Opinie o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madej Wróbel sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madej Wróbel sp. z o.o. w Ruda Śląska

Tereska

nie wiem co wy narzekacie ja poszlam do jacka po podwyzke i dostalam bez problemu, na rozbiorze czerwonym wyciagam 6000 tys na reke co miesiac. super firma, malo ktora daje podwyzki serio. Tutaj wystarczy z dyrektorem Jackiem M pogadac i juz. Moje kolezanki z rozbioru tez maja kolo 6-7 ty na reke. Jak ktos marudzi na necie zamiast isc do Jacka po podwyzke to jego problem. Jacek mik mowil ze dostal duzy budzet na podwyzki i da tym ktorzy do niego przyjda w pierwszej kolejnosci. Mi sie udalo i jest OK. Kupilam nowe auto, bylam na wczasach w egipcie. Zyc nie umierac. Za rok kupuje mieszkanie w MDM.

jaskółka
@Tereska

Blef...blef,,osoba podstawiona......!!!Kto tak zarabia...

Człowieku dobrze ci radze nie pchaj się w tą firmę co rusz na to stanowisko potrzebują to już chyba coś świadczy jak żaden pracownik niechce się utrzymać na stanowisku menadżera jakby dobrze zarabiali to by się trzymali na stanowisku a nie uciekali

Sylwia

Witam firma wyzyskuje pracowników pensje marne żeby w święta mieć wolne trzeba robić nadgodziny ludzie z tamtad uciekają bo wiecej robi tam Ukraińców w sklepie firmowym w Zabrzu jak się wchodzi to jeden wielki smród

Krakowianka

polecam kruchą drobiową - jest doskonała:) soczyste mięsko, mniamaa...

Pracownik Produkcji

Rozmowa została przeprowadzona szybko, najpierw sprawdzono moje świadectwa pracy i książeczka sanepidowska , później zadano mi pytania odnośnie do tego dlaczego mam kilka świadectw, następnie zapytano mnie o oczekiwania finansowe, po czy poinformowała mnie że płacą 1300 na rękę plus premia do tego, ale jak zapytałem ile i za co to nie dostałem odpowiedzi, więc podziękowałem i poinformowałem że niestety nie przyjmuje ich oferty

jakie są moje oczekiwania finansowe, - teraz sobie tak myślę że może ta pani myślała że będę za darmo pracował , proponując mi później 1300 na rękę bez możliwości podniesienia podstawy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
viking

Mieszkam za granicą gdzie nie mam dobrych kielbas,przylatuje do Polski specjalnie po nie,powiem szczerze ze jestem pod wielkim wrazeniem wyrobow firmy Madej i Wrobel,kielbasa glogowska,torunska czy biala ktore kupuje po kilka opakowań sa z najwyzszej polki a smak powala na nogi,smialo moge powiedziec klekajcie narody,zaden z wielkich producentow nie przypasowal mi smakiem chociaz nazwy typu krolewska czy inne tego typu powinny swiadczyc o wyrobie sa daleko w tyle,jedyny minus nie zawsze dostepne w carfurze w galerii baltyckiej w Gdansku.

@viking

Glutamian sodu, azotany i ulepszacze smaku robial za wszystko bleeeee. Chyna nie jadles prawdziwej kielbasy, albo pracujesz dla wrobla.

Ja sie z tej firmy zwijam i radzę Ci przemysl to dobrze czy nie chcesz kariery i zycia sobie (usunięte przez administratora) Tutaj obowiązuje zasada "murzyna można wypierolic ale murzyn sam sie zwolnić nie moze"

konsument

Właśnie strzeliłem sobie do śniadania Głogowską z Szynki.. Matko święta .. dawno już nie jadłem takiej padliny nafaszerowanej chemią do granic absurdu.. Toż to chyba swieci w lodówce zamiast żarówki. Smak podły , jak mięso wymielone z płynem do mycia naczyń. Koszmar. Padłem ofiarą dość dobrej przyznam reklamy w telewizji ale to tylko raz i nigdy więcej..

Edek

Jak oceniacie informatykę jest jakaś zaawansowana ? Dostałem ofertę na informatyka w Madej und Wróbel Dostanę latopa komórkę i auto służbowe ? Nie wiem o co mam pytać na rozmowie z kadrowa

Ggaas

Mięso w swierklanach jest stare, po jednej nocy w lodowce na drugi dzien smierdzi a wedliny sa bez smaku a liczą sobie za nie jak za złoto.odradzan

Seba

A co macie zwolnienia grupowe ? U nas w Nikolu ciagle zatrudniają a na wydawcę na rękę płaca 3 tysiaki

Kolego jak masz dobrą robotę to nie zmieniaj bo będziesz Bardzo żałował. Strasznie dużo ludzi odesZło w ostatnim czasie tak mówili w kadrach więc o czymś to świadczy .

Inzynier

Cześć Dostałem ofertę pracy w tej firmie jako dyrektor IT możecie naświetlić jak tam sytuacja wyglada ? Warto w to wchodzić ? Właściciel wychwalał firmę i projekt i mówił w samych superlatywach ale mam dobra prace i boje sie podjąć ryzyka chociaż kasa zaproponowana naprawde robi wrażenie.

beezle
@Inzynier

Przyjales te oferte? Mam opcje na zastepce :P

Robol od wszyskiego

Zegnam niedlugo

Leon

koleś nie zesraj sie dupolizie jeden firma oszukana i wyzysk tylko nie polecam jawetich wyrobów bo to szajs jak firma

Didi

To naprawdę kiepska firma. Pracownicy robią na złość i potrafią nawet "narobić" do farszu. Nie polecam tych kiełbas. Można zjeść nie to co się kupiło.

sławekkk
@Didi

hahahahahah

Klient

Chciałabym wiedzieć co to za praktyki stosujecie w sklepie nr 6 w Siemianowicach w Kauflandzie. Do wędliny, którą zakupiłam ekspedientka dorzuciła mi kilkanaście plastrów nieświeżej szynki????? Dostałam 10 dag schabu i 15 dag nieświeżej szynki a zapłaciłam za 25 dag świeżego schabu /po 35 zł/kg/.

Dziewczyny zastanówcie się 10 razy nad pójściem do tej firmy do prac,pracowałam tam 4lata i teraz nie żałuje ze z tamtąd odeszłam to była jedna z najlepszych decyzji mojego życia.Zero szacunku do pracownika wulgarne słowa,zarzucanie pracownikowi że ludzie odchodzą przez nas ale nie pomyślą ze zarobki są marne jak na sklep mięsny.Ludzi nie ma do pracy a jak są nadgodziny bo nie ma ludzi do pracy i wszyscy się starali żeby stoisko funkcjonowało to przy wypłacie słuchanie wieczne ile to kasy musieli zapłacić.Żenada te pieniądze płacili za naszą ciężką prace nie dali nam tego za darmo.Tajemniczy klient coś żle to już wojna bo pare punktów żle co dal mnie jest bez sensu szkoda kasy na to.Dużo trzeba się namęczyć żeby wychodziły dobrze rozliczenia,pozmniejszane ubytki i wogóle szkoda gadać.Pomyślcie za czym pójdziecie tam do pracy.A Pani która jest od rekrutacji obiecuje złote góry żeby tylko przyjąć pracownika a póżniej wychodz co innego,socjalne które wogóle nie widziałam chyba korzystają ci z góry.Nie polecam

MarcinSW

Witam pracują tam jacyś Ukraińcy dużo ich? po ile pracuja po 12h? 6-18? 18-6?

Jak to możliwe,że w jednej firmie,jednym pracownikom za nadgodziny są wypłacane pieniądze,a drudzy(pracownicy paczkarni)mają pracować za darmo a dokładnie,żeby dostać dzień wolny w święta,coś tu jest nie tak,ciekawe czy pan madej wie o tym.

on
@ja

to proste , pracownicy paczkarni pracują w systemie 4-ro brygadowym , czyli 5 dni w tygodniu, ale rowniez obejmuje to okresy świąteczne, jeśli będzie taka potrzeba firmy i jest to zgodne z prawem...

Zostaw merytoryczną opinię o Madej Wróbel sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madej Wróbel sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madej Wróbel sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madej Wróbel sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madej Wróbel sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madej Wróbel sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 897 ocen.

Madej Wróbel sp. z o.o.