Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Patrycja

@M. czy pensja podstawowa i premia uznaniowa to wszystko co może zaoferować pracodawca? A co z pakietem medycznym czy innymi benefitami?

qwert

Złodzieje!

widzialem
@qwert

najwiekszy zlodziej to kierowniczka stoiska w kauflandzie na wirku robi taki mobing ze szok a kradnie juz od wielu lat i nikt nie potrafi jej nic udowodnic

Feliks

Nie ma wcale nowych ofert pracy a bardzo zależy mi na pracy u Madeja. Czy coś mają wolnego? Proszę o ionformacje.

Shreek

Czy Praca na dziale pomocnik pakowacza jest trudna ?

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Szukajacy

Szukam pracy jako przedstawiciel handlowy i chciałbym pracować w tej firmie. Wiem od znajomych, że to super firma i nie będę żałował jak się dostanę. Czy jest taka szansa i jakie zarobki można mieć?Dzięki

L
@Szukajacy

Na detalu bedziesz placony od tonazu czyli obrotu jaki zrobisz - tu plany beda Ci dzwigac tak bys za duzo nie zarobil. Jest na to sprawdzoy sposob - prezentacja i promocja towar buchasz na boku robisz sobie druga pensje. Na detalu sie sprawdza.

M.
@L

Nie wiem dlaczego przekazujesz takie kłamstwa. Płacona jest pensja podstawowa (niezbyt wysoki poziom) + premia uznaniowa (iście symboliczna). Jak zarobisz 3 tysie to możesz szampana otwierać. Szału, więc nie ma.

MARIA

Dzisiaj byłam w sklepie Tesco w KĘTACH i chciałam kupić kawałek żeberka około 30-40 dkg chudszego ponieważ mam ponad 70 lat chciałam nieduży kawałek,lecz niestety pani na stoisku odmówiła bo nie może kroić żeberek, więc nie rozumiem czy muszę kupić krowę zeby wypić szklankę mleka. Zaznaczam że pani [starsza] nie byla zbyt uprzejma.

Rozbiór

Mam pytanie .. Interesuje mnie praca na rozbiorze ,głownie na białym ,bo mam doświadczenie .. Jak ludzie ,zarobki , polecacie ???

Tosiek
@Rozbiór

Zalezy ile wynegocjujesz z Jackiem. Dziewczyny wyciagaja kolo 6-7 na reke ale musza sie godzic na nadgodziny

Fogo

Złożyłem swoje cv i czekam na odpowiedź. Może ktoś wie jakie zarobki dostanę?

Szukająca pracy
@Fogo

Cv złożone na bramie ponoć nie kazde dochodzi do kadr,Ochrona robi mała rekrutacje na wlasna reke

Szukająca pracy

Witam,czy w Madeju sa jakies zatrudnienia teraz ? Jak tak to czy warto zostawic swoje cv na ''bramie'' czy jakis inny kontakt do zatrudnien ??

Mam pytanie czy na sklepach rzeczywiście tak źle się dzieje? I czy to prawda że firma na być sprzedana?,?

zaklad chroniony

Zaklad schodzi na psy, pracowalam tam jakis czas i bardzo zaluje, ale jak ktos potrzebuje pieniedzy to chwyci sie wszystkiego, teraz pracuje w zakladzie X o 1000 osob wiecej niz w Madeju, praca przyjemniejsza i traktuja pracownika z szacunkiem na swieta premia ogromna bony 200 zl przy tym sie chowaja- swieta wolne sylweser wolny, urlop mozna dostac kiedy sie chce a nie kiedy kierownik kaze ci isc do domu, niech pan Madej nauczy sie szacunku dla pracownika wkoncu pracuja ciezko na jego pieniadze duzo ludzi traci tam zdrowie . A osoby z grupa sa wykorzystywane nie dosc ze dostaje na nich pieniadze to rowna z ziemia P.S zanim pojdziecie z CV do Madeja zastanow sie i poszukaj 100 razy

Randstad

Bestio!!..co kusisz i rozpalasz moje żądze uśpione,przez Ciebie staje się niegrzecznym chłopakiem,moje myśli owładnięte Tobą,moje ciało rozpalone czeka...byś zawładnął nim,ustami,językiem co spragniony w pot i nektar.Niech utonę w Twych silnych ramionach,niech poczuje Twój kobiecy zapach,wilgotna skórę...chce usłyszeć Twój szybki urywany oddech! Chce słyszeć Twój krzyk ekstazy ,wykrzyczane moje imię! Moje ciało nadal rozpalone,czeka...

Waldii7

Dobrze że to jeszcze w starym roku 2016, ale mam negatywną opinię. Kupiłem kabanoski - są smaczne, ale już chyba ze trzy razy trafiłem w nich na kości. Dotyczy to kabanosów wieprzowych pakowanych po 120g. Kabanosy te jadły małe dzieci i aż strach pomyśleć co by było jakby dziecko połknęło taką kostkę. Jeśli jeszcze raz trafię na kość to opiszę to na różnych portalach w formie złej reklamy. Teraz jednak w związku ze zbliżającym się Nowym Rokiem Życzę wszystkiego najlepszego. Zeby nie było, że anonim podpisuję się Waldemar Pełka mail waldii7@wp.pl

Maryska

Te wyroby miesne to sama chemia.

Monia

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?

Sumienie
@Monia

Zastanow sie tysiac razy. Popytaj o przypadek handlowcow Sp. Asi i Sp Henka Nie zapomnimy nigdy !

Frank
@Sumienie

Przybliż temat z handlowcami

borys

smiechu warte ja pracuje juz pare lat w tej firmie ale wydaje mi sie ze wlasciciel to malo co wie co sie dzieje u niego w zakladzie on sie chyba tym nie interesuje wystarczy mu pewnie kasa ktora zarabia bo jak by sie interesowal to dawno by zmienil wladze ktora zarzadza zakladem.My ludzie fizyczni lepiej bysmy tym zarzadzali ,narobili towaru przed swietami tyle ze polowe nie zapakuja bedzie to lezalo na suszarni albo na hali i sie kisilo a my po swietach bedziemy jedli stary towar .Beda mieli co dac do deputatow jak sie termin bedzie konczyl albo na stolowke.Nikt w tej firmie nie mysli co do bonow na swieta to naprawde zrobili swinstwo taki duzy zaklad a taki biedny ,Radze tym ktorzy chcieli by sie tam zatrudnic aby omijali ten zaklad z daleka bo tam jest tylko wyzysk czlowieka i tam sie licza tylko tony a nie jakosc produktu bo wedliny to az swieca od konserwantow .

nikola

Władza podzieliła sie między sobą,do tego stać ich na wyjazd do Wisły na wigilię a co z nami???niech siedzą cicho i za.....ą,a najśmieszniejsze jest tłumaczenie,dlaczego dla nas nie ma bonów?otóż dlatego,że paczkarnia za nadgodziny chciała pieniądze,niezły kłam,oszuści,to najlepiej róbmy za darmo,w kwietniu na święta będą mieli więcej do podziału między sobą,czas się zwijać z tego zakładu.

MM

A jak wygląda praca w dziale marketingu? Czy ogłoszenie na stanowisko dyrektora jest aktualne?

Cetnar
@MM

Normalnie. Kawka fajki face non stop i pierdzenie w gacie

Sabina

O jakim zakładzie piszecie ludzie i po co te kłamstwa. Ktoś widział Błażeja informatyka na produkcji, albo Sebastiana K.???? To źle z Wami skoro od dawna w Madeju nie pracują

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.