Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

bruno

zaklad ten schodzi na dno na swieta pracownikom nie dali pierwszy raz zadnej premi swiatecznej mimo ze do tego roku zawsze pracownicy dostawali bony lub kase po 200 zl. w tym roku powiedziano nam ze pan Madej nie ma kasy to smiechu warte bo my coraz wiecej robimy a on kasy nie ma .Wstydu nie ma ludzie (usunięte przez administratora) za marne grosze coraz wiecej kierownikow i dyrektorow i to oni podziela sie ta kasa. Maja byc paczki swiateczne ale laska a deputaty za grudzien co nam dawali nie dostaniemy niech sobie sami zjedza te wedliny bo jak my pracownicy je dostajemy to one juz praktycznie sa stare maja 2, 3 dni termin waznosci i jak czlowiek otworzy w domu to smrod i nic wiecej.Trzeba z taka wedlina isc do sanepidu i zrobic im kolo nosa zeby nie traktowali nas jak swinie .zalosne zycze calej dyrekcji firmy Madej Wrobel oby cale swieta Bozego Narodzenia pamietali o swoich pracownikach i oby uwazali by nie zadlawic sie oscia z karpia

Bożena
@bruno

Administracja dostała premie po 500 złotych gadałam z Błażejem informatykiem chodzi po produkcji i się chwali

Klient2
@Bożena

Hahaha ale masz fantazję

koko koko

Jestem na wychowawczym już pięć lat zaczęłam tam pracę w roku 2003.Zaszłam w ciążę i poszłam na chorobowe.Nie dało się tam pracować, teraz znalazłam inną prace też w handlu i jest spokój bezstresowo i wogóle.Teraz tylko muszę dać wypowiedzenie.Przez te lata kiedy tam pracowałam to był strach ,stres i nerwy sszarpane.

sylwia

najlepsza jest gwiazda od renamentów każe podpisywać zaliczki

Bbb
@sylwia

Ta od inwentaryzacji nowa jakaś czy stara "gwiazda"?

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
niunio

firma porażka

zwirek

prosze powiedzcie prawde. Jak jest na stoiskach miesnych gilem. Jak na tym wychodza pracownicy ?a jak nie wyrobisz normy raz czy drugi to co? Na poczatku to klienta trzeba traktowac jak najlepiej a nie wciskac mu dziadostwa .Zeby tylko norme wyrobic? bo w koncu to od klieta zalezy czy do nas wroci .a ten tajemniczy klient ktorego ktos tam podstawia to niech sie wybieze do urzedu np : poczta ile zalatwiany jest klient .Pani musi najpierw kawe wypic : Potem zajmie sie swoim klienem .A to ze pracuje na takim stoisku to swiadczy o tym ze lubie kontakt z ludzmi po prostu lubie ta prace

neutralizm

A jak pracuję się na rozbiorze i jaką kwotę można zarobić .Czy kierownictwo nie nadużywa swoich kompetencji względem pracownika!!

stella

Chciałam zapytać jaką umowę tam dają jako pomocnik pakowacza? Odpowie ktoś

orest
@stella

najpierw probna 3 miesiace..potem 2 lata

hehe

Hej, ale czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że premie się normalnie trafiają do podstawy, co znacznie jest potrzebne pracownikom. Pewnie i benefity socjalne są

Leon

To że są na czas tego nie neguje... Zawsze przed 10 są na koncie. Tylko mogły by być większe bo są coraz mniejsze..niestety. Taki zakład a nie chce pracownikom dać podwyżek. Szkoda.

Leon

@Lesiu :) Brawo Ty.. Do kadr czasem się dostać to gorzej niż klasztor... Prawie jak Alcatraz:) Tydzień wcześniej zamykane kadry aby wypłaty zrobić. Siedzą chyba w 6 księżniczek i wez coś załatw na już... Praktycznie możesz zapomnieć.. Paski z wypłat tylko 3 dnie wydawane i to jeszcze w wyznaczonych dniach..:/;/;/;/

jj

Umcia Umcia

Od wielu, wielu lat jeżdżę na rowerze, turystycznie. Po okolicach Chorzowskiego Parku przejeździłem tysiące kilometrów. Znam tę okolicę na wylot. Są przepiękne. Pływam, też od bardzo dawna. Przez ostatnie parę lat można mnie spotkać prawie w każdą sobotę i niedzielę na basenie w Siemianowicach. Znam wszystkich ratowników i oni mnie znają. Kocham las. Mogę godzinami chodzić po nim lub jeździć rowerem. Najwspanialsza w lesie jest wiosna, kiedy przyroda budzi się do życia. Ptaki zdzierają gardła, zwierzęta można spotkać na każdym kroku. Nie są jeszcze płoszone. Pisząc o swoich zainteresowaniach widzę las. Świerki, sosny, fotogeniczne brzozy. Wszechobecna zieleń. Bardzo lubię zbierać grzyby. Wiele lat temu zainteresowałem się fotografią. Z aparatem chodziłem prawie wszędzie. Lubiłem i lubię fotografię reportażową i podglądanie przyrody. Polska lustrzanka Start II towarzyszyła mi przez wiele lat. Później była Prac-tika Super TL, mam ją jeszcze, ma 35 lat. Przestała robić zdjęcia ze starości. Dzisiaj robię zdjęcia Konicą - Minoltą. Mam wiele pudeł i albumów zdjęć. Moim hobby i pracą jest również rozwój miasta i jego okolic. To moja pasja zawodowo - prywatna. Nie będę jednak zanudzać, bo to temat rzeka. Czy część tych pasji zawodowo - prywatnych uda mi się niebawem realizować? Zobaczymy. Moje zainteresowania przyszły same…. Od najmłodszych lat interesuję się elektroniką i elektryką. Lubię kombinować ze sprzętem RTV i komputerem. W ostatnim konkursie z fizyki ( 2012 r.) na ciekawe doświadczenie zdobyłem 5 miejsce … otóż skonstruowałem KLIMATYZATOR. Interesuję się technologią i telefonami komórkowymi. Sprawdzam ich funkcje i płynność działania systemu. W wolnym czasie bardzo lubię jeździć na rowerze. Moim kolejnym zainteresowaniem jest fotografia. Często robię zdjęcia. Chodzę również na kółko fotograficzne w szkole. Bardzo dobrze wychodzą mi zdjęcia natury, jak i widoków : )

Leon

potrzebuja duzo ludzi, tylko nie wiem dalczego nie przyjmuja ich...chyba ze wola ukraincow..

nie rosnie:///

Leon

1300-1500 . Nadgodziny 120 zl i czekasz nawet 3 tyg az ktos laskawie zrobi liste osob z nadgodzin.

Leon

Slabo placa niestety.. a chca zeby robic bardzo duze tonarze..

Leon

Zartujesz sobie?? Pracowales lub pracujesz w tym zakladzie?? Ludzie po 3 tyg czekaja na zalegle pieniadze z nadgodzin a jak kuz je daja to upieprza na wyplacie niestety

Lesiu

Jestes od bieleckiej czy wachala ? Ile ci dali za taka prymitywna formę reklamy ? A moze pracujesz u nich w tym dziale nooboe IT albo klasztorze kadrach ?

Trochę śmieszne ja tam pracuje zarabiam najniższą krajową w dodatku muszę iść na 12 godzin do pracy bez dnia wolnego robić nadgodziny po popoludniowkach od razu muszę wskoczyć na nocke nie mam nawet dnia wolne ludzie uciekają zwalniają się po 17 osób naraz to chyba świadczy o firmie że coś jest nie halo tutaj nic nie dbają o pracowników wypłaty te same nawet górnik na dole nie zarabia 6 tysięcy na rękę na pewno tyle nie mają a co do pieru w tej firmie powinien się zanich wziąść PIP za to że łamią kodeksy pracy gorzej niż w obozach koncentracyjnych ktoś powinien to zgłosić do PIP żeby się tym zajęli

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.