla nieuka-nieroba i Ukraińców to jednak to o czymś świadczy. Ewidentnie widać, kto odwalą lepszą robotę :)

tede
@Kolesiostwo

Ewidentnie to widać ale rodzinne układy .Inni po prostu nie mają możliwości się wykazać i pracować w nadgodzinach bo jesteście przy korycie ..

@Kolesiostwo

Ewidentnie widać magazyniera na rurce w święta majowe .Ludzie to widzą pani lider bez czwórek na przodzie.

beka 1
@Kolesiostwo

źle mnie zrozumiałaś nie chodzi mi że ludzie to nieuki i nieroby bo ludzie są -OK To liderka jest tym nieukiem i nierobem po podstawówce teraz może coś skończyła zaocznie pamiętam gdy pracowała jeszcze na linii jak nie l-4 to brak normy ale była pod parasolem za chwile będzie specjalistą

Kogoś tylek boli?
@Renata

Magazyniera??? Chyba nie bardzo.

sobieraj
@Kogoś tylek boli?

Boli ale nie zwykłego magazyniera ,Tylko Ciebie bo ludzie zaczynają wam patrzeć na ręce . I wcześniej czy później rozwalą tą klikę o jednym DNA.,

Kogoś tylek boli?
@sobieraj

Podejdź do liderów i zgłoś swoją chęć pracy na rozdmuchu - z pewnością znajdzie się dla ciebie miejsce w weekend. Tylko to nie praca leżąca więc nie wiem czy dasz radę.

Sobieraj
@Kogoś tylek boli?

To nie chowajcie list nie wstycie się że przychodzi tylko klika renciści.emeryci.rodzina i konkubina Zaproponujcie ludziom po kolei kto chce przyjść Oficjalnie nie pod stolem A zaczną was szanować

@Sobieraj

Też się nie chowaj zapraszamy zapytaj o nadgodziny,a nie piszesz swoje wypociny tutaj wykażesz się w pracy

Sobieraj
@Ciekawa

Proszę nie wypowiadaj się jako nas. Bo jesteś z ocen twoich wypowiedzi sama. To nie chodzi o mnie ba mi starczy Ale są ludzie którzy mają ciężko. A można co święto oficjalnie zaproponować całej załodze kto chcę przyjść. A nie tylko jedne i te same osoby. Na rurce radzi sobie każdy nawet średnio rozgarnięty a wy jesteście za inteligentni żeby pracować w soboty i niedziele W jesteście za bardzo pracowici Szkoda waszego talentu organizacyjnego Dajcie nadgodziny oficjalnie pytając załogę nawet z innych działów. Nawet magazynier dał radę to inni też dadzą

@Ciekawa

Obserwując godz twoich wpisów i zakładając ze w nocy nie pisze osoba która pracuje na zmianie rannej to dochodzę do wniosku że jesteś konkubina. Ale może się mylę muszę to jeszcze przeanalizowac Pozdro

Kobra
@Ciekawa

Widzę Ci cały czas jak się spoglądasz na telefon a praca stoi. A mówiłaś że ty ciezkooo pracujesz

@Kobra

Stoi ciekawe,a normę to Ty za mnie oczami robisz z tego co widzę to chyba Ty masz zbyt dużo czasu, że tak wszystko widzisz,a Twoja praca pali Ci się w rękach,aż konar płonie

@Kobra

Ciekawe,że masz tyle czasu żeby na mnie spoglądać może zajmij się swoją pracą i tym conTy robisz nie kimś innym bo chyba masz za dużo czasu

kobra
@Ciekawa

Ale kobra się nie podnosi bo jesteś brzydka

@Renata

Czytając twoje komentarze widzę, że cię konkretnie bolą 4 litery :) proponuję żebyś przeanslizował/a własną gł*potę najpierw a potem się wypowiadał/a. I skoro masz tyle czasu na analizowanie i pisanie podczas pracy to wygląda na to, że wcale nie jest tak źle w tym CEBI. Tam gdzie pracuję nie ma na to czasu.

OLA
@Ciekawa

Chcę pomóc Czytając o korzeniach i kobrach Oddam za darmo białego węgorza dla kobiet na szelkach rozmiar - L Zostawię Ci na biurku przy wyspie no wiesz gdzie. Pozdro dla Andrzeja zawsze Byleś spoko jedyny z Cebi dla których mam szacunek i go lubię.

Straszne
@OLA

Może sama sobie pomożesz nie zauważyłam żeby tu ktoś prosił o pomoc

sokole oko
@Ciekawa

Dość przekomarzania to zwykła beka była. Trochę uśmiechu się przyda przy tej szarości Nie mam czasu na głupoty bo kręcę teledysk promocyjny dla jednej firmy domycie się jakiej boombox tworki Szacunek dla wszystkich

Hmmmmm
@Renata

Sorki,ale nie wiem o kogo chodzi bo chyba nie wiecie kto to jest konkubina więc trochę osób na noc pracuje

matrix
@Hmmmmm

Podążaj za białym królikiem. Ale czy to ważne czy chłopak czy dziewczyna zależy jakie mamy upodobania. Czy pracuje na jedną czy na 3-zmiany kto się czuje konkubina jego sprawa nie jest to określone . Podążaj za białym królikiem. A znajdziesz wyrocznie.

kloss hans
@Paweł

Witaj jest fajnie to wykonaj prosty test a)udajemy że płacimy - pot się leje z czoła i nie tylko dużo pracuje b)udajemy ze płacimy -udajemy że pracujemy c)dużo zarabiamy -udajemy ze pracujemy d)jesteśmy na świeczniku dużo zarabiamy jesteśmy od Mało-Zedonga -dużo zarabiamy czy dużo robimy raczej nie Do której grupy należysz .a sama sobie odpowiesz

Szalony

nadgodziny hmm... tylko dla wybranych. Rurka v... porażka ręce bolą jak cholera a oni nic z tym nie robią tylko swoich pracowników dają do czyszczenia rurki. Totalna porażka

Nierób/ nieuk

Zgadzam się z Tobą w 100% kto to widział coś takiego. No kto to widział. Tragieda, ten zakład schodzi na (usunięte przez administratora)

Przyjaciel rodziny
@Nierób/ nieuk

To prawda, w zakładzie coraz więcej kolesiostwa i koneksji. Porządni pracownicy dawno odeszli stamtąd zostały same nieroby

Prezes Zarządu

Dyrektorze... wiecie, że ja wiem... i ja wiem, że wy wiecie, że ja wiem! A skoro obaj wiemy... to znaczy, że wiemy! No tak?! Dyrektorze, jak się nie będziemy rozumieć, to będzie żle... jak się będziemy rozumieć, to będzie dobrze, to jak rozumiemy się?! Wiecie kolego, że w Zjednoczeniu już mówią? A mówią nieeezbyt pochlebnie... Dyrektorze, wiecie co ja mam na myśli... i ja wiem co wy macie na myśli... ale nie w tym rzecz! W Centrali są niezadowoleni a to oznacza, że po poleci brygadzista Półtorak, jak poleci Półtorak poleci też kierownik Młucień, jak poleci Młucień to poleci też mistrz produkcji Kulawik, jak poleci Kulawik... to lecicie na mo.rde i wy dyrektorze! Pamiętacie albo my ich, albo oni... was. To jak, rozumiemy się?! No!

Klient

Reklamą firmy jest kontakt z klientem. Byłem pary razy po towar, pierwszy kontakt to pani Marta czy Magda i pan ,, łysawy'' z biura bodajże to wysyłki są. Jednym słowem tragedia Ci ludzie!!! Z pod budki z piwem są bardziej wychowani???? Do sprzątania Ci ludzie niewiem czy się nadają. Współczuję wspolpracownikom. Pozdrawiam.

Pilot

Nie polecam tej firmy miałem pracować na wózku pracuje jako magazynier kierownik mnie oszukal tragedia

Misuek
@Pilot

Bo (usunięte przez administratora) jesteś, myślisz że UDT zrobiłeś i będziesz 8 godzin na wózku siedział a inni mają (usunięte przez administratora)... za ciebie byś ty mógł się telefonem bawić.

Emilia
@Pilot

A na jakim konkretnie stanowisku jesteś zatrudniony w firmie? Nie było jakiegoś jasnego zakresu obowiązków? Wygląda to zupełnie inaczej niż wcześniej ustalano czy może jednak miałeś wspomniane, że praca na magazynie także się zdarza?

Dorota

Witam.Prosze o informacje co,dokladnie wykonuje sie w Cebi ,na magazynie jak,i na produkcji ,czy to praca zmianowa ,czy pracuje sie w weekendy .Prosze ogolnie co,sie tam robii.Gdziedokladnie znajduje sie zaklad ,jak dzielnica sosnowca.Z góry dziękuję za odpowiedz.

Arbuz

Nadgodziny w weekendy dla zwykłego szaraka zablokowane....ale liderzy mogą w weekendy przychodzić, nawet dwóch mając pod sobą jedną osobę .Taka jest właśnie polityka Cebi!!!!!!Jak się jest na stanowisku to można więcej!!!!!

Aga

Są też dobre strony tego wirusa .Mogę odpocząć z mężem i rodziną i jeszcze dostaje kasę.

Sobierajek
@Aga

Na bezrobociu sobie odpoczniesz.

On
@Aga

Fantastycznie Aga

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Cebi Poland?

Emeryt Ryszard

Zależy na jakie stanowisko, potrzeby zakładów są duże, jeśli chodzi o ludzi, wiec angielski to teraz nie priorytet.

Ciekawy

Czy to prawda że w Cebi pracuje się teraz po 7 godzin z uwagi na obecną sytuację?

NN
@Ciekawy

Nie, nie prawda praca w normalnych godzinach

Obierzyświat
@Ciekawy

Nie

Czy pracownicy Cebi Poland chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

BiednyZaMłodu

W czym?

Nowa

Cześć. Mam parę pytań. Jak wygląda praca w Cebii? Czy to praca ciężka czy raczej lekka chodzi mi głównie o dźwiganie detali komponentów na stanowisko pracy. Czy to praca stojąca czy siedząca? Jak z normami czy są do wyrobienia? Czy wy ludzie pracujący tam jesteście w miarę miło nastawieni do nowych? No i podstawowe pytanie czy zarobki was satysfakcjonują i czy macie jakieś dodatkowe pieniążki nie wiem premia 13sta pensja bony na święta itp. A i jeszcze jedno ważne pytanko czy wogóle są jakieś przyjęcia do was? Choć nie znam to pozdrawiam.

Gonzo

Kto jest tam teraz kierownikiem ?

Atryk

Witam wie ktoś jak to jest ze zwolnieniem, jest okres wypowiedzenia trwający 2 tygodnie czy można z dnia na dzień?

Lux
@Atryk

To zależy od stanu pracy, a jak chcesz się wcześniej zwolnić od woli kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Cebi Poland - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Cebi Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Cebi Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cebi Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 0 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cebi Poland
2.5/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Wygoda 9A
    41-208 Sosnowiec